پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
نکات نگهداری از مبلمان
نوشته شده در چهار شنبه 10 آذر 1400
بازدید : 42
نویسنده : رنگ زندگی

نکات سبز: چگونه می توان عمر مبلمان را افزایش داد؟

 

در اتحادیه اروپا ، میزان ضایعات مبلمان سالانه به 10.78 میلیون تن می رسد و تنها 10 درصد آن بازیافت می شود. Anastasya Raditya Ležaić ، ستون نویس سبز ما ، برنده سال گذشته جایزه نشنال جئوگرافیک چارچوب زرد برای توسعه پایدار ، علم و آموزش ، به ما توصیه می کند که چه کارهایی می توانیم انجام دهیم و چگونه می توان طول عمر مبلمان را افزایش داد.

Oپنج حرکت می کنیم بله ، به همین دلیل است که من با اشعار تأخیر دارم زیرا دوباره در حال حرکت هستیم. اگر مدتی است ماجراجویی ما را دنبال کرده اید ، ممکن است بدانید که ما دو سال در بلژیک زندگی کردیم ، بنابراین من چند مقاله در Dblog درباره آپارتمان های بروکسل نوشتم . ما سال گذشته به کرواسی بازگشتیم و تابستان امسال دوباره به بلگراد نقل مکان می کنیم. در همه این جابجایی ها ، اسباب کشی را نیز جابجا می کنیم. از قفسه ها و نیمکت های بزرگتر گرفته تا قطعات کوچکتر مانند آشپزخانه چوبی کودکان.

ما یک قفسه سفید Ikea Kallax داریم ، بزرگترین قفسه ، حدود 8 سال سن دارد. ما تا کنون 6 بار این قفسه Kallax را جدا کرده و دوباره مونتاژ کرده ایم. بنابراین او به همراه ما به 6 خانه نقل مکان کرد.

یکبار یکی از دوستان به من گفت: "چگونه این قفسه را بارها جابجا می کنید؟ این قفسه گران نیست ، بنابراین بهتر نیست وقتی به آنجا رسیدید یک قفسه جدید بخرید؟ "

اوه ، کسانی که من را کمی بیشتر می شناسند می دانند که پول هیچ فایده ای ندارد. ما سعی می کنیم عمر هر مورد حتی مبلمان را افزایش دهیم. ما با یک اقتصاد دایره ای زندگی می کنیم ، که من در تمام این سال در مورد آن نوشتم. ما در مورد مد ، منسوجات و لباس های دست دوم صحبت کردیم . و این بررسی من از مبلمان است.

 

طبق اعلام فدراسیون تولیدکنندگان مبلمان اروپا ، تنها در اتحادیه اروپا ضایعات مبلمان سالانه 10.78 میلیون تن است و 80 تا 90 درصد از این ضایعات سوزانده یا به محل دفن زباله ارسال می شود. بنابراین فقط 10 درصد بازیافت می شود. بزرگترین مشکل این است که امروزه کیفیت مواد مبلمان بسیار پایین تر از قبل است.

از چوب جامد و مبلمان فلزی به مصالح ارزان تری که امکان زندگی دوم موفق را محدود می کند ، تغییر کرده است. و به طور کلی ، مشتریان در مورد نحوه نگهداری و تعمیر مبلمان برای افزایش طول عمر آن ، اطلاع چندانی ندارند. با ورود فروشگاه های ارزان مبلمان ، اشتهای ما برای تغییر فضای داخلی هر فصل افزایش می یابد ، که باعث کاهش طول عمر مبلمان و در نتیجه افزایش میزان ضایعات می شود.

خوشبختانه با افزایش آگاهی ، روند فروش و خرید مبلمان کارکرده رو به افزایش است. پس از اولین فروشگاه مبلمان دست دوم در سوئد ، IKEA چنین سرویسی را در کشور ما نیز ارائه می دهد. آیا درباره پروژه " شانس دوم " چیزی شنیده اید ؟ شما می توانید مبلمان قدیمی IKEA خود را به IKEA برگردانید ، آنها آن را از شما با قیمتی نمادین خریداری می کنند و آن را به شخصی می فروشند که مشکلی در خرید مبلمان کارکرده با قیمت بسیار پایین ندارد. هر قطعه شانس متفاوتی خواهد داشت!

البته بازسازی مبلمان قدیمی نیز رو به افزایش است. در اتاق نشیمن ما ، زیباترین صندوقچه - که مدام از مهمانان تقدیر می شود - یک صندوقچه قدیمی چوبی یکپارچهسازی با سیستمعامل قدیمی است که از اتاق زیر شیروانی مادرشوهرم برداشته و سفید رنگ کردم ، سپس دسته های قدیمی را به سرامیک تغییر دادم. و آنها را آبی رنگ کرد

 

به طور کلی برای کاهش ضایعات مبلمان چه کنیم؟ بیایید قدم های کوچکی برداریم ، از خودمان…

1. تعمیر و نگهداری . برای افزایش طول عمر محصول ، از جمله صندلی ، مهم است که آن را به خوبی نگهداری کنید.

2. تعمیر . ما فوراً تسلیم نمی شویم ، فوراً تسلیم نمی شویم. تقریباً هیچ چیزی وجود ندارد که در مورد یک قطعه مبلمان ثابت شود.

3. استفاده مجدد . این بدان معناست که اگر دیگر کمد خود را نمی خواهید ، آن را به کسی که نیاز به کمد دارد بفروشید. و برعکس ، اگر به کمد لباس نیاز دارید ، قبل از رفتن به فروشگاه ابتدا در بازار نگاه کنید ، فقط طبق اصل شانس دوم Ikea.

 

4. بازسازی . این درست مثل کمد من است. قهوه ای ، قدیمی و هیچ چیز - رنگ آمیزی مجدد ، تغییر دسته. این مدرن نیست و شما از طراحی اسکاندیناوی خوشتان می آید؟ پاهای سرد را روی نیمکت قدیمی بگذارید!

5. هدف مجدد . شما یک تخت خواب قدیمی دارید ، نمی خواهید آن را بازسازی کنید زیرا به یک تخت خواب نیاز ندارید؟ من از یک تخت خواب قدیمی یک خانه بازی کودکان درست کردم. و از یک تخت کودک می توانید یک میز برای بچه ها درست کنید وقتی که آنها از گهواره بزرگتر می شوند.

6. بازیافت . هنگامی که طول عمر واقعاً تمام شد ، مبلمان را بازیافت کنید.

https://digichoob.com/article/%D9%86%DA%A9%D8%A7%D8%AA-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%DA%AF%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%88%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%84-%DA%86%D9%88%D8%A8%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%B2%D9%84
نکاتی برای جلوگیری از سرقت خودرو
نوشته شده در چهار شنبه 10 آذر 1400
بازدید : 45
نویسنده : رنگ زندگی

ایمن نگه داشتن خودرو: نکاتی برای جلوگیری از سرقت خودرو

 

بر اساس گزارش های جنایی یکنواخت FBI ، بیش از 773000 وسیله نقلیه موتوری در سال 2017 گزارش شده است. در حالی که سرقت خودرو در چند دهه گذشته کاهش یافته است ، موسسه اطلاعات بیمه (III) خاطرنشان می کند که هر 40.9 ثانیه یک وسیله نقلیه در ایالات متحده به سرقت می رود.

به گفته III ، سارقان به طور فزاینده ای هوشیار شده اند ، از کلیدهای هوشمند برای سرقت اتومبیل و تغییر شماره شناسایی خودرو برای جلوگیری از شناسایی استفاده می کنند. بنابراین ، چگونه می توانید از خود در برابر قربانی سرقت خودرو محافظت کنید؟ مراقب ایمن سازی خودرو خود باشید و اقدامات پیشگیرانه ای را برای ایمن نگه داشتن خودرو انجام دهید. در اینجا 10 مورد است که می توانید برای محافظت از خودرو در برابر سرقت انجام دهید.

 

پوشش خودکار با کیفیت از اینجا شروع می شود.

وقتی با پوشش با کیفیت رانندگی می کنید ، با خیال راحت رانندگی می کنید. بیمه اتومبیل Allstate می تواند به شما کمک کند تا در هر مکانی که جاده شما را پیش می برد در امان بمانید.

نقل قول بگیرید

 

1. درهای خود را قفل کنید

قفل نگه داشتن درها اولین قدم برای جلوگیری از دزد است. خوب است که عادت کنید درهای ماشین خود را چک کنید.

2. کلیدهای خود را از خودرو بردارید

اداره ملی جرایم بیمه (NICB) می گوید هرگز کلیدهای خود را در محل احتراق نگذارید. اگر کلید شما در ماشین است ، یک دزد می تواند به سادگی پنجره ای را بشکند و حرکت کند. Firestone همچنین از راندن ماشین خود هشدار می دهد ، حتی اگر فقط برای یک کار سریع وارد مغازه می شوید. یک وسیله نقلیه در حال حرکت ممکن است علامتی آسان برای یک سارق باشد ، به خصوص اگر بدون مراقبت یا قفل باشد.

3. کلید یدکی را در نزدیکی وسیله نقلیه خود قرار ندهید

اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها (NHTSA) توصیه می کند که هنگام خروج از خودرو ، کلیدهای خود را با خود ببرید. برخی از افراد یک کلید یدکی زیر ماشین یا جعبه دستکش نگه می دارند ، فقط در صورت قفل شدن آنها - اما سارقان می دانند که کجا باید کلید اضافی را بررسی کنند. در حالی که قفل شدن در ماشین شما یک درد است ، به دردسر احتمالی سرقت خودرو خود فکر کنید.

4. ویندوز را ببندید

NICB می گوید: پنجره های خود را کاملاً بسته نگه دارید. یک سارق می تواند به سادگی از طریق یک پنجره باز به ماشین شما برسد - آنچه را که می توانند به آن برسند را بگیرد یا قفل در را باز کند تا به وسیله نقلیه شما و همه چیز داخل آن دسترسی کامل پیدا کند.

5. پارک در مناطق خوش نور

از پارک در مناطقی که نور کمی دارند یا مکان هایی که فوراً توسط رهگذران دیده نمی شوند ، خودداری کنید. Firestone Complete Auto Care به شما توصیه می کند که در زیر نور و در محلی که قاچاق آن خوب است پارک کنید ، زیرا سارقان اگر بدانند به راحتی می توان آنها را دید ، بازداشت خواهند شد.

6. سیستم هشدار شنیداری و دستگاه ضد سرقت را نصب کنید

NHTSA توصیه می کند که در صورت عدم همراه بودن اتومبیل خود ، یک سیستم هشدار شنیداری را نصب کرده و از یک دستگاه ضد سرقت قابل مشاهده استفاده کنید. یک زنگ هشدار به گونه ای طراحی شده است که اگر فردی در هنگام روشن بودن زنگ هشدار اقدام به ورود به خودرو کند ، صدای بلند ، اغلب بوق ماشین را منتشر می کند. به گفته NHTSA ، توجه ناخواسته ای که توسط سر و صدا جذب می شود ممکن است یک سارق احتمالی را تعقیب کند. آنجی لیست می گوید ، انواع مختلفی از آلارم های اتومبیل در دسترس است ، اما به خاطر داشته باشید که ممکن است لازم باشد مکانیک یا تکنسین زنگ هشدار را برای شما نصب کند - مخصوصاً اگر نصب نیاز به کار با سیستم سیم کشی خودرو داشته باشد.

به گفته NHTSA ، وسایل قابل مشاهده مانند قفل فرمان ، حکاکی پنجره یا چراغ چشمک زن سیستم هشدار دهنده نیز برای جلوگیری از سارق خودرو کافی است. اگر مطمئن نیستند که می توانند بی سر و صدا با ماشین فرار کنند یا می ترسند گرفتار شوند ، Firestone می گوید که آنها ممکن است به طور کلی از خودروی شما اجتناب کنند. قفل پدال نیز میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

7. یک سیستم تثبیت کننده خودرو نصب کنید

NHTSA می گوید ، سارقان می توانند با "سیم کشی داغ" خودروی شما جرقه زنی شما را دور بزنند ، اما شما می توانید با استفاده از سیستم بی حرکت کننده خودرو از این امر جلوگیری کنید. با توجه به NICB ، سیستم های immobilizer ممکن است دارای کلیدهای هوشمند ، سوئیچ ها و احراز هویت احتراق بی سیم باشد. آنها اساساً وسیله نقلیه را غیرفعال می کنند تا دزدی نتواند با آن پیاده شود. Angie's List می گوید ممکن است لازم باشد یک مکانیک یا تکنسین آشنا به سیم کشی خودرو و سیستم های کامپیوتری ایموبیلایزر را در خودرو شما نصب کنید .

8. یک سیستم ردیابی نصب کنید

ممکن است بخواهید سیستم ردیابی را نصب کنید ، که می توان آن را سیستم بازیابی خودرو نیز نامید. (مانند سایر آلارم ها ، ممکن است لازم باشد دستگاه را به صورت حرفه ای نصب کنید.) هنگامی که خودرو شما به سرقت می رود ، این سیستم ردیابی از فناوری بی سیم و/یا GPS برای ارسال سیگنال به پلیس یا خدمات نظارت بر وسیله نقلیه شما استفاده می کند. NICB می گوید. این ممکن است به پلیس کمک کند تا خودروی شما را سریعتر بازیابی کند.

9. چیزهای با ارزش را در ماشین خود نگذارید

یکی از راه های جذب یک سارق این است که یک کیف ، تلفن همراه یا یک کالای با ارزش دیگر را در یک منطقه قابل مشاهده از ماشین خود بگذارید. بهتر است هر چیزی با ارزش را در خانه بگذارید ، اما اگر باید چیز مهمی را با خود داشته باشید ، آن را دور از دید نگه دارید. Firestone همچنین توصیه می کند قبل از رسیدن به جایی که نیاز دارید اشیای قیمتی را در صندوق عقب قرار دهید ، زیرا برخی از سارقان از پارکینگ ها استفاده می کنند - به دنبال افرادی هستند که وسایل را به صندوق عقب خود منتقل می کنند. هنگامی که خودرو را ترک می کنید ، آنها به داخل صندوق عقب می روند تا هر آنچه را که از بین می برید دور خود بگیرید.

10. هشدار دهید

می گوید وقتی ماشین خود را پارک می کنید از محیط اطراف خود آگاه باشید . اگر از ایمنی خودرو خود مراقب هستید یا می بینید که شخصی در اطراف پارکینگ می چرخد ​​، بهتر است در جای دیگری پارک کنید. Firestone همچنین توصیه می کند قبل از اینکه خودروی خود را بدون مراقبت رها کنید ، پنجره ها و درهای خودروی شما بسته باشد.

اگر خودروی شما به سرقت رفت چه باید کرد

اگر ماشین شما به سرقت رفت ، فوراً با پلیس تماس بگیرید. NHTSA می گوید ممکن است لازم باشد اطلاعات زیر را به پلیس ارائه دهید:

  • سال ، مدل ، مدل و رنگ خودرو
  • شماره پلاک
  • شماره شناسایی خودرو (همچنین "VIN" نامیده می شود)

NHTSA می گوید ، همچنین می خواهید در صورت سرقت وسیله نقلیه خود ظرف 24 ساعت به شرکت بیمه خود اطلاع دهید.

 

در حالی که سرقت خودرو مانند گذشته رایج نیست ، متأسفانه هنوز چیزی است که باید از آن در برابر آن محافظت کنید. خوشبختانه ، رعایت چند نکته ساده ممکن است به شما در کاهش احتمال سرقت خودرو کمک کند.
طراحی سایت به صورت کامل
نوشته شده در یک شنبه 2 آبان 1400
بازدید : 250
نویسنده : رنگ زندگی

با ایجاد یک برنامه­ ی مناسب طراحی سایت برای محدوده­ی پروژه که فعالیت­ها و تحویل­ های مشخص را تعیین کند، به همراه برنامه­ های زمانی خاص، شما قادر خواهید بود انتظارات خود را برای مشتریان خود به­ وضوح تنظیم کنید. یکی از متداول­ترین روش­های ردیابی پروژه­های وب، استفاده از نمودار گانت است که نه تنها فعالیت­های اصلی بلکه وظایف مرتبط با هر فعالیت را مشخص می­کند و تاریخ­های شروع و پایان را نشان می­دهد. نمودار گانت طراحی سایت مرجع بصری برای تیم طراحی فراهم می­کند و بازه­ی زمانی هر مرحله و وابستگی بین مراحل و مسئولیت­ ها میان مشتری و تیم وب را نشان می­دهد.

وایرفریم و معماری سایت
معماری سایت شامل نقشه­ ی سایت و وایرهای صفحات است. ایجاد نقشه­ ی سایت به شما اطمینان می­دهد که تمام صفحات کلیدی سایت را درنظر گرفته­اید. معماری سایت، ارتباطات صفحات کلیدی را با یکدیگر نشان داده و نحوه­ی ساخت ناوبری طراحی سایت کلی را مشخص می­کند. وایرفریم­ها نمای مفصلی از مطالب ارائه شده در هر صفحه را نشان می­دهند. اگرچه آن­ها هیچ عنصر طراحی واقعی­ای را نشان نمی­ دهند، اما راهنمایی برای تعیین سلسله مراتب محتوا در صفحه ارائه می­کنند.

طراحی بصری
قدم بعدی در پاسخ به سوال طراحی سایت چیست؟ ایجاد یک سبک بصری است. سبک بصری کلی، به احتمال زیاد توسط برند بصری سازمان تعیین می­شود. هدف این است که میان وب با تمام اَشکال دیگر سازمان ارتباط برقرار کنیم. نام تجاری سازمان نقش مهمی در این بخش از فرایند، ایفا می­کند زیرا طراحان می­خواهند ایده ­های ادراکی کلیدی برند را به صورت بصری در طرح انتقال دهند.

توسعه­ ی سایت
اکنون زمان آن رسیده است تا به طراحی صفحات، ایجاد مطالب جدید و پالایش مطالب قدیمی، ایجاد فیلم، نمایش اسلایدها، پادکست­ها و طراحی سایت سایر رسانه­ هایی که در سایت ظاهر می­شوند بپردازید و هم­چنین شروع به ساخت HTML , CSS در سایت نمائید.

تست سایت
پیشنهاد میکنیم این مقاله را هم بخوانید:
طراحی سایت لوازم خانگی
قبل از راه ­اندازی سایت، سِرورِ تولید تعیین و بررسی می­ شود که فقط مخاطبان داخل و هرکسی که لینک را با آن­ها به اشتراک می­ گذارید می­توانند آن را مشاهده کنند. آزمایش سایت بسیار مهم است زیرا مسائل اجتناب­ ناپذیری وجود خواهد داشت که باید قبل از پخش مستقیم سایت به آن­ها بپردازید. هیچ­چیز بیشتر از این که سایتی فاقد عملکرد صحیح باشد یا دارای اشتباهات یا عناصر طراحی نامناسب باشد، یک برند را دچار مخاطره نمی­کند. در این مرحله، سایت باید در مرورگرهای مختلف مانند فایرفاکس، سافاری، اینترنت اکسپلورِر و دستگاه­های گوناگون همچون لپ­تاپ، تبلت و موبایل بررسی شود تا ببینید آیا وقفه ­ای رخ داده یا خیر؟ اگر پاسخ مثبت است در کدام طراحی سایت قسمت‌ها این وقفه­ ها اتفاق افتاده است.

راه ­اندازی
اکنون آن روز بزرگ فرا رسیده است! سایت را آزمایش کرده­اید و در صورت بررسی و تائید آن توسط ذی­نفعان پروژه، اکنون آماده­ ی راه­ اندازی آن هستید. اما به محض راه­ اندازی سایت، این پروژه به پایان نمی­ رسد، زیرا شما باید برای بازخورد کاربرانی طراحی سایت که با سایت جدید رو به رو می‌شوند، آماده شوید. انتظار می‌رود برخی تغییرات فوری در سایت ایجاد شود، مانند رفع لینک­های خراب، ویرایش نسخه و ایجاد تنظیمات. وب یک رسانه­ ی سیال است که اگر نگوئیم ساعتی، دست­کم به صورت روزانه تغییر می­کند و تغییر در آن اجتناب ناپذیر است.

تعمیر و نگهداری سایت
وب­سایت­ ها مانند موجودات زنده، در حال زندگی هستند و نیاز به مراقبت و نگهداری مداوم دارند. به­‌روز رسانی محتوا، ایجاد تغییر در پس زمینه و رفع لینک­های ازکار افتاده همه مربوط به کار یک روز مدیر سایت هستند. همه­ ی این مراحل برای پاسخ به سوال طراحی سایت چیست؟ بسیار مهم­ هستند. اما موضوعی که این روند را طی می­کند استراتژی است؛ تمایل به دستیابی به یک هدف، حرکت سازمان به جلو و پیشرفت در یک فضای رقابتی. پس لازم است که راهبردها و استراتژی­های لازم در طراحی سایت تعریف شده و کارهای روزانه­ ی نگهداری و تعمیر سایت­ها براساس استراتژی تعیین شده انجام گردند.

طراحی سایت چیست؟وظایف یک طراح وب سایت
اما طراحی سایت چیست؟ و وظایف طراح سایت کدامند؟ طراح وب، ظاهر، طرح و ویژگی­ های یک وب سایت را ایجاد می­ کند. این کار شامل درک طراحی گرافیک و برنامه نویسی رایانه است. یک طراح پس از ایجاد وب سایت به نگهداری و اضافات آن در وب سایت کمک می­کند. طراحان وب بایستی از تحصیلات آکادمیک برخوردار باشند. وظایف یک طراح وب تمامی جنبه­ های ایجاد یک وب سایت را در بر می­گیرد. پس ازملاقات با مشتری و ارزیابی نیازهای آن­ها، طراحان وب به ایجاد و نگهداری محصول کمک می­کنند. طراحی سایت وظایف آن­ها موارد زیر را شامل می‌شود اما به آن­ها محدود نمی­شود: مراحل قدم به قدم ثبت شرکت
نوشته شده در شنبه 1 آبان 1400
بازدید : 253
نویسنده : رنگ زندگی

ثبت شرکت به معنای رسمی شدن یک فعالیت اقتصادی است . چرا فعالیت اقتصادی مان را رسمی کنیم؟

تا زمانی که بدون انجام مراحل قانونی و ثبت شرکت به فعالیت اقتصادی با شرکاء خود می پردازید احتمال اختلاف بر سر مسائلی هم چون تقسیم سود و زیان بسیار فراوان است . با ثبت شرکت اوراق اداری تنظیم شده و در اساس نامه و شرکت نامه ذکر می شود بدین ترتیب هر کدام از اعضاء طبق قانون می تواند از حق و حقوق خود دفاع کند.

دیگر مزیت مهم ثبت شرکت این است که وجهه شما را از نظر قانونی ، حقوقی و رسمی بالا می برد . بدون ثبت شرکت ممکن است بتوانید قراردادها و پروژه های کوچک داشته باشید اما هنگامی که بخواهید با مجموعه های کلان دولتی و خصوصی وارد مذاکره شوید مطمئنا آن ها برای اطمینان از قانونی بودن فعالیت تان ، به شرکت ثبت شده شما اعتماد می کنند و نه به کسب و کاری کوچک و بدون نام و نشان و سندیت قانونی.

دلیل این عدم اعتماد این است که معلوم نیست شما به عنوان یک شخص کار را به درستی ثبت شرکت انجام دهید و اگر حق و حقوق و خواسته های کارفرما را رعایت نکنید در حالتی که شرکتی به نامتان ثبت نشده، کار پیگیری برای کارفرما دشوارتر است. به همین دلیل آن ها ترجیح می دهند به جای اشخاص با شرکت ها طرف باشند.

مراحل ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها چیست:
ثبت شرکت نیز مانند هر کار اداری دیگر روند خاص خود و پیچیدگی هایی اداری دارد.

شما می توانید مراحل ثبت شرکت را خودتان دنبال کنید. پر کردن فرم ها، پرداخت هزینه ها و … کارهایی است که باید انجام دهید. البته احتمال تکرار چندین باره مراحل گفته شده وارتکاب اشتباهات متعدد به دلیل عدم تجربه کافی را در نظر داشته باشید.

همان طور که گفته شد به دلیل عدم تسلط شما در این امور ، ثبت شرکت اشتباهات متعددی پیش می آید که هم باعث پرداخت چندین باره هزینه ها می شود و هم زمانی که صرف اصلاح چندین و چند باره این اشتباهات می شود انجام کار را به تاخیر می اندازد.

پیشنهاد ما به شما این است که کار را به کاردان بسپارید . کارشناسان ما در موسسه مشاوران راحت تر از آنچه فکرش را بکنید ثبت شرکت شرکت ثبت شده تان را به شما تحویل می دهند بدون این که اتلاف وقت، هزینه و انرژی داشته باشید.

توجه داشته باشید که مراحل تایید نام شرکت در تهران انجام می شود . افرادی که قصد ثبت شرکت در دیگر شهرها را دارند نیز برای تعیین نام به تهران معرفی می شوند. در صورتی که مدارک متقاضی کامل باشد کارشناسی که از طریق اداره ثبت شرکت ها برای بررسی پرونده تعیین می شود پیش نویس آگهی ثبت را تهیه می کند و به متقاضیان ثبت و یا وکیل رسمی تعیین شده از طرف شرکت یا یکی از شرکاء تحویل می دهد.

اگر طبق تشخیص کارشناس اداره ، موضوع شرکت نیاز به اخذ مجوز از مرجع خاصی داشته باشد آنگاه بایستی استعلام لازم انجام گیرد و سپس مبلغ حق ثبت و حق درج توسط متقاضی پرداخت و فیش واریزی به واحد حسابداری ثبت شرکتها تحویل داده شود . در مرحله بعد مدارک به واحد ثبت تاسیس و تغییرات اداره ثبت شرکت ها تحویل و از شرکاء امضاء بابت “برابر بودن ثبت با سند” اخذ می شود ، دو نسخه از آگهی به امضای رئیس اداره می رسد ، یک نسخه از تمامی مدارک پرونده ضبط می شود و یک نسخه به متقاضی جهت نگهداری در شرکت تحویل داده می شود. این سند ، همان سند ثبت شرکت می باشد که این امور توسط وکیل انجام می شود.پس از این مراحل متقاضی یک نسخه از آگهی را به واحد روابط عمومی اداره کل ثبت شرکت ها و نسخه دیگر را به روزنامه رسمی کشورو هم روزنامه کثیر الا نتشار در تهران جهت چاپ آگهی تاسیس تحویل می دهد.

حداکثر پس از مدت یک ماه از تاریخ ثبت شرکت ، طبق ماده 6 نظامنامه قانون تجارت وزارت عدلیه و ماده ی 197 قانون تجارت ، باید خلاصه شرکت نامه در روزنامه رسمی و یکی از جراید کثیر الانتشار منتشر شود.

موسسه مشاوران ارائه دهنده انواع خدمات ثبت شرکت می باشد.

مراحل ثبت شرکت
مراحل ثبت شرکت

به نکات زیر توجه داشته باشید:
*اظهارنامه ثبت شرکت جزء اوراق بهادار به حساب می آید که از اداره ثبت شرکت ها و یا سایت ثبت شرکتها تهیه می شود شرکت نامه باید به صورت رسمی باشد.شرکت نامه حاوی اطلاعاتی ست که در فرم تقاضانامه موجود است. بر اساس ماده 5 قانون طرح اصلاحی آیین نامه ثبت شرکت ها تصویب شده در شهریور 1340، اداره ثبت شرکت ها در تهران و نیز شعبات آن در شهرستان ها، قائم مقام دفترخانه و اسناد رسمی به شمار می آیند یعنی برای تنظیم شرکت نامه رسمی نیازی به مراجعه به دفترخانه اسناد رسمی نیست.

* در صورت جلسه نکات زیر درج می شود:

تعیین اعضای هیات مدیره و مدت زمان مدیریت آن ها
زمان تشکیل جلسه
بیان شفاف و صریح اینکه اظهارنامه ، اساس نامه و شرکت نامه توسط کلیه ثبت شرکت شرکاء امضاء و تصویب شده است
تعیین افرادی که در مورد اسناد تعهد آور حق امضاء دارند
بیان این که اعضای هیئت مدیر در صورت امضای صورت جلسه نام برده شده قبول سمت می نمایند
بیان واضح مبلغ سرمایه شرکت و شرایط پرداخت آن از طرف همه شرکاء و اعلام مدیر عامل در مورد وصول سرمایه شرکت و تعیین یک شخص برای انجام امور ثبت شرکت
هزینه های ثبت شرکت چقدر است:
بسته به نوع شرکتی که قصد ثبت آن را دارید (مثلا شرکت مسئولیت محدود، سهامی عام یا سهامی خاص و …) هزینه های پرداختی متفاوت می باشد. در برآورد دقیق هزینه های ثبت شرکت معیارهای زیادی دخیل هستند به عنوان مثال بزرگ یا کوچک بودن آگهی تاسیس شرکت در قیمت روزنامه رسمی دخیل است و هم چنین در هزینه های دیگری مثل انواع واریزی ها ، آگهی های ثبت و …

هزینه های قانونی برای ثبت شرکت شامل هزینه های تمبر پستی و مالیاتی نیز هست. جهت اطلاع از قیمت قطعی ثبت شرکت انواع شرکت با ما تماس بگیرید.

چه نکاتی را برای تعیین نام شرکت باید در نظر بگیریم:
نامی که برای شرکت خود در نظر می گیرید باید توسط اداره ثبت شرکت ها تایید شود . به این منظور نام انتخابی شما با دیگر نام های ثبت شده برای شرکت ها ، مقایسه می شود تا تشابه اسمی پیش نیاید. در این میان ممکن است چندین بار مجبور به انتخاب نام های متفاوت شوید تا به مرحله ای برسید ثبت شرکت که نام انتخابی تان تایید شود . کارشناسان ما در این مورد نیز به شما کمک خواهند کرد.

آن چه پس از ثبت شرکت باید بدانید و انجام دهید:
پس از ثبت شرکت بایستی شرکت ثبت شده خود را به سازمان امور مالیاتی معرفی کنید و سالانه دفاتر مالیاتی تان را پلمپ نمایید.شرکت باید به سازمان مالیاتی معرفی شود و به صورت سالانه شرح خرید و فروش و میزان سود خالص مانده برای هر سال را تحویل دهد و درصدی ثبت شرکت از این سود را به عنوان مالیات به سازمان مالیاتی و دارایی بپردازد.

 

https://sabt-mollasadra.com/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA/

 


:: برچسب‌ها: ثبت شرکت ,مراحل قدم به قدم ثبت برند
نوشته شده در شنبه 1 آبان 1400
بازدید : 216
نویسنده : رنگ زندگی

به بیان ساده تر ثبت برند بر اساس قانون استفاده از یک برند مشخص تنها برای شخصی امکان پذیر است که آن را به نام خودش ثبت کرده باشد. استفاده از برندهای ثبت شده توسط سایر افراد بر اساس مواد قانونی می تواند جرم محسوب شده و مطابق قانون ثبت برند با افرادی که از این علائم تجاری به نفع خودشان استفاده کرده‌اند برخورد خواهد شد.

نکته ای که در خصوص الزام به ثبت برند وجود دارند این است که به موجب قانون برخی از کسب و کارها ملزم به ثبت برند و علامت تجاری هستند. مواردی نظیر داروهای ویژه‌ای که در موارد پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرند، مواد غذایی که دارای ظروف ویژه‌ای هستند و همچنین نوشیدنی‌ها باید از علامت تجاری استفاده نمایند. در کنار این موارد لوازم آرایشی و بهداشتی که به طور مستقیم با پوست بدن انسان در تماس هستند برای عرضه شدن در بازار و انجام تبلیغات باید از علامت ثبت برند تجاری ثبت شده و منحصر به فرد خود استفاده نمایند.

 


ثبت برند

 

صدور ابلاغیه جهت پذیرش ثبت برند
یکی از مواردی که در بحث ثبت برند پیش می آید و به عنوان بهترین حالت از آن یاد می شود از اداره مالکیت معنوی به شما اعلام می گردد. صدور ابلاغیه پذیرش و بلامانع بودن ثبت برند مورد نظر شما است مراحل مربوط به ثبت برند به صورت کاملا دقیق و اصولی و همچنین رعایت شده و مطابق با مواردی که از سمت اداره مورد نظر اعلام شده انجام می گردد. برای اینکه این حالت پیش بیاید لازم است تا این مدارک و اسناد مورد نیاز تهیه شده و همچنین اظهارنامه ثبت نام تجاری به صورت صحیح و دقیق تنظیم شده و همچنین طبقه بندی برند مورد نظر به صورت کامل به اداره علائم تجاری ابلاغ گردد.

صدور اخطار رفع نقص برای ثبت برند
در صورتی که در مراحل مربوط به ثبت برند دقت لازم را در نظر نگرفته باشید و مواردی که در بخش ثبت برند لازم اجرا هستند را به درستی اجرا نکرده باشید با خطای رفع نقص مواجه میشوید. از جمله این موارد میتوان به تهیه مدارک و اطلاعات لازم، تکمیل دقیق و کامل اظهارنامه و موارد دیگر این چنینی اشاره نمود. زمانی که این مشکل به وجود میآید برای ثبت نام تجاری شما سی روز زمان دارید تا تمامی نواقصی که اعلام شده را برطرف نمایید و در صورتی که در مدت مورد نظر این کار را انجام ندهید اظهارنامه مربوط به ثبت نام تجاری مورد نظر شما به صورت کامل رد می گردد.

صدور اخطار رد برای ثبت برند
حالت سوم نیز وجود دارد که به عنوان بدترین حالت ممکن از آن یاد می کنیم این مورد معمولاً در مواردی پیش می آید که به عنوان مثال فرد متقاضی نسبت به رفع نواقص اعلام شده از سمت سازمان مربوطه دیر اقدام نماید و یا اینکه برای ثبت نام تجاری مورد نظر شما قبلاً تشابهی در برند دیگر در همان طبقه و زمینه که توسط شخص دیگری به ثبت رسیده وجود داشته باشد. همچنین در صورتی که فردی برای ثبت برند زودتر اقدام کرده باشد حتی یک روز زودتر و در حال طی کردن مراحل ثبت نام تجاری باشد اخطار رد برای ثبت نام تجاری شما پیش می آید. در صورتی که متقاضی طبقه بندی مربوط به ثبت برند را با توجه به مجوز فعالیت به صورت صحیح انجام ندهد و یا مراحل مربوط به ثبت نام تجاری را به درستی تکمیل نکند ممکن است با چنین خطایی مواجه شود.

 

 

چه مواردی در ثبت برند نمی‌تواند مورد استفاده قرار گیرد؟
همان‌گونه که اشاره شد برای ثبت برند باید به برخی از موارد توجه نمود در غیر این صورت امکان ثبت برند مربوطه وجود نخواهد داشت. در ادامه به برخی از این موارد اشاره خواهیم نمود.

1- استفاده از پرچم کشور ایران و سایر کشورها که بر اساس قانون در خصوص استفاده از آن‌ها در علامت‌های تجاری محدودیت‌هایی وجود دارد.

2- علائم‌های دولتی و ثبت شده که به عنوان علائم رسمی و مملکتی شناخته می شوند.

3- علامت‌هایی که ممکن است ثبت برند خلاف شئونات جامعه و عفت عمومی باشند.

4- علامت‌هایی که پیش از به ثبت رسیده شده باشند و یا بنا به تشخیص کارشناسان کپی از علائم تجاری ثبت شده باشند.

5- استفاده از برخی از کلمات مانند انقلابی، دولتی و غیره که سازمان یا مقامات و ارگان‌های رسمی ثبت برند در ایران منسوب باشند.

رعایت این موارد می تواند روند ثبت برند شما را تسریع نمایند در غیر این صورت ممکن است پرونده مربوطه پس از بررسی توسط کارشناسان قابل ثبت تشخیص داده نشود و شما مجدد مجبور به تکرار مراحل ثبت خواهید بود.

ثبت برند

 

مزیت‌های ثبت برند یا علامت تجاری چیست؟
اگرچه ثبت برند برای افراد الزامی محسوب نمی‌شود اما مزیت‌های این کار به اندازه ای زیاد است که بهتر است افرادی که قصد دارد تحت یک برند خاص فعالیت کنند آن را به نام خودشان به ثبت برسانند.

- یکی از مزیت‌های اقتصادی ثبت برند برای شرکت‌ها بهبود وضعیت ارزش سهام است و می تواند دارایی ارزشمندی برای کسب و کار شما به شمار بیاید.

- ویژگی مهم ثبت برند این است که شما می‌توانید آن را به دیگران واگذار کرده و حتی امتیاز آن را به صورت موقت به سایر شرکت‌ها انتقال دهید.

- ثبت برند یکی از روش‌های موفقیت در کمپین‌های تبلیغاتی به شمار می‌آیند. هنگامی که شما برنامه‌های تبلیغاتی خود را بر اساس یک علامت تجاری ثبت شده و خلاقانه تنظیم می‌کنید اثر بخشی بیشتری برای کسب و کار شما به همراه خواهد داشت.

- گاهی اوقات برای دریافت و اعطای نمایندگی وجود برند ثبت شده امری ضروری تلقی می‌گردد و باید طرفین این ویژگی تجاری را داشته باشند.

 

مراحل ثبت برند چیست و چرا ثبت برند اهمیت دارد؟
مراحل ثبت برند چیست؟ این یکی از پرسش های متداول صاحبان شرکت های تجاری است. هر بنگاه اقتصادی، برای شناساندن خود به مشتریان از طریق تبلیغات تلویزیونی، بیلبورد های شهری، مجلات و روزنامه ها، فضای مجازی و ... نیاز به یک برند خوش نام و برجسته دارد. یک نشان تجاری خوب، با تکرار مناسب در کمپین های تبلیغاتی و برنامه ریزی صحیح برای دیده شدن، نشان تجاری شرکت شما را در ذهن ها ماندگار کرده و موجب رونق کسب و کار شما می شود. برند که با عناوینی مانند نمانام و مارک نیز معرفی می شود، در واقع می تواند یک طرح، نماد یا عبارت باشد که متمایز کننده¬ی یک فروشنده یا ارائه دهنده خدمات از رقبا باشد. از نظر تاریخی برند و استفاده از برند به قرن نوزدهم میلادی باز می گردد. در آن زمان کارخانه های صابون سازی در آمریکا برای متمایز کردن محصولات خود اقدام به درج نام و نشان تجاری خود روی صابون ها می کردند.

 

حک کردن نام تجاری بر روی صابون در قرن نوزدهم اولین موارد ثبت شده استفاده از برند است

به تدریج درج برند برای شناساندن محصولات ثبت برند به سایر کسب و کار ها نیز راه یافت و به مسئله ای همه گیر برای تبلیغات و بازاریابی تبدیل شد، تا جایی که امروزه برند، ارزشمندترین دارایی شرکت های بزرگ (مثل گوگل، اپل، کوکاکولا و ...) محسوب می شود.

 

برخی از برند های ارزشمند جهانی
مراحل ثبت برند با مراجعه به سامانه "مرکز مالکیت معنوی" سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به نشانی iripo.ssaa.ir شروع می شود. پس از تکمیل مشخصات مالک (حقیقی یا حقوقی)، باید مدارک مورد نیاز را اسکن و بارگذاری نمود. پس از بررسی و تایید اطلاعات و مدارک ثبت شده نوبت به پرداخت هزینه ثبتی می رسد. بسته به نوع شرکت و علامت تجاری که می خواهید ثبت کنید، مراحل ثبت برند و هزینه محاسبه شده در سیستم می تواند کمی متفاوت باشد. پس از اتمام این مرحله و دریافت کد پیگیری، لازم است یک نسخه از فرم های تکمیل شده را پرینت گرفته و به همراه مدارک درخواستی به آدرس مرکز مالکیت معنوی ارسال کنید. اگر مشکلی وجود نداشته باشد و برند شما تأیید شود، مراحل ثبت برند با پرداخت حق¬الثبت نهایی و انتشار آگهی ثبت برند در روزنامه رسمی قوه قضاییه به پایان می رسد. البته در صورت رد درخواست، امکان اعتراض در سامانه مذکور وجود دارد. در صورتی که در مورد مراحل ثبت برند سوالی دارید، همین حالا با مشاوران خبره ما تماس حاصل فرموده و مشاوره بگیرید.

نکات مهم در انتخاب نام تجاری چیست؟
ثبت برند مستلزم رعایت نکاتی است که به آن اشاره می کنیم. نکته اول این است که نشان تجاری انتخاب شده، نباید مشابه برند های دیگر باشد و در انتخاب کلمات، رنگ، طرح و شکل و ... ابتکاری باشد. به همین دلیل است که یکی از مراحل ثبت برند، درج در روزنامه رسمی است تا اگر کسی نسبت به برند انتخابی شما ادعای مالکیت داشته باشد، پس از طرح شکایت، موضوع بررسی و اصلاح شود. همچنین برند نباید به گونه ای طراحی شود که مشتری را گمراه کند.

 

در طراحی برند باید به نکاتی توجه داشت

مدارک لازم برای ثبت برند چیست؟
برای ثبت برند به مدارک زیر نیاز خواهید داشت:

1-مدارکی که هویت اشخاص یا نمایندگان (حقیقی یا حقوقی) را مشخص کند شامل: شناسنامه، کارت ملی، اگهی تاسیس و تغییرات و ... در روزنامه رسمی.

2-مجوز های فعالیت شرکت، تاسیس و بهره برداری، ساخت قطعات و ... که با توجه به حوزه فعالیت شرت متغیر است.

3-نمونه گرافیکی نشان تجاری طراحی شده که باید عکس مورد نظر را در هنگام ثبت درخواست آنلاین بارگذاری کنید.

4-ارائه کارت بازرگانی (در صورتی برند شما حاوی کلمات غیر فارسی باشد).

5-پرداخت قبوض و هزینه های مورد نیاز که در هر یک از مراحل ثبت برند، اخذ می گردد.

 

برای ثبت برند خود مدارک مورد نیاز را فراهم کنید

مزایای ثبت برند چیست؟
ثبت برند امکان سوء استفاده از زحمات شما در زمینه تبلیغات و بازاریابی را غیر ممکن می سازد! مسلماً هیچ شرکتی دوست ندارد بعد از سالها تلاش برای یافتن بازار فروش مناسب محصول خود، براحتی این بازار را از دست بدهد. با ثبت برند شما ثبت برند مالکیت خود بر بازار و حق فروش را تثبیت می کنید. قانون گذار در ماده¬ی 2 قانون ثبت علائم و اختراعات، حق استفاده انحصاری برند را فقط برای کسی می داند که علامت خود را ثبت کند. پس از طی مراحل ثبت برند شما حق شکایت و دریافت غرامت از کسانی که محصولی با نام و طرح و بسته بندی و ... مشابه محصول شما ارائه کرده اند را دارید.

بدون شک داشتن یک نشان تجاری جذاب نقش مهمی در موفقیت شرکت با افزایش مشتریان و فروش خواهد داشت. ثبت برند آگاهی از مراحل ثبت برند، موجب صرفه جویی در هزینه ها و وقت شما می شود. شما می توانید در هر یک از مراحل ثبت برند، از مشاوره همکاران خبره ما بهره¬مند شوید.

 

https://sabt-mollasadra.com/%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%af/

 


:: برچسب‌ها: ثبت برند ,طراحی سایت فروشگاهی با قیمت مناسب
نوشته شده در سه شنبه 23 شهريور 1400
بازدید : 403
نویسنده : رنگ زندگی

طراحی سایت فروشگاهی (طراحی فروشگاه اینترنتی) یکی از بهترین روش های برای فروش محصول شماست.

شرکت طراحی سایت و سئو وب داران در این نوشته به طور کامل برای شما طراحی سایت فروشگاهی در خصوص داشتن یک سایت حرفه ای فروش کمک می نماید.

با مقاله طراحی سایت فروشگاهی وب داران تا انتها همراه شوید.

چنانچه کالا یا محصولاتی را برای فروش دارید و یا تأمین کننده هستید.

غیر ممکن است بدون داشتن فروشگاه اینترنتی بتوانید فروش معرکه ای را تجربه کنید.

باید به این نکته توجه داشته باشید که سئو سایت فروشگاهی علاوه بر طراحی کاربرپسند بسیار بسیار حائز اهمیت است.

در زیر ویدیو مربوط به مزیت های یک وب سایت فروشگاهی را برای شما قرار داده ایم.

 

در حقیقت طراحی وب سایت فروشگاهی این امکان را برای شما فراهم می کند، که بتوانید کسب و کار خود را گسترش دهید.

شما می توانید به واسطه ی سایت فروشگاهی یک شعبه جدید از کسب و کار خود را در فضای مجازی ایجاد کنید.

اگر مغازه دار هستید، محصولی برای فروش دارید، شرکتی هستید، طراحی سایت فروشگاهی تأمین کننذه هستید، سرمایه گزار هستید.

قصد دارید محصولی را بفروشید.

یکی از بهترین روش ها برای توسعه کسب و کار “طراحی سایت فروشگاهی“ می باشد.
اجاره یک فروشگاه اینترنتی از هر لحاظ از اجاره یک فروشگاه سودمندتر است.

چرا دغدغه هایمان را برای داشتن مکانی مناسب برای فروش محصولات امروز کنار نگزاریم.

اگر همین امروز به فکر نباشیم، افسوس فردا برایمان به طراحی سایت فروشگاهی مراتب دشوار تر و عذاب آور تر است.

چنانچه طراحی سایت فروشگاهی می خواهید یک وب سایت موفق در زمینه فروش داشته باشید این مطلب برای شما نوشته شده است.

فهرست مطالب

مزیت طراحی سایت فروشگاهی چیست؟
عوامل مهم در طراحی فروشگاه اینترنتی خوب کدامند؟
طراحی سایت فروشگاهی با PHP
طراحی وب سایت فروشگاهی با asp.net
طراحی وب سایت فروشگاهی دیجی کالا
طراحی سایت فروشگاهی

آموزش طراحی فروشگاه اینترنتی
هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی
پشتیبانی فروشگاه اینترنتی مهمترین عامل موفقیت
مزیت طراحی سایت فروشگاهی چیست؟
شما می توانید به واسطه ی طراحی وب سایت فروشگاهی محدودیت های زمانی و مکانی برای مشتریان خود را از بین ببرید.
به وسیله یک وب سایت فروشگاهی فعالیت خود را به صورت 24 ساعته ادامه دهید.
حتی هنگامی که در خواب هستید نیز می توانید کالاهای شرکت و یا مغازه خود را به فروش برسانید.
و هزاران مورد دیگر که در ادامه در مورد آن صحبت می کنیم.
“فروشگاه اینترنتی یک فروشنده تمام وقت است، طراحی سایت فروشگاهی که نیاز به انرژی خاصی برای فروش ندارد و بدون خستگی کار خود را ادامه می دهد.”

با توجه به طراحی سایت فروشگاهی گسترده تر شدن فضای اینترنت و دسترسی آسان به آن و همچنین افزایش تمایل کاربران به خرید آنلاین، حضور پررنگ در فضای مجازی به امری غیر قابل انکار تبدیل شده است.

(پیشنهاد می کنیم طراحی سایت شرکتی را نیز مطالعه نمایید.)

طراحی فروشگاه اینترنتی
نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی خوب کدامند؟
عوامل زیادی وجود دارند که بتوانیم به واسطه ی آن یک سایت فروشگاهی را خوب تشخیص دهیم.

طراحی سایت فروشگاهی باید به گونه ای باشد، که حس اعتماد را به کاربر القأ کند و کاربران سایت را به گونه ای زیرکانه به مشتریان دائم تبدیل نماید.

همیشه وقتی مشتری برای اولین بار به یک فروشگاه مراجعه می کند، نحوه برخورد و استقبال فروشنده نقش مهمی در تصمیم گیری او در خرید دارد.

این امر در مورد طراحی فروشگاه اینترنتی هم وجود دارد.

اگر سایت شما بر مبنای اصول روانشناسی باشد و همچنین طراحی آن بر مبنای عناصر بصری مناسب و استراتژی دقیق بنا شده باشد.

می تواند کار خود را در زمینه فروش آنلاین محصولات به درستی انجام دهد.

البته عناصر بسیاری وجود دارد که یک سایت اینترنتی فروشگاهی را بسیار عالی و حرفه ای می سازد، که به بررسی آن خواهیم پرداخت.

در طراحی سایت فروشگاهی شما این امکان را دارید که کالاها و خدمات خود را به صورت دسته بندی شده و منظم در لیست های مناسب قرار دهید و آن ها را برای فروش بگذارید.

سایت فروشگاهی شما باید از دید کاربران بسیار زیبا و جذاب باشد.
و طراحی آن به گونه ای باشد که کاربران از فضای ظاهری آن خسته نشوند.

ظاهر یک سایت فروشگاهی باید مانند یک مغازه لوکس باشد.

به این صورت که صفحه ی اصلی سایت باید مثل ویترین مغازه شامل گلچینی از بهترین محصولات باشد.

به صورتی که حس خوبی در کاربران ایجاد کند.

تفاوت دیگر ساخت سایت فروشگاهی با سایر سایت ها طراحی سایت فروشگاهی نحوه مدیریت آن است.

نحوه ی مدیریت سایت های فروشگاهی باید به گونه ای طراحی سایت فروشگاهی باشد که بتوان به راحتی در آن تغییرات را اعمال کرد.

زیرا ممکن است در طول روز چندین بار تغییراتی در زمینه اعلام موجودی و همچنین قیمت ها صورت پذیرد.

امروزه شاهد افزایش روز افزون استفاده از تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها هستیم.

بسیاری از کاربران در فضای اینترنت از طریق تبلت ها و گوشی های هوشمند خود وب طراحی سایت فروشگاهی گردی می کنند، پس لزوم تطبیق نمایش سایت شما با این گونه دستگاه ها کاملا مشخص است.

برای این منظور به جای هزینه کردن برای اپلیکیشن موبایل، از سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو (Responsive) استفاده کنید .

با این کار سایت فروشگاهی شما به راحتی با اندازه صفحه نمایش دستگاه های دیگر سازگار می شود.
به طوریکه کاربر دیگر مجبور نیست برای مشاهده تمامی قسمت های سایت به طرفین صفحه حرکت کند. (در اصطلاح صفحه را اسکرول نماید.)

از دیگر امکاناتی که سایت فروشگاهی باید داشته باشد، امکان مقایسه کالاها و خدمات، طراحی سایت فروشگاهی نقد و بررسی محصولات فروش های ویژه به صورت روزانه و تخفیف ها در جهت مناسبت ها، دریافت نظرات خریداران و همچنین گارانتی محصولات می باشد، که می تواند برای کاربران بسیار جذاب باشد.

فراهم کردن روش های متنوع پرداخت برای کاربران علاوه بر تسهیل روند خرید کالا می تواند اعتماد کاربران را هم در پی داشته باشد.

یک فروشگاه اینترنتی خوب باید حتما درگاه بانکی داشته باشد، تا به راحتی خرید طراحی سایت فروشگاهی صورت پذیرد و رسید به کاربر تحویل شود.

هرچه بتوانید راه های بیشتری را برای فروش کالا به کاربر پیشنهاد دهید، احتمال فروش کالا هم بیشتر می شود.

یکبار دیگر مزیت طراحی سایت فروشگاهی خوب را تیتر وار بر می شماریم :
فروش تمام وقت بدون محدودیت زمانی در 24 ساعت شبانه روز
قرار دادن بی نهایت محصول در وب سایت بدون ترس از کمبود فضای فروشگاه
امکان دسته بندی محصولات در طراحی وب سایت فروشگاهی تا بی نهایت محصول
امکان جستجوی پیشرفته در بین هزاران و یا حتی میلیون ها محصول در کوتاه ترین زمان
امکان فیلتر کردن محصولات به صورت هزینه، رنگ و هزاران آیتم دیگر
امکان اتصال به سیستم های حسابداری برای گزارش مالی به صورت روزانه، هفتگی، ماهیانه و یا سالیانه
امکان انبارداری محصولات تا بی نهایت محصول
امکان اتصال به انواع درگاه های بانکی و پشتیبانی از تمامی بانک ها
امکان یادواری به مشتریان برای خرید محصول
و هزاران امکان استثنایی دیگر
در زیر انواع طراحی سایت فروشگاهی را برای شما بیان می کنیم.

 

http://sergiohkie33333.blogofchange.com/7846378/طراحی-سایت-فروشگاهی
http://johnnyinnk37296.spintheblog.com/7965665/طراحی-سایت-فروشگاهی
http://franciscopsts53951.dailyblogzz.com/7790602/طراحی-سایت-فروشگاهی
http://cesardyzw00000.blogvivi.com/8114714/طراحی-سایت-فروشگاهی
http://ricardowxuq77777.bloginder.com/8339208/طراحی-سایت-فروشگاهی
http://reiduzbd96274.blogdal.com/8333982/طراحی-سایت-فروشگاهی
http://hectordebv00099.newsbloger.com/8450413/طراحی-سایت-فروشگاهی
http://israeloolg44333.get-blogging.com/8742162/طراحی-سایت-فروشگاهی
http://elliottkrww85196.targetblogs.com/8722836/طراحی-سایت-فروشگاهی
http://lorenzobebx00000.bleepblogs.com/8685057/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://dallaswwto77767.blogoxo.com/5830873/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://mylesnnjd33322.elbloglibre.com/5828615/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://dallasadcc08764.blog-ezine.com/5826303/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://marcogigc22222.blogscribble.com/5829236/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://andresobjm84838.madmouseblog.com/5827873/طراحی-سایت-فروشگاهی 
https://knoxvldz85062.blogtov.com/5834391/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://lorenzomnkf43333.digitollblog.com/5825525/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://rylanjkhc22221.blazingblog.com/5831562/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://dominickitst52285.tusblogos.com/5821187/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://jeffreyxxuo76666.blogchaat.com/5821836/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://simonqwxq75162.dm-blog.com/5821242/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://brooksybys51617.smblogsites.com/5824686/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://elliothruv97418.weblogco.com/5825409/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://judahodjl39628.blogdeazar.com/5826838/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://knoxdquv74051.ourcodeblog.com/5828077/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://erickrwhi27261.theisblog.com/5827337/طراحی-سایت-فروشگاهی 
https://holdeniifa11100.blog2freedom.com/5830067/طراحی-سایت-فروشگاهی 
https://ricardostpl55554.bloggip.com/5826822/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://danteewaa61507.eedblog.com/5827181/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://rylanjkhc22221.blazingblog.com/5836638/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://franciscomnkf33333.qodsblog.com/5836965/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://finnmnkg44333.blogpayz.com/5834596/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://edgareeav09999.techionblog.com/5832510/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://beckettphmy18552.buyoutblog.com/5832058/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://daltonomid33222.blogitright.com/5835188/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://rafaeluytl26059.blogunok.com/5831397/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://judahhnjc83849.blog-eye.com/5831974/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://titusiljf33334.liberty-blog.com/5833911/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://laneyfic84054.blogdosaga.com/5837491/طراحی-سایت-فروشگاهی 
https://landenowxq61627.blogpixi.com/5832771/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://claytonegeb22221.azzablog.com/5837502/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://rylanilkh08493.snack-blog.com/5838764/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://tysonwmnk15150.fare-blog.com/5835804/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://holdenzfik42740.anchor-blog.com/5837897/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://manuelvurl55554.blogsvila.com/5834323/طراحی-سایت-فروشگاهی 
https://edgarflnp41849.wssblogs.com/5838464/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://jaidenciig07283.blogdanica.com/5839974/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://felixpagg28494.bloggerchest.com/5841683/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://hectorcdzw00099.tkzblog.com/5840831/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://caidenxyuq77777.like-blogs.com/5837067/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://trentonfebw90099.onzeblog.com/5841078/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://johnnyeebw99999.ziblogs.com/5840379/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://andypupd33222.blog-kids.com/5847892/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://cristianhjhc33322.answerblogs.com/5848103/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://riverwbxu73839.nizarblog.com/5854208/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://beckettxyvq88777.sharebyblog.com/5857459/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://emilianownqx85151.wizzardsblog.com/5855616/طراحی-سایت-فروشگاهی
https://keeganoelp52963.tokka-blog.com/5862200/طراحی-سایت-فروشگاهی
خدمات طراحی سایت به صورت 0 تا 100
نوشته شده در سه شنبه 23 شهريور 1400
بازدید : 338
نویسنده : رنگ زندگی

خدمات طراحی سایت همانند بسیاری از کسب و کارهای آنلاین، طراحی سایت نیز یک بازار شلوغ، پُر از طراح، و البته مشتری است. بنابراین اگر می‌خواهید شهرت خود را حفظ کنید یا آن را به دست آورید، مشتریان وفادار خود را راضی نگه دارید یا میزان پایه مشتریانتان را افزایش دهید، خدمات طراحی سایت باید توسط بازاریابی شرکت طراحی سایت راهی پیدا کنید تا در مقابله با این چالش‌ها همیشه جان سالم به‌در ببرید.

بیایید خدمات طراحی سایت نگاهی دقیق‌تری به چالش‌های پیشِ روی شما داشته باشیم. قطعاً اولین و بزرگ‌ترین چالشی که یک شرکت طراحی سایت و به طور کلی هر کسب و کاری با آن مواجه است، یافتن و جذب مشتری است. برای جذب مشتری باید از بازاریابی استفاده کرد، اما برای جلوگیری خدمات طراحی سایت از بازاریابی کورکورانه و هدر رفتن منابع، ابتدا باید مشتریان هدف مشخص شوند.

مسلم است که برای تعیین مشتری هدف، ابتدا باید هدف خود را به طور دقیق مشخص کنید. به طور مثال، هدف‌گذاری کنید که به دنبال جذب مشتری بیشتر در یک منطقه خاص هستید. پس از هدف‌گذاری، تعیین مشتری هدف، مهمترین مرحله از بازاریابی است. خدمات طراحی سایت به طور خاص، برای یک شرکت طراحی سایت، مشتریان هدفِ اصلی کسانی هستند که در راستای راه‌اندازی یا پیشرفت کسب و کار خود، به دنبال بهبود یا ایجاد یک وب‌سایت هستند. حال این وب‌سایت می‌تواند معرف یک کسب و کار یا یک فرد به‌خصوص (برندینگ شخصی)، یک سامانه خدمات‌رسان، ارائه محتوا به مخاطبان یا امثال آن باشد.

بعد از تعیین هدف و شناخت مشتریان، نوبت به انتخاب روش مناسب برای بازاریابی شرکت طراحی سایت می‌رسد. امروزه دنیای بازاریابی دچار تغییرات اساسی شده است و روش‌های سنتی کارایی سابق خود را از دست داده‌اند خدمات طراحی سایت و گاهاً برای مشتری آزاردهنده هستند. یکی از مؤثرترین روش‌ها که این روزها موفقیت زیادی به بار می‌آورد، بازاریابی محتوایی است. بازاریابی محتوایی موفقیت‌آمیز است چون با برند شما گره خورده است و ارزش‌های شرکت شما را برجسته می‌کند و شما را به عنوان یک خبره در زمینه خودتان معرفی می‌کند.

بازاریابی نوین در مقایسه با بازاریابی سنتی
بازاریابی نوین در مقایسه با بازاریابی سنتی
قبل از این که در مورد محتوا صحبت کنیم، بهتر است در مورد سهم کوچک شما از وب، یعنی وب‌سایت‌تان نکاتی را بیان کنیم. برای این که بازاریابی محتوایی مؤثر واقع شود، ابتدا باید محیطی که محتوا در آن برای مخاطب به نمایش درمی‌آید برای او جذاب باشد. اهمیت این موضوع در مورد شما که یک طراح سایت هستید، به مراتب بیشتر است. وب‌سایت شما باید طراحی رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) را به بهترین شکل خدمات طراحی سایت ممکن و در نهایت کیفیت برای مشتری فراهم کند تا مشتری در همان نگاه اول به برند شما علاقمند شود. شما به عنوان یک طراح سایت، باید وب‌سایت خود را طوری طراحی کنید تا از نظر ظاهری همان چیزی باشد که مشتری از شما می‌خواهد، و در عین حال، باید دسترسی به قسمت‌ها و اطلاعات مختلف را برای او به آسانی امکان‌پذیر کنید و سعی کنید مشتری در وب‌سایت شما احساس راحتی کند.

شما محتوا را در قالب رابط گرافیکی به کاربر ارائه می‌دهید. پس برای جذب نظر مشتری باید دیزاین و طراحی منحصربفردی داشته باشد.
شما محتوا را در قالب رابط گرافیکی به کاربر ارائه می‌دهید. خدمات طراحی سایت پس برای جذب نظر مشتری باید دیزاین و طراحی منحصربفردی داشته باشد.
حالا نوبت به تولید محتوا و بازاریابی از طریق آن می‌رسد. طبیعی است که بازاریابی محتوایی با تولید تعداد زیادی محتوا شروع می‌شود، اما این محتوا باید منحصربفرد و جالب باشد و اطلاعات باارزشی را ارائه دهد تا از طریق آن، مشتریان بتوانند مشکلات خود را برطرف کنند و پاسخ پرسش‌های خود را بیابند، و به همان اندازه، می‌تواند مطلبی سرگرم‌کننده باشد که مرتبط با برند شماست و شخصیت برندتان را نشان دهد.

پرسونا در بازاریابی شرکت طراحی سایت :
برای رسیدن به اهداف‌تان، باید از بازاریابی شرکت طراحی سایت و تولید محتوا برای مخاطب عام پرهیز کنید. با کسب درک کاملی از این مسأله که مخاطب هدف شما چه کسانی هستند، می‌توانید محتوایی تولید کنید که برای خدمات طراحی سایت آن‌ها مفید و جذاب باشد. یکی از روش‌های انجام این کار، شناسایی و استفاده از پرسوناهای مشتریان است. پرسونا نمایانگر گروهی از کاربران است که در عمل به صورت مشابهی از برند شما استفاده خواهند کرد. با شناسایی نیازها و علایق پرسونا‌های مختلف، می‌توانید محتوای صحیح و قالب مناسب برای آن را انتخاب کنید. این امر به شما کمک می‌کند تا در مورد رسیدن به افرادی که احتمال تعامل و تعهدشان نسبت به شما بیشتر است، مطمئن شوید.

پرسونا
پرسونا
اما چه ایده‌هایی در‌ مورد محتواهای تولیدی برای مخاطبانتان دارید؟ بهتر است دوباره نگاهی به پرسوناهای مشتریان خود بیاندازید. آن‌ها با چه مسائل و مشکلاتی روبرو هستند؟ شما در تلاش برای کدام‌یک از مشکلات آنان هستید؟ خدمات طراحی سایت این‌ها یک نقطه شروع مناسب برای انتخاب عنوان محتوا می‌باشد. انواع پرسش‌هایی که مردم از گوگل می‌پرسند را نیز مد نظر قرار دهید. اگر مردم به دنبال جواب برای سؤال خاصی هستند و این مشکل یا راه‌حل آن در حوزه تخصص و تجربه شماست، گزینه فوق‌العاده‌ای برای محتوایتان به‌دست آورده‌اید.

توجه کنید که اصالت، کلید موفقیت خدمات طراحی سایت محتوای شماست. اگر یک مطلب تکراری با موضوعی کلیشه‌ای تولید کنید، نمی‌توانید متمایز از رقبایتان شوید، پس باید مشکلی جدید را هدف قرار دهید و یا حداقل، به مشکلات قبلی از دیدگاه تازه‌ای نگاه کنید.

اگر در حال تولید انبوهی از محتواهایی که از وجود برندینگ کافی بهره نمی‌برند هستید، بدانید که از یکی از فوت و فن‌های بازاریابی محتوایی غافل شده‌اید. یک صدا و لحن خاص برای برند خود بسازید که هماهنگ با ارزش‌ها و شخصیت برندتان خدمات طراحی سایت باشد و آن را رها نکنید. در نظر داشته باشید، بخشی از دلیل استفاده از بازاریابی محتوایی این است که نفوذ و اعتبار خود را بسازید و درک مثبتی را از کسب و کارتان منتقل کنید. ارائه اطلاعات مفید و رایگان به دیگران، یک شیوه مناسبِ بازاریابی است، بنابراین مخاطبان باید بدانند که شما آن را ارائه می‌کنید.

در بازاریابی شرکت طراحی سایت می‌توانید از لینک‌های خدمات طراحی سایت داخلی استفاده کنید و مشتریان را به صفحه نمونه‌کارها و یا حتی نظرات مشتریان خود راهنمایی کنید و رزومه کاری خود را به آن‌ها معرفی کنید، اما حواستان باشد که مُصرانه و به‌صورت مستقیم و آشکار این کار را انجام ندهید، چون بدون شک مخاطبتان را از شما ناامید می‌کند. کافی است همیشه محتوای باکیفیت و آموزنده را در درجه نخست اولویت‌تان قرار دهید تا خدمات طراحی سایت مطمئن شوید مخاطبان برای استفاده از محتوای بیشتر برمی‌گردند.

 

http://sergiohkie33333.blogofchange.com/7853305/خدمات-طراحی-سایت
http://johnnyinnk37296.spintheblog.com/7972643/خدمات-طراحی-سایت
http://franciscopsts53951.dailyblogzz.com/7797569/خدمات-طراحی-سایت
http://cesardyzw00000.blogvivi.com/8121678/خدمات-طراحی-سایت
http://ricardowxuq77777.bloginder.com/8346211/خدمات-طراحی-سایت
http://reiduzbd96274.blogdal.com/8341043/خدمات-طراحی-سایت
http://hectordebv00099.newsbloger.com/8457437/خدمات-طراحی-سایت
http://israeloolg44333.get-blogging.com/8749304/خدمات-طراحی-سایت
http://elliottkrww85196.targetblogs.com/8729886/خدمات-طراحی-سایت
http://lorenzobebx00000.bleepblogs.com/8692226/خدمات-طراحی-سایت
https://dallaswwto77767.blogoxo.com/5836318/خدمات-طراحی-سایت
https://mylesnnjd33322.elbloglibre.com/5834053/خدمات-طراحی-سایت
https://dallasadcc08764.blog-ezine.com/5831786/خدمات-طراحی-سایت
https://marcogigc22222.blogscribble.com/5834663/خدمات-طراحی-سایت
https://andresobjm84838.madmouseblog.com/5833385/خدمات-طراحی-سایت
https://knoxvldz85062.blogtov.com/5839875/خدمات-طراحی-سایت
https://lorenzomnkf43333.digitollblog.com/5831027/خدمات-طراحی-سایت
https://rylanjkhc22221.blazingblog.com/5836990/خدمات-طراحی-سایت
https://rowanssok55444.creacionblog.com/5835509/خدمات-طراحی-سایت
https://dominickitst52285.tusblogos.com/5826700/خدمات-طراحی-سایت
https://jeffreyxxuo76666.blogchaat.com/5827372/خدمات-طراحی-سایت
https://simonqwxq75162.dm-blog.com/5826787/خدمات-طراحی-سایت
https://brooksybys51617.smblogsites.com/5830275/خدمات-طراحی-سایت
https://judahodjl39628.blogdeazar.com/5832409/خدمات-طراحی-سایت
https://elliothruv97418.weblogco.com/5830995/خدمات-طراحی-سایت
https://knoxdquv74051.ourcodeblog.com/5833629/خدمات-طراحی-سایت
https://danteewaa61507.eedblog.com/5832768/خدمات-طراحی-سایت
https://erickrwhi27261.theisblog.com/5832996/خدمات-طراحی-سایت
https://holdeniifa11100.blog2freedom.com/5835688/خدمات-طراحی-سایت
https://ricardostpl55554.bloggip.com/5832426/خدمات-طراحی-سایت
https://franciscomnkf33333.qodsblog.com/5837514/خدمات-طراحی-سایت
https://sethqcec07495.blogpayz.com/5835174/خدمات-طراحی-سایت
https://dallasptqk28372.techionblog.com/5833113/خدمات-طراحی-سایت
https://titusiljf33334.liberty-blog.com/5834459/خدمات-طراحی-سایت
https://charlieqqni44443.buyoutblog.com/5832620/خدمات-طراحی-سایت
https://israelipsr41639.blogitright.com/5835763/خدمات-طراحی-سایت
https://alexisvgij31851.blogunok.com/5831981/خدمات-طراحی-سایت
https://fernandohrsp05155.blog-eye.com/5832554/خدمات-طراحی-سایت
https://holdenddaw00999.blogdosaga.com/5838071/خدمات-طراحی-سایت
https://kylezu99999.blogpixi.com/5833367/خدمات-طراحی-سایت
https://brooksrrni44443.azzablog.com/5838093/خدمات-طراحی-سایت
https://gregoryijfa11110.snack-blog.com/5839381/خدمات-طراحی-سایت
https://edwinffdz11100.fare-blog.com/5836407/خدمات-طراحی-سایت
https://andresxdfc06161.anchor-blog.com/5838483/خدمات-طراحی-سایت
https://zanderpyei30562.blogsvila.com/5834902/خدمات-طراحی-سایت
https://hectorkkhc21111.wssblogs.com/5839028/خدمات-طراحی-سایت
https://manuelefcx01100.blogdanica.com/5840529/خدمات-طراحی-سایت 
https://judahpokf33322.bloggerchest.com/5842231/خدمات-طراحی-سایت
https://erickpcas40517.tkzblog.com/5841365/خدمات-طراحی-سایت
https://gunnerbdec95051.like-blogs.com/5837570/خدمات-طراحی-سایت
https://trevorxwtn66655.onzeblog.com/5841537/خدمات-طراحی-سایت
https://travisssql66666.ziblogs.com/5840827/خدمات-طراحی-سایت
https://zaneihau50510.blog-kids.com/5848313/خدمات-طراحی-سایت
https://keeganizbx11111.answerblogs.com/5848508/خدمات-طراحی-سایت
https://shaneoqln41741.nizarblog.com/5854603/خدمات-طراحی-سایت
https://elliottdnrr62851.sharebyblog.com/5857838/خدمات-طراحی-سایت
https://waylonqvxv73073.wizzardsblog.com/5855990/خدمات-طراحی-سایت
https://cristianyzwr77776.tokka-blog.com/5862545/خدمات-طراحی-سایت
بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام
نوشته شده در سه شنبه 26 مرداد 1400
بازدید : 302
نویسنده : رنگ زندگی

نحوه برگرداندن پیج اینستاگرام سوالی است که ممکن است بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام در ذهن هر فردی که اکانتش حذف و یا غیر فعال شده پیش بیاید. اما راه حل چیست؟

حتماً برای خیلی از ما پیش آمده که پیج خود را از دست داده باشیم، حتی گاهی بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام ممکن است تلفن همراه ما خراب شود و تعمیرکار، مجبور شود تلفن همراه ما را ریست کند.

مشکلات دیگری مانند باگ تلفن همراه و… باعث میشوند مجبور شویم گوشی را به تنظیمات کارخانه بازگردانیم، یا حتی ممکن است از فضای مجازی خسته شده باشیم.

همه اینها دلایلی هستند که باعث فراموشی رمز اينستاگرام می شود. اما برای بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام خیلی از ما، بازگردانی اکانت اینستاگرام قبلی، موضوع مهمی است.

خوشبختانه راه هایی برای برگرداندن پیج اینستاگرام وجود دارد. که در ادامه به آنها می پردازیم. با ما همراه باشید.

 

آموزش ویدیویی برگرداندن پیج اینستاگرام
نمایشگر ویدیو

00:00
02:13


اینستاگرام این فضا را بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام فراهم کرده است تا ما به راحتی، پیج قبلی خود را با داشتن یوزرنیم بازیابی کنیم. اما مشکلی که ممکن است باهم در آن شریک باشیم، فراموش کردن پسوردمان است.

برگرداندن پیج اینستاگرام
امروزه، ما از اپلیکیشن های زیادی استفاده می کنیم. که برای هر کدام، به منظور امنیت آن، پسورد های متفاوتی را انتخاب کرده ایم. پس طبیعی است بازگردانی پیج و بازیابی پیج اینستاگرام که آن را فراموش کنیم.

در ویدئوی بالا به آموزش روش های بازگرداندن اکانت اینستاگرام پرداخته ایم. در صورتیکه شما هم به هر دلیلی رمز اینستاگرام خود را فراموش کرده اید. و قصد دارید تا آن را بازگردانید، حتما به بازیابی اکانت اینستاگرام خود فکر می کنید.

باید بدانید بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام که هیچ جای نگرانی وجود ندارد. ما در این مقاله، به شما، ۳ راه را پیشنهاد می کنیم که یاد بگیریم چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم. پس با آموزش های وبلاگ فالووران همراه باشید.

برگرداندن پیج اینستاگرام
ممکن است به روش های قفل گذاری بر برنامه اینستاگرام نیز علاقه مند باشید.

 

بازیابی اکانت اینستاگرام
• راه های برگرداندن اکانت اینستاگرام
۱- بازيابی رمز اينستاگرام از طریق شماره تلفن
۲- بازيابی رمز اينستاگرام از طریق ایمیل
۳- بازيابی رمز اينستاگرام از طریق فیسبوک

برگرداندن پیج اینستاگرام بطور کامل در چند دقیقه
• نکاتی که باید قبل از حذف پیج اینستاگرام خود بدانیم
۱- زمان بازگشت پیج با اطلاعات قبلی
۲- تعداد دفعاتی که می توانیم پیج را دی اکتیو کنیم
۳- عدم بازگشت اطلاعات قبلی در صورت حذف دائمی

بازیابی اکانت اینستاگرام
چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم؟
اگر بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام این سوال برای شما ایجاد شده باشد که چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم حتما باید روش های زیر را دنبال کنید تا به جواب برسید.

در ادامه به معرفی ۳ روش برای وارد شدن به اکانت قبلی اینستاگرام معرفی خواهیم کرد. این روش ها کاملا عملی و تست شده میباشد.

۱- برگرداندن پیج اینستاگرام از طریق شماره تلفن همراه:
یکی از ساده ترین راه های بازیابی اکانت اینستاگرام قبلی بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام شما، از طریق شماره تلفنی است که آن را روی اکانت خود ثبت کرده اید.

پس اگر تا الان، شماره تلفنی بر روی اکانت شما ست نبوده است، پیشنهاد می‌شود که سریعاً این کار را بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام انجام دهید تا در آینده، دچار مشکل نشوید.

چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم ؟

مراحل ست کردن شماره تلفن بر روی اکانت اینستاگرام:
-به صفحه پروفایل می رویم –> کلیک بر روی گزینه edit profile –> وارد کردن شماره تلفن در کادر phone number –> کلیک بر روی تیک آبی

دقت داشته باشید بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام که، از شماره ای استفاده کنید که می دانید بعدها در دسترس شما قرار دارد.

حال اگر پیج شما، به هر دلیلی پاک شود و پسورد خود را فراموش کرده باشید، اصلا جای نگرانی نیست. و به راحتی می توانید پسورد خود را عوض کنید.

پیشنهاد می کنم مقاله آموزش تغییر ایمیل و شماره تلفن در اینستاگرام را نیز مطالعه کنید.

 

مراحل برگرداندن پیج اینستاگرام با شماره تلفن
گام اول: اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید.

گام دوم: در زیر دو کادری که برای شما نمایش داده شده، بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام بر روی گزینه get help signing in کلیک کنید.

مراحل بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام با شماره تلفن
گام سوم: در اینجا به شما سه راه پیشنهاد می شود. گزینه دوم، یعنی send an sms را انتخاب کنید.

مراحل بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام با شماره تلفن
گام چهارم: به شماره ای که بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام بر روی اکانت شما ست شده است، لینکی ارسال می شود. آن لینک را باز کنید.

مراحل بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام با شماره تلفن
گام پنجم: با باز کردن لینک، برای شما صفحه ای نمایش می دهد بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام که شامل دو کادر است. پسورد جدید خود را در آن، دو بار، یه صورت یکسان، وارد کنید.

https://golestanigram.com/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%da%af%d8%b1%d8%af%d8%a7%d9%86%db%8c-%d9%be%db%8c%d8%ac-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%da%af%d8%b1%d8%af%d8%a7%d9%86%db%8c-%d9%be%db%8c%d8%ac-%d8%a8/
بازدید : 274
نویسنده : رنگ زندگی

افزایش بازدید اینستاگرام، سرازیر شدن دائمی پول به حساب شما را تضمین می کند. خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام به عنوان مثال؛ اگر صاحب یک کسب و کار هستید، مشتری هایی به صورت حقیقی و مجازی دارید. داشتن مشتری ها به صورت حقیقی تنها محدوده ی خاصی را شامل می شود. خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام اما شما می توانید مشتری های مجازی خود را از سراسر جهان ساپورت کنید. برای این کار تنها نیاز است که روش های نوین افزایش بازدید اینستاگرام را به کار ببرید.


داشتن یک صفحه ی پر بازدید و با لایک های زیاد اتفاقی نیست. برای داشتن چنین صفحه ای یا باید مشهور بود و یا خلاق. مشهور بودن کمی دور از دسترس هست اما خلاقیت، به ویژه در فضای مجازی خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام می تواند کمک شایانی در محبوب بودن پیج اینستاگرامی شما انجام دهد. با اپلیکیشن اینستاگرام به راحتی می توانید خلاقیت های جدیدی در نحوه ی تبلیغات خود انجام دهید.

با ورود به این اپلیکیشن پر طرفدار، به راحتی قادر به پست گذاشتن خواهید بود. با این حال شما به ترفند هایی نیاز دارید که از دیگر کاربران اینستاگرام متفاوت باشید. در این بین فضای مجازی، نقش بسیار مهمی در جذب بازدید، آن هم به صورت هدفمند را بازی می کند. خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام اگر شما هم در اینستاگرام اکانت دارید پس با ما در ادامه مقاله همراه باشید تا راه های افزایش بازدید در اینستاگرام را مورد بررسی قرار دهیم.

فهرست
اهمیت افزایش بازدید اینستاگرام
اگر شما در اینستاگرام اکانتی دارید و انتظار دارید که روزانه با افزایش فالوور های خود مواجه باشید، خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام با راه حل هایی که گفته شده؛ قطعا به مرور زمان شاهد افزایش فالوور و به خصوص افزایش ویو و لایک پست های اینستاگرامی خود خواهید بود. اما ما از چه راه هایی می توانیم برای افزایش بازدید پیج خود قدم برداریم؟ این مسئله در ادامه توضیح شده است و پیش از آن به بررسی اهمیت افزایش بازدید اینستاگرام پرداخته شده است.

1.افزایش فروش محصولات و تبلیغ آنها
افزایش فروش محصول در اینستاگرام
یکی از مهم ترین کارکردهای اینستاگرام، افزایش فروش محصولات است. اگر می خواهید محصولات خود را بیش از پیش به فروش برسانید، چاره ای جز این ندارید که بازدیدکنندگان پست های خود را بالا ببرید. با این کار نه تنها محصولات خود را تبلیغ می کنید، بلکه برخی از این بازدیدکنندگان تبدیل به خریدار های دائمی خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام شما نیز می شوند

مقاله مرتبط: افزایش فروش اینستاگرام با جدیدترین قابلیت ها در سال 2020

2. برند سازی
یکی از راه های موفقیت در بازاریابی در هر نوع بازاری، شناخت و رضایت مردم از یک محصول و از یک برند خاص می باشد. اگر بازاریابی به صورت معمولی و حرفه ای را شروع کرده باشید، قطعا با بازاریابی دهان به دهان آشنا شده اید. در واقع یکی از راه های موفقیت در فروش، شناخت عموم و تبلیغ شدن برند شما از طریق خود مردم یعنی به صورت تبلیغ فرد به فرد می باشد. به وسیله ی ساخت برند می توانید افزایش بازدید اینستاگرام خود را رقم بزنید.

برندسازی در اینستاگرام
دقت داشته باشید یکی خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام از پراهمیت ترین عامل ها در افزایش بازدید اینستاگرام برندسازی می باشد که برند شما نسبت به برند های دیگر برجسته تر شود. در کل اهمیت برند سازی با شناخت مردم و رضایت آنها از محصولات ارائه شده آن برند، ایجاد می شود. در حوزه ی شناخت مردم نسبت به محصولات، راهکارهای زیادی پیش روی ما وجود دارد.

3. افزایش ترافیک سایت
یکی خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام از قابلیت های مهم در اینستاگرام امکان جاگذاری لینک سایت و یا کانال های تلگرامی در بیو و قسمت استوری اینستاگرام می باشد. در واقع با افزایش بازدید پیج، امکان لمس و کلیک خوردن لینک جاگذاری شده شما در قسمت بیو بالا می رود و در پی آن باعث افزایش ترافیک سایت شما خواهد شد.

مقاله پیشنهادی: افزایش ترافیک سایت با شبکه های اجتماعی در سال 2020

افزایش بازدید اینستاگرام
اپلیکیشن اینستاگرام قابلیت های فراوانی دارد که تیم پشتیبانی از این نرم افزار به صورت دوره ای ویژگی های جدیدی را به آن اضافه می کند. کار با برخی از این قابلیت ها خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام بسیار آسان بوده و تنها

نیاز است که در زمان مشخص و با خلاقیتی بیشتر از آن استفاده کنید. استوری، پست، کپشن، هشتگ و… از مواردی هستند که شما را در داشتن فالوور های بیشتر یاری می کنند.

1. نام کاربری خود را قوی بسازید
اگر به تازگی می خواهید پیجی بسازید، دقت داشته باشید که اولین نکته در شروع کار، نوشتن یک نام کاربری مناسب است که ارتباط شما با دیگر افراد را رقم می زند. نام کاربری حتما باید شاخصه های مناسبی داشته باشد. هر چه نام کاربری خود را قوی تر بسازید، مسلما سرعت افزایش بازدید اینستاگرام شما چند برابر خواهد شد.

مقاله مرتبط: انتخاب و تغییر نام کاربری در اینستاگرام

کوتاه باشد: حتما از یک نام کابری کوتاه استفاده کنید که بتواند به راحتی در ذهن کاربر ماندگار شود.
به هم پیوسته باشد: حدالامکان از امکاناتی چون آندرلاین، نقطه، ویرگول و اقسامی از این قبیل استفاده نکنید.
مرتبط با موضوع پیج باشد: به عنوان مثال در خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام نظر بگیرید که پیجی مربوط به پوشاک دارید، کلماتی مانند خوش دوخت، طراح بسیار مناسب هستند چرا که به این حوزه مربوط هستند.
حتما بر فرهنگ مکان مخاطبان خود آشنایی جزئی داشته باشد: به عنوان مثال اگر در حوزه ی لباس های کردی فعالیت می کنید، تا حدودی اصطلاحات رایج پوششی آن ها را بشناسید تا بتوانید نزدیک ترین واژه به گفتمان آن ها را انتخاب کنید. خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام از این کار اصلا نترسید. اصلا نیاز نیست که ساعت ها مطالعه داشته باشید. به راحتی می توانید با یک جستجوی ساده در اینترنت به واژه های بسیاری دسترسی پیدا کنید.

نکته: اگر هم اکنون نام کابری خود را ساخته اید، اصلا نگران نشوید. شما می توانید تمرکز خود را بر روی بیو و دیگر امکانات که در ادامه گفته خواهد شد، قرار دهید.

2. پروفایل پیج را جذاب کنید
دقت داشته باشید که نام کاربری و پروفایل پیج اولین تیر هدفی هستند که شما به سمت مخاطب پرتاب می کنید. این دو مقوله در افزایش بازدید اینستاگرام بسیار اثر گذار هستند. مخاطب در هر زمانی سریعا به نام کاربری و پروفایل شما دقت می کند. در ساخت پروفایل شاخصه های زیر را دقت کنید.

اندازه ی تصویر: محل قرارگیری پروفایل اینستاگرام به صورت دایره ای است. حتما توجه داشته باشید که عکس قرار گرفته بتواند وضوح و نگاه جامعی را به مخاطب ارائه کند. خیلی پیش آمده است که کاربر زمانی که عکسی را در صفحه ی پروفایل قرار می دهد، مقداری از تصویر دیده نمیشود. حتما به قوانین اینستا در اندازه ی تصویر دقت کنید.

مقاله مرتبط: بهینه سازی سایز تصویر در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر

کیفیت تصویر: برخی از کاربران به دلیل اندازه ی کوچک پروفایل دقتی به میزان کیفیت تصویر نمی کنند. در صورتی این موضوع به شدت بر روی کابر اثر گذار است. تا آن جا که می توانید تصویری با کیفیت قرار دهید؛ چرا که این موضوع حرفه ای بودن شما را به مخاطب می رساند.

نکته: برای عکس برداری سعی کنید از دوربین استفاده کنید.

موضوعیت تصویر: تصویر قرار داده شده حتما باید با موضوع پیج همخوانی داشته باشد. اگر پیج در زمینه ی لوازم آرایشی فعالیت دارد، تصویری قرار دهید که در نگاه اول این موضوع را به کاربر تفهیم کند.

3. بیوگرافی عالی بنویسید
بیوگرافی تصویر ساده ای از شخصیت و هدف شما از ایجاد و مدیریت پیج را نشان می دهد. بیشتر خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام کاربران معتقدند که بیوگرافی بخش اصلی پروفایل شما را شامل می شود که افزایش بازدید اینستاگرام شما را در پی خواهد داشت. شما در هر زمان که بخواهید می توانید بیوگرافی خود را عوض کنید، پس تا جایی که می توانید سعی کنید آن را به روز نگه دارید.

چگونه یک بیوگرافی عالی در اینستاگرام بنویسیم ؟
مقاله مرتبط: بیو اینستاگرام خود را متحول کنید

بسته به صفحه خود بیوگرافی بنویسید: با نوشتن یک بیوگرافی مناسب که مربوط به موضوع صفحه باشد، میزان حرفه ای بودن شما مشخص می شود. به این صورت که اگر می خواهید کالایی را بفروش برسانید در مورد آن کالا بنویسید تا مخاطب از موضوع و هدف پیچ شما مطلع شود.

لینک: بخش بیوگرافی یک ویژگی بسیار عالی دارد، در این بخش می توانید یک هایپر لینک به وب سایت های دیگر قرار داده تا دنبال کنندگان خود را به مکان دیگری غیر از صفحه خود منتقل کنید. این بخش به ویژه برای صفحه های تجاری بسیار عالی می باشد.

جذاب بنویسید: در نوشتن بیوگرافی حتما از کاراکتر ها و ایموجی ها استفاده کنید. استفاده ی به جا و خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام درست از شکلک ها و ایموجی ها، خلاقیت شما را نشان می دهد. ایموجی ها و شکلک ها از هزاران کلمه قدرتمند تر هستند و هدف و منظور جمله را به مخاطب القا می کنند.

اندازه : بیوگرافی حداکثر می تواند شامل ۱۵۰ کاراکتر باشد، پس تا می توانید از این تعداد به خوبی استفاده کنید.

نکته: اگر پیچی با موضوع فروشگاهی دارید می توانید پیچ خود را با وصل کردن به فیسبوک، بیزینسی کنید. با تبدیل پیچ خود به پیج فروشگاهی، اینستاگرام هر هفته برایتان آمار بازدید، جذب فالوور و… نشان خواهد داد تا شما بینش خوبی از پیچ خود پیدا کنید.

4. موضوع پیج را مناسب و پر مخاطب انتخاب کنید

انتخاب موضوع پر طرفدار و محبوب، می تواند شما را در داشتن یک پیج با بازدید بالا کمک شایانی کند. از این خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام رو حتما موضوعات مختلفی را بررسی کنید. حتی به پیج رقیب های خود یا اکانت هایی که در حال تولید محتوا در راستای همان موضوعی می باشند که شما هم می خواهید بر اساس آن، پیج خود را مدیریت و تولید محتوا کنید؛ پیدا کرده و آن ها را بررسی کنید

در این بین سعی کنید موضوعی را برای پیج خود انتخاب کنید که مخاطب های زیادی داشته باشد. در بررسی های خود دیده اید که چنین موضوعاتی در اینستاگرام موفق شده اند و بازدید و لایک مناسبی را به همراه داشته اند. موضوعات طنز و کمدی باعث افزایش بازدید اینستاگرام شما خواهند شد. علاوه بر آن ها، موضوعات چالشی نیز فاللور ها را تا مدت ها با شما همراه می کنند.

5. محتوای عالی بسازید
مگر میشود تولید محتوا را دست کم گرفت. در افزایش بازدید اینستاگرام، محتوای عالی نقش بسزایی دارد. همانطور که سئو کارها برای اهمیت دار نشان دادن تولید محتوا می گویند محتوا پادشاه است. همین مورد نیز در اینستاگرام حرف اول را میزند.

مقاله مرتبط: نحوه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی

اگر شما محتواهایی را تولید خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام و در اکانت خود چه به صورت پست و یا استوری منتشر کنید بدون شک با مرور زمان هم فالوور و هم بازدید پیج تان آنقدری بالا خواهد رفت که روزانه سفارش تبلیغات در اینستاگرام خواهید داشت. با افزایش بازدید اینستاگرام و پذیرش تبلیغات می توانید روزانه درآمدی میلیونی داشته باشید.

6. استوری ها را با فیلم همراه کنید
محتوای عالی شاخصه هایی دارد که با رعایت 20 درصدی هر کدام از شاخصه ها، می توانید بازدید بالا برای هر پست و یا استوری را تجربه کنید. دو فضای محتوایی استوری و پست می توانند در زمان های مختلف نیاز های شما را جوابگو باشند. همواره به یاد داشته باشید که استوری ها دریچه ی ورود به پست های شما هستند. خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام کاربران اصولا بر روی استوری ها وقت زیادی نمی گذارند به همین دلیل ماندگاری استوری در ذهن مخاطب کم است. اما مدت زمان دقت بر روی آن نسبتا بیشتر است.

مقاله مرتبط: ته و توی استوری اینستاگرام برای اونایی که می خوان اینستا باز حرفه ای بشن

استوری داستان خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام کوتاهی است که تنها ظرف چند ثانیه خود را نشان می دهد. استوری ها می توانند تنها تا 24 ساعت باقی بمانند. در استوری حتما از تصاویر استفاده کنید. در بیشتر آمارها نشان داده شده است که تصاویر اولین تیر هدف مخاطبین هستند. شما باید با تصاویر جذاب مخاطب را برای چند ثانیه بر روی پیج خود نگه دارید، تا در همین چند ثانیه مشتاق خواندن مطلب شود.

اگر دقت کرده باشید می بینید که زمان مشاهده ی یک استوری بسیار کوتاه است، پس سعی کنید با مطالب جذاب در خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام همان چند ثانیه نگاه مخاطب را شکار کنید. در استوری ها حتما از تیتر استفاده کنید. تیتر کوتاه و پرمعنا داشته باشید.

7. مجموعه پست بسازید
هنگامی که به خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام پیجی وارد می شوید، مجموعه ای از پست ها را می بینید. تا آن جا که می توانید تمامی پست ها را در یک موضوع خاص چینش کنید. تا در یک نگاه کاربر هویت کلی پیج شما را بشناسد.

مقاله پیشنهادی: گذاشتن چند فیلم و عکس در یک پست اینستاگرام

در ادامه قابلیت هایی از پست ها و استوری ها را بیان می کنیم که می توانید با تمرکز بر روی خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام دو نمونه از آن ها شاهد افزایش فالوور های خود باشید.

https://golestanigram.com/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85-%d9%88-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c/
خرید ویو اینستاگرام
نوشته شده در سه شنبه 26 مرداد 1400
بازدید : 374
نویسنده : رنگ زندگی

از همان خرید ویو اینستاگرام ابتدای پیدایش پلتفرم های آنلاین و شبکه های مجازی، خرید ویو اینستاگرام اصطلاحاتی شکل گرفت که همیشه برای کاربران ایرانی که با زبان انگلیسی آشنایی نداشتند، نا آشنا بود و جای سوال داشت. مثل همین سوال : ویو اینستاگرام چیست ؟

در فالوکمپ بخشی را برای کاربران ایرانی اینستاگرام که قصد دارند با اصطلاحات این خرید ویو اینستاگرام شبکه اجتماعی به صورت ساده اما تخصصی آشنا شوند ایجاد کرده ایم که هر بار یکی از اصطلاحات این رسانه دوست داشتنی و محبوب در ایران را در کنار مقالات کاربردی، معرفی و توضیح خواهیم داد.

در این مقاله نیز در خرید ویو اینستاگرام مورد یکی از پرکاربرد ترین اصطلاحات اینستا که مفهوم آن شاید هنوز که هنوزه با گذشت نزدیک به 8 سال حضور این پلتفرم آنلاین در ایران برای خیلی ها نا آشناست صحبت می کنیم.

What Is Instagram Views
ویو (Views)
کلمه ویو در اصل یک واژه انگلیسی است که در بسیاری از رسانه های مجازی و پلتفرم های آنلاین مانند شبکه های اجتماعی کاربرد دارد. خرید ویو اینستاگرام View در لغت به معنای چشم انداز و Views در فضای مجازی به معنای بازدید است.

شبکه اجتماعی اینستاگرام، پلتفرم های اشتراک ویدیو مانند یوتیوب، ویمئو و نمونه ایرانی این دو آپارات از جمله مواردی هستند خرید ویو اینستاگرام که از این واژه برای نمایش تعداد بازدید از ویدیوهای منتشر شده توسط کابران خود، استفاده می کنند.

اگر جزو خرید ویو اینستاگرام کاربران ایرانی و به معنای واقعی فعال اینستاگرام باشید، به خوبی می دانید که در این رسانه اجتماعی چندین بخش برای ارسال ویدیو و همچنین چندین نوع ویدیو وجود دارد.

معنی ویو اینستاگرام چیست
همانگونه که می دانید اینستاگرام چندین بخش برای ارسال و انتشار پست در قالب ویو را در اختیار کاربران خرید ویو اینستاگرام خود قرار داده و هر کدام از این بخش های قابلیت ها و کاربردهای خود را دارند.

در ادامه به صورت مجزا تک تک این بخش ها خرید ویو اینستاگرام را توضیح می دهیم و به اینکه معنی ویو اینستاگرام چیست و در بخشی که توضیح می دهیم چه کاربردی دارد، صحبت می کنیم.

ویو اینستاگرام چیست
ویو پست اینستاگرام
پست ها در اینستاگرام به دو شکل در یک پیج قابل انتشار و اشتراک هستند. ساده ترین حالت ممکن، به اشتراک گذاری زندگی روزانه و روزمرگی در قالب عکس خرید ویو اینستاگرام و تصویر می باشد. این نوع از پست را تنها می توان لایک کرد و اصطلاح ویو، در مورد این نوع از پست اینستا کاربردی ندارد.

ویدیو (Video Post)

اما نوع دیگری از پست خرید ویو اینستاگرام وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن ویدیو با مدت زمان حداکثر 59 ثانیه را در پیج خود به اشتراک بگذارید. در این نمونه از پستهای اینستاگرامی به صورت پیشفرض و بجای گزینه لایک، عبارت Views و یک عدد را در زیر ویدیو مشاهده خرید ویو اینستاگرام می کنید.

اگر جزو آن دسته از کابران ایرانی باشید که تسلط کافی به زبان انگلیسی ندارد، حتما از خود می پرسید: ویو یعنی چه؟ و چنانچه شخصی که به زبان انگلیسی مسلط باشد را در دسترس نداشته باشید، سراغ پاسخگوی اعظم یعنی گوگل رفته و عبارت “ویو اینستاگرام چیست” را جستجو می کنید…

در ویدیو یا همان فیلم های 1 دقیقه ای اینستا، اصطلاح ویو به معنای تعداد دفعاتی است که فالوور های شما آن فیلم را مشاهده یا بازدید کرده اند. برای مثال اگر عدد 100 را مقابل Views مشاهده می کنید، یعنی 100 کاربر ویدیو شما را مشاهده کرده اند. به این نوع بازدید، ویو پست اینستاگرام می گویند.

IGTV

کاربران اینستاگرام شیوه جدیدی از اشتراک ویدیو در این رسانه را تجربه می کنند. آنها می توانند با ایجاد کانال اختصاصی، ویدیو هایی با طول 10 دقیقه را در خرید ویو اینستاگرام پیج خود منتشر کنند. در این نوع از پست، آمار بازدید از ویدیو منتشر شده در کانال IGTV که مخفف Instagram Television است، نیز با Views نمایش داده می شود.

خرید بازدید igtv , ویو igtv , افزایش بازدید
پس پاسخ ویو اینستاگرام چیست برای این نوع از فیلم های اینستاگرامی نیز مشابه پست های در قالب فیلم 59 ثانیه ای است که توضیح آن را دادیم. به این نوع View ، ویو IGTV می گویند.

از زمانی که اینستاگرام، IGTV را به کاربران خود معرفی و آن را رونمایی کرد، مدت زیادی نمی گذرد. خرید ویو اینستاگرام اما در همین مدت زمان کوتاه توانسته توجه پیج های ایرانی و خارجی را به خود جلب کند.

تا جایی خرید ویو اینستاگرام که بسیاری از پیج ها تنها با انتشار ویدیو در کانال IGTV و اشتراک آن در صفحه خود، برای فالوور هایشان محتوا تولید می کنند. این نشان از جذابیت این نوع از پست های اینستاگرامی است.

استوری (Story)

آیا باید شاهد پاسخی مشابه به سوال ویو اینستاگرام چیست، در مورد استوری نیز باشیم؟ بله، ولی مطالعه توضیح کوتاهی درباره بازدید استوری اینستاگرام را به شما پیشنهاد می کنیم.

واژه Story به معنای داستان، کلمه ای است به معنای واقعی در خور این گزینه اینستا. با استفاده از استوری شما خرید ویو اینستاگرام می توانید داستان های روزانه خودتون رو با فالوور های پیجتان به استراک بگذارید.

هر چه بیشتر Story کنید، نشان از فعال بودن زندگی روزمره شما دارد. و از طرفی استوری بیشتر، به مرور زمان باعث افزایش بازدید از داستان هایتان خواهد شد.

خرید بازدید استوری

یکی از راه هایی که پس از خرید فالوور واقعی از فالوکمپ برای بررسی فعال بودن و همچنین واقعی بودن پروفایل هایی که از طریق سرور افزایش فالوور ما برای بالا بردن تعداد دنبال کنندگان پیج شما ارسال می شود این است که به خرید ویو اینستاگرام صورت رندم یا تصادفی بررسی کنیم استوری گذاشته اند یا نه!؟اکثر پروفایل هایی که به پیج شما اضافه شده در پیج خود استوری گذاشته اند.

امیدواریم پاسخ سوال خود مبنی بر ویو اینستاگرام چیست را به دست آورده باشید. خرید ویو اینستاگرام چنانچه این مطلب را مفید می دانید، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

https://golestanigram.com/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%88%db%8c%d9%88-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%88%db%8c%d9%88-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/