پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
رسیدن به معشوق با استفاده از قانون جذب عشق
نوشته شده در دو شنبه 8 دی 1399
بازدید : 334
نویسنده : رنگ زندگی

قانون جذب عشق چیست؟
قانون جذب عشق چیست؟
انسان یک موجود ارتعاشی است که ذهن انسان همیشه در حال فرستادن ارتعاش به جهان هستی و کائنات است، اما وقتی خواب باشید ارتعاشی که ذهنتان ارسال می کند متوقف می شود، اما هرگز نمی توانید جلوی احساسات تان را بگیرید چون زنده بودن به معنای احساس زندگی است.

وقت خواب هستید هیچ ارتعاشی را به کائنات ارسال نمی‌کنید اما دارای احساسات هستید. و یک سوالی که پیش می آید این است که آیا در خواب هم می توانیم از قانون جذب عشق استفاده کنیم؟

کلاً بحث احساسات یکی از مهم ترین و اصلی ترین مباحث در قانون جذب و به خصوص در قانون جذب عشق است، زیرا احساسات فعلی شماست که زندگی تان را رقم می زند. احساس به دو دسته احساس بد و احساس خوب تقسیم بندی می شود. دقیقاً احساس مثل یک قطب نما عمل می کند.

اگر احساس بدی داشته باشید نشانه این است که دارید راه را اشتباه می روید و از خواسته و هدفتان دور می شوید. اما اگر احساس خوبی داشتید نشانه این است که دارید راه را درست می روید و باید احساس تان را خوب نگه دارید تا به آن خواسته به هدفی که دارید برسید.

هرچه احساس تان بهتر باشد، زندگیتان بهتر میشود و هرچه احساس بدتری داشته باشید به سمت ناخواسته ها و چیزهایی که نمی خواهید کشیده می شوید. احساس در قانون جذب عشق نقش بسیار مهم و اساسی دارد. شما باید کنترل احساساتتان را در اختیار بگیرید.

پیشنهاد میکنم مقاله قانون جذب پول و ثروت را مطالعه کنید
چرا احساس خوب مهم است؟؟
چرا احساس خوب مهم است؟؟
همانطور که گفتیم احساسات یک راهنمای دقیق است. خانم راندا برن که خالق قانون جذب است می‌گوید مهم‌ترین و اساسی ترین نقش در قانون جذب نقش احساسات است. احساسات به شما نشان می دهد که در حال جذب چه چیزی هستید. اگر احساس بدی دارید نشانه این است که در حال جذب ناخواسته ها و چیزهایی که نمی خواهید هستید و از هدف و خواسته هایتان دور میشوید. اما اگر احساستان خوب باشد اصلاً نباید نگران چیزی باشید چون در حال جذب خواسته ها و نزدیک شدن به آرزوهایتان هستید.

اما نقش احساسات در قانون جذب عشق چیست؟ و از کجا می توانیم بفهمیم که در حال فرستادن ارتعاش عشق به کائنات هستیم؟

تنها با داشتن احساس خوب می توانید تضمین کنید که دارید عشق می بخشید و بر اساس قانون جذب وقتی ارتعاش هر چیزی را بفرستید به شما بر می گردد. وقتی به دیگران عشق بورزید در حال فرستادن ارتعاش عشق به کائنات هستید و عشق زیادی به شما برمی گردد.

به قول مولانا:
خوش باش که هرکه راز داند / داند که خوشی، خوشی کشاند
شیرین چون شکر تو با شاکر / شاکر هر دم شکست آنها

چگونه با استفاده از قانون جذب، عشق جذب کنیم؟
چگونه با استفاده از قانون جذب، عشق جذب کنیم؟
برای اینکه بتوانید از قانون جذب عشق استفاده کنید تا عشق زیادی وارد زندگیتان شود باید ارتعاش آن را به کائنات بفرستید. و کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت می کنند پاسختان را می‌دهند.

شما از طریق محبت کردن، تشویق کردن دیگران، حمایت کردن و قدرشناسی و یا با هر احساس خوب دیگری به دیگران عشق بدهید، همان عشق بیشتر وارد زندگی تان می شود، و عشق را در هر جنبه از زندگی تان مثل سلامتی، ثروت، شادی و شغل وارد می کند.

اگر از طریق عیب جویی، غیبت کردن، خشم، یا هر احساس بد دیگری به دیگران احساس منفی بدهید، همان حس منفی را دریافت خواهید کرد. وقتی شما ارتعاش منفی به کائنات می فرستید، کائنات چندین و چند برابر آن را وارد زندگیتان خواهند کرد.

مطمئن باشید که هر ارتعاشی می فرستید، کائنات چندین و چند برابر آن را وارد زندگیتان خواهند کرد. برای همین است که می‌گویم باید احساستان را خوب نگه دارید.اگر فرد ثروتمندی را می بینید و آن را تشویق می‌کنید و سپس با گفت شایستگی ثروت را به آن می دهید مطمئن باشید در حال جذب ثروت هستید.

اگر دختر پسری را می بینید که در حال عشق ورزیدن به هم هستند و با دیدن آنها احساستان بد میشود در حال جذب نفرت هستید. اما اگر احساس تان را بد نکنید و احساس خوب را در خودتان پرورش دهید مطمئن باشید که در حال جذب عشق و رابطه خوب هستید.

همانطور که گفتم بهترین راه برای اینکه ببینید چه ارتعاش را به کائنات ارسال می کنید باید به احساسات تان توجه کنید. اصل قانون جذب عشق این است که به دیگران عشق بورزید تا عشق بیشتری وارد زندگیتان بشود.

آیا همین الان از قانون جذب عشق استفاده می کنم؟
برای اینکه ببینید دارید از قانون جذب عشق استفاده میکنید ساده ترین راه این است که به رابطه خودتان نگاه کنید. اگر رابطه تان خوب است به این معناست که ارتعاش مثبتی که به کائنات می فرستید بیشتر از ارتعاش منفی از آن رابطه است. اما اگر رابطه خوبی ندارید به این معناست که ارتعاش منفی که می فرستید بیشتر از ارتعاش مثبت است، و بهترین و موثرترین راه این است که ارتعاشی برخلاف ارتعاش منفی تان به کائنات بفرستید.

چگونه با استفاده از قانون جذب عشق، عشق بیشتر وارد زندگیمان کنیم؟
برای این که بتوانید عشق بیشتری را وارد زندگیتان کنید باید ارتعاش مثبت به کائنات بفرستید. البته راه و روش های زیادی برای فرستادن ارتعاش مثبت به کائنات وجود دارد.

 

شاه کلید اصلی قانون جذب عشق و روابط
شاه کلید اصلی قانون جذب عشق و روابط

در این قسمت می خواهم اصلی ترین و مهم نقطه قانون جذب عشق و روابط را به شما بگویند. یکی از مهمترین عواملی که در قانون جذب عشق باعث می شود عشق بیشتری را جذب کنید این است که چقدر خودتان را دوست دارید یا اینکه چقدر شایسته هستید. هر چقدر بیشتر خودتان را دوست داشته باشید و شایستگیتان بیشتر باشد عشق بیشتری را جذب خواهید کرد.

چون جهان بیرون آینه درون است. این مسئله بسیار مهمی است که شاید تا به حال در مورد آن فکر نکرده باشید. منظور از این جمله که جهان بیرون آینه درون است یعنی هر چیزی که درونتان است را همانطور در بیرون دریافت خواهید کرد. بهتر است به شرایط الان تان نگاه کنید. شرایط الانتان نتیجه افکار درونتان است. به عنوان مثال:

 

اگر من فردی بامزه هستم، در هر جمعی که قرار بگیرم یکی از افراد جمع به من می‌گوید که چقدر بامزه هستی.هر چیزی که در درون من است همان را در بیرون دریافت خواهم کرد.

برای اینکه بتوانید شرایط الانتان را تغییر بدهید باید درون تان را تغییر بدهید. باید بر روی درون تان کار کنید.وقتی خودم را دوست داشته باشم یعنی من خیلی دوست داشتنی هستم و هر کجا بروم مورد احترام همه قرار می گیرم و من را دوست دارند.

مهمترین و اصلی ترین بحث در قانون جذب عشق و روابط این است که خودتان را چقدر دوست دارید. هرچقدر خودتان را بیشتر دوست داشته باشید بیشتر مورد احترام قرار خواهید گرفت. هر چقدر خودتان را دوست داشته باشید دیگران هم همان قدر شما را دوست دارند.

پس به این نکته توجه کنید که مهمترین و اصلی ترین مرحله در قانون جذب عشق این است که خودتان را خیلی دوست داشته باشید. برای روشن شدن مفهوم عشق بخشیدن به دیگران ، اول باید معنی عشق بخشیدن به دیگران را بفهمید.

تلاش برای تغییر دادن طرف مقابل عشق بخشیدن نیست!
بازخواست، ملامت، غر زدن، ایراد گرفتن، شکایت کردن از طرف مقابل عشق بخشیدن!
این که حق با شماست و طرف مقابل تان اشتباه می کند عشق بخشیدن نیست!
اینکه بخواهید هر کاری را که دوست دارید طرف مقابلتان انجام بدهد عشق بخشیدن نیست!
و…

تمام این ها بر خلاف قانون جذب عشق و روابط است. یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که باعث می شود در رابطه تان شکست بخورید، فکر کردن به رابطه شکست خورده قبلی می باشد.

تمام این ها بر خلاف قانون جذب عشق و روابط است. یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که باعث می شود در رابطه تان شکست بخورید، فکر کردن به رابطه شکست خورده قبلی می باشد.

این مسئله بسیار جالب است که آنقدر به شکست خودتان فکر می‌کنید که در رابطه جدیدتان باز شکست میخورید. به عنوان مثال با یک نفر وارد رابطه ای می شوید و قرار ازدواج می گذارید اما یک هفته مانده به تاریخ ازدواج طرف مقابلتان به شما خیانت می کند و شما را ترک می کند. دقیقا همین سناریو پشت سر هم در روابطتان ایجاد می شود. نفر بعدی هم به همین صورت و نفر بعدی نیز همینطور و نفرات بعدی هم شما را ترک میکنند و این ماجرا ادامه پیدا می کند.

اما شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا این اتفاقات پشت سر هم رخ میدهد؟

وقتی این اتفاقات پیش آمد و شما ترسیدید، وقتی چندبار شکست بخورید و وارد یک رابطه جدید بشوید شما با فکر کردن به رابطه های قبلی تان ارتعاش آنها را به کائنات می فرستید و احساس تان بد می شود و همین احساس بد، اتفاقات بد را وارد زندگی تان می کند و در نهایت در رابطه جدیدتان دچار مشکل می شوید.

 

قانون جذب عشق

قانون جذب عشق همه چیز را به شما می دهد. برای اینکه بتوانید از این قانون قدرتمند استفاده کنید باید اصول قانون جذب را بدانید. قانون جذب در دقیقه مانند یک طناب است که به هر چیزی که فکر می‌کنید آن را به سمت خودتان می کشید. شما هرگز نمی توانید با طناب چیزی را هل بدهید.

استفاده از قانون جذب کار بسیار سخت و دشواری است، البته در ابتدای راه ممکن است برایتان سخت و دشوار باشد. وقتی اصول استفاده از قانون جذب را یاد گرفتید می توانید در تمام جنبه های زندگی تان از آن استفاده کنید البته تمام خواسته و اهدافی که دارید برسید.

شما قدرت اختیار دارید و می توانید افکارتان را کنترل کنید. شما هرگز نمی توانید همزمان به دو چیز فکر کنید. تنها وظیفه شما این است وقتی افکار منفی وارد ذهنتان شد باید افکار مثبت را جایگزین آنها کنید. یکی از ابزارهای بسیار قدرتمند در قانون جذب عشق این است که به نکات مثبت دیگران توجه کنید.

مهمترین راز قانون جذب عشق این است که شما می توانید هر چیزی را که دوست دارید به خودتان بچسبانید. فقط کافیست آن چیزی را که دوست دارید را در سایر افراد جستجو و پیدا کنید. اصلا کار سخت و دشواری نیست.

خیلی ساده است. فقط و فقط شما باید به ویژگی‌های مثبت افراد داخل زندگیتان توجه کنید به عنوان مثال:

اگر فردی در زندگی شما بد قول است اصلا نباید به بدقولی و توجه کنید باید ببینید که چه ویژگی های مثبتی دارد و به آنها توجه کنید. مثلاً: مفرد بدقول است ولی مهربان است، و شما باید به مهربانی او توجه کنید. یا اینکه فردی بدقول است اما خوش صحبت است، شما باید به خوش صحبتی او توجه کنید. اگر بتوانید از این دید به افراد داخل زندگی تان توجه کنید شما به بهترین شکل ممکن توانستید از قانون جذب عشق استفاده کنید.

جذب نیمه گمشده با قانون جذب عشق
جذب نیمه گمشده با قانون جذب عشق

در این بخش قصد دارم در مورد جذب نیمه گم شده با شما صحبت کنم. خیلی از دوستان از من می پرسند که چطور میتوانیم نیمه گمشده مان را جذب کنیم؟

1_ برای این که بتوانید نیمه گمشده تان را جذب کنید بهترین کاری که باید انجام دهید در قدم اول باید شایستگی خودتان را افزایش بدهید. باید به خودتان ثابت کنید که شایسته بهترین چیزها در زندگی هستید. برای افزایش شایستگی تاکید می کنم تمارین قانون جذب را انجام دهید. شما با انجام تمرین روزانه قانون جذب می توانید شایستگی تان را افزایش بدهید.

2_ دومین مرحله برای جذب نیمه گمشده این است که اعتماد به نفس تان را بدهید. پیشنهاد می کنم تمرین روزانه اعتماد به نفس را که در بخش اعضای ویژه برای تمام قرار دادم انجام بدید.

3_مهمترین راز برای جذب نیمه گمشده این است که به نکات مثبتی که دوست دارید طرف مقابلتان داشته باشد توجه کنید و آنها را احساس کنید.

 

سوالات پرتکرار در زمینه قانون جذب عشق
با توجه به اینکه بسیاری از افراد سوالات زیادی در زمینه قانون جذب عشق از من پرسیده بودند تصمیم گرفتم به صورت کامل جواب یکسری سوالات پرتکرار را در این بخش بدهم. پس همراه من باشید

1- آیا میتوانید یک فرد خاصی را جذب کنیم؟

همان طور که میدانید تمام ما یک موجود ارتعاشی هستیم البته بر اساس قانون جذب جذب یک فرد خاص شدنیه اما چون فرد موردنظرتون هم یک موجود ارتعاشیه باید باهاش هم ارتعاش شوید تا بتونید جذبش کنید. البته اصلا تاکیدی به جذب یک فرد خاصی ندارم پپیشنهاد میکنم با تکنیکی که برای جذب نیمه گمشده گفتیم نیمه گمشده خودتونو جذب کنید.

 

2- چطور باورهای نادرست در زمینه قانون جذب عشق و روابط را پیدا کنیم؟

کلا شاه کلید پیدا کردن باورهای مخرب در قانون جذب استفاده از قدرت احساساتتان است. برای شناسایی باورهای شتباهتان باید به احساساتتان توجه کنید. در هر زمینه ای مثل جذب پول و ثروت یا حتی روابط و… احساساتتان بد بود نشانه باورهای اشتباه شماست. با این تکنیکی که به شما گفتم خیلی راحت میتونید باورهای اشتباه را از باورهای درست تشخیص بدید. این تکنیک فقط برای شناسایی باورهای مخرب در زمینه جذب عشق نیست و در تمام زمینه ها مثل جذب پول ، جذب شغل مورد علاقه و… کاربرد دارد.

 

3- چطور رابطه خوبی داشته باشیم؟

برای داشتن یک رابطه عالی باید ارتعاش یک رابطه بی نظیر را به کائنات بفرستید. باید ورودی های مثبتی به ذهنتان بفرستید. شما از طریق دیدن،شنیدن و… ورودی هایی به ذهنتان میفرستید. برای همین برای اینکه بتوانید رابطه بی نظیری بسازید ورودی ذهنتان را کامل در اختیار بگیرید. حتما از چیزهای منفی مثل اتفاقات بد گذشته ، فیلم های شبکه های ماهواره ای و… خودداری کنید. در کل از کارهایی که احساسات منفی در شما ایجاد میکنم دوری کنید تا اتفاقات مثبت وارد زندگیتون بشه.

 

4- چطور احساساتمان را خوب نگهداریم؟

ممکن است خوب نگهداشتن احساسات کار سخت و دشواری باشد. برای خوب نگهداشتن احساساتتان باید افکار خوب و مثبتی در خودتان ایجاد کنید.راحتترین و ساده ترین راه استفاده از جملات تاکیدی مثبت و تجسم خلاق است. میتوانید خودتان را در رابطه رویایی تجسم کنید. میتوانید با خودتان در مورد یک رابطه رویایی صحبت کنید و…

 

 

جمع بندی:

قانون جذب(law of the attraction) یک قانون ثابت است که همیشه و در همه جا برای تمام افراد در حال عمل کردن است. شما با استفاده از این قانون می توانید به تمام اهداف و خواسته هایتان برسید. برای اینکه بتوانید از این قانون استفاده کنید باید اصول استفاده از قانون جذب را بدانید. تمام زندگیتان نتیجه افکارتان است. اگر بتوانید افکارتان را در جهت خواسته هایتان راهنمایی کنید و ارتعاش آرزوهایتان را درست به کائنات بفرستید مطمئن باشید با این خواسته به هدفی که دارید خواهید رسید.

شما با استفاده از قانون جذب عشق می توانید رابطه عاشقانه و دلخواهی را داشته باشید. اگر می خواهید که از قانون جذب عشق استفاده کنید باید مواردی را که در بالا گفتم در روابطتان استفاده کنید. یادتان باشد که ترس از دست دادن یک فرد، یکی از مخرب ترین احساسات در یک رابطه عاشقانه است که باعث می شود ارتعاش منفی بسیار قدرتمندی به سمت کائنات ارسال شود و همین موضوع باعث می شود که از فرد مورد علاقه تان فاصله بگیرید و در نهایت رابطه تان خراب می شود.

بنابراین احساسات اهرم بسیار قدرتمند در قانون جذب عشق است اهمیت بسیار زیادی دارد. پس وقتی که شما احساسات مثبت و خوب را درونتان نسبت به عشق و روابط عاشقانه پرورش می دهید، به این معناست که شما از قانون جذب عشق برای رسیدن به یک رابطه ایده آل و رویایی استفاده میکنید. اگر به این مطلب و نکات گفته شده در آن عمل کنید مطمئن باشید می توانید یک رابطه ایده آل را تجربه کنید.

 

https://www.janblaghy.ir/learn-the-law-of-attraction-to-attract-love-and-health/

 
زندگی نامه کوین ترودو
نوشته شده در جمعه 5 دی 1399
بازدید : 347
نویسنده : رنگ زندگی

توضیحات
جادوی باور دوره ۲۵ راز ثروتمند شدن کوین ترودو را برای اولین بار در ایران ترجمه فارسی و دوبله فارسی کرده است.

کوین ترودو در تمامی آثار خود تأکید بسیاری بر روی بالا بردن میزان یادگیری و آموزش پذیری دارد زیرا با بالا بردن این میزان سریع تر و راحت تر می توانید مسائل و موضاعات متفاوت را یاد بگیرید. در این دوره ۲۵ راه و یا راز طلایی ثروتمند شدن به شما آموزش داده می شود.

دانلود دوره ۲۵ راز ثروتمند شدن کوین ترودو برای مشترکین سایت جادوی باور رایگان می باشد؛ در ادامه به بررسی این دوره خواهیم پرداخت.

دسته بندی آموزش های کوین ترودو
نمونه دوره ۲۵ راز ثروتمند شدن از کوین ترودو

اگر شما عزم خود را جزم کرده اید تا برای یادگیری مباحث موفقیت فردی و قانون جذب وقت بگذارید بیشتر راه را پیموده اید و به اصل دوم یعنی قابلیت تغییر پذیری رسیده اید. در اصل قابلیت پذیری شما آنچه را که از قوانین این جهان آموخته اید را باید در زندگی به کار ببندید.

اصل بعد مراحل یادگیری کوین ترودو می باشد که به ۴ بخش اصلی تقسیم می شود و هر کدام از این بخش ها توضیحات تکمیلی ای دارد که در دوره ۲۵ راز ثروتمند شدن به شما آموز داده خواهد شد. مراحل یادگیری کوین ترودو به شرح زیر است

بخش اول مراحل یادگیری کوین ترودو: شما نمیدانید که چه چیزهایی را نمیدانید!!
بخش دوم مراحل یادگیری کوین ترودو: شما متوجه میشوید که چیزهایی وجود داشته اند که از آنها اطلاعی نداشته اید!!
بخش سوم مراحل یادگیری کوین ترودو: با فهمیدن مرحله دوم شروع میکنید به صورت آگاهانه و عمدی تغییراتی رب در ذهنتان که بیشتر همان ارسال ارتعاش است را تمرین میکنید.
بخش چهارم مراحل یادگیری کوین ترودو: اما مرحله آخر رسیدن به مرحله ناآگاهی و شایستگی است. مرحله ای که کوین ترودو توضیح میدهد که همه چیز برای شما خود به خود اتفاق می افتد؛ حتی ثروتمندان و افراد موفق جامعه هم در این مرحله قرار دارند یعنی همه افکار و آرزوهای شما به صورت ناخودآگاه در ذهن شما در حال تصویر سازی است و بدون اینکه انرژی زیادی رو از شما مصرف کنند شما رو به آرزوهایتان میرساند در این مرحله شما بدون این که خودتان هم متوجه شوید بهترین تصمیم ها را میگیرید.
به صورت ناخودآگاه یک مدل طرز فکر پیدا خواهید کرد. اگر الان بیشترین درآمد را در حالت خیلی منطقی ماهی دو میلیون تومان تصور میکنید و اصلا از به دست آوردن این درآمد نگران هم نیستید و مطمئن هستنید که قابل دسترس است در مرحله چهارم که ارتعاشات ثروت در ذهن شما به مرحله ناخودآگاه رسیده باشد درمورد درآمد های چندین برابری هم همین احساس را دارید.

زندگینامه کوین ترودو
خواندن زندگینامه کوین ترودو به عنوان برگزار کننده دوره ۲۵ راز ثروتمند شدن و سایر دوره ها، سمینارها و کتاب های قانون جذب و موفقیت فردی می تواند کمک بسیاری برای درک بهتر سخنان وی به شما بکند.

کوین ترودو در سال ۱۹۶۳ در ماساچوست آمریکا متولد شد پدر وی جوشکار بود. کوین ترودو دوران دبیرستان را در همان شهر در دبیرستان سن مری سپری کرد. پس از آن مقطع، ترک تحصیل کرد و برای به دست آوردن پول با یکی از دوستانش مشغول حرفه خرید و فروش خودرو شد و پس از مدت اندکی تصمیم گرفت وارد نتورک یا بازاریابی شبکه ای شود که البته در این حرفه موفقیت های بسیاری را بدست آورد.

کوین یک مولتی میلیونر خود ساخته آمریکایی است و چندین شبکه معروف تلویزیونی دارد. معروف ترین آن شبکه گلف انگلیس است؛ ترودو فقط یک مربی موفقیت نیست و از این راه به موفقیت و ثروت نرسیده است. در واقع برگزاری سمینار شاید یک تفریح برایش باشد در نتیجه زندانی شدنش میتوانند دلایل بسیار متعددی داشته باشد.

ترتیب دوره های کوین ترودو به شرح زیر است

مقدماتی: آرزوی تو دستور توست
سطح۱ رویاهای خود را خلق کنید آلمان
سطح۱ انرژی کیهانی زوریخ همین صفحه
سطح۲ واقعیت خود را خلق کنید
سطح۳ موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد
سطح۴ مهارت های زندگی القا به ذهن
سطح۵ به زودی منشر میشود
سطح ۶ به زودی منشر میشود
سطح ۷ راز نهایی ( آخرین دوره برگزار شده کوین ترودو)
توجه: برخی دوره ها با ۲ فرمت زیر نویس و دوبله وجود دارد که دگمه آن در هرصفحه قرار دارد
کوین ترودو پس از برگزاری سطح ۷ به نام راز نهایی به ۱۰ سال زندان محکوم شد در نتیجه سطح ۸ فعلا برگزار نشده است

https://www.janblaghy.ir/%da%a9%d9%88%db%8c%d9%86-%d8%aa%d8%b1%d9%88%d8%af%d9%88-%da%a9%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f-%d8%b1%d8%a7%d8%b2-%d8%a7%d9%86%d8%ac%d9%85%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ae%d9%81%db%8c/

 
تاثیر قانون کارما در زندگی چیست ؟
نوشته شده در سه شنبه 2 دی 1399
بازدید : 341
نویسنده : رنگ زندگی

ارتباط مشکلات بشری با” کارما “چیست

حجت الاسلام و المسلمین سعید محمدی کارشناس همکار مرکز ملی پاسخگویی به شبهات دینی در ارتباط با کارما و مفاهیم مرتبط با آن مانند تناسخ و شبهه ایجاد مشکلات بشری به دلیل عدم استفاده از این مفهوم توضیحاتی ارائه کرد.
به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، کارشناس مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی در ارتباط با یکی از رایج‌ترین شبهات این روزهای فضای مجازی یعنی «کارما» و ایجاد این شبهه در قالب اصول روانشناسی که «مشکلات مادی بشر با توسل به اصول چندگانه «کارما» قابل رفع است»، توضیحاتی ارائه کرده است.

در این ارتباط حجت الاسلام و المسلمین سعید محمدی در گفت و گویی با بیان اینکه، کارما یکی از مفاهیم اساسی و وجه اشتراک هندوئیسم، بودائیسم، سیکیسم، جینیسم و ‏عرفان‏های کاذب است، اظهار داشت: این مفهوم چنان فراگیر شده که امروزه بسیاری از افراد همه مشکلات خود را بر اثر کارما می دانند و با توسل به این نوع عرفان کاذب در پی رفع مشکلات زندگی خود هستند.

کارما و معادگریزی

وی با بیان اینکه کارما به این موضوع اشاره دارد که عملکردهای انسان به شکل ذاتی و خودکار نتایجی یا به عبارت بهتر «انتقام کیهانی» را در این زندگی و زندگی بعد به دنبال دارند، افزود: باور جریانات معتقد به کارما بر این هست که معادی در کار نبوده و افراد نتایج اعمال خود را در همین دنیا خواهند دید، در حالیکه همه ما می دانیم که معاد به دلایل متعدد نقلی و عقلی به اثبات رسیده است.

کارما و اعتقاد به تناسخ

کارشناس همکار مرکز ملی پاسخگویی به شبهات دینی با اشاره به اینکه در مقابل اعتقاد به معاد، اعتقاد به تناسخ قرار دارد، ابراز داشت: بنا بر باور تناسخ روح هر موجودی بعد از مرگ، وارد بدن دیگری (حتی بدن‏های غیرانسانی) می‌شود و در آن بدن زندگی جدیدی را شروع می‌کند.

وی با بیان این توضیح که کارما در واقع اصلی از «تناسخ» است و می گوید که اعمال افراد بر کیفیت این زندگی و زندگی های بعدی او تاثیر خواهد داشت، تاکید کرد: بر این مبنا اگر فرد کار خوب انجام دهد، در بدن های بعدی زندگی خوبی خواهد داشت و اگر کار بد انجام دهد، زندگی بدی در انتظار اوست.

محمدی با اشاره به اینکه این چرخه های متوالی و انتقال روح به قالب های دیگر آن قدر پیش می‌رود تا بابت کارهایی که کرده تسویه حساب کند، به حدیثی از امام رضا (ع) در این ارتباط اشاره کرد و ابراز داشت: امام رضا (ع) می فرمایند که «کسانی که قائل به تناسخ هستند کافر به خداوند بزرگ بوده و تکذیب کننده بهشت و جهنم هستند.»

کارما در قرآن و روایات

وی با اشاره به اینکه در هیچکدام از منابع معتبر دینی همچون قرآن و روایات اشاره ای به کارما نشده و عالمان دینی در جاهای مختلف تناسخ و اعتقاد به آن را رد کرده اند، ابراز داشت: معتقدین به کارما تا به حال در هیچ مجمع معتبر علمی شاهد و دلیل قانع کننده ای برای آن اقامه نکرده اند؛ بر این اساس از یک سو کارما بصورت یک امر مسلم نیست و نظریه ای محسوب می شود که هرگز به اثبات نرسیده است.

مسؤل گروه تبلیغی دیده بان وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: از سوی دیگر نمی توان به طور حتم همه اتفاقات زندگی را به قانون کارما نسبت داد چراکه در این دنیا امور مختلفی هستند که در اتفاقات پیرامون ما نقش اساسی دارند.

وی با بیان اینکه بی‌تردید اعمال گذشته خود انسان، اعمال پدر و مادر و اطرافیان تا حدی، در زندگی فعلی و حتی آینده‌ی فرد اثر می گذارد و هیچ کار خوب یا بدی بدون واکنشی از طرف خداوند نخواهد بود، اظهار داشت: از سوی دیگر می‌دانیم که سختی‌ها، بیماری ها، از دست دادن عزیزان و هزاران مشکل دیگر برای هر کسی ممکن است اتفاق بیافتد، حتی برای انسان‌هایی که دائم در حال انجام دادن کارهای خوب هستند.

کارما می گوید خدایی در کار نیست

محمدی با اشاره به اینکه اعتقاد دین مبین اسلام محور عالم خداوند متعال است اما در کارما خبری از خدا نیست، تاکید کرد: هندوها باور دارند که «کارما» به خودی خود انجام می‌پذیرد و نیازی به مداخله الهی ندارد؛ بر این اساس می گویند این خدا نیست که بخاطر اعمال بشر پاداش می‌دهد یا تنبیه می‌کند، بلکه این اعمال ما است که ذاتاً پیامد های خوب یا بد را همراه خود دارند.

وی اضافه کرد: طبق این باور حتی اگر فرد پشیمان شده و توبه هم بکند سودی به حال وی نخواهد داشت و همچنان عقوبه این کارها در زندگی وی تاثیرات بدی خواهد داشت.

جبری که ظالمانه به نسل بعدی تحمیل می شود

کارشناس همکار مرکز ملی پاسخگویی به شبهات دینی با طرح این سوال که «اگر این جسم کار بدی انجام داده و باید تنبیه شود، پس چرا جسم بعدی عذاب آن را بکشد و اگر این جسم کار خوب کرده چرا آن جسم پاداش ببرد»، گفت: در کارما باید این اصل را بپذیریم که نتایج و پیامدهای اعمال یک نسل از انسان ها به همه نسل‌های بعدی منتقل می شود. یعنی همه اعمال ما بر آینده انسان تأثیر می‌گذارد به نوعی که انسان جدید در تعیین سرنوشت آینده خود نقشی ندارد.

وی ادامه داد: بر این اساس در کارما همان طورکه حیات هر یک از ما به نوبه خود متأثر از اعمال کسانی است که پیش‌تر از ما زیسته‌اند و ما تاثیری در تغییر سرنوشت خود نداریم و محکوم به اعمال گذشته افراد دیگر هستیم و تاوان اعمال آنها را پس می دهیم.

تشکیل نظامهای طبقاتی ظالمانه و تربیت انسانهایی مورد سیطره نظام های حاکمیت غرب

محمدی با اشاره به نتایج شکل گیری اعتقاد به کارما در جوامع بیان داشت: با یک بررسی دقیق متوجه این نکته اساسی و مهم می شویم که در جوامعِ معتقد به کارما شاهد به وجود آمدن نظام های طبقاتی ظالمانه هستیم چراکه آنها معتقدند که اگر کسی یک سیلی به صورتت زد، آن طرف صورتت را بگیر و بگو بازتاب عمل گذشته من است.

وی تصریح کرد: با این باور انسان سر به زیری تربیت می شود که این وسط مورد سیطره نظام های حاکمیت غرب قرار گرفته است؛ در این آموزه ها به راحتی فرهنگ ظلم پذیری شکل منطقی به خود می‌گیرد و بر این اساس باید گفت که دلیل ایجاد مفهوم کارما در این جوامع خود مورد شبهه و سوال است.

اعتقاد به کارما یک اعتقاد انحرافی است

کارشناس همکار مرکز ملی پاسخگویی به شبهات دینی تاکید کرد: با توجه به موارد ذکر شده و موارد متعدد دیگر اعتقاد به کارما یک اعتقاد انحرافی است اما امروزه در جامعه شاهد این هستیم که برخی افراد با توسل به این واژه و تحت این عنوان که با به کارگیری اصل های خاصی در «کارما» می توان زندگی افراد را به شکل کامل تغییر داد در پی جلب نظر افرادی خاص هستند.

وی تاکید کرد: مسلماً افراد وقتی از این واژگان برای تشکیل کلاسهای آموزشی درباره تغییر روند زندگی یا در جایگاه های روانشناسانه استفاده می کنند باید به این نکته هم اهمیت دهند که این کلمات بار معنایی داشته و کارما به هیچ عنوان جدا از باور به آن معنایی ندارد و بر این اساس باید دقت کنیم که جامعه را تحت تاثیر واژه ها و عرفان های انحرافی قرار ندهیم که هیچ نوع مبنای عقلانی و دینی ندارد.

 

https://www.janblaghy.ir/%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%A7-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%9F/

 
آموزش جامع قانون جذب از صفر تا صد
نوشته شده در دو شنبه 1 دی 1399
بازدید : 384
نویسنده : رنگ زندگی

قانون جذب
از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
قانون جذب در فلسفهٔ اندیشه نوین، باوری است که طبق آن با تمرکز بر افکار منفی یا مثبت، مردم می‌توانند تجربه‌های مثبت یا منفی را به زندگی خویش و یکدیگر وارد آورند و آن را تجربه کنند. این باور بر اساس ایده‌ای است که مردم و افکارشان هر دو از «انرژی» ساخته شده‌اند و از طریق فرایند «انرژی‌های همانند، همدیگر را جذب می‌کنند» شخص می‌تواند سلامت و روابط شخصی خویش را ارتقا بخشد. - باور به فرضیه جذب مبتنی بر این ایده است که مردم و افکارشان از «انرژی خالص» ساخته شده‌اند، و از آنجا که «انرژی‌های مشابه یکدیگر را جذب می‌کنند»، شخص می‌تواند با «افکار مثبت» سلامتی و ارتباطات فردی اش را بهبود بخشد.

هواداران پارادایم ذهن-قدرت عموماً تکنیک‌های تجدید شناختی را با تاییدها و تجسم خلاقانه ترکیب می‌کنند تا افکار مثبت و سازگارانه را محدود سازند و افکار منفی و خود تخریب را جایگزین آن نمایند. مؤلفهٔ کلیدی این فلسفه این است که به منظور تغییر مؤثر الگوهای فکری منفی یک نفر، شخص باید احساس کند که (از طریق تجسم خلاقانه) مایل است این تغییرات رخ دهند. ترکیب افکار مثبت و احساسات مثبت به شخص اجازه می‌دهد تا از طریق قانون انرژیک «پیشنهادی»، تجارب و فرصت‌های مثبت را «جذب» نماید. قانون جذب هیچ اساس علمی ندارد و به عنوان شبه علم و خرافات مورد خطاب قرار گرفته‌است.تعدادی از محققان سوءاستفاده از مفهوم علمی توسط هواداران را مورد انتقاد قرار داده‌اند.


محتویات
۱ تاریخ
۲ توضیحات
۳ ادعاهای مطرح شده در رابطه با تأثیرات (قانون جذب)
۳.۱ سلامتی جسم و روان
۳.۲ مسائل مالی و ثروت
۳.۳ روابط
۳.۴ بلندپروازی‌ها
۴ مبانی فلسفی و مذهبی
۵ انتقادات
۶ حامیان برجسته
۷ جستارهای وابسته
۸ منابع
۹ پیوند به بیرون
تاریخ
جنبش اندیشه نو از آموزه‌های فینیاس کویمبی در اوایل قرن نوزدهم شروع شد. وی در اوایل زندگی، به بیماری سل مبتلا شد. متأسفانه درمان دارویی جواب نداد، بنابراین تصمیم گرفت تا از وطنش، لبنان به نیو همسفیر برود. او سلامت خود را بازیافت و بهبود یافت. وی مطالعهٔ مبحث «ذهن در برابر بدن» را آغاز کرد. اگرچه او هرگز از واژهٔ قانون جذب استفاده ننمود، اما توصیفات پایهٔ او مشابه بود، ولی فقط مختص به مبحث سلامت بود:

مشکل در ذهن است، زیرا بدن فقط خانهٔ ذهن می‌باشد و ما بر اساس اهمیتش میزان ارزش آن را تعیین می‌کنیم؛ بنابراین اگر ذهن شما به وسیلهٔ یک دشمن پنهان به یک باور تبدیل شده‌است، با دانش یا بدون دانش، مجبورید آن را به عنوان نوعی بیماری در نظر بگیرید. با این نظریه یا شاید حقیقت، من با دشمن شما روبرو شدم و سلامت و شادی خود را بازیافتم. این کار را گاهی به صورت ذهنی و گاهی با صحبت انجام می‌دهم تا زمانی که توصیفات اشتباه را اصلاح کنم و حقیقت را بنیان بگذارم، و حقیقت خود درمان است. در سال ۱۸۷۷، واژهٔ قانون جذب در کتابی چاپ شد که توسط محقق روسی، هلنا بلاواتسکی نوشته شده بود. کتاب او به بررسی مطالب مرموز و عرفان کهن می‌پردازد. در پایان قرن نوزدهم، این واژه توسط نویسندگان جنبش اندیشه نو به کار گرفته شد. مانند پرنتایس مالفورد و رالف والدو تراین، اما برای آن‌ها قانون جذب نه فقط بر سلامت، بلکه بر تمام جوانب زندگی تأثیر می‌گذاشت. این موضوع در قرن بیستم بسیار مورد توجه قرار گرفت و در کتاب‌های زیادی به بحث گذاشته شد که برخی از آن‌ها جزو پر فروش‌ترین کتاب‌های تاریخ می‌باشند؛ فکر کنید و ثروتمند شوید (۱۹۳۷) نوشتهٔ ناپلئون هیل و شما می‌توانید خود را شفا دهید (۱۹۸۴) نوشتهٔ لوئیس هِی. حتی اگر جنبش عصر جدید ایده‌های جدید زیادی به کار گرفته باشد، از جمله قانون جذب، قانون جذب همچنان یک مفهوم از فلسفهٔ اندیشه نو باقی می‌ماند. در سال ۲۰۰۶، با انتشار فیلم راز، قانون جذب توجه زیادی را به خود جلب نمود. در سال ۲۰۰۷ این فیلم به صورت کتاب نیز چاپ شد. این فیلم و کتاب توجه زیادی را در رسانه‌ها به خود جلب کردند. کتاب روندا برن نیز تأثیر زیادی بر خلق فیلم سینمایی راز، با بازی کیتی هولمز داشت.

توضیحات
نویسندگان جنبش اندیشه نو بر این باورند که قانون جذب همیشه فعال است و تجارب و شرایط هر فرد را بر اساس افکار غالب وی یا تمایلات و انتظاراتش، رقم می‌زند. چارلز هانال در کتابش با عنوان سیستم شاه کلید شوید(۱۹۱۲)، می‌نویسد: بدون شک قانون جذب، شرایط، محیط و تجارب شما در زندگی را بر اساس عادات، خصوصیات و رویکرد ذهنی غالب شما، رقم می‌زند. رالف تراین در کتابش با عنوان با بی‌نهایت تنظیم شوید (۱۸۹۷)، می‌نویسد: قانون جذب یک قانون کیهانی هست که شامل تمام اعمال می‌شود و ما هرچه که می‌طلبیم یا انتظارش را داریم جذب می‌کنیم. اگر ما چیزی را بطلبیم و انتظار دیگری داشته باشیم، به خانه‌ای تبدیل خواهیم شد که علیه خود تقسیم گشته‌است و مسلماً ویران خواهد شد. انتظار چیزی را داشته باشید که می‌طلبید، سپس آنچه که آرزویش را دارید، جذب می‌کنید.

راندا برن در فیلم راز بر تفکر به آنچه که هر فرد می‌خواهد به دست آورد تأکید کرد، اما فکر را باید با حداکثر میزان احساس تقویت کرد. او ادعا می‌کند که ترکیب فکر و احساس همان چیزی است که طلب ما را جذب می‌کند. راز می‌گوید که ذهن ناخودآگاه شما می‌تواند هرآنچه اطراف شما رخ می‌دهد را کنترل کند، از جمله تجارب مثبت مانند هنگامی که عزیزان دور از شما با شما تماس می‌گیرند، و تجارب منفی، مانند مرگ. برن بر قدرت ذهن ناخودآگاه تأکید می‌کند و از خواننده می‌خواهد بر این افکار کنترل کامل داشته باشد تا بتواند در زندگی‌اش علاوه بر عمل، با ذهن نیز به آنچه که می‌خواهد دست یابد. کتابی مشابه دیگر، رسالت است که نوشتهٔ جیمز ردفیلد می‌باشد. او می‌گوید واقعیت توسط انسان تجلی می‌یابد. انسان و کائنات قدرت جذب بین جاذبه‌های مغناطیسی مشابه را دارند. قدرت ذهن ناخودآگاه که نوشتهٔ جوزف مورفی است، می‌گوید که خوانندگان می‌توانند اهداف به ظاهر غیرممکن را با به کنترل درآوردن ذهن خویش، به دست آورند. کتاب‌های مشابه دیگری نیز وجود دارند، مانند قدرت، نوشتهٔ روندا برن؛ کیمیاگر، نوشتهٔ پائلو کوئیلو؛ قدرت حال، نوشتهٔ اکهارت تولی. در حالی که شهادت‌های افراد می‌گوید قانون جذب برای آنان جواب داده‌است، برخی از شک‌گرایان، فیلم و کتاب روندا برن را نقد کرده‌اند. یکی از نقدهای نیویورک تایمز، راز را شبه علم و «توهم دانش» دانسته‌است.

ادعاهای مطرح شده در رابطه با تأثیرات (قانون جذب)
سلامتی جسم و روان
ادعای اصلی نویسنده این است که افکار ما می‌توانند به‌طور مستقیم بر سلامت ما تأثیر بگذارند و این به خاطر قانون جذب می‌باشد. آن‌ها معتقدند که نگرانی، ترس، استرس و سایر افکار منفی، مردم را مریض می‌کند در حالی که افکار مثبت در رابطه با خوشی و عشق، مردم را سالم نگه می‌دارند و حتی بیماری‌های آنان را درمان می‌کند. هواداران ادعا می‌کنند که بخش مهمی از حفظ سلامت و درمان بیماری این است که بتوانید خود را به صورت سلامت تصور کنید. وقتی به لیمو ترش فکر میکنید و یا در مورد خوردنش حرف میزنید بزاق ترشح می‌شود همینطور اگر به سلامتی یا بیماری فکر کنید بدن به آن واکنش نشان می‌دهد.

مسائل مالی و ثروت
ادعا می‌شود که اگر شخصی دائماً افکار موفقیت داشته باشد، صرف نظر از موقعیت واقعی وی، رونق و رفاه را در آینده تجربه خواهد کرد، زیرا «چیزهای مشابه یکدیگر را جذب می‌کنند.» اگر هم شخصی دائماً به فقر فکر کند، آیندهٔ وی با تجربهٔ فقر همراه خواهد بود. یکی از مثال‌هایی که توسط لیزا نیکول در فیلم راز مطرح شده، چنین است: «اگر هر بار که به درون نامهٔ خویش نگاه می‌کنید، انتظار یک صورتحساب داشته باشید، حدس بزنید چه می‌شود؟ حتماً صورت حساب آنجا خواهد بود. هر روز که بیرون می‌روید و از قبوض می‌ترسید، هرگز انتظار رخداد خوب ندارید، به قرض‌هایتان فکر می‌کنید، انتظار قرض را می‌کشید. پس قرض به سمت شما خواهد آمد… خواهد آمد، زیرا قانون جذب همیشه مطیع افکار شماست.» به خاطر پولی که دارید خوشحال و شکرگزار هستید؟ ادعا می‌شود که این سریع‌ترین راه برای جذب پول بیشتر به درون زندگی‌تان می‌باشد.

روابط
هواداران قانون جذب ادعا می‌کنند که این قانون بر روابط ما تأثیر می‌گذارد، زیرا هر چه که بر آن تمرکز کنیم، بیشتر تجربه‌اش خواهیم کرد؛ برای مثال اگر شخصی بر خصوصیات خوب یک نفر تمرکز کند، آن خصوصیات خوب بزرگ‌تر به چشم خواهند آمد. عکس این قضیه هم صادق است. آن‌ها همچنین ادعا می‌کنند با تجسم شخص خاصی که رفتار خوبی با شما دارد، تجارب مشابه آن تجسم را به خود جذب خواهید نمود. همچنین ادعا می‌شود که افراد می‌توانند روابط رمانتیک با اشخاصی را به خود جذب کنند که خصوصیات مورد پسند آن‌ها را داشته‌اند، فقط کافی است یک تصویر ذهنی از شخص ایدئال ایجاد کرده و آن‌ها را طوری تجسم کرده که گویی واقعی هستند. به شکل مشابهی، این ایده مطرح است که با افزایش اعتماد به نفس، کاریزما و تمایل ناخودآگاه به جذب عشق، می‌توان یک شریک زندگی به خود جذب کرد. موارد مذکور را می‌توان با تمرینات تجسم و تکنیک‌های تجلی‌سازی ارتقا بخشید.

بلندپروازی‌ها
ادعا شده که با تجسم کامل و پرجزییات از آنچه که فرد می‌خواهد تجسم کند و تمرکز بر آن تصویر، یکی سری رخدادها به وقوع خواهد پیوست که آن دیدگاه را عینیت می‌بخشد. چارلز هانل در کتابش با عنوان کلید سیستمیِ ارشد می‌گوید: «شما باید تصویر را کامل و با تمام جزئیات ببینید، با این کار به تدریج راه‌هایی برای متجلی ساختن آن تصویر شکل می‌گیرند. هر اتفاق به اتفاق دیگری می‌انجامد. فکر به عمل می‌انجامد، عمل به توسعهٔ روش‌ها، روش‌ها به پیشرفت دوستان و دوستان نیز شرایطی پدید می‌آورند که در نهایت و در گام سوم، عینیت رخ می‌دهد و ما به موفقیت می‌رسیم.»

مبانی فلسفی و مذهبی
مفهوم قانون جذب در فلسفهٔ اندیشه نو نیز ریشه در سنت‌های مذهبی و فلسفی مختلفی دارد. به‌طور خاص از هرمسیه، تعالی‌گری نیوانگلندی، آیات خاصی از انجیل، و هندوییسم الهام یافته‌است. هرمسیه در دوران رنسانس بر توسعهٔ افکار اروپایی تأثیر گذاشت. ایده‌های آن تا حدودی توسط کیمیاگری منتقل شد. در قرن هجدهم، فرانز مسمر آثار کیمیاگرانی مانند پاراسلسوس و فن هلمونت را مطالعه کرد. فن هلمونت یک طبیب بلژیکی بود که در قرن هفدهم زندگی می‌کرد و مدعی بود که تخیلات قدرت شفابخش دارند. این قضیه باعث شد تا مسمر ایده‌هایش در مورد مغناطیس حیوانی را گسترش دهد که بعدها توسط فینیز کویمبی، بنیان‌گذار اندیشه نو، مورد مطالعه قرار گرفت. جنبش تعالی‌گری قبل از ظهور اندیشه نو، در ایالات متحده توسعه یافت و گمان می‌رود که تأثیر زیادی بر آن داشته‌است. جرج ریپل، یکی از چهره‌های مهم جنبش، اظهار داشت که ایدهٔ اصلی «برتری ذهن بر ماده» بوده‌است. نویسندگان پیرو مکتب اندیشه نو اغلب آیاتی از انجیل نقل می‌کنند و آن را به قانون جذب ربط می‌دهند. یک نمونه فصل ۱۱:۲۴ انجیل می‌باشد:

«بنابراین به تو می‌گویم، هرچه که در عبادت خویش می‌خواهی، معتقد باش که آن را دریافت می‌نمایی و مال تو خواهد شد.» در قرن نوزدهم، سوامی ویوکانادا به ایالات متحده سفر کرد و سخنرانی‌هایی در مورد هندوئیسم ایراد نمود. این سخنرانی‌ها تأثیری زیادی بر جنبش اندیشه نو داشت. به خصوص بر ویلیام واکر که یکی از پیشگامان جنبش اندیشه نو بود.

انتقادات
مجلهٔ محقق شکاک این ادعاها را به خاطر تحریف شدگی و آزمون‌ناپذیری مورد انتقاد قرار داد. منتقدین می‌گویند شواهد ارائه شده اغلب داستان است، زیرا اشخاص صرفاً تمایل دارند گزارش‌های مثبت را ارائه دهند و نتایج ذهنی خویش را بازگو کنند. این گزارش‌ها مشکوک و احتمالاً گزینشی هستند. برای نمونه، فیزیکدانی به نام علی الوسی انتقاد کرد که تأثیرگذاری افکار بر چیزی خارج از ذهن، نامحتمل و غیرقابل اندازه‌گیری می‌باشد.

قانون جذب به وسیلهٔ کتاب‌ها و فیلم‌هایی مانند 'راز و کتابی به همین نام در قرن بیست و یکم محبوب شد. این فیلم و کتاب که در سال ۲۰۰۶ منتشر شدند، از مصاحبه با نویسندگان و سخنرانان جنبش اندیشه نو بهره بردند تا قواعد این قانون متافیزیکی را توضیح دهند. ماری کارمیکل و بن رادفورد در مجلهٔ محقق شکاک نوشتند که «نه فیلم و نه کتاب هیچ اساسی در واقعیت ندارد.» این ماجرا یک جنبهٔ منفی نیز دارد «اگر حادثه‌ای پیش آید یا بیمار شوید، تقصیر خودتان است.» برخی دیگر، ارجاعاتی که به علم مدرن شده را مورد سؤال قرار داده‌اند که برای مثال، قانون جذب چه ارتباطی با امواج الکتریکی مغزی دارد. ویکتور استنجر و لئون لدرمن به عرفان کوانتومی انتقاد می‌کنند و می‌گویند که این ادعا نمی‌تواند حقیقت علمی داشته باشد و بیشتر به شبه علم می‌ماند.

حامیان برجسته
پرنتایس مالفورد، نویسنده و طنزپرداز کالیفرنیایی، در سال ۱۹۸۱ در مقالات خود با عناوین برخی از قوانین «سلامت و زیبایی» و «خوبی و تأثیرات آن بر فکر»، از واژهٔ قانون جذب استفاده کرده‌است.
رالف والدو تراین در سال ۱۸۹۷ کتاب خود را با عنوان همسو با ابدیت منتشر کرد. او در دومین پاراگراف فصل ۹ می‌گوید: «قانون جذب دائماً در تمام کیهان فعال است، یک حقیقت عالی و ابدی این است که ما دریافته‌ایم، می‌توان چیزهای مشابه را جذب کرد.»
توماس تروارد که یکی از افراد تأثیرگذار در جنبش اندیشه نو بود، در یکی از سخنرانی‌هایش در سال ۱۹۰۴ ادعا کرد که فکر بر شکل فیزیکی مقدم است و «اعمال ذهنی بذری را می‌کارند که اگر دچار اختلال نشوند، در نهایت تمام تجلی‌های آشکاری که همانند باشند را جذب خواهد کرد و آن‌ها نمود بیرونی خواهند یافت.»
جیمز آلن، نویسندهٔ انگلیسی اندیشه نو، بین سال‌های ۱۹۰۱ تا ۱۹۱۲ یک سری مقالات و کتاب نوشت که پس از آن نیز همسرش لیلی کارهای او را ادامه داد. آلن به خاطر مقاله‌اش با عنوان «هنگامی که انسان فکر می‌کند» معروف است که در سال ۱۹۰۲ نوشته شده‌است.
امت فاکس در مقالات و کتاب‌های متعددی در مورد متافیزیک و قدرت دعا نوشت. آموزه‌های او ریشه در مسیحیت و داستان‌های انجیل دارد. او عیسی مسیح را به عنوان بهترین آموزگار متافیزیک می‌داند و توضیح می‌دهد که افکار ما مهم‌ترین افاضه می‌باشند. در گفته‌ها و اعمال ما نیز این اهمیت افزایش می‌یابد. پاور فاکس در کتاب‌هایش با عنوان «قدرت از طریق تفکر سازنده» و «یافتن راهی به قدرت درون»، در مورد ساختن معادل‌هایی ذهنی برای آنچه که می‌خواهید و حذف آنچه که نمی‌خواهید سخن می‌گوید.
ویلیام واکر آتکینسون از این واژه در کتاب «ارتعاش فکر» و «قانون جذب در دنیای فکر» (۱۹۰۶) استفاده کرد و اظهار داشت که «چیزهایی همانند، جذب یکدیگر می‌شوند.»
بروس مک‌لالند در کتاب فراوانی از طریق نیروی فکر (۱۹۰۷) قواعد کار را چنین خلاصه کرد «شما همان هستید که فکر می‌کنید، نه آنچه که فکر می‌کنید هستید.» این کتاب توسط الیزابت توون منتشر شد. وی سردبیر مجلهٔ ناتیلوس بود. مجله‌ای متعلق به جنبش اندیشه نو.
والاس د. واتلز که کتاب علم ثروتمند شدن (۱۹۱۰) را نوشت، قواعد مشابهی را ارائه داد – باور به موضوع خواستهٔ خود و تمرکز بر آن، شما را در دنیای فیزیکی بدان خواهد رساند (والاس در پیش‌گفتار و فصل‌های پایانی کتابش ادعا می‌کند که مطالب او برگفته از آیین هندو می‌باشد. اینکه خدا همه چیز را تأمین می‌نماید و هرچه که بر آن تمرکز کنیم را به ما می‌رساند) همچنین این کتاب ادعا می‌کند که افکار منفی منجر به نتایج منفی خواهند شد.
ویلیام کائون جاج، نویسندهٔ عرفانی، در کتابش با عنوان اقیانوس عرفان (۱۹۱۵)، از واژهٔ قانون جذب استفاده کرد.
نویسندهٔ عرفانی دیگری به نام آنی بسانت، در سال ۱۹۱۹ قانون جذب را به بحث می‌گذارد. بسانت تجربهٔ خود را مطرح کرد و از آن به عنوان نوعی کارما یاد نمود.
ناپلئون هیل نیز دو کتاب در این رابطه چاپ کرد. اولی قانون موفقیت در ۱۶ درس (۱۹۲۸) بود که مستقیماً و مکرراً به قانون جذب اشاره می‌کرد و اعلام داشت که بر اساس امواج رادیویی مغز کار می‌کند. سپس در سال ۱۹۳۷ کتاب دیگری با عنوان فکر کن و پولدار شو چاپ کرد که به یکی از پر فروش‌ترین کتاب‌های تاریخ تبدیل شد و بیش از ۶۰ میلیون جلد فروخت. هیل در کتابش اصرار می‌ورزد که برای موفقیت باید افکار خویش را کنترل کرد. همچنین انرژی درون آن‌ها را نیز باید به کار گرفت تا افکار همانند را جذب کرد. در ابتدای کتاب، او یک «راز» برای موفقیت مطرح می‌کند و قول می‌دهد که حداقل یک بار در هر فصل کتاب به‌طور غیرمستقیم توصیفش کند. او هرگز مستقیماً آن را مورد اشاره قرار نمی‌دهد زیرا معتقد است که اگر خود فرد آن را کشف کند، مفیدتر خواهد بود. در مورد اینکه راز چیست، اختلاف نظر وجود دارد اما برخی می‌گویند که قانون جذب می‌باشد. هیل می‌گوید که «راز» مورد نظر او بیش از صدها بار مورد اشاره قرار گرفته، اما کلمهٔ «جذب» کمتر از ۳۰ بار در کتابش استفاده شده‌است. او در کتابش ادعا می‌کند که مردم می‌توانند هرچه که می‌خواهند را از طریق افکار هدفمند به دست آورند.
اسرائیل رگاردی، کتاب‌های زیادی با موضوع قانون جذب منتشر کرده و آن را یکی از قانون‌های جهانی می‌داند. او در کتاب «هنر شفابخشی حقیقی: رسالهٔ مکانیزم دعا و عملکرد قانون جذب در طبیعت» (۱۹۳۷) یک تکنیک مدیتیشن آموزش می‌دهد که ذهن می‌تواند به وسیلهٔ آن در سطح جسمانی و معنوی خود را شفا بخشد. رگاردی در ادامه ادعا می‌کند که قانون جذب نه‌تنها روش مفیدی برای کسب سلامت جسمانی است، بلکه در دیگر جنبه‌های زندگی نیز کاربرد دارد.
و. کلمنت استون و ناپلئون هیل کتاب موفقیت از طریق رویکرد ذهنی مثبت (۱۹۶۰) را نوشتند.
ریچارد ویس، در کتابش با عنوان افسانهٔ آمریکایی موفقیت (۱۹۸۸)، اظهار می‌داد که قاعدهٔ «عدم مقاومت» یک مفهوم محبوب در جنبش اندیشه نو می‌باشد و همسو با قانون جذب آموخته می‌شود.
کتاب استر هیکس و جری هیک، «پول و قانون جذب: یادگیری جذب سلامتی، ثروت و خوشبختی» (۲۰۰۸)، در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز قرار گرفت. هیکس از سال ۱۹۹۵ تا کنون مشغول انتشار کتاب در مورد آموزش قانون جذب بوده‌است. یوسف اراکات در وبلاگش و کانال یوتوبش به نام Dose of Fousy، توضیح می‌دهد که قانون جذب چگونه بر زندگی‌اش تأثیر گذاشته‌است. کانر مک‌گرگور ادعا کرده که از قانون جذب استفاده می‌کند. بعد از اینکه دومین عنوان قهرمانی در مسابقات یواف‌سی را به دست آورد و حریفش ادی آلوارز را شکست داد، گفت: «این چیزی است که از رؤیا به واقعیت آوردم.»
بازدید : 465
نویسنده : رنگ زندگی

کتاب تکنیک ای اف تی EFT برای رسیدن به موفقیت و ثروت برای اولین بار در ایران در سایت مثل خورشید برای شما عزیزان ترجمه شده است. کتاب تکنیک ای.اف.تی نوشته نیک ارتنر نویسنده محبوب و سرشناس آمریکایی است.

همه ما تلاش کرده ایم که سخت تر و بیشتر کار کنیم. بسیاری از ما شغل خود را تغییر می دهیم حتی فن و حرفه خود را عوض می‌کنیم اما همچنان امنیت و استقلال مالی به نظر دست نیافتنی و دور از ذهن می رسد.

 

 

حتی وقتی که به موفقیت هایی میرسیم، چندان برایمان رضایت بخش نیستند. کل این جریان، خسته کننده و طاقت فرسا است. این چرخه ادامه پیدا می کند تا این که سرانجام به رویاهای بسیار کوچک بسنده می‌کنیم، رویاهایی که هیچ قوت قلبی برایمان نیستند.‌

 

اگر این اتفاق و تجربه ناخوشایند دیگر هرگز رخ ندهد چه؟‌
اگر با شروع کردن در همین لحظه کنونی بتوانید مسیری کاملاً جدید را دنبال کنید و مشغول انجام کار مورد علاقه‌تان شوید که به طور کامل شما، زندگی و آینده تان را تامین می کند، چه؟‌

این دقیقا همان کاری است که کتاب تکنیک ای اف تی برای شما انجام می‌دهد. با استفاده از راه حل‌هایی که در این کتاب با شما در میان می‌گذارم می‌توانید وارد این مسیر شوید؛ مسیری که اگر آن را دنبال کنید تمام تجربیات شما از کار گرفته تا پول، رضایت و خوشبختی شخصی و بیش از اینها را متحول خواهد کرد.

ابزارهایی که در این کتاب با شما به اشتراک می گذارم صرف نظر از این که اهدافتان، تخصصتان، مهارت های تان، تجربیات تان، سن تان، و اوضاع فعلی مالیاتان چیست، ابزارهای قدرتمندی هستند.

این ابزارها ترکیبی یکپارچه از حکمت‌های باستانی و علوم مدرن می‌باشند. این ابزارها نامحدود و بدون تاریخ انقضا هستند بنابراین هرگز و هرگز “خیلی دیر” یا “خیلی زود” نیست.‌

بسیار خوب آماده هستید که موفقیت مالی و رضایت و خشنودی شخصی خود را به طور چشمگیری بهبود ببخشید؟‌ یکی از سریع ترین و قدرتمندترین روش‌ها برای دسترسی به ریشه‌های عمیق باورهایتان یا همان اطلاعاتی که اغلب در ضمیر ناخودآگاه‌تان ذخیره شده‌اند، از طریق جسم است.

این دقیقا همان چیزی است که تکنیک‌های ای.اف.تی یا ضربات آهسته را بسیار قدرتمند می‌کند. من این تکنیک‌ها را در این کتاب با شما به اشتراک خواهم گذاشت.

 

کتاب تکنیک ای اف تی

 

مجبور نیستید باورهای مثبت را بپذیرید
این تکنیک‌ها شما را مجبور نمی‌کنند که باورهای مثبت را بپذیرید و آنها را ببلعید و امیدوار باشید که ضمیر ناخودآگاه‌تان با این باورها همسو و هماهنگ می‌شود.

در عوض، این تکنیک‌هایی که با شما به اشتراک می‌گذارم، شما را به سمت فرایند آزموده شده‌ی تحول‌برانگیزی که عمیق‌تر و سریع‌تر است، هدایت و راهنمایی می‌کند.‌

راه حل‌هایی که در کتاب تکنیک ای اف تی به شما آموزش خواهم داد، این امکان را برایتان فراهم می‌کند که باورهای محدود کننده‌ی قدیمی خود را رها کنید و به لحاظ ذهنی و احساسی وقت و انرژی خود را برای باورهای جدید و قدرت بخش بگذارید. زمانی که چنین اتفاقی رخ دهد کل زندگی‌تان دستخوش تغییر و تحول می‌شود.‌

برای تهیه کتاب تکنیک ای اف تی همین حالا می‌توانید اشتراک ویژه آکادمی انگیزشی، معنوی را تهیه کنید.

 

عنوان کتاب: تکنیک ای.اف.تی برای رسیدن به موفقیت و ثروت
نویسنده: نیک اُرتنِر
تعداد فصول: ۴ فصل
مترجم: تیم ترجمه مثل خورشید
فصل ۱: کشف باورهای محدود کننده درباره پول و ثروت
فصل ۲: تکنیک E.F.T یا ضربات آهسته چیست و چرا می‌تواند ذهن و بدنتان را برای موفقیت بصورت پایدار برنامه ریزی و اصلاح کند
فصل ۳: چگونه از تکنیک ای.اف.تی برای تغییر باورهایمان درمورد پول و موفقیت استفاده کنیم
فصل ۴: قدم بعد چیست؟ چگونه نتایج بدست آمده از تکنیک ای.اف.تی را به سطوح بالاتر ببرید؟

 

https://www.janblaghy.ir/%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-eft-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9B-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%84-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D8%AB%D8%B1%D9%88%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%81-%D8%AA%DB%8C/

 
آموزش تکنیک های اصولی سئو سایت
نوشته شده در جمعه 28 آذر 1399
بازدید : 413
نویسنده : رنگ زندگی

در این مطلب نگاهی به مهمترین اصول سئو پرداخته ایم. آگاهی از آنها در روند بهینه سازی سایت امری ضروریست، حتی اگر مهارت های فنی لازم برای پیاده سازی آنها را نداشته باشید.

 

 

سئو چیست؟

به طور خیلی ساده سئو به تمام روش هایی گفته می شود که موجب افزایش دیده شدن وب سایت شما در نتایج جستجو می گردد. این تکنیک ها دارای تنوع بسیاری هستند. برخی از آنها در داخل سایت اجرا شده که به سئو داخلی معروفند. برخی دیگر نیز مانند لینک سازی در خارج از سایت اتفاق می افتند که با نام سئو خارجی شناخته می شوند.

 

چرا به سئو نیاز دارید؟

ساخت وب سایتی با معماری قوی و سیستمی خوب برای انتقال کاربران بین صفحات سایت، کمک زیادی به ایندکس شدن هر چه بهتر صفحات آن در موتورهای جستجو می کند. همچنین این ویژگی ها موجب کسب رضایت کاربران شده و آنها را ترغیب به بازگشت دوباره به وب سایت می کند. باید در نظر داشته باشید که توجه گوگل به رضایت کاربران روز به روز در حال افزایش است.

 

اگر نگاهی به سهم موتورهای جستجو از ورودی سایت بیندازید، احتمالا با رقم قابل توجهی مواجه می شوید که این مسئله خود بهترین گواه اهمیت سئو می باشد. طبق آمارها تنها در سال 2014، سهم موتورهای جستجو از ترافیک وب سایت ها 64% به طور متوسط بوده است. در حالی که شبکه های اجتماعی تنها 2%، تبلیغات کلیکی 6%، وروردی مستقیم 12% و 15% از مابقی روش ها بوده است.

 

در تحقیق دیگری که در سال 2015 انجام شده است، سهم گوگل 90% از کل ورودی وب سایت ها محاسبه شده است. همچنین مطالعات دیگری از وب سایت Advanced Web Ranking نشان می دهد که پنج وب سایت اول نتایج جستجو، 67.60% ترافیک حاصله از جستجوی یک عبارت را به خود اختصاص می دهند. همه این اعداد و ارقام نشان از اهمیت سئو و رتبه سایت در نتایج جستجو دارد.

 

اهمیت رتبه سایت در نتایج جستجو

 

بنابراین حضور در نتایج ابتدایی جستجو برای بقا و موفقیت وب سایت امری ضروریست. اما چگونه به این مهم دست یابیم؟ ما در این رابطه مفاهیمی را برای شما آماده کرده ایم. این مفاهیم به دو دسته تقسیم می شوند: چیزهایی که موتورهای جستجو به دنبال آن هستند و بالعکس چیزهایی که آنها دوستشان ندارند.

 

موتورهای جستجو به دنبال چه چیزهایی هستند؟

1. ارتباط محتوا با عبارت جستجو شده

موتورهای جستجو همواره در تلاشند تا بهترین و مرتبط ترین نتایج را به کاربرانشان ارائه کنند. آنها هم با سوالات ساده ای مانند “سن رونالدو چقدر است” مواجهند و هم اینکه توسط کاربران سوالات پیچیده تری مانند “بهترین بهترین پیتزا ایتالیایی تهران کدام است” در آنها جستجو می شود.

 

سن رونالدو در نتایج جستجو

 

نحوه ارائه این نتایج توسط موتورهای جستجو سئو به الگوریتم آنها وابسته است که مطمئنا هیچ گاه توسط آنها فاش نخواهد شد. اما فاکتورهایی وجود دارند که بر روی این نتایج تاثیر گذارند و غالبا نیز با پارامتر “ارتباط محتوا با عبارت جستجو شده” مرتبط هستند.

 

2. کیفیت محتوا

آیا شما به صورت مستمر محتواهای ارزشمند، ویدئوهای با کیفیت و دیگر انواع مدیای پر طرفدار را در وب سایتتان منتشر می کنید؟ آیا مخاطبین حقیقی شما در نوشتن محتوا، کاربران واقعی هستند یا صرفا برای موتورهای جستجو می نویسید؟ مطالعات اخیری که توسط Searchmetrics انجام شده اشاره می کند که علاقه گوگل به سمت محتواهای بلندتری رفته است که به جای آن که صرفا مبتنی بر کلمات کلیدی باشد، با هدف پاسخ به پرسش های کاربران ایجاد شده اند. بنابراین نگران کلمات کلیدی نباشید و بر روی نیاز اصلی کاربران متمرکز شوید.

 

3. تجربه کاربری

فراهم کردن یک تجربه کاربری فوق العاده مزایای زیادی به همراه دارد. در این راستا شما نیاز به وب سایتی با معماری خوب دارید که قابل جستجو کردن است و در آن از لینک های داخلی به خوبی استفاده است. در کل منظور هر چیزیست که موجب نگه داشتن کاربران در وب سایت شده و آنها را برای کاوش در وب سایت تشنه تر کند.

 

4. سرعت وب سایت

سرعت وب سایت می تواند وجه تمایز بین شما و دیگر رقبایتان باشد. گوگل در حال تست فاکتورهای متنوعی برای ارزیابی سرعت سایت است. سرعت بارگذاری وب سایت تاثیر به سزایی در تجربه کاربری داسته و مستقیما نیز بر روی رتبه سایت شما اثرگذار است.

 

4. نمایش در دستگاه های مختلف

آیا وب سایت شما در انواع مختلف دستگاه ها با رزولوشن های متفاوت درست نمایش داده می شود؟ به یاد داشته باشید که طراحی مورد علاقه گوگل، طراحی رسپانسیو است. منظور طراحی است که با توجه به سایز و ابعاد صفحه نمایش، خود را با آن وفق می دهد.

 

5. لینک سازی داخلی

ایجاد لینک های داخلی تکنیکیست که نویسندگان و ویرایشگرها می توانند در هنگام انتشار محتوا از آن استفاده کرده و به دیگر محتواهای مرتبط لینک دهند. این کار موجب انتقال کاربران به دیگر نقاط وب سایت شده و سیگنال خوبی از دید گوگل محسوب می شود.

 

لینک های داخلی دارای مزایایی هستند:

 

کاربران را علاقه مند به دیدن دیگر صفحات سایت می کند. هر چقدر ارتباط بین محتواها بیشتر بوده و از انکرتکست مناسبی استفاده شده باشد، احتمال دست یافتن به این نتیجه افزایش خواهد یافت. همچنین با این رویه، از بانس ریت وب سایت کاسته خواهد شد.

موجب افزایش رتبه در جستجوی برخی کلمات کلیدی می گردد. به عنوان مثال این محتوا با عبارت مبانی سئو در ارتباط است . با لینک دادن به این عبارت در صفحات مرتبط به گوگل خواهیم گفت که این پست با پست مبانی سئو در ارتباط بوده و به آن محتوا در جستجوی عبارت مبانی سئو رتبه بهتری دهد. البته برخی از کارشناسان سئو پیشنهاد داده اند که از انکرتکست های متنوعی برای لینک دادن به یک صفحه استفاده کنیم، چرا که استفاده از یک انکرتکست ثابت ممکن است از دید گوگل حرکت مشکوکی ارزیابی شود.

موجب پایش و ایندکس تمام محتوای سایت می گردد. با وجود لینک های داخلی، ربات های گوگل گردش بهتری در سایت داشته و در نتیجه ایندکس بهتری از سایت شکل می گیرد. همچنین تعداد لینک های داخلی به یک صفحه، پارامتری برای ارزیابی میزان اهمیت یک صفحه نیز محسوب می شود.

6. آتوریتی

یک وب سایت دارای آتوریتی بالا، وب سایتیست که مورد اعتماد کاربران، دیگر وب سایت های مشابه و موتورهای جستجو است. گرفتن لینک از یک وب سایت معتبر به صورت سنتی به عنوان یک رای مثبت از آن وب سایت محسوب می شود. هر چه قدر تعداد این لینک های باکیفیت بیشتر بوده و محتوای ارزشمندتری به موازات کسب آنها در وب سایت شما تولید شود، احتمال افزایش آتوریتی برای شما نیز بیشتر خواهد شد.

 

با این حال آنگونه که از مطالعات وب سایت searchmetrics به دست آمده است، سال به سال از اهمیت بک لینک ها کاسته شده و در آینده ممکن است که این گونه لینک ها از دید سئو دیگر به اندازه امروز مهم نباشند.

 

7. عنوان و متا دیسکریپشن صفحات

داشتن یک متا دیسکریپشن عاملی برای افزایش رتبه سایت محسوب نمی شود، اما شما بهتر است که نسبت به نوشتن آن اقدام کنید، چرا که یک متا دیسکریپشن خوب در افزایش نرخ کلیک بر روی سایت در نتایج جستجو تاثیر به سزایی دارد.

 

متا دیسکریپشن پاراگراف کوتاهیست که در زیر یو آر ال سایت در نتایج جستجو ظاهر می شود. متن این پاراگراف در اغلب سیستم های مدیریت محتوا قابل مدیریت است. نهایتا طول متا دیسکریپشن را 160 کاراکتر حفظ کرده و متن آن را به گونه ای واضح و مرتبط با محتوای صفحه بنویسید.

 

در ارتباط با این مسئله محتوا خوبی با عنوان نحوه سئو متا دیسکریپشن در وب سایت رادزاد منتشر شده است.

 

عنوان صفحه برای اشاره به موضوع محتوای صفحه به صریح ترین شکل ممکن استفاده می شود. عنوان صفحه در اغلب مواقع در نتایج جستجو نمایش داده شده و همچنین به عنوان نام تب مرورگر نیز انتخاب می شوند. عنوان صفحه را می توانید در داخل بخش و تگ

 

 

 

بهتر است که از کلمات کلیدی و نام برندتان در عنوان صفحه استفاده کنید. تنها کلمات کلیدی مرتبط را در آن به کار برده و دقت داشته باشید که با اینکه این عنوان از دید موتورهای جستجو بسیار مهم است، اما در نهایت عنوان صفحه را برای کاربران بنویسید. برای مطالعات بیشتر مطلب بهینه سازی عنوان صفحه را پیشنهاد می کنیم.

 

8. اسکیما مارک آپ

با اضافه نمودن اسکیما مارک آپ ها به کدهای HTML صفحه می توانید دست به جذاب تر کردن آیتم های وب سایت خود در نتایج جستجو بزنید. این نشانه گذاری ها می تواند شامل نمایش امتیاز صفحات به شکل ستاره، تصویر و اطلاعات مفید دیگری باشد.

 

اسکیما مارک اپ در نتایج جستجو

 

اسکیما مارک آپها توسط چند موتور جستجوی برجسته دنیا مانند گوگل پشتیبانی شده و استفاده از آن کار دشواری نیست.

 

9. متن جایگزین تصاویر

بسیاری از افراد در هنگام آپلود تصویر استفاده از متن جایگزین برای آنها را نادیده می گیرند. اما این چیزی نیست که آن را دست کم بگیرید، چرا که گوگل با اینکه قادر به درک کامل تصاویر سایت نیست، اما از طریق متن جایگزین می تواند آنها را بخواند. توصیف دقیق تصاویر با استفاده از متن جایگزین موجب افزایش شانس نمایش تصاویر سایت در جستجوی تصاویر گوگل می گردد.

 

متن جایگزین تصاویر

 

10. محتوای همیشه سبز

به جای انتشار مداوم خبرهایی که تنها عمر چند روزه دارند، چرا دست به انتشار محتوای همیشه سبز نزنیم! منظور از محتوای همیشه سبز محتواییست که آموزش سئو تا سال ها می تواند در نتایج جستجو نمایش داده شده و بروزرسانی خاصی حول اطلاعات آن صورت نمی گیرد. این گونه محتوا ها تاثیر به سزایی در افزایش ترافیک سایت خواهند داشت.

 

11. نام دامین

در اغلب مواقع استفاده از دیرکتوری گزینه بهتری نسبت به استفاده از ساب دامین در معماری وب سایت است. بهتر است که از خط تیره در نام دامنه یا پسوند دامنه هایی مانند .biz .name و .info خودداری کنید، چرا که ممکن است از دید کاربران اسپم به نظر برسد.

 

استفاده از دامنه هایی که غرق در کلمات کلیدی هستند ممکن است که منجر به نظارت دقیق تر گوگل شود. گوگل با وب سایت هایی که دارای نام کلمات کلیدی در دامین بوده و محتوای با کیفیتی ندارند برخورد می کند. با این حال استفاده از کلمات کلیدی در نام دامین می تواند مزایای به همراه داشته باشد، اما خیلی با دقت اقدام به این کار کنید.

 

دقت داشته باشید که اگر آدرس وب سایت را بدون www انتخاب کردید، نسخه دارای www را به نسخه بدون www ریدایرکت کنید تا کاربران همیشه به نسخه مورد نظر شما منتقل شوند. در غیر این صورت از نظر گوگل این دو نسخه بیانگر دو وب سایت متفاوت خواهند بود.

 

12. تیتر ها و پیوند ها

پیشنهاد می کنیم که طول تیترها را کمتر از 55 کاراکتر نگه دارید تا قابلیت نمایش کامل در نتایج جستجو را داشته باشد. همچنین در هنگام نوشتن تیترها توازنی بین زیبایی، جذابیت و توصیفی بودن آن بایستی ایجاد نمایید. از به کار بردن شعار هایی در تیترها که قادر به ارائه آن در خدمات خود نیستید نیز اجتناب نمایید.

 

پیوندهای سایت نیز معمولا در سیستم های مدیریت محتوا پس از نصب قابل سفارشی سازی هستند. الزامی به یکسان بودن عنوان صفحه با پیوند (یو آر ال) آن نیست. همچنین پیشنهاد می کنم که در نوشتن تیتر یک صفحه از کلمه کلیدی آن حتی الامکان در ابتدای آن استفاده کنید.

 

13. کامنت ها

هیچگاه سیستم کامنت گذاری سایت را غیرفعال نکنید. کامنت ها موجب ایجاد جامعی از کاربران برای سایت می شود که نسبت به آن علاقه مند بوده و می توانند نظرات خود را به مطلب اضافه کنند.

 

کامنت ها را به صورت اتوماتیک منتشر نکرده و حتما پس از بررسی، نسبت به انتشار آنها اقدام کنید. با این کار جلوی اسپمرها را خواهید گرفت. همچنین بهتر است که لینک های خارجی درج شده در بخش کامنت ها را نوفالو کنید تا گوگل هر گونه لینک های بی ربط در این قسمت را نادیده بگیرد.

 

14. لوکال سئو

گوگل سالهاست که اقدام به نمایش نتایج محلی متناسب با مکان کاربران می کند. این مسئله برای کسب و کارهایی که نیاز به ارجاع کاربران به مکان خود دارند از اهمیت بسیاری برخوردار است. با ثبت نام در Google My Business می توانید اقدام به ثبت کسب و کار و دیگر اطلاعات درخواست شده مانند نام وب سایت، ساعات کاری و غیره کنید.

 

15. شبکه های اجتماعی

یکی از در دسترس ترین روش های افزایش دیده شدن وب سایت از طریق تکنیک های غیر فنی، استفاده از شبکه های اجتماعیست. بهتر است که در شبکه های اجتماعی که کاربران هدفتان در آنجا وجود دارند اقدام به ساخت حساب و فعالیت کرده و از این طریق مخاطبینی برای خود دست و پا کنید.

 

ارتباط سئو و سیگنال های کسب شده از شبکه های اجتماعی خیلی واضح نیست و متخصصین سئو نظرات متفاوتی در این زمینه دارند. اما در حالت کلی فعالیت در آنها حداقل به صورت غیر مستقیم می تواند بر روی کسب و کار شما تاثیر مثبتی بگذارد.

 

موتورهای جستجو به دنبال چه چیزهایی نیستند؟

روش های سئو کلاه سیاه زیادی وجود دارند که در عین کارامدی لحظه ای، می توانند عواقبی مانند پنالتی گوگل را در بر داشته باشند. در ادامه به معرفی برخی از آنها پرداخته ایم.

 

1. استفاده بی رویه از کلمات کلیدی

استفاده زیاد و غیر طبیعی از کلمات کلیدی در متن صفحه سالهاست که منسوخ شده و از دید گوگل چنین تکنیکی اعتبار سایت را پایین می آورد.

 

2. خرید بک لینک یا تبادل آن

آیا به فکر درج بک لینک در مزرعه های لینک هستید؟ هیچگاه به سمت چنین گزینه هایی نروید. بهترین بک لینک ها آنهایی هستند که به صورت طبیعی و توسط سایت های معتبر به شما داده می شوند.

 

3. تبلیغات آزار دهنده

تبلیغ های فراوانی که موجب کاهش انگیزه کاربران برای خواندن محتوای سایت شده و همچنین کندی بارگذاری آن را به همراه داشته باشد، گزینه ای نیست که به سمت آن بروید.

 

4. محتوای تکراری

اگر گوگل یک صفحه مشابه با صفحه دیگری از سایتتان را در سایت شما یا حتی دیگر سایت ها مشاهده کند، تنها اقدام به ایندکس و رتبه دادن به یکی از آنها خواهد کرد. دقت داشته باشید که سارقین محتوا ممکن است که قبل از ایندکس شدن محتوای سایت شما اقدام به درج آن در وب سایت خود کنند.

 

5. متن ها و لینک های مخفی

همیشه روش هایی برای شبیه سازی رتبه وجود دارند که کاربران قادر به مشاهده آن نیستند، اما از دید گوگل دور نخواهد ماند. از به کار بردن جملات با فونت سفید در بک گراند سفید، سایز صفر برای فونت یا مخفی کردن لینک در کاراکترهایی مانند کاما خودداری کنید.

 

در این مطلب سعی کردیم که شما را با اصول سئو و برخی از مفاهیم آن آگاه کرده تا بتوانید تصمیمات درستی برای بهینه سازی خود بگیرید. سئو و مفاهیم آن به همین جا ختم نمی شود و مطمئنا راه درازی را برای موفقیت در آن در پیش رو دارید.

 

http://yaldajoon.ninipage.com/post-6.nini

 
اصول موفقیت چیست
نوشته شده در جمعه 28 آذر 1399
بازدید : 363
نویسنده : رنگ زندگی

تعریف موفقیت
موفقیت یک دیدگاه را به واقعیت تبدیل می کند، در حالی که ممکن است تکرار ایده اولیه من باشد، اما آوردن آن به زندگی موفقیت نهایی من است.

چه زمانی موفقیت در شانس با زندگی شما همراه است
شما می توانید در تمام جنبه های زندگی موفق شوید، موفقیت های شغلی وجود دارد اما موفقیت های فراوان دیگری نیز در زندگی هستند، برای من، همه اینها برای کسی که هستم ضروری است.

چرا امروز موفق هستم؟ من از خواب بیدار شدم و برای دویدن بیرون رفتم، سپس لباس کودکم را پوشاندم و غذایش را دادم، به کار خود ادامه دادم و توانستم یک معامله جدید را ببندم، به نظر من، زندگی ام از یک برد کوچکی ساخته شد که موفقیت کلی ام را تغذیه می کند، هیچ چیزی جز این نیست.

انگیزه برای موفقیت
من با پیشرفت انگیزه می گیرم، اهداف فراگیر را برای روز، هفته، 1 سال، 5 سال و غیره دارم و اضافه کردن مراحل بعد، پی گیری کردن اهداف، به من کمک می کند تا تمام کارهایی که انجام می دهم را درک کنم و کارهای بزرگی انجام دهم.

6. موفقیت جاستین ایپ:
تحقق موفقیت
روزانه ایمیل هایی را از مشتریان دریافت می کنیم که به ما می گویند زندگیشان چگونه تغییر می کند، برای آن ها داشتن حس اعتماد به نفس در موقعیت های استرس زا بسیار مهم است، این احساس فوق العاده ای است که بعد از سال ها کار سخت، درهای مجازی خود را باز کنید و مشتریان با آنچه در مورد شما ارائه می دهند، هیجان زده تان کنند .

زمانی که نیویورک تایمز قصد مصاحبه با من را داشت، می دانستم که می توانیم به چیزی تکیه کنیم و راه حلی مفید برای میلیون ها نفر که روزانه با اضطراب موقعیتی سروکار دارند را ارائه دهیم، این سفر به من نشان داده است که افسانه موفقیت یک شبه واقعاً چقدر غلط است.

بیش از یک سال طول کشید تا شروع کنیم، دیدن چنین واکنش مثبت اولیه از سوی بازار باعث می شود مبارزه کمی راحت تر شود ، چون ما به دنبال هدف کلی خود برای کمک به مردم برای افزایش اعتماد به نفس شان است.

تعریف موفقیت
همانطور که در حرفه ام پیشرفت کرده ام، تعریف من از موفقیت تکامل یافته است، برای من، موفقیت یک فرآیند اکتشاف است نه یک مقصد، شغل من کمی عجیب و غریب است.

من در قراردادهای دولتی، در یک مجله مسافرتی تجربی، برای یک برنامه کاربردی در فضای باز، و حالا به عنوان یک موسس شرکت مراقبت های پزشکی از راه دور کار کرده ام، ثابت بودن در طول مسیر، جستجو برای آنچه که برای من تحقق معتبری را فراهم می کند و تلاش برای تبدیل شدن به کلاس جهانی در صنعت من بوده است.

این هنر پویایی است و در طول زمان تغییر می کند، اما در هر لحظه، اگر احساس کنم تمام تجربیات کاری قبلی من (و شخصی) به گونه ای در مکانی همگرا شده اند که من به طور کامل از تمام مهارت ها و ابزارهایی که در طول مسیر انتخاب کرده ام، استفاده می کنم، احتمالاً در یک نقطه خوب قرار دارم.

چه زمانی موفقیت در شانس با زندگی شما همراه است
من معتقدم فصل هایی در زندگی و شغل وجود دارد گاهی اوقات کار در زندگی خانگی اولویت می یابد، و بالعکس؛ اما عدم تعادل طولانی مدت خوب نیست و می تواند منجر به تحلیل رفتگی شخصی و تعارضات بین فردی شود.

پیش از این در حرفه ام، من این باور غلط را داشتم که کار سخت تر و هل دادن خودم برای 80 + ساعت کار در هفته خوب است، فرمولی برای جلو رفتن که منجر به شادی می شود.

طبق تجربه، من یاد گرفته ام که با خودم، یا شاید یک مربی یا درمانگر - کسی که یک دیدگاه خارجی و بی طرف داشته باشد، خودم را بررسی کنم تا حسی از اینکه در هر زمان ممکن است در کجا باشم، و البته اگر لازم باشد، خودم را پیدا کنم.

توصیه او نسبت به من معمولاً بیرون آمدن و بازی بیشتر با افرادی است که برای آنها ارزش قائل هستم است، این کار بسیار ساده به نظر می رسد، اما گاهی اوقات به طرز شگفت انگیزی نیاز به تمرین خواهد داشت.

چگونه دیگران موفقیت شما را درک می کنند
ما در یک فضای اقتصادی به شدت روانی زندگی می کنیم, و یکی از دلایلی است که ما شروع به این کار کرده ایم، منظور من از این کار شغلی است که انتظار می رود تنها درآمد ثابت (و بیشتر برای مردان) فراهم کند.

در دهه 1980، گوردن گکو برای دنبال کردن پول و ثروتش، آن را مد روز قرار داد، نسل هزاره جدید، علیرغم اعتقادات نامناسب برای تنبلی و اختیارات، در واقع تغییر موفقیت آمیز خود را نسبت به پول می دانند، و باید آن را در مورد معنا و تجارب و تحقق در کار و زندگی، دوباره تعریف کرد.

همه با این مساله موافق نیستند وقتی می شنوم که مردم درباره شغل خود صحبت می کنند، فقط یک چک حقوقی معمولی که به یک زندگی پایدار کمک می کند، است.

همیشه منتقدانی خواهند بود که درک نمی کنند، یا افرادی هستند که به تعریف شما از موفقیت حسادت می کند، اما بهتر است که آن ها را بشنوید، شوخی کنید، و سپس مسیر صحیح خود را ادامه دهید.

7. موفقیت لیام نسون:
من یک مجموعه مهارت های خاص را به دست آورده ام". مهارت ها مانند کدگذاری، حس محصول، رشد و تخصص کسب وکار هستند و من عاشق استفاده از این مهارت ها در یک حس کلی برای کمک به مردم هستم تا بتوانند حس بهتری داشته باشند، من در نقطه ای از حرفه ام هستنم که احساس می کنم چیزهای کمی درباره آن می دانم ، اما چیزهای زیادی برای یادگیری و کشف کردن وجود دارند.

این کمی دایره ای است، این سفر اکتشافی توانایی اش را با دیگران به اشتراک می گذارد، که باعث می شود من احساس خوبی داشته باشم، که پس از آن اکتشافات بیشتری را به وجود می آورد، و این چیزی است که من را تحریک می کند و به سمت موفقیت سوق می دهد.

8. موفقیت کاتجا کوکوویک:
تحقق موفقیت
حرفه قایق سواری خود را از شور و اشتیاق برای قایقرانی و دریا آغاز کردم، این فقط یک کسب وکار جانبی برای من بود، من یک کار تمام وقت در حوزه بازاریابی داشتم.

در حدود یک سال بعد، یک روز تماسی از دو شرکت بزرگ و همچنین درخواست از یک دستیار بزرگ معروف را دریافت کردم که همه می خواستند یک قایق تفریحی داشته باشند، این باعث شد متوجه شوم می توانم شور و شوق خود را به یک کسب وکار جدی تبدیل کنم، نه فقط یک کار جانبی و سرگرمی.

تعریف موفقیت
برای من، موفقیت به این معنی است که ما زندگی ای که واقعاً می خواهیم را زندگی می کنیم و نه تنها زندگی که می توانیم داشته باشیم،اما فراتر از آن - موفقیت نیز به این معنا است که شما می توانید به دیگران کمک کنید تا زندگی شادتر و بهتری داشته باشند، موفقیت در کار به من این امکان را می دهد که رویای دوران کودکی خود را زنده کنم.

خانواده من علاقه واقعی به حیوانات را دارند و چند سال پیش، ما یک مزرعه حیوانات بد سرپرست کوچک را ساختیم و شروع کردیم، حیوانات آسیب دیده ما از جمله 10 اسب، 3 خوک، بسیاری از مرغ ها، بوقلمون ها و اردک ها بودند، منظره دفتر کارم با مراتع اسب ها رو به رو است و هیچ چیز اضافه ای جز تماشای حیواناتی که یک روز اذیت می شدند و الان خوشحال هستند را ندارم.
قانون جذب چیست ؟
نوشته شده در چهار شنبه 26 آذر 1399
بازدید : 353
نویسنده : رنگ زندگی

کار من امروز این است که قوانین فراوانی را عملی کنم - تا آنها را برای شما زنده کنند ...

قصد من با این مقاله ایجاد لیست استراتژی های فراوان برای شما بود تا پیشرفت های جدی داشته باشید و پیشرفت کنید و در تجسم چیزهایی که می خواهید استاد باشید. براساس تجربیاتی که من شخصاً تحت تأثیر آن قرار گرفته ام.

قانون جذب چیست؟

اینجا را کلیک کنید

در نگاه اول ممکن است بسیار زیاد به نظر برسد ، اما من نمی توانم به اندازه کافی استرس بزنم که این ایده ها و ابزارهای عمیق در زندگی شما چه تغییری عمیقی ایجاد می کند. و ، من معتقدم که آنها خیلی سریع تأثیر خواهند گذاشت. امروز حتی

آیا دوست دارید به زودی 24 ساعت آینده آشکار نتایج جادویی را شروع کنید؟ و هر روز از این به بعد؟
در اینجا راز واقعی موفقیت است ...
آرزوی صمیمانه من این است که شما هر کسی را بخوانید و آنها را بدون تأخیر بیشتر در زندگی خود پیاده کنید. از این طریق ، می توانید از ناامیدی و ناامیدی دست بردارید.

با این حال ، من می فهمم که شما زندگی شلوغ دارید و همه نوع خواسته هایی راجع به شما خواسته می شود.

بنابراین من این لیست را سفارش داده ام تا در صورت تمایل بتوانید روی پیوندها در جدول محتویات کلیک کنید و هر بار یک نکته را برای تمرکز انتخاب کنید. و این راز واقعی است تمرکز مداوم هر روز از این به بعد.
ed-bio
بعد از گذشت چندین دهه در مورد قانون جذب  و استفاده از این اطلاعات برای کمک به بی شمار مشتری ها ، دانشجویان ، حتی خانواده و دوستان…

اعتقاد من این است که هرکسی توانایی ایجاد معجزه در زندگی شما را دارد. و اثرات موج دار برای شما و زندگی شما می تواند بی نهایت باشد.

همچنین ، می توانید در پست زیر ، کلیه مطالب را با فرمت PDF بارگیری کنید.

هر کاری که می کنید ، بهترین چیزها را برای شما آرزو می کنم. من واقعاً می خواهم ببینم با تبدیل شدن به یک متخصص در قوانین فراوانی ، زندگی خود را تغییر می دهید!

 

فراوانی نکته # 1: پیشرفت رویاهای شما
اگر می توانم امروز یک چیز واحد را با شما به اشتراک بگذارم که می دانم بزرگترین تفاوت را برای آینده شما ایجاد می کند این این است ...

شما در یک زمینه انرژی زندگی می کنید ، یک میدان بالقوه رویاها.

زمینه مانند اتاق اطراف شماست. این اتاقی است که با شدیدترین احساسی که به شما تحمیل می شود روشن شده است.

در بعضی مواقع گفته می شود که احساسات "غالب" می تواند غم ، تنهایی یا ترس باشد.

اما ، دقیقاً مانند مری پوپینز که روی انگشتانش کلیک می کند ، می خواهم به شما نشان دهم که می توانید آن قسمت را به طور طبیعی و به راحتی تغییر دهید.

وقتی این کار را کردی ، هی پرستو!

این قانون جذب فوراً در زندگی شما را رها می کند.

در زمان کودکی که در انگلستان بزرگ شدم ، به من هدیه ای برای هدیه تولد داد. تا به امروز ، من هنوز هم می توانم آن را به وضوح تصویر کنم. خیلی زود فهمیدم که برای جلب اشیاء براق به آن ، آهنربا باید در جهت صحیح قرار گیرد.

سالها بعد ، من دو و دو را کنار هم قرار دادم و فهمیدم که این قانون جذب عمل است.

من به سرعت فهمیدم که مردم با زمینه های انرژی شخصی خود مانند آهن ربا رفتار می کنند. اما بیشتر از اینها ، آنها آهنربا را در جهت اشتباه نشان می دهند.

به عنوان مثال ، آنها می گویند

"وقتی من آنچه را می خواهم به دست می آورم ، برآورده می شوم."

یا

"وقتی عشق واقعی خود را می یابم ، احساس می کنم بهتر از خودم باشم."

یا مورد علاقه شخصی من

"وقتی من خوشحال شدم ، پس احساس تشکر و برکت خواهم کرد."

البته همه این کارها اشتباه است.

راز "رفتن اول" با انرژی ...
شما پیش از این میدان مغناطیسی را برای چیزی که می خواهید ایجاد می کنید.

این "اول رفتن" است. جهان از انجام این بازی با شما لذت می برد.

به جای تلاش برای وادار کردن چیزها برای تغییر ، کاری که انجام می دهید ایجاد یک فضای انرژی است که در آن تغییری که می خواهید مجبور به نمایش شود.

این پست دارای 16.312 کلمه است

امتیاز فراوانی شخصی
می توانید یک
نسخه کامل PDF
از
57 نکات قانون جذب
به علاوه یک مجموعه هدیه رایگان LoA شامل
"فهرست فراوانی"


اینجا را کلیک کنید

به عنوان مثال ، اگر می خواهید پول بیشتری در حساب بانکی خود داشته باشید ... و یا اینکه آغوش دوست داشتنی یک شریک جدید را احساس کنید ... یا تجربه بدن ، ذهن و روح خود را با سلامتی و انرژی سعادتمندی بیدار کنید ...

سپس ابتدا به این موضوع فکر کنید که چه احساسی دارد

وقتی رویاهای شما آشکار می شود ، چه می شود؟ چه عواملی در مورد انرژی و نگرش شما تغییر خواهد کرد؟

همین احساسات و احساسات را همین حالا ایجاد کنید.

مطمئناً ، به زودی فراوانی لازم به رشد خود می رسد و خود را نشان می دهد. درست همانطور که شاخه های سبز در بهار ظاهر می شوند. درست همانطور که خورشید در آسمان صبح طلوع می کند.

آیا واقعاً این اتفاق می افتد و سرانجام برای شما اتفاق می افتد؟
البته!

به همین سؤال که می توانید زندگی مورد نظر خود را بدست آورید نمونه دیگری از اول رفتن است. جهان از کت و شلوار با "انرژی شک" بیشتر پیروی می کند.

افراد زیادی در این دام افتاده اند. آنها متاسفانه زندگی را بسیار دشوار می کنند.

شما با "رفتن به اولین" با قدردانی ، امید ، مثبت ، شما به معنای واقعی کلمه جهان را مجبور می کنید تا رویاهای خود را جلوه دهد. من می توانم این فلسفه را به سه کلمه خلاصه کنم ... "زمینه رویاها"

دقیقاً مانند کوین کاستنر در فیلم با همین نام ، شما با ساختن یک فضا شروع می کنید. آنچه را می خواهید تصمیم بگیرید و یک میدان انرژی بسازید که "آهنربا را نشان می دهد".

خوب ، بنابراین او یک زمین بیس بال درست کرد و بازیکنان اسرارآمیز خود را نشان دادند.

آیا نوبت شماست که زمینه رویاهای خود را آشکار کنید؟
اما شما به همین راحتی می توانید زمینه ای برای شادی ، ثروت ، عشق واقعی ، سلامتی شگفت انگیز ایجاد کنید. هر چیزی که شما از جهان بخواهید بپرسید ، بی نهایت در میدان مغناطیسی مناسب ظاهر می شود. این یک واقعیت علمی به اندازه قدرت گرانش است. (اگر می خواهید با استفاده از این تکنیک ها خودتان شروع به کار کنید ، به لینک زیر مراجعه کنید.)

 

https://www.janblaghy.ir/%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/

 
تکنیک های افزایش بازدید سایت و بازاریابی
نوشته شده در سه شنبه 4 آذر 1399
بازدید : 465
نویسنده : رنگ زندگی

 روش های افزایش بازدیدکنندگان سایت – ویرایش ۲۰۱۷
به کرات دیده شده ست که اولین چالشی که کسب و کارهای نو پا با آن روبرو هستند کمبود بازدید کننده و ترافیک وب سایت است. شما با خواندن روش های افزایش بازدیدکنندگان سایت میتوانید ترافیک سایت مطلوبی داشته باشید. زمانی که شما بر روی سایت ترافیکی نداشته باشید، نمیتوانید هیچ تحلیلی بر روی وب سایت و بازدیدکنندگانتان داشته باشید. در این صورت تعیین بودجه و روش برای ایجاد یک کمپین تبلیغاتی، برای افزایش بازدیدکننده ریسک بسیار بالایی خواهد داشت.

یکی از روش های افزایش بازدیدکنندگان سایت٬ افزایش بازدید سایت درگوگل و تعامل بیشتر با مشتریان می باشد و در طراحی یک وب سایت حرفه ای حائز اهمیت است.

حال شما در یک چرخه گیر افتاده اید! قبل از اینکه کمپین افزایش ترافیک سایتتان را راه اندازی کنید نیاز دارید که روند فروش محصولاتتان را آزمایش و تحلیل کنید. ولی در صورتی که ترافیک نداشته باشید چگونه میتوانید به تحلیل بپردازید؟
در این مقاله ما قصد داریم ۸ مرحله را به شما معرفی کنیم که روش های افزایش بازدیدکنندگان سایت را به شما آمورش می دهد و به شما نشان می دهد:
– چطور پیش از راه اندازی و گسترش یک کمپین افزایش ترافیک، برای تست اجزای کلیدی روند فروشتون که شامل: فرم ها یا عبارات انگیزشی یا ترغیب کننده برای خرید کالا، فرم سفارش، ناوبار (کلید های راهنما)، نوع و روش پیشنهاداتتون- یک ترافیک ارزان و فوری بگیرید.
– چطور اطمینان داشته باشید که هر المان از فرایند فروشتون بهینه سازی شده و برای ایجاد یک ترافیک حداکثری که نتیجه آن افزایش فروش است مناسب می باشد.
– تاثیرگذارترین استراتژی برای جذب سریع هزاران هزار خریدار برای وب سایتتون و …
– راز قراردادن تمام کمپین ترافیکی خودتون به صورت کاملا اتوماتیک
این روش ها به بالا بردن بازدید سایت در گوگل کمک شایانی خواهد کرد در واقع روش هایست که افزایش بازدید وبلاگ به صورت رایگان را برای شما شرح می دهد.

بنابراین اگر در حال حاضر سایت شما هیچ ترافیکی ندارد شما خواهید توانست اجزای کلیدی فرآیند فروشتون رو تست کنید— خیلی زود ازحالا تا دو هفته بعد شما میتوانید کمپین ترافیک خودتون رو کامل گسترش دهید. به موارد زیر دقت کنید که به شما روش های افزایش بازدیدکنندگان سایت را جهت ساخت وب سایت آموزش می دهد.

قدم اول: برای آزمایش سریع وب سایتتون ترافیک بگیرید.
زمانیکه درمورد آزمایش سایت با صاحبان کسب و کار اینترنتی نوپا صحبت میکنم به سوالات مشابه برمیخورم:
۱-چطور سایتمو آزمایش کنم
۲- چه آزمایشی باید روی سایتم انجام بدم؟
ممکنه اطلاع داشته باشید که موارد نامحدودی برای آزمایش سایتتون وجود دارد که به افزایش فروشتان کمک شایانی می کند . مجموعه نامحدودی از تغییرات که نرخ تغییر بازدید کننده رو به خریدار افزایش می دهد .در واقع طراحی سایت شما منوط به این آزمایشات می باشد.
اما به راستی چه چیزی مورد نیاز است وقتی میخواهید طراحی وبسایت را شروع کنید و آن را آزمایش کنید؟ پیش از راه اندازی و گسترش کمپین ترافیک سایتتون بر روی چه المان ها و فاکتور هایی می بایست تمرکز کنید؟

• هدایت و کنترل سایت، شما میتوانید پی ببرید که چه تعداد کلیک برای خرید لازم است. به طور ایده آل باید کمتر از ۳ تا لازم باشد.
موارد بالا، چهار جنبه مهم در پروسه فروش شما میباشد که قبل از اینکه وارد ترافیک شوید، نیاز به بررسی دارند که در ساخت وب سایت شما اهمیت بسزایی دارد. بعد از آن یکبار شما فروش را گسترش داده اید و ترافیک پایداری را خواهید داشت و میتوانید بخش های دیگر سایتتان را بررسی کنید.
البته همه این بحث هایی که در قالب سایت جدید بالا آمده، به واسطه یک سوال است:
چطور میتوانید بدون ترافیک آن را تست کنید؟ اگر فقط قصد شروع کردن دارید، فرصت های خوبی دارید وقتی هنوز سایتتان ترافیک زیادی ندارد.
جواب ساده است. ترافیک را از موتورهای جستجوی PPC بخرید. موتورهای جستجوی Pay-per-click همیشه بیشمار هستند. اینها به شما این اجازه را میدهند که برای موقعیت Top ranking تحت کلمات کلیدی انتخابیتان بالا بیایید. هر بازدید کننده ای کلمات کلیدی ای را که شما پیشنهاد داده اید، را جستجو میکند و سپس وارد سایت شما میشود. شما هزینه کلمات کلیدی که میخواهید با سرچ این کلمات ترافیکتان بیشتر شود را پرداخت میکنید. قیمتها به طور نمونه از ۵ سنت تا چندین دلار به ازای هر کلیک برای کلمات کلیدی عمومی دسته بندی میشوند. که یکی از مناسب ترین روش های افزایش بازدیدکنندگان سایت به حساب می آید.
یک حجم عظیمی از موتورهای جستجوی PPC موجود است، اما ۲ مدل از بهترین های آنها که برای شروع استفاده میشود، عبارتند از:
• Yahoo Search Marketing
• MIVA
توسط موتورهای جستجوی PPC، ارزان و ساده و فوری میتوانید کلمات کلیدی را بررسی کنید. نه تنها این مسئله صادق می باشد بلکه پیشنهاد برای افزایش ترافیک در موتورهای جستجوی PPC میتواند به سایت شما کمک کند تا در موتورهای جستجوی دیگر هم رتبه بگیرید. و خود میتواند یکی از روش های افزایش بازدیدکنندگان سایت محسوب شود.
از ابزار انتخابی کلمات کلیدی مثل Google’s AdWords Keyword Tool استفاده کنید. کلمات کلیدی مشخص شده ای که بیشترین ترافیک را برای حداقل هزینه به ازای هر کلیک جذب کند.
بعد از اینکه تست کردید و سایتتان را بالا بردید، با یک مقدار محدود خرید ترافیک، این را زمانی انجام دهید که میخواهید در یک مقیاس بزرگتر برای سایتتان ترافیک ایجاد کنید. اما چگونه از یک حجم ترافیک کم به سمت حجم عظیمی از ترافیک برویم؟

این مسئله جز مهم ترین روش های افزابش بازدیدکنندگان سایت می باشد.

قدم دوم: به سرعت، ترافیک ارزانی را با تبلیغ PPC بدست آورید:
قبلا یکبار سایتتان را برای ترافیک محدود PPC امتحان کردید. سریعترین راه برای صعود ترافیک سایتتان این است که فضای PPC را در یک مقیاس بزرگتر گسترده کنید. بدیهی است که باید با Yahoo Search Marketing و Findwhat شروع کنید به عنوان یک نام برده. اما حال، بعضی از موتورهای PPC را بررسی میکنیم:
• Kanoodle
• Enhance Interactive
• LookSmart
همچنین زمان زیادی برای شروع با Google Adword میباشد. با Google Adword ترافیک های سریعتر را بدون معطلی میگیرید چون به زودی با توجه به کلمات کلیدی پول بدست میاورید و از آنجا به بعد، تبلیغات شما است که بالا میرود و برای شما پول سازی میکند. که با استفاده از روش های افزایش بازدیدکنندگان سایت میتوانید ترافیک زیادی در سایت خود داشته باشید.

https://www.janblaghy.ir/4-%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/

 
بازدید : 331
نویسنده : رنگ زندگی
میانگین امتیاز کاربران به این صفحه :
      |  امتیاز 2/5 از 5 (از 1208 رای)

علت های ایجاد سندرم ژیلبرت یا زردی چشم و راه های درمان آن

گردآوری شده توسط : گروه تحقیقاتی کلینیک چشم بینایی
آخرین به روز رسانی :1399/05/04
علت های ایجاد سندرم ژیلبرت یا زردی چشم و راه های درمان آن
مطالب مربوط با علت های ایجاد سندرم ژیلبرت یا زردی چشم و راه های درمان آن
 • علت تغییر رنگ چشم نوزادان چیست؟

  علت تغییر رنگ چشم نوزادان چیست؟

  نوزاد در روزهای اول با رنگ چشمان متمایل به آبی خاکستری و روشن متولد می شود و این موضوع برای ما شرقی ها که اغلب رنگ چشمان تیره ای داریم تعجب بر انگیز است.
 • ناخنک چشم و راه های پیشگیری از آن

  ناخنک چشم و راه های پیشگیری از آن

  ناخنک چشم یا پتریژیوم Pterygium نوعی ضایعه گوشتی مثلث شکل است که از سمت بینی به سفیدی چشم وارد می شود و سپس بر روی سیاهی چشم قرار میگیرد.
 • آب سیاه یا گلوکوم و روش های درمان آن

  آب سیاه یا گلوکوم و روش های درمان آن

  گلوکوم یا آب سیاه بیماری است که می تواند سبب آسیب عصب بینایی و در نتیجه کوری شود. این بیماری در آغاز هیچ علامتی ندارد.
 • پیوند عصب چشم چگونه انجام می شود

  پیوند عصب چشم چگونه انجام می شود

  بیشتر افراد در سراسر جهان از آسیب دیدگی عصب بینایی چشم نسبت به سایر بیماری های چشم، دچار نقص دید می شوند. در اینجا می خواهیم  ببینیم که چه می شود که عصب بینایی دچار مشکل می شود.
 • ورزش چشم راهی موثر برای رفع خستگی و سلامت چشم

  ورزش چشم راهی موثر برای رفع خستگی و سلامت چشم

  همانگونه که متخصصان سلامت می گویند : ورزش برای سلامتی انسان مفید است، اپتومتریست ها و متخصصین چشم نیز ورزش را حافظ سلامتی چشم می دانند.
 • وجود لکه در چشم چه دلایلی دارد

  وجود لکه در چشم چه دلایلی دارد

  در صورتی که لکه چشم به طور ناگهانی و با ایجاد نقاط چشمک زن یا نقاط ثابت همراه با سایه باشد و همچنین در صورتی که لکه ها بعد از وارد شدن ضربه ای به سر دیده شوند باید به پزشک مراجعه کرد.
 • استفاده از چه نورها و رنگ هایی در فضا برای چشم مضر است؟

  استفاده از چه نورها و رنگ هایی در فضا برای چشم مضر است؟

  در دنیای امروز، ما وقت زیادی را مقابل نمایشگرها ، فضاهای شلوغ و پر نور و رنگ مختلف سپری می کنیم و فشار چشم به برخی نورها و فضاها مشکلی شایع تبدیل شده است. این شرایط می تواند موجب تاری دید و احساس زبری در چشم ها شود.

 • آسیب هایی که ناخواسته به چشم می رسانیم چیست؟

  آسیب هایی که ناخواسته به چشم می رسانیم چیست؟

  چشم از اصلی ترین عضو های بدن بوده که حفظ سلامت آن نیز نیاز به دقت بسیار بیشتری دارد. از مهم ترین آسیب های چشم که افراد به شکل ناخواسته آن ها را انجام می دهند.
 • دلایل انحراف چشم و عدم درمان آن با عمل لیزیک چشم

  دلایل انحراف چشم و عدم درمان آن با عمل لیزیک چشم

  بیماری انحراف چشم، یکی از بیماری هاییست که جزو عیوب انکساری محسوب نشده و این بیماری مربوط به عضلات چشم می باشد و قطعا با عمل لیزیک بهبود نخواهد یافت. اما جای نگرانی نیست چون با دیگر روش ها که در این گزارش آمده است، قابل درمان می باشد.

   
 • آیا لیزیک جزو جراحی های گران محسوب می شود

  آیا لیزیک جزو جراحی های گران محسوب می شود

  درست است که جراحی لیزیک چشم عموماً می تواند هزینه زیادی را در برگیرد، اما بهتر است که شما این اعداد را با هزینه ای به صورت سالانه برای عینک و لنز ها و موارد مرتبط با آنها می پردازید، مقایسه نمایید.
 

علل، علائم و درمان سندرم ژیلبرت

سندرم ژیلبرت(Gilbert's syndrome یا GS یا Gilbert–Meulengracht syndrome) یک بیماری کبدی ژنتیکی خوش خیم مزمن است و از علائم بنیادی آن زردی پوست و چشم به جهت افزایش تراکم بیلی روبین غیرکونژوگه در خون است. از علل ازدیاد بیلی روبین غیرکونژوگه در خون، کاهش فعالیت آنزیم گلوکورونیل ترانسفراز است که کار این آنزیم کونژوگه کردن بیلی روبین و برخی مولکول های چربی دوست دیگر است.

علل زردی چشم

علت زردی چشم بزرگسال

یکی از علل وراثت است چرا که سندرم ژیلبرت ازطریق یک ژن غیر طبیعی، از پدر و مادر به فرزندان می رسد.
- دلیل دیگر بروز این سندرم اختلال عضو حیاتی درونی است؛ کبد در دفع بیلی روبین در صفرا خوب عمل نمی کند که این موجب می شود سطح بیلی روبین خون از حالت طبیعی بالاتر باشد. عواملی که موجب ازدیاد بیلی روبین خون و در نتیجه بروز این سندرم و زردی چشم می شوند. سرماخوردگی یا آنفلوآنزا و گرسنگی و یا اجرای یک رژیم لاغری خیلی کم کالری و تنزل آب بدن و یا دوره عادت ماهانه زنان و انجام ورزش شدید از علل بروز اصلی هستند. از دیگر علل زردی چشم یا سندرم ژیلبرت تابش مستقیم نور خورشید به چشم هاست. پس سعی کنید عینک افتابی مناسب بزنید تا از تابش مستقیم افتاب به چشم جلوگیری کنید. یرقان هم می تواند بوجود آورنده این اختلال چشمی شود. حاصل آن بیلی روبین زیاد خون است. اولین علت تخریب غیرطبیعی گلبول های قرمز خون یا به کم خونی ناشی از همولیز و دومین دلیل بیماری های کبد مثل التهاب کبد (هپاتیت) و سیروز، گرفتگی کیسه صفرا یا مجاری صفراوی درون کبدی منجر به کیسه صفرا می باشد. 

زردی چشم و کبد

در صورتی که ملتحمه چشم شما به تازگی دچار زردی شده است. بستگی به علائم همراه زردی چشم شما این ها علل متفاوتی از اختلال کارکرد کبد، حساسیت، برخی بیماری های خونی هم می تواند باشد، پس کبد و کارکرد آن می تواند بر روی چشم شما تاثی گذارده باشد و زردی چشم را برای شما به همراه آوره باشد.

سندرم ژیلبرت و ازدواج

سندرم ژیلبرت در ۳ تا ۱۲ درصد جمعیت دیده می‌شود و در هر دو جنس و در تمام سنین دیده می‌شود، اما تمایل چشمگیری به جنس مذکر دارد و با توجه به یکی از عوامل بروز این بیماری که عامل وراثتی می باشند اشخاص باید در کنترل و شناخت این بیماری پیش از ازدواج اقدام نمایند تا بتوانند از انتقال این بیماری از طریق عامل وراثت جلوگیری نمایند.

خارش و ژیلبرت

علامت های مختلف دیگری نیز توسط مبتلایان به این سندروم اطلاع داده شده‌است: خستگی مزمن، کاهش تمرکز، اضطراب غیرمعمول، بی‌اشتهایی، تهوع، دل‌درد، خارش که از خارش می توان به عنوان یکی از علائم شایع نام برد. بر حسب بررسی‌های علمی ارتباطی بین این علائم و بالا بودند بیلی روبین خون وجود ندارد. اما به لحاظ تئوری، موادی که با آنزیم‌هایی که مبتلایان به این سندرم به کمبود آن‌ها دچارند گلوکورونیده می‌شوند، در مقادیر سمی می‌توانند این علائم را موجب شوند.

خوردن ماهی زنده برای درمان زردی

در سال های اخیر بسیاری از پژوهشگران عرصه درمان به سمت آثار شفا بخش طبیعی سوق یافته اند و پزشکان نیز در کنار تجویزات خود برای درمان بیماران از آموزه های سنتی درمانی نیز استقاده و به مراجعین خود تجویز می نمایند. به اعتقاد اطبای سنتی بلعیدن گونه ای از ماهی به صورت زنده باعث درمان بیماری یرقان و سایر بیماری ها در افراد می شود که مورد توجه بسیاری از مردم مبتلا به این بیماری قرار گرفته است.

بیماری ژیلبرت و روزه داری

روزه گرفتن یا خوردن یک رژیم غذایی خیلی کم کالری برای مبتلایان به سندروم ژیلبرت توصیه نمی شود. چون دلیل دیگر بروز این سندرم ژیلبرت اختلال عضو حیاتی درونی است و با کم بودن بسیاری از مواد غذایی بدن دچار این اختلال می گردد. گرسنگی برای مبتلایان به این بیماری خوب نیست.

سندروم ژیلبرت یا زردی چشم

سندرم ژیلبرت و بارداری

بیماری ژیلبرت یا سندروم ژیلبرت بصورت اتوزوم غالب منتقل می شود. یعنی اگر یکی از والدین دارای آن بیماری باشه. احتمال انتقال ژن منفرد آن به هر کدام از فرزندان و بروز اثرات آن، 50% است. ممکن است همه بیمارانی که دارای ژن معیوب می باشند علامت دار نباشند. پس بارداری با مشاوره با پزشک معالجتان را حتمن در نظر بگیرید تا بتوانید از انتقال نیافتن آن مطمئن گردید.

درمان خانگی سندرم ژیلبرت و زردی چشم ها

یکی از گسترده ترین راه های درمانی که برای درمان زردی استفاده می شود قرار گرفتن در معرض نور خورشید و کمک به ایزومراسیون مولکول های بیلی روبین تاثیر گذار باشد. هر روز  یک تا دو لیوان آب گوجه فرنگی بنوشید. شما باید این آب میوه را هر روز بنوشید تا وضعیتتان بهتر شود و روغن های گیاهی و طبیعی مناسب برای درمان سندرم ژیلبرت هستند. اسانس رزماری و لیمو هم می توانند برای کاهش این سندرم به شما کمک بکنند.
یا می توانید یک فنجان آب انگور سبز مصرف کنید. شما می توانید به نوزادان هم، آب یک یا دو حبه انگور را بدهید. زنجبیل را هم می توانید اینگونه هر روز استفاده کنید:

 • 1 یا 2 اینچ از زنجبیل رنده شده را با یک فنجان آب مخلوط کنید و آن را در یک ماهیتابه به جوش آورید.
 • اجازه دهید 5 دقیقا استراحت کند و سپس آبکش کنید وگرم مصرف کنید.
 • شما همچنین می توانید زنجبیل را به رژیم غذایی خود به عنوان یک جایگزین اضافه کنید.

شما می توانید برای تشخیص این بیماری به یک متخصص چشم پزشک مراجعه نمایید.

درمان زردی چشم

برای دریافت اطلاعات بیشتر از صفحات زیر نیز دیدن نمایید:

آب سیاه یا گلوکوم و روش های درمان آن
نکاتی برای انجام غربالگری شبکیه در دیابت
رتینیت چشم چیست؟