پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
خرید بک لینک از سایت های معتبر
نوشته شده در یک شنبه 16 خرداد 1400
بازدید : 636
نویسنده : رنگ زندگی

BackLink چیست؟
موقعیت پیوند در مجموعه تکنیک های پیوند در سئو است. بک لینک در واقع پیوندها و پیوندهایی از یک وب سایت به وب سایت دیگر است. خرید بک لینک یکی از عواملی که موتورهای جستجوی گوگل از آن برای محاسبه رتبه بندی وب سایت استفاده می کنند همین "بک لینک" ها است.

موتورهای جستجو از چندین فاکتور برای نمایش نتایج جستجو برای محاسبه رتبه بندی استفاده می کنند. هیچ کس به طور قطع نمی داندخرید بک لینک که بازخورد برای موتورهای جستجو چقدر مثر است ، اما آنچه که می توانند به طور قطع بگویند این است که بسیار مهم هستند.
خرید بک لینک به بازخورد پیوندهای ورودی یا پیوندهای مرزی نیز گفته می شود و هنگامی که پیوندی به پیوند دیگر متصل شود ایجاد می شود.

بازخورد چیست؟
انواع مراجع کدامند؟
اگر می خواهیم بازخورد را به دسته های مختلف تقسیم کنیم ، به چهار دسته می رسیم:
پیوندهای داخلی: این نوع پیوندها بین صفحات داخلی وب سایت وجود دارد.
پیوندهای خارجی: این نوع پیوند ، خرید بک لینک برخلاف پیوندهای داخلی ، در وب سایت یافت نمی شود ، اما از وب سایت دیگری به سایت شما پیدا می شود.
لینک را دنبال کنید (دنبال کنید)
بازخورد Nofollow
پیگیری و پیگیری بک لینک ها معمولاً وقتی صحبت از خرید بک لینک پیوندهای خارجی می شود ، منطقی است. در واقع ، وقتی می خواهیم پیوندهای خارجی داشته باشیم ، از پیوندهای پیگیری و پیوندهای پیگیری جدید استفاده می کنیم. هر پیوند یا پیوند در اصل Dofollow است ، به این معنی که موتور جستجو از پیوند بازدید کرده و آن را بررسی می کند. اما وقتی این ویژگی را به Nofollow تبدیل می کنید ، در واقع به موتورهای جستجو می گویید که ارزش و اعتبار را از صفحه خود به صفحه فرود منتقل نکنند.

منظور از لینک در سئو چیست؟
بازخورد برای افزایش سئو در سئو با ارزش است زیرا می توان آنها را نماینده اعتماد دیگران به یک سایت دانست. به طور کلی ، این پیوندها در وب سایت شما نشانه موتورهای جستجو است که دیگران را به محتوای شما پیوند می دهد. می توانید سایت های زیادی را مشاهده کنید که به یک صفحه وب منتهی می شوند. موتورهای جستجو می توانند پیوندها را پیدا کنند و بنابراین تأثیرات آنها در سئو به نظر می رسد. خرید بک لینک بنابراین ، ایجاد بازخورد می تواند تأثیر مثبت و قابل توجهی در موقعیت در رتبه بندی سایت داشته باشد.

خرید بک لینک بازخورد باید طبیعی باشد ، به این معنی که شما نباید از روش مصنوعی برای ایجاد آن در وب سایت های خود استفاده کنید. همچنین کیفیت از تعداد آنها بسیار مهمتر است.

برای مثال وب سایت A را که یک وب سایت کتابفروشی است و وب سایت B را در نظر بگیرید که به تبلیغ کتاب ها و خرید بک لینک مقالات می پردازد. وب سایت B پیوندی به وب سایت A را ارائه می دهد و برای وب سایت کتابفروشی (وب سایت A) بازخورد بسیار ارزنده ای محسوب می شود.

بازخورد بین سایت های A و B
راه های نامناسب برای ایجاد پیوند به سایت چیست؟
با توجه به اهمیت این نوع پیوندها ، بسیاری از دارندگان وب سایت از روش های اشتباه خرید بک لینک  برای گرفتن بک لینک استفاده می کنند. برخی از اقدامات نامناسب برای این موارد عبارتند از:

خرید لینک
شبکه های بازخورد بخرید
فروش پیوندها
و ...
بیشتر این روش ها توسط موتورهای جستجو ممنوع بوده و معمولاً نمایه سازی نمی شوند. خرید بک لینک این مجازات برای وب سایت هایی است که مشکوک به استفاده از چنین روش هایی هستند. بک لینک ها را می توان به عنوان مکالمه بین وب سایت ها نیز در نظر گرفت ، زیرا هر کلیک روی هر یک از آنها به افزایش سئو کمک می کند.

یک مثال ساده از نمایش مقدار منابع
یک وبلاگ نویس به نام علی مقاله بسیار جالبی در مورد یک واقعه علمی می نویسد. فاطمه وبلاگ نویس دیگری است خرید بک لینک که با مقاله علی مخالف است و برای یک مجله آنلاین دیگر می نویسد. وی مقاله خود را به مقاله علی پیوند می دهد تا خوانندگان هر دو مقاله بتوانند هر دو دیدگاه را بخوانند و درک کنند. با این حساب ، وبلاگ علی بازخورد ارزشمندی محسوب می شود. از طرف دیگر ، مقاله فاطمه در حال محبوب شدن است و بسیاری از افراد وب سایت های خود را به این مقاله پیوند می دهند ، که متناسب با ایجاد این بازخورد ، SEO مقاله فاطمه را افزایش می دهد. در این حالت ، وب سایت فاطمه پیوندهای جدید زیادی ایجاد می کند. حتی اگر علی فقط یک پیوند به مقاله خود داشته باشد ، ارزش پیوند وی با بازخورد مقاله فاطمه بدست می آید.

وب معمولاً شبکه ای از صفحات وب است که توسط پیوندها به هم پیوند می خورند. هر پیوند به سند جدید به رشد کلی شبکه و سئو کمک می کند. موتورهای جستجو پیدا کردن این صفحات را آسان می کنند. یک صفحه وب با تعدادی لینک از سایر صفحات وب دارای ارزش بیشتری است. با توجه به مثال قبلی ، مقاله علی از اهمیت بیشتری خرید بک لینک برای ایجاد مکالمه برخوردار است ، زیرا منجر به ایجاد بسیاری از صفحات وب دیگر می شود که بهم پیوسته هستند. بنابراین پیوندها نه تنها برای وب سایت ، بلکه برای اهمیت وب سایت و همچنین برای افزایش عملکرد موتور جستجو ، سئو و عملکرد مناسب کل شبکه مهم هستند.

روش های به دست آوردن منابع
دریافت خرید بک لینک پیوندها یکی از ملفه های اساسی سئو است و روند بدست آوردن این پیوندها به عنوان پیوند دهنده یا ایجاد پیوند شناخته می شود.

همانطور که برخی بازخورد ها خرید بک لینک برای کسب درآمد بیشتر ارزشمند است ، بازخورد نیز ارزش دارد
افزایش سرعت سایت های ووکامرس و وردپرسی
نوشته شده در یک شنبه 16 خرداد 1400
بازدید : 754
نویسنده : رنگ زندگی

افزایش سرعت سایت و کاهش زمان بارگیری کامل سایت یکی از مهمترین موارد است.برای کسب رتبه های بالای موتور جستجو ، باید از هر ابزاری برای افزایش سرعت سایت وردپرس خود استفاده کنید. افزایش سرعت سایت موشک wp و افزایش سرعت سایت با gzip دو گزینه مورد استفاده در وردپرس است.

وقتی نوبت به تولید محتوا می رسد و شما می خواهید از بازاریابی محتوا برای کمک به رشد و موفقیت کسب و کار خود استفاده کنید ، باید سایت خود را به گونه ای ایجاد کنید که سرعت بارگذاری بالایی داشته باشد و در کمترین زمان ممکن بارگذاری شود. با تغییر الگوریتم های گوگل برای نمایش نتایج جستجو ، حساسیت به مسئله افزایش سرعت سایت افزایش یافته و نمی توان به سادگی از آن چشم پوشی کرد. محتوایی که در سایت خود تولید می کنید باید بر روی آن تمرکز کرده و کیفیت آن را بهبود بخشد. زیرا صدها محتوای بی کیفیت در مقابل محتوای بی کیفیت مورد قبول موتورهای جستجو نیست و به نظر می رسد که شما هیچ محتوایی ایجاد نکرده اید. تولید محتوا برای گوگل دقیقاً همان چیزی است که شما با ایجاد محتوای کاربردی و با کیفیت و کاربران با استفاده از آن ، در مسیر رشد جهانی حرکت می کنید.

به جای ایجاد ده ها محتوای نامرئی ، محتوای با کیفیت ایجاد کنید.

حال علاوه بر موضوع افزایش سرعت سایت ، اهمیت ایجاد محتوا در وب سایت ها را نیز داشتیم ، بیایید به موضوع اصلی خود بپردازیم.

با 8 ترفند طلایی سرعت سایت را افزایش دهید!
یکی از مزایای مهم افزایش سرعت بارگذاری سایت این است که می توانید رتبه خوبی را در موتورهای جستجو تجربه کنید و ثانیا رضایت کاربر را افزایش می دهد. طبق آخرین آمار ، به طور متوسط ​​53٪ از کاربرانی که صفحه را در 3 ثانیه بارگیری نمی کنند ، سایت را ترک می کنند.

در این مقاله من به 8 ترفند اساسی که باعث افزایش سرعت بارگذاری سایت می شوند ، افزایش سرعت سایت پرداخته ام که در واقع یکی از اصلی ترین موارد است. واضح است که بسته به سیستم مدیریت محتوا و تمرکز سایت متفاوت خواهند بود. در این مقاله به سیستم پیش فرض مدیریت محتوای وردپرس پرداخته شده است.

سرعت سایت را در 8 مرحله افزایش دهید
تست سرعت سایت وردپرس
برخی معتقدند چون سرعت بارگذاری سایت آنها در رایانه و رایانه آنها خوب است ، سرعت سایت یکسان است. افزایش سرعت سایت اما از کجا می دانید سرعت سایت برای دیگران یکسان است؟ چگونه می توان فهمید که پرونده های سایت شما به روشی دیگر پنهان شده اند؟

برای اینکه بتوانید سرعت سایت را بررسی کنید ، باید از ابزار تست سرعت آنلاین سایت استفاده کنید. افزایش سرعت سایت البته استفاده از این ابزار نیز باید به گونه ای باشد که فقط خطاها را مشاهده کرده و از زمان تقریبی نشانگر آنها چشم پوشی کنید. زیرا در این ابزار به دلیل دور بودن سرور در ایران (برای میزبانی در ایران) زمان بارگذاری سایت بیشتر نمایش داده می شود. وقتی خطاها را با ابزار تست سرعت سایت اصلاح می کنید ، مطمئناً سرعت سایت نیز بهبود می یابد. یکی از این ابزارها سایت GTmetrix است که می توانید با استفاده از آن سایت را به راحتی شناسایی کرده و از آن اشکال زدایی کنید.

1. بهترین هاست ها را انتخاب کنید
استفاده از بهترین هاست و میزبانی مناسب برای وب سایت مهمترین و کلیدی ترین لحظه برای افزایش سرعت بارگذاری سایت خواهد بود. همیشه سعی کنید از شرکت های میزبانی که با استفاده از آخرین نرم افزارها و آخرین فن آوری ها در سرورهای ساختمانی ایجاد شده اند استفاده کنید.

معمولاً در ایران همه ما از هاست مشترک استفاده می کنیم و برخی از میزبان ها فکر می کنند افزایش سرعت سایت تعداد میزبانی که در سرور خود ایجاد می کنند بیشتر از میزبان استاندارد است. این باعث می شود که میزبان به دلیل پردازش در تعداد زیادی سایت ، سرعت خوبی نداشته باشد. بنابراین سعی کنید تا حد امکان از هاست مشترک استفاده نکنید. برای اینکه بتوانید یک میزبان مناسب انتخاب کنید ، می توانید از مقاله برای مقایسه میزبان های ایرانی استفاده کنید.

2. فشرده سازی پرونده های CSS و JS
استفاده از فناوری هایی مانند CSS3 و JavaScript برای ایجاد انقلابی در ظاهر سایت شما افزایش سرعت سایت این روزها طرفداران خود را دارد. بنابراین ، بهبود کیفیت ظاهر وب سایت ارتباط مستقیمی با افزایش حجم پرونده های مربوطه دارد که در نهایت باعث افزایش حجم صفحات می شود. بنابراین ، اگر به ظاهر سایت خود اهمیت می دهید ، باید از خلاصه ها در این پرونده ها استفاده کنید و اندازه پرونده های CSS و JS را به حداقل برسانید.

با بهترین نکات جهانی (جدیدترین و بهترین روش ذکر شده در جهان) سرعت سایت را افزایش دهید

بارگذاری پرونده های JS در پاورقی نیز می تواند سرعت بارگذاری سایت را از دید کاربر بهبود بخشد. افزایش سرعت سایت برای فشرده سازی فایل های CSS و JS می توانید از Csscompressor.com استفاده کنید.
سئو سایت را چگونه انجام دهیم؟
نوشته شده در یک شنبه 16 خرداد 1400
بازدید : 728
نویسنده : رنگ زندگی

سئو سایت وقتی چیزی را جستجو می کنیم  ، اولین گزینه ای که به دنبال آن می گردیم Google است ، به عنوان مثال می خواهیم به قالیچه های خانه قالیشویی بدهیم. اولین کاری که ما انجام می دهیم این است که کلمه قالیشویی را جستجو می کنیم و گاهی می توانیم در انتهای کلمه نام محله خود را اضافه کنیم ، به عنوان مثال سئو به دنبال فرش قالیشویی تهرانپارس یا جنت آباد بگردیم تا بتوانیم یک قالیشویی مناسب پیدا کنیم.

حال س theال این است که ، قالیشویی که پس از جستجو در Google مشاهده کردید ، چگونه در اولین گزینه ها ظاهر شد؟

 

چگونه یک سایت در بهترین نتایج از Google ظاهر می شود؟
ممکن است فکر کنید این یک شانس است ، سئو سایت یا Google خودش تصمیم می گیرد کدام سایت را با نتایج بالاتر نشان دهد ، اما در واقع اینطور نیست!

نکته این است که گوگل رتبه بهتری به سایت هایی می دهد که ثابت کنند سزاوار مقام اول هستند. در اینجا یک سوال دیگر وجود دارد: این کرامت چگونه اندازه گیری می شود؟

در اینجا کلمه SEO آمده است ، که به معنای انجام کاری سئو سایت در سایت است تا به گوگل ثابت کند که من لیاقت بالاترین رتبه را دارم.

 سئو چیست و چگونه Google موقعیت بهتری با سئو به شما می دهد؟

SEO به معنای بهینه سازی موتور جستجو است سئو سایت که به معنای بهینه سازی موتور جستجو است. این کلمه انگلیسی زمانی ایجاد شد که روند آوردن یک سایت به بالای گوگل عملیاتی شد که می توان برای به دست آوردن رتبه بندی خوب در Google انجام داد. می توان گفت که SEO راهی برای افزایش بازدید وب سایت و دستیابی به موقعیت بهتر در نتایج جستجوی گوگل است ، که به دنبال دستورالعمل ها و تکنیک های موجود در قسمت فنی سایت و تولید محتوا ، و همچنین عملیات خارج از سایت برای افزایش سایت بازدید و در نتیجه فروش سایت کمک می کند.

سئو را می توان به سه روش سئو سایت مختلف انجام داد:

سئو با کلاه سیاه یا عملیات جنایی
کلاه خاکستری سئو یا کار سالم با کمی توهین
سئو سایت برای کلاه سفید عملی کاملا قانونی است
خوب ، واضح است که روش کلاه سیاه برای انجام عملیات غیرقانونی است و شاید نتایج زودتر به صفحه اول Google برسد ، یا شاید توسط Google شناسایی و جریمه شوید.

با روش کلاه خاکستری و سفید ، این کار قانونی است ، اما با روش خاکستری ، ر بعضی اوقات تخلفات جزئی برای گمراه کردن گوگل انجام می شود ، که با روش کلاه سفید انجام نمی شود.

منظور از عملکرد سئو دقیقاً چیست؟
گاهی اوقات از سئو برای اطمینان از ساختار مناسب سایت شما از نظر موتورهای سئو سایت جستجو استفاده می شود. اما در واقع ، گوگل توجه بیشتری به وب سایت هایی دارد که سایت خود را برای کاربر بهینه کرده اند. این بدان معناست که اگر کاربری در سایت شما احساس بهتری داشته باشد و زمان بیشتری را سپری کند ، یک نکته مثبت برای شما در نظر گرفته خواهد شد. موتورهای جستجو در تلاشند تا بهترین خدمات را به کاربران خود ارائه دهند. به عبارت دیگر ، موتورهای جستجو در تلاشند تا نتایجی را در صفحات جستجو ارائه دهند که علاوه بر داشتن بهترین کیفیت ، مناسب ترین محتوای مورد نظر جستجوگر را نیز داشته باشند. برای این کار ، موتورهای جستجو در وب سایت های مختلف جستجو می کنند تا موضوع و کیفیت محتوای آنها را بهتر درک کنند. به طور کلی ، SEO فرآیند بهینه سازی محتوای آنلاین شما است به طوری که یک موتور جستجو می خواهد آن محتوا را به عنوان بهترین نتیجه جستجو برای کلمات کلیدی خاص نمایش دهد.

چگونه می توانم شماره یک در صفحه نتایج گوگل باشم؟
سئو هدفمند و م requiresثر نیاز به دنبال کردن سه قسمت مشترک سئو سایت در مراحل انجام این کار دارد:

1. سئو فنی

2. در صفحه جستجوگرها

3. Off Page Seo

در ادامه مراحل هر یک از آنها را به طور کلی و با جزئیات کامل توضیح خواهیم داد.

فیلم آموزش سئو: 3 مرحله اصلی و مهم سئو و ترتیب آنها را در این فیلم مشاهده کنید:
دستگاه پخش ویدئو

00:00
09:57SEO فنی چیست؟
SEO فنی به معنای بهبود جنبه های فنی وب سایت برای افزایش رتبه بندی صفحه آن سئو سایت در موتورهای جستجو است. عناصر فنی سئو عبارتند از کامل کردن محتوای وب سایت برای موتور جستجو و همچنین تسهیل روند بررسی آن. به عبارت دیگر ، با استفاده از SEO فنی ، به موتورهای جستجو کمک می کنید تا به راحتی به وب سایت شما دسترسی پیدا کرده و آنالیز کنند. دلیل نامگذاری سئو فنی یا سئو فنی این است که اصولاً این نوع سئو ارتباطی با محتوای وب سایت شما ندارد و هدف اصلی آن بهینه سازی زیرساخت ها و زیرساخت های وب سایت شماست.

 

منظور از On Page Seo چیست؟
On Page Seo (SEO) فرایند بهینه سازی محتوای صفحات وب برای موتورهای جستجو و کاربران است. سئو سایت زیرا بهینه سازی صفحات برای موتورهای جستجو در این روش بهینه سازی به بهینه سازی صفحات برای کاربران بستگی دارد. روند In Page Seo علاوه بر انتشار مطالب مرتبط و با کیفیت ، شامل مواردی مانند بهینه سازی عنوان ، برچسب ها و تصاویر است. با استفاده از سئو داخلی ، وب سایت خود را برای کاربران مفیدتر و ارزشمندتر می کنید. هرچه وب سایت شما از نظر کاربران کارآمد و مفید باشد ، بازدید و بازدید بیشتری خواهید داشت. سئو سایت این به معنای بهبود رتبه بندی موتور جستجوگر شما است.
آموزش سئو به صورت عملی را چگونه یادبگیریم؟
نوشته شده در یک شنبه 16 خرداد 1400
بازدید : 692
نویسنده : رنگ زندگی

آموزش سئو چیست؟
سئو یا بهینه سازی موتور جستجو به اختصار SEO ، راهی برای بهینه سازی سایت شما است تا وب سایت شما در بین نتایج موتور جستجو نمایش داده شود. نمایش سایت در صفحات اول موتورهای جستجو باعث افزایش بازدید سایت و افزایش مشتریان شما خواهد شد. آموزش سئو به شما کمک می کند سایت خود را به روشی قابل قبول بهینه کنید. با جامع بودن تجارت مبتنی بر اینترنت ، اهمیت و تأثیر رتبه بندی موتورهای جستجو در موفقیت و توسعه کسب و کار افزایش یافته است. برای بهبود رتبه وب سایت خود کافی است با مباحث آموزش سئو آشنا شوید تا دلایل افزایش رتبه سایت خود را در گوگل ارائه دهید و به نمایش وب سایت خود در صفحه اول گوگل نزدیک شوید.

چرا آموزش بهینه سازی سایت مهم است؟
با آموزش سئو گسترش فضای مجازی و استفاده از اینترنت برای رونق کسب و کار ، بیشتر مشاغل به فکر داشتن یک وب سایت و وبلاگ برای افزایش مشتریان و افزایش وفاداری خود هستند. رقابت بین مشاغل همچنین تأثیر وب سایت ها را تحت تأثیر قرار داده و منجر به رقابت بین مشاغل در فضای آنلاین شده است. آموزش بهینه سازی موتور جستجو این رقابت را کنترل می کند. اگرچه بهینه سازی سایت به منظور تأثیرگذاری بر موتورهای جستجو انجام می شود ، اما سئو و بهینه سازی سایت فقط به موتورهای جستجو محدود نمی شود و هدف از بهبود محتوا ، ویژگی ها و امکانات سایت تأثیرگذاری بر مخاطب است. بنابراین ، بخشی از اندازه گیری SEO شما با تحقیق در مورد تأثیر رفتار کاربر Google انجام می شود. به همین دلیل ، آموزش سئو به یکی از جدی ترین مباحث برای بهبود رتبه بندی سایت ها تبدیل شده است.

 

آموزش سئو و بهینه سازی وب سایت

قسمت های آموزش سئو چیست؟
سئو موضوعی گسترده است و شامل بسیاری از موضوعات است که باید در انسجام و هماهنگی با یکدیگر پرداخته شود. برای مبتدیان ، بهتر است آموزش SEO خود را با موضوعات اساسی SEO که شامل دو بخش SEO داخلی (SEO در صفحه) و SEO خارجی (SEO خارج از صفحه) است ، شروع کنید. وقتی صحبت از سئو می شود ، غالباً بحث ایجاد لینک و مبادله لینک وجود دارد ، اما مهمترین بحث در سئو درباره خود سایت شما است. یک وب سایت خوب با سئو داخلی خوب می تواند در مراحل بعدی پیوند ایجاد کند ، اما اولین قدم سئوی داخلی وب سایت است.

آموزش سئو در یک صفحه شامل چه مواردی است؟
• برنامه نویسی و طراحی سایت بر اساس الگوریتم های جدید (با جدیدترین الگوریتم های Google آشنا شوید)
• نمایش مناسب سایت در صفحات صفحه
• سرعت سایت (سرعت صفحه) را برای بارگذاری صفحات ، میانگین زمان بارگذاری صفحه افزایش دهید
• اندازه تصویر را کاهش دهید و تصاویر جذاب و منحصر به فرد ، SEO SEO و برچسب alt را بارگذاری کنید
• تولید محتوای SEO
• از کلمات کلیدی استفاده کنید و کلمات کلیدی را به تناسب در هر صفحه تکرار کنید
• اصول کپی رایت را رعایت کنید و بدون کپی برداری محتوا ایجاد کنید
• حذف محتوای تکراری از سایت
• برچسب های مفید متا در سئو (برچسب عنوان ، برچسب توضیحات)
• عناوین H1-H6 و نحوه استفاده از آنها را مشاهده کنید
• نحوه آدرس دهی به صفحات سایت
• نحوه ساختن URL
• دامنه و میزبانی
• مفهوم دقیق شاخص و افزایش سرعت آن
• ایجاد پیوند مناسب بین صفحات (پیوند داخلی)

آموزش SEO خارج از صفحه شامل چه مواردی است؟
• ایجاد اتصالات
• اتصالات داخلی و خارجی
• پیوندهای بدون نظارت و پیگیری (تفاوت بین پیوندهای زیر و عدم پیگیری چیست)
• آشنایی با رتبه Trusk و عوامل موثر در آن
• معرفی Link Farm
• رسانه های اجتماعی
• آشنایی با نرخ تبدیل و افزایش آن
• CTR و سرعت آن را افزایش دهید
• نقشه سایت
• میزان ترک تحصیل (میزان خروج)

برای اولین بار در ایران ، وب 24 در حال برگزاری دوره های تخصصی سئو و بهینه سازی وب سایت برای انتشار دانش سئو و ارتقا it آن در شبکه فارسی است.

آموزش سئو خارجی و سئو داخلی

آیا سئو خارجی مهم است یا سئوی داخلی مهمتر است؟

نکته سئو این است که سئو بسیار جامع است و شما باید SEO داخلی و خارجی را همزمان و در ارتباط با یکدیگر ارتقا دهید. اگر SEO مطالب وب سایت خود را برای Google بهینه کنید ، Google به شما امتیاز منفی می دهد. بنابراین می توانید از طریق مدیریت محتوا و بازاریابی مناسب سئو ، رتبه سایت خود را بهبود بخشید. اگر در ابتدای راه آموزش سئو هستید ، بهتر است سئو را آموزش دهید و مطالب را یاد بگیرید ، ابتدا سئوی داخلی سایت را به دقت رصد کنید و کدنویسی مربوط به سئو و متا را کنترل کنید و با خیال راحت روی سئوی خارجی سایت خود کار کنید.

چه مدت طول می کشد تا سایت به نتیجه برسد؟

تحقیقات سئو نشان می دهد صفحاتی که در میان 10 نتیجه برتر Google قرار دارند آموزش سئو دو ساله هستند و متوسط ​​طول صفحات 1 تا 10 در Google حدود 3 سال و جدیدترین آنها تخمین زده شده است.
طراحی وب سایت برای رشد کسب و کارمان
نوشته شده در یک شنبه 16 خرداد 1400
بازدید : 651
نویسنده : رنگ زندگی

شما درباره طراحی سایت همه چیز را می دانید!
در این مقاله همه چیز درباره طراحی وب سایت ذکر شده است ، که شما را با مفهوم شبکه ، زبانهای برنامه نویسی وب ، مراحل طراحی سایت ، انواع سایت و ضرورت آن آشنا می کند.

پس در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد طراحی سایت کسب کنید.

شبکه چیست؟
اگر می خواهیم جواب این سوال را که طراحی وب سایت چیست بدانیم ، ابتدا باید با مفهوم شبکه آشنا شویم.

شبکه جهانی وب که به اختصار www شناخته می شود ، یکی از اجزای اینترنت است و منابعی از صفحات وب دارد طراحی وب سایت که هر یک دارای URL خاصی هستند و توسط آنها هدایت می شوند. کاربر با وارد کردن صفحه وب مورد نظر در مرورگر به صفحه وب دسترسی دارد.

آدرس وب سایت شما دارای چندین بخش است:

پروتکل (http یا ftp)
www (محیط خدمات اینترنتی)
نام دامنه یا نام سایت
پسوندهای دامنه (com .org ، .ir ، .net. و ...)
این بخش شامل اطلاعات مربوط به سایت است و صفحه اصلی سایت index.html نامیده می شود که شامل متن ها و تصاویری است که طراح سایت نحوه تنظیم آن را تعیین می کند.

پست های مرتبط: Google Advertising چیست؟

تاریخچه طراحی سایت
تاریخچه طراحی سایت به سال 1999 برمی گردد ، زمانی که تیم برنزلی برای اولین بار وب سایت خود را در چند پاراگراف و پیوند به ایمیل خود در malito طراحی کردند.

بنابراین ، تیم برنزلی به عنوان اولین طراح وب شناخته شد و این رویداد یکی از مهمترین تحولات در زمینه ارتباطات در قرن 21 است.

همه چیز در مورد طراحی سایت
مقدمه ای بر مفهوم طراحی سایت
طراحی وب سایت به مهارت ها و فعالیت های ساخت سایت از صفر تا صد اشاره دارد. تمام این فعالیت ها توسط طراح سایت بر اساس یک برنامه زمانی بر روی تصاویر ، متون ، فایل های صوتی و فایل های ویدئویی انجام می شود.

طراح سایت به چه کسانی گفته می شود؟
برای طراحی وب سایت ، شما به بسیاری از متخصصان از جمله طراحان گرافیک ، برنامه نویسان ، سئو ، پشتیبانی و ... نیاز دارید که مهمترین آنها طراحان وب سایت ، برنامه نویسان و سئو هستند. طراح وب شخصی است که در ایجاد طراحی وب سایت خلاق است و از طرح های زیبا برای تبلیغ سایت شما و طراحی چیزی که کاربر مستقیماً به آن متصل است استفاده می کند.

طراح سایت به دو قسمت تقسیم می شود:

frontend developer: طراحی وب سایت با استفاده از زبان های برنامه نویسی تحت وب ظاهر سایت را طراحی می کند و دقیقاً همان چیزی را که کاربر می بیند طراحی می کند.

backend developer: طراح بدنه سایت است و شامل همه مواردی است که کاربر نمی بیند ، مانند پایگاه داده ، ذخیره سازی پرونده ، اطلاعات کاربر و ...

تولید محتوا وظیفه یک طراح وب نیست!
مطابق با استانداردهای تعیین شده برای طراحی سایت و همچنین طراحان سایت ، ایجاد محتوا به عهده طراح سایت نیست و طراح سایت فقط مسئولیت ساخت و ایجاد سایت را دارد ، اما اگر قرارداد جداگانه ای باشد در این رابطه ، طراح سایت می تواند تولید محتوا را تهیه کرده و در سایت معرفی کند.

محتوای پیشنهادی: تبلیغات Google

طراحی وب سایت
چرا طراحی سایت مهم است؟
امروز هر تجارت آنلاین باید یک وب سایت خوب داشته باشد تا تجارت خود را توسعه دهد. وب سایت شما می تواند طراحی وب سایت دلیل موفقیت در کسب و کار شما یا دلیل شکست آن باشد! این عامل به توانایی وب سایت شما در تأثیرگذاری بر مخاطبان بستگی دارد. بنابراین داشتن یک وب سایت بدون اینکه توسط مشتریان دیده شود به رشد زیادی در تجارت شما کمک نمی کند. یکی از ویژگی های مهم طراحی سایت در تجارت شما صرفه جویی در وقت ، معرفی محصولات و خدمات ، بدون محدودیت در مکان و زمان است.

انواع سایت ها
ثابت:

چنین وب سایت هایی فقط برای معرفی کاربر است و نیازی به تغییر مداوم اطلاعات موجود در سایت نیست ، طراحی وب سایت یعنی. به روزرسانی مدت زمان کمی طول می کشد. به همین دلیل ، این روش طراحی سایت منسوخ شده است.

به صورت پویا:

در این روش جدید برای طراحی سایت شما می توانید با داشتن یک مدیر و یک پنل مدیریت سایت خود را به روز کنید. این به روزرسانی ها شامل افزودن یا کاهش صفحات وب ، ایجاد انواع متنوع و موارد دیگر است. کار می کند.

مراحل طراحی سایت
مراحل طراحی سایت
برنامه ریزی ساخت وب سایت
تحقیق محتوا
طراحی گرافیکی الگوی وب سایت
برنامه نویسی
سیستم مدیریت محتوا یا cms را نصب کنید
اطلاعات اولیه در مورد سایت را وارد کنید
تست و بررسی سایت
زبانهای طراحی وب
برای افرادی که می خواهند یک وب سایت طراحی کنند بسیار مهم است که بدانند کدام زبان برنامه نویسی وب را باید یاد بگیرند و کار کنند.

html یا html 5: این زبان توانایی نمایش طراحی وب سایت متن و اطلاعات تصویر را دارد و اولین زبانی است که شما باید در برنامه نویسی وب یاد بگیرید.
css یا css 3: بسیاری از الگوهایی که در html وجود ندارند در css در دسترس طراحان قرار دارند.
java script: از این زبان وب برای افزایش طراحی وب سایت پویایی صفحات و ارزیابی فرم های html ، ایجاد انواع منوها و ... استفاده می شود.
jquery: یک اسکریپت جاوا برای چارچوب های زبان وب است
رپورتاژ آگهی
نوشته شده در یک شنبه 16 خرداد 1400
بازدید : 727
نویسنده : رنگ زندگی

قطعاً در دنیای محتوا ، بارها و بارها با واژه گزارش آگهی (یا "گزارش آگهی" که املای صحیحی دارد) مواجه شده اید. اما آیا واقعاً معنی این کلمه رپورتاژ آگهی را می دانید؟ احتمالاً سوالات زیادی در مورد مفهوم و کاربرد آن دارید. شاید شما س haveال کرده باشید که کلمه گزارش از کجا آمده است؟ برای داشتن یک گزارش عالی به چه مواردی نیاز داریم؟ آیا هیچ نویسنده ای می تواند گزارشی بنویسد؟ اصلاً چرا باید گزارش بنویسیم؟ آیا این یک ترفند بازاریابی است یا فقط نوعی تبلیغات است و تفاوتی با انواع دیگر تبلیغات ندارد؟ چه تفاوتی بین گزارش تبلیغات و گزارش تبلیغات و گزارش اخبار وجود دارد؟

در این مقاله ما اطلاعات مفیدی راجع به گزارش آگهی و چند نکته جالب برای بهبود رتبه سایت به شما خواهیم گفت. رپورتاژ آگهی سوالی که ممکن است به ذهن شما خطور کند این است که گزارش تبلیغات چیست؟ به بیان ساده ، گزارش آگهی ، همانطور که از نام آن پیداست ، نوعی تبلیغات است که در قالب گزارش تهیه و استفاده می شود.

گزارشگری تبلیغات چیست و از چه زمانی محبوب شده است؟
به طور پیش فرض ، مخاطبان تبلیغات را منفی می بینند. معمولاً همه افراد با تبلیغات شروع می کنند و فکر می کنند کلاهبردار می خواهد کالایی با کیفیت بسیار پایین با قیمت بالا به آنها بفروشد. در گذشته ، بسیاری از مردم حتی معتقد بودند که کالاهای بزرگ یا خدمات نیازی به تبلیغ ندارند. اعتقاد عمومی بر این بود که کیفیت رپورتاژ آگهی طور خودکار باعث افزایش رضایت مشتری و افزایش فروش می شود. البته رضایت مشتری همیشه مشتری بیشتری را به خود جلب می کند اما در دنیای رقابتی امروز دیگر حرف دهان کافی نیست. در نتیجه ، مارک های مختلف در حال یافتن روشهای تبلیغاتی م moreثرتر برای افزایش فروش خود هستند. یکی از این روش ها گزارش گیری است.

شخصی که متن گزارش تبلیغات را می نویسد باید قصد خود را کاملا بی طرفانه برای مخاطبان بنویسد.

قبل از شروع ، باید بدانید که مدت هاست گزارشگری در جهان ارائه نشده است. گزارش های تلویزیونی اولین بار در سال 1945 ، پس از پایان جنگ جهانی دوم گزارش شد. گزارش از کلمه Report گرفته شده است که به معنی گزارش است. در ابتدا این نوع تبلیغات به عنوان گزارشی کاملاً خنثی در نظر گرفته شده بود. وقتی به عنوان مثال یک قاضی کاملا بی طرف در مورد چندین محصول مختلف صحبت می کند و آنها را یکی یکی با جزئیات بررسی می کند ، این احساس به شما دست می دهد که او خوب شما را می خواهد و قصد انجام خوب و بد را دارد. شما رپورتاژ آگهی را معرفی می کند. به این ترتیب مخاطب نویسنده این فیلم نامه را حامی و دوست خود می داند و بنابراین شانس بیشتری برای جلب اعتماد او دارد.

برای لحظه ای تصور کنید که به دنیای کارمای شماری منتقل شده اید. به این رپورتاژ آگهی ترتیب مخاطب کاملاً به سمتی هدایت می شود که مجری می خواهد. بنابراین ، اهمیت نوشتن گزارش برای افزایش فروش باعث شده است که این گروه به عنوان شاخه جدیدی از تولید محتوا مطرح شود. نکته ظریف و قابل توجه در گزارش این است که مخاطبان کاملاً غیر ارادی و ناخودآگاه به آنچه شما می خواهید جذب می شوند. بنابراین باید جنبه های روانشناختی و دانش مخاطبان به طور کامل کنترل شود تا اجرای گزارش موفقیت آمیز تلقی شود.

بنابراین ، گزارش آگهی روشی جدید برای تبلیغات عادلانه است که تجارت و خدمات سایت را ارائه می دهد. مصرف کنندگان با مطالعه دقیق گزارشات گزارش شده گزارش شده ، اعتماد بیشتری به مشاغلی که با آن آشنا هستند کسب می کنند. یکی از مواردی که هنگام نوشتن گزارش تبلیغاتی باید به آن توجه کنید ، نوشتن اساسی متن است. رپورتاژ آگهی اگر متن نوشتاری دارای اصول اساسی باشد و از تمام نکات نوشتن گزارش پیروی کند ، قطعاً تأثیر بیشتری خواهد داشت.


انواع گزارش ها کدامند؟
رپورتاژ تبلیغات رپورتاژ آگهی دسته های زیادی دارد. برخی افراد آن را بر اساس نحوه انتشار آن دسته بندی می كنند ، در حالی كه برخی دیگر معتقدند كه گزارش باید براساس نوع مخاطب و تبلیغاتی كه صورت می گیرد ، دسته بندی شود. در اینجا ما یک دسته یکپارچه برای شما فراهم می کنیم تا امروز بتوانید با این نوع مطالب بهتر آشنا شوید.

گزارش چندرسانه ای / گزارش کتبی
کاملاً واضح است که گزارش می تواند در قالب های مختلف منتشر شود. برخی معتقدند رپورتاژ آگهی که گزارش تبلیغاتی یا گزارش تبلیغاتی فقط باید به صورت مکتوب و در مجلات مختلف منتشر شود. این یک باور کاملاً اشتباه است. امروزه حتی بزرگترین مارک های جهان برای پخش اخبار خود از رسانه های معروف مانند تلویزیون جهان استفاده می کنند. به عنوان مثال ، بسیاری از برنامه های معروف که مارک های مختلف اتومبیل را با هم مقایسه می کنند یا برنامه هایی که از یک محصول آشپزی خاص استفاده می کنند ، نمونه هایی از گزارش های تبلیغاتی هستند.

بعضی اوقات می توانید منتظر برنامه ای باشید که چندین تلفن همراه را با هم مقایسه کند و جوانب مثبت و منفی هر یک را برای شما بررسی کند ، در این صورت فکر می کنید این یک برنامه کاملاً خنثی و بدون پشتیبانی است. ، فقط به مزایا و معایب محصولات مختلف توجه می کند ، اما اگر کمی تیزبین باشید ،رپورتاژ آگهی می بینید که او به سرعت بر روی کاستی های یک محصول غلبه می کند و به آن می خندد
چشم انداز بیماری ام اس
نوشته شده در سه شنبه 31 فروردين 1400
بازدید : 236
نویسنده : رنگ زندگی

9 واقعیت مولتیپل اسکلروزیس که باید بدانید

  • شرایط مزمن
  • بزرگترها
  • تشخیص
  • علائم متنوع
  • عود و بهبود
  • اثرات شناختی
  • بیماری خاموش
  • خنک ماندن
  • ویتامین D و MS
  • چشم انداز

مولتیپل اسکلروزیس (ام اس) یک بیماری عصبی است ، به این معنی که بر اعصاب شما تأثیر می گذارد. این نیز یک بیماری خود ایمنی است . این بدان معناست که دفاع بدن شما در برابر سو mal عملکرد بیماری شروع به حمله به سلولهای خود می کند.

با ام اس ، سیستم ایمنی بدن شما به بدن شما حمله می کند میلین ، ماده ای محافظ که اعصاب شما را می پوشاند. اعصاب محافظت نشده آسیب دیده و نمی توانند مانند میلین سالم عمل کنند. آسیب به اعصاب طیف وسیعی از علائم را ایجاد می کند که از نظر شدت متفاوت است.

در مورد برخی از حقایق اصلی که باید در مورد MS بدانید ادامه مطلب را بخوانید.

1. MS is a chronic condition

مولتیپل اسکلروزیس یک بیماری مزمن است ، به این معنی که طولانی مدت است و هیچ درمانی برای آن وجود ندارد. با این اوصاف ، مهم است که بدانیم برای اکثر قریب به اتفاق افرادی که مبتلا به ام اس هستند ، این بیماری کشنده نیست.

بیشتر 2.3 میلیون نفر در سراسر دنیا مبتلا به ام اس استاندارد امید به زندگی دارند . تعداد کمی از آنها ممکن است عوارضی داشته باشند که زندگی آنها کوتاه شود.

اگرچه بیماری ام اس یک بیماری مادام العمر است ، اما بسیاری از علائم آن با قابل کنترل است داروها و تنظیمات سبک زندگی .

بر اساس گرچه ام اس در کودکان و بزرگسالان بزرگتر قابل تشخیص است ، اما مبتلایان به طور معمول در سنین 20 تا 50 سالگی تشخیص داده می شوند انجمن ملی مولتیپل اسکلروزیس (NMSS) .

هنگامی که تشخیص در زمانی که فرد بیش از 50 سال است انجام می شود ، معمولاً به آن MS دیررس می گویند. بزرگسالان مسن به دلیل سایر شرایط مرتبط با سن و علائم مشابه ، گاهی اوقات دشوارتر می توانند تشخیص را تشخیص دهند.

زنان دو تا سه برابر بیشتر از سایرین دچار ام اس می شوند.

 

الگوی غیر قابل پیش بینی علائم مربوط به آن است که در هر زمان سیستم ایمنی بدن شما به کدام اعصاب حمله می کند.

رویداد خط سلامت
امیدی در پیش است

لسلی استال ، آلیسا میلانو ، دی ال هاگلی و سایر موارد را هنگام بازگو کردن سال گذشته و نگاه به آینده ، تماشا کنید. گفتگوی بصیرت آمیز و نشاط آور ما را در مورد امید ، واکسن ها ، بهداشت روان و موارد دیگر مشاهده کنید.

 
5. MS involves relapse and remission

بیشتر افرادی که به دنبال درمان ام اس هستند ، عود کرده و بهبود می یابند .

بهبودی دوره ای است که در آن شما علائم عودکننده خود را بهبود می بخشید. بهبودی می تواند هفته ها ، ماه ها یا در بعضی موارد سال ها ادامه داشته باشد. اما بهبودی به این معنی نیست که شما دیگر ام اس ندارید.

داروهای MS می توانند به کاهش احتمال بروز علائم جدید کمک کنند ، اما شما هنوز هم MS دارید. علائم به احتمال زیاد در برهه ای از زمان برمی گردند.

شما حریم خصوصی برای ما مهم است . هر اطلاعاتی که از طریق این وب سایت به ما ارائه می دهید ممکن است توسط ما در سرورهای واقع در کشورهای خارج از اتحادیه اروپا قرار گیرد. اگر موافق چنین جایگاهی نیستید ، اطلاعات را ارائه ندهید.

ام اس به عنوان "بیماری خاموش" یا " " برچسب گذاری شده است بیماری نامرئی . به نظر می رسد بسیاری از افراد مبتلا به ام اس هیچ تفاوتی با فرد فاقد این بیماری ندارند زیرا برخی از علائم مانند تاری دید ، مشکلات حسی و درد مزمن قابل مشاهده نیستند.

با این حال ، ممکن است فرد مبتلا به ام اس به خوابگاه های ویژه ای نیاز داشته باشد حتی اگر مشکلات حرکتی نداشته باشد و به نظر خوب برسد .

بیماری ام اس را بیماری خاموش نیز می نامند زیرا حتی در دوران بهبودی نیز بیماری پیشرفت می کند. این گاهی اوقات به عنوان "پیشرفت خاموش" MS شناخته می شود.

8. It helps to stay cool

پزشکان توصیه می کنند افراد مبتلا به ام اس هر زمان که ممکن است خونسرد باشند. عدم تحمل گرما یک مشکل شایع است و اغلب باعث تشدید علائم می شود. ممکن است با افزایش علائم از موارد زیر روبرو شوید:

ResearchTrusted Sourceارتباطی بین ویتامین D و MS نشان داده است . این ماده مغذی می تواند به عنوان یک محافظ در برابر MS عمل کند و ممکن است عود کمتری در افرادی که قبلاً به این بیماری مبتلا شده اند ، داشته باشد.

نور خورشید باعث تولید ویتامین D در بدن شما می شود ، اما قرار گرفتن در معرض آفتاب می تواند به نیز منجر علائم ناشی از گرما شود .

کم خطر منابع ویتامین D ممکن است شامل شیر غنی شده ، آب پرتقال و برخی غلات صبحانه باشد. روغن جگر ماهی ، ماهی شمشیر ، ماهی آزاد ، ماهی تن و تخم مرغ نیز منابع غذایی طبیعی ویتامین D هستند.

چشم انداز بیماری ام اس

ام اس یک بیماری غیر قابل پیش بینی است که در هر فرد متفاوت عمل می کند. برای کمک به شما که امروز و در آینده با علائم خود زندگی می کنید ، خود را با یک سیستم پشتیبانی قوی از متخصصان پزشکی ، دوستان و خانواده مسلح کنید.

همچنین ، از پیروی برنامه درمانی که پزشک برای شما ایجاد می کند کنید. درمان مناسب می تواند عود بیماری را به حداقل برساند و به شما کمک کند هر روز به طور کامل زندگی کنید.

علم در تلاش است تا هر روز ابزارها و روشهای درمانی جدیدی تولید کند که به کاهش علائم کمک کند.

آخرین بار در 28 ژانویه 2021 از نظر پزشکی بررسی شد
طراحی سایت (وب دیزاین) و سئو چیست؟
نوشته شده در دو شنبه 6 بهمن 1399
بازدید : 291
نویسنده : رنگ زندگی

طراحی سایت و سئو چیست؟
طراحی سایت (وب دیزاین) چیست؟ طراحی سایت (وب دیزاین) (Web Design)، به معنای طراحی و ساخت یک سایت جدید و یا بهینه سازی و بازسازی یک سایت قدیمی است. طراحی سایت، در راستای ایجاد یک سایت اینترنتی برای فروش محصولات و یا ارائه ی خدمات است. فرایند طراحی سایت، از تولید محتوا، طراحی گرافیکی، لایه سازی و بهینه سازی (سئو)، تشکیل شده است. در واقع طراحی سایت (Web Design)، به معنای به کار گیری راهکار هایی برای بهتر و زیبا تر دیده شدن سایت، است.

تاریخچه ی طراحی و ساخت سایت
اولین وب سایت حدود ۲۸ سال پیش، توسط اولین طراح سایت جهان (تیم برنزلی) راه اندازی شد. این سایت بسیار ابتدایی، و بدون هیچ گونه تصویر، طراحی های گرافیکی و رنگ بندی است. در سال ۲۰۰۰ میلادی، مرور گر Internet Explore توسط شرکت مایکروسافت طراحی و عرضه شد. اولین مرور گری که از تصاویر با فرمت PNG پشتیبانی می کرد، مرور گر اینترنت اکسپلور است.

آموزش طراحی سایت (وب دیزاین)
آموزش طراحی سایت (وب دیزاین)
هدف از طراحی سایت (وب دیزاین)
سایت های مختلف با هدف های مختلفی طراحی و راه اندازی می شوند. امروزه وجود سایت، برای تمامی کسب و کار ها، چه سنتی و چه مدرن، به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. سایت ها با اهداف مختلفی مانند: راه اندازی سایت فروشگاهی، سایت شخصی، سایت های اداری و شرکتی، سایت های خبری، سایت های آموزشی و دانشگاهی و … طراحی شده اند.

انواع طراحی سایت (وب دیزاین Web Design )
بخش طراحی سایت ها به دو قسمت Front-end و Back-end تقسیم بندی می شود. بخش Front-end مربوط به شکل و ظاهر سایت، و بخش Back-end شامل کد های سرور و بخش مدیریت سایت است. به صورت کلی سایت ها به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

سایت های استاتیک و ثابت
سایت های داینامیک و متحرک
سایت های استاتیک
در سایت های استاتیک، هر کدام از صفحات سایت به صورت جدا طراحی می شود و تنها بر قسمت Front-end، کار انجام می شود. سایت هایی که محتوای خود را مرتبا تغییر نمی دهند و یک محتوا را حتی تا یک سال و یا چندین سال، بر روی سایت خود دارند، از سایت های استاتیک استفاده می کنند. در واقع فقط متخصصین طراحی سایت می توانند در سایت تغییر ایجاد کنند و مدیریت سایت این امکان را ندارد. امروزه با پیشرفت حوزه ی دیجیتال و امور مربوط به کسب و کار، استفاده از سایت های استاتیک بسیار کمتر شده است.

سایت های داینامیک
سایت های داینامیک پویا هستند یعنی هر دو بخش Front-end و Back-end را برنامه نویسی می کنند و محتوای صفحات سایت توسط مدیر سایت، قابل تغییر است. در این نوع سایت ها، می توان به روز رسانی سایت را به صورت روزانه انجام داد و محتوا های جدیدی را بر سایت بار گذاری کرد.

آموزش طراحی سایت (وب دیزاین)
آموزش طراحی سایت (وب دیزاین)
آموزش طراحی سایت (وب دیزاین Web Design)
طراحی سایت، شامل فرایندی زمان بر است که برای یادگیری و آموزش آن، می بایست دوره های تخصصی طراحی سایت را گذراند. مفاهیم ابتدایی را می توان از کتاب و یا فیلم های آموزشی دریافت کرد، اما برای طراحی کردن یک سایت واقعی و کسب تجربه، کلاس و دوره ی طراحی وب مناسب است. دوره های طراحی سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، از مراحل مقدماتی تا پیشرفته و در سه سطح:

(Web Design I (HTML5,CSS3 with Dreamweaver
( Web Design II (Responsive Design with Bootstrap, Less & Sass
Web Design III (JavaScript & jQuery & Ajax)
برگزار می شود. این دوره مناسب تمام افرادی است که به طراحی سایت و وب دیزاین علاقه مند هستند و می خواهند در این زمینه، فعالیت داشته باشند و یا مشغول به کار شوند.

تعریف طراحی سایت
مهارت در راه اندازی و طراحی کلیه صفحات سایت را طراحی سایت می گویند.

در ابتدا، سایت‌ها با کدهای ساده HTML طراحی و راه اندازی می‌شدند. گونه‌ای از زبان نشانه‌گذاری که ساختار ساده‌ای به وب سایت ها می‌داد، شامل عنوان و پاراگراف، و توانایی لینک شدن به آدرس‌های دیگر از طریق ابرپیوند. در مقایسه با راه های دیگر، این راه تازه و متفاوتی بود که کاربران به سادگی می‌توانستند با یک مرورگر، صفحات لینک شده خود را باز کنند.

با پیشرفت هنر طراحی سایت و زبان برنامه نویسی ، اچ تی ام‌ال HTML پیچیده‌تر و انعطاف پذیر تر شد. با پیدایش الگوهای آبشاری وب یا «CSS»، روش نادرست طراحی در صفحه از گردونه خارج، و به جای آن استفاده مناسب از زبان کمکی «CSS» جایگزین شد.

فناوری‌های یکپارچه‌سازی پایگاه داده Database، مانند زبان‌های کدنویسی سمت سرور مانند CGI، PHP، ASP. NET، ASP، JSP و استانداردهای طراحی پیشرفته با الگوها (CSS)، ساختار وب سایت‌ها را بازهم تغییر داده و آن را پیشرفته تر کرده‌اند.

اصول طراحی سایت طراحی وب
اصول طراحی سایت
در مقاله ی طراحی وبسایت و 8 عنصر اصلی در طراحی وبسایت به موضوع عناصر طراحی سایت پرداختیم و در این مقاله قصد داریم تا اصول یک طراحی سایت استاندارد را به شما توضیح دهیم. امیدواریم لذت و بهره کافی از این مقاله را ببرید.

1- ناوبری
ناوبری یکی از مؤلفه های اصلی است که تعیین می کند وب سایت شما در واقع “کار می کند” یا نه.

بسته به مخاطب ، ناوبری شما می تواند چندین هدف را ارائه دهد. این کمک می کند که بازدید کنندگان اولین بار هنگام هدایت شان به بخشهای خاص در سایت ، آنچه را که میخواهند کشف و مشاهده کنند. در هر دو مورد ، چند روش برتر که میخواهید دنبال کنید وجود دارد.

2- سرعت
هیچ کس وب سایت های کند را دوست ندارد. صرفنظر از اینکه طرح شما چقدر زیبا است ، اگر در مدت زمان معقول بارگیری نشود به اهداف تان نخواهد رسید.

اگرچه سازندگان سایت برتر در هنگام طراحی سایت به طور معمول محتوای شما را فشرده می کنند تا سرعت سایت را به حداکثر برسانند ولی هیچ تضمینی وجود ندارد. لذا مهم است که در اینجا حتما از ابزار بهینه سازی و افزایش سرعت سایت استفاده کنید.

3- انیمیشن
چندین تکنیک انیمیشن وب وجود دارد که می تواند به شما در طراحی طیف گسترده ای از کارها کمک کند ، از جلب توجه کاربر تا دادن بازخورد در مورد برخی از تعامل ها با محتوا مانند دکمه ها یا فرم ها… اگر در طراحی سایت تازه کار هستید ، توصیه می کنیم ابتدا به انیمیشن های ساده کفایت کنید . انیمیشن های پیچیده به طور معمول نیاز به مداخلات توسعه دهنده دارند…

4- تعامل کاربران
بازدید کنندگان سایت شما بسته به نوع دستگاهشان (پیمایش ، کلیک ، تایپ) چندین روش مختلف برای تعامل با سایت شما دارند. بهترین طرح ها همیشه این تعامل ها را ساده تر می کنند و این احساس را در اختیار کاربر قرار می دهند که کنترل کامل داشته باشد. در اینجا فقط چند مثال آورده شده است:

هرگز صدا را به صورت خودکار پخش نکنید.
هرگز متن را زیرنویس نکنید مگر اینکه قابل کلیک باشد.
فرم های سازگار با موبایل ایجاد کنید.
از پاپ آپ خودداری کنید.
از جابجایی خودداری کنید.
5- ساختار سایت
ساختار سایت یک موضوع بسیار مهم در استراتژی سئو ی سایت است. بعد از همه این ها، ساختار سایت به گوگل نشان می دهد که چه صفحاتی و نوشته یا مقالاتی بیشتر مهم هستند و ….

پس مهم است که ساختار سایت را در طراحی سایت به درستی انجام دهید. این یک بخش کاربردی از استراتژی سئو سایت میباشد.

6- سازگاری با انواع مرورگر و دستگاه ها
یک طراحی عالی از نظر همه دستگاه ها و مرورگرها (از جمله Internet Explorer) خوب به نظر می رسد. اگر طراحی سایت انجام میدهید ، توصیه می کنیم از یک ابزار تست مرورگر استفاده کنید تا این روند خسته کننده سریعتر و کارآمدتر شود.

اصول طراحی سایتاصول طراحی سایت
بهترین روش طراحی سایت
شاید شما هم به دنبال بهترین روش برای طراحی وبسایت باشید. در آخر قصد داریم تا شما با بهترین راهکار جهت طراحی وبسایت آشنا کنیم تا اگر تصمیم به راه اندازی وب سایت گرفتید، دیگر نگران انتخاب روش طراحی وبسایت نباشید.

بهترین پیشنهاد جهت طراحی سایت ، استفاده از نرم افزار یا سیستم مدیریت محتوای وردپرس میباشد که در چندین سال متوالی به عنوان برترین و محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا یا نرم افزار طراحی وبسایت در جهان شناخته شده است.

در راستای محبوبیت جهانی وردپرس ، امکانات این نرم افزار فوق العاده روز به روز گسترده تر میشود و براحتی میتوانید از خدمات وردپرسی در هرجای دنیا استفاده نمایید.

یکی دیگر از مزایای سیستم مدیریت محتوای وردپرس ، کاربری راحت و یا مدیریت آسان آن میباشد که با یک آموزش چند ساعته براحتی میتوان انواع محتوا را در آن منتشر و یا از سایت مراقبت نمود.

خدمات طراحی سایت فارسینو
فارسینو در یک اقدامی مبتکرانه کلیه خدمات صفر تا صد وردپرسی را بدون مراجعه حضوری از طریق سایت ارایه میدهد. کافی است به آدرس com.فارسینو که دارنده عنوان اولین دامنه فارسی میباشد را در مرورگر تایپ نمایید و یا عبارت فارسینو را گوگل جستجو نمایید.

پس از ورود به سایت میتوانید به صفحه فروشگاه فارسینو مراجعه نموده و از قیمت انواع خدمات وردپرسی مطلع شده و در صورت صلاحدید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا کارشناسان فارسینو در اسرع وقت سفارش شما را پیگیری نمایند و پروژه آغاز گردد.

همچنین جهت کسب اعتماد شما عزیزان ، شرایط پرداخت با امکان پیش پرداخت (50 درصد از کل مبلغ قرارداد) فراهم گردیده که در هنگام ثبت سفارش طراحی سایت دریافت میگردد و 50 درصد مابقی در هنگام تحویل سفارش نیز دریافت میشود.

و بازهم جهت حفظ حقوق مشتریان، نماد اعتماد الکترونیکی در سایت درج گردیده است و تلاش فارسینو در این است که با کمترین قیمت، بهترین کیفیت را در زمینه خدمات وردپرسی به اشتراک تک تک شما بزرگواران بگذارد.

خدمات وردپرسی فارسینو:
خرید دامنه و اجاره هاست وردپرس
درهنگام ثبت سفارش طراحی سایت با وردپرس میتوانید درخواست خرید دامنه و اجاره هاست های ماهانه و سالانه خود را ثبت نمایید.

طراحی وبسایت وردپرس
طراحی سایت وردپرسی در چند دسته زیر ارایه میگردد که با مراجعه به صفحه فروشگاه میتوانید سفارش خود را نسبت به نوع فعالیت خود ثبت فرمایید:

1- طراحی سایت شخصی یا خبری با وردپرس.

2- طراحی سایت شرکتی با وردپرس.

3- طراحی سایت خدماتی یا آموزشی با وردپرس.

4- طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس.

پشتیبانی ماهانه و سالانه وردپرس
خدمات پشتیبانی وردپرس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند، چرا که سایت شما بعد از طراحی و راه اندازی نیازمند مراقبت ، مدیریت و ارتقاء مداوم میباشد و یا در صورت بروز خطا باید سریعا برطرف گردد.

لذا پیشنهاد میکنیم این امر را بسیار جدی بگیرید تا سایت شما در معرض خطر قرار نگیرد.

خبر خوش! برای کسانی که به ما افتخار میدهند تا راه اندازی سایت وردپرسی شان را عهده دار شویم :

پشتیبانی رایگان بعد از طراحی وبسایت وردپرس میباشد که در هنگام ثبت سفارش مدت زمان آن در قسمت آنچه باید بدانید محصول درج گردیده است.

امکان ثبت سفارش پشتیبانی یکماهه سایت وردپرس ، پشتیبانی سه ماهه سایت وردپرس ، پشتیبانی شش ماهه سایت وردپرس و پشتیبانی یکساله سایت وردپرس نیز به صورت آنلاین با قیمت استثنایی میسر گردیده است.

اقداماتی که در خدمات پشتیبانی سایت وردپرس انجام میشود :
1- بروز رسانی قالب وردپرس.

2- بروز رسانی افزونه وردپرس.

3- رفع مشکلات و خطاهای احتمالی.

4- افزایش سرعت بارگذاری سایت وردپرس.

5- برقراری امنیت سایت وردپرس.

6- بکاپ گیری یا تهیه نسخه پشتیبان به طور منظم.

سئو و بهینه سازی وردپرس
خدمات سئو و بهینه سازی سایت وردپرس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار میباشد . اگر به دنبال مطرح شدن سایت یا برند خود از طریق وبسایت وردپرسی هستید حتما باید به طور مداوم کلیه اقدمات سئو سازی را انجام دهید.

حتما به این نکته توجه کنید که با راه اندازی یک هفته ای تا یکماهه سایت وردپرسی ، نمیتوان متوقع اتفاقات خاص بود. بلکه حداقل باید سه ماه تا شش ماه بر روی سایت فعالیت های سئو و بهینه سازی انجام گیرد تا سایت شما به ایده آل اولیه برسد.

پس اگر به دنبال مطرح شدن سایت وردپرسی خود هستید، امور سئو و بهینه سازی سایت وردپرس خود را به ما بسپارید.

آموزش وردپرس
یکی دیگر از اقدامات فارسینو ارایه آموزش رایگان به مشتریان فارسینو میباشد تا با خیال راحت بعد از طراحی سایت به مدیریت و تولید محتوای سایت خود بپردازند.

 

https://www.janblaghy.ir/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/

 
سایت رسمی کوین ترودو
نوشته شده در چهار شنبه 10 دی 1399
بازدید : 226
نویسنده : رنگ زندگی

کوین ترودو یا کوین مارک ترودو از جمله شخصیت های محبوبی است که سمینارها و دوره های مختلفی را برگزار کرده تا قوانین موفقیت و رازهای گروه های مخفی را با افراد عادی جامعه به اشتراک بگذارد و آن ها را از این رازها باخبر کند. این کار کوین ترودو با مخالفت های شدید روبرو شد به صورتی که او را به زندان انداختن و حاضر نیستند این رازهای به دست مردم عادی جامعه برسه.

خواندن زندگینامه افراد موفق به شما کمک خواهد کرد تا با رازها و باورهای این افراد بیشتر آشنا شوید و سریع تر به اهداف خود دست پیدا کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با بیوگرافی کوین ترودو، کار آفرین و نویسنده موفق آمریکایی بیشتر آشنا شوید.

خواندن این بیوگرافی هم می تواند برای شما جذاب باشد: بیوگرافی استیو بالمر مدیر عامل محبوب شرکت مایکروسافت

دوران کودکی و جوانی کوین ترودو
کوین در ۶ فوریه سال ۱۹۶۳ در شهر لین واقع در ماساچوست آمریکا و در یک خانواده فقیر دیده به جهان گشود. پدر کوین رابرت ترودو جوشکار بود و در یک مغازه جوشکاری کوچک مایحتاج و خرج خانواده را تامین می کرد و مادرش ماری ترودو خانه دار بود. کویین ترودو بسیار باهوش بود و به درس و مدرسه علاقه شدید داشت. همچنین همیشه جز شاگردهای زرنگ و موفق مدرسه به شمار می آمد و توانسته بود موفقیت های چشمگیری را به دست آورد.

پس از اتمام دبیرستان در سن ۱۷ سالگی کار خود را با خرید و فروش خودروهای دست دوم آغاز کرد. سپس در سال ۱۹۹۳ برای کسب درآمد و ثروت بیشتر وارد نت ورکینگ شد. کوین از فن بیان بسیار بالایی برخوردار بود به صورتی که می دانست با اطرافیان و مشتریان خود چگونه ارتباط برقرار کند. از این رو توسط یکی از دوستان خود وارد عرصه تلویزیون شد و برای شرکت های مختلف تیزر های تبلیغاتی را تولید و آماده می کرد. در نتیجه در مدت زمان کوتاهی کوین توانست به موفقیت چندانی در حوزه مالی دست پیدا کند.

دوران کودکی و جوانی کوین ترودو

کوین ترودو و گروه های مخفی
در این بخش از بیوگرافی کوین ترودو به نحوه آشنایی کوین با گروه های مخفی و آشنایی با رازهای مخفی این گروه ها می پردازیم پس همچنان با ما همراه باشید. کوین ترودو همیشه کنجکاو بود و دوست داشت که به یک شخص مهم و ثروتمند تبدیل شود. از این رو به دنبال راه های مختلفی برای ثروتمند شدن بود و کتاب های زیادی را مطالعه می کرد. تا اینکه با یک شخص که در سمینارهای خود بارها از اوی یاد کرده است اما نام او را به زبان نمی آورد، چرا که به گفته خود او قول داده است، ملاقات کرد.

آن شخص که شور و اشتیاق کوین را برای یادگیری و تغییر دید، پس تصمیم گرفت که او را با گروه های مخفی آشنا سازد. بر طبق گفته های کوین ترودو تمامی آموزش های این گروه بر اساس کتاب ها، دوره های و سمینارهایی بود که تنها در بین گروه های مخفی وجود داشت و مردم عادی از آن ها بی خبر بودند. کوین ترودو تمامی آموزش ها را به عنوان یک شاگرد یاد گرفت و کم کم موفقیت های زیادی را در حوزه های مختلفی به دست آورد. پس از مدتی برخی از افراد گروه های مخفی تصمیم گرفتند که همانند اندرو کارنگی این رازها را در اختیار مردم عادی جامعه نیز قرار دهند، اما با مخالفت های شدید زیادی روبرو شدند.

کویین تصمیم گرفت که این رازها را برای مردم عادی نیز برملا سازد تا آن ها نیز بتوانند زندگی راحتی را تجربه کنند. پس شروع به نوشتن کتاب های مختلفی در حوزه موفقیت، ثروت، سلامتی، روابط کرد و دوره های مختلفی را نیز برگزار نمود.

دانلود کتاب زنان و مردان موفق در جهان

دوره ها و کتاب ها کوین ترودو
ترودو برای آموزش رازهای گروه های مخفی دوره ها و سمینارهای مختلفی را برگزار کرد تا مردم عادی نیز بتوانند از آن ها استفاده کنند. از جمله این دور ها می توان به دوره ” آرزوی تو دستور توست “، ” ۲۵ راز موفقیت “، ” القا به ذهن”، ” چگونه یک ماشین پولساز همیشگی بسازیم”، ” درمان های طبیعی که نمی خواهند شما بدانید ” و ” رویاهای بزرگ داشته باش ” می باشد. تمامی این دوره ها به صورت صوتی آماده شده است، چرا که علاوه بر افراد عادی، سیاستمداران و ثروتمندان زیادی در آن شرکت داشته اند که نمی خواهند دیده شوند. در تمامی این دوره ها نکته اصلی که مدام تکرار می شود این است که ” ما خالق زندگی خودمان هستیم و به تمام آرزوها و خواسته هایمان می توانیم دست پیدا کنیم، به شرطی که به این آرزوها باور و ایمان داشته باشیم “.

دوره ها و کتاب ها کوین ترودو

زندگی شخص کوین ترودو
بر طبق اطلاعات به دست آمده، کویین ترودو سه بار ازدواج کرده است و صاحب هیچ فرزندی نیست. اولین ازدواج او با Oleksandra Polozhentseva یک مهاجر اوکراینی بود که اطلاعات دقیقی در مورد او در دسترس نیست. در سال ۲۰۰۷ او با کریستین دورو که یک دانشجویی نروژی بود ازدواج کرد اما ازدواج آن ها تنها چهار ماه طول کشید و از هم جدا شدند، تا اینکه در سال ۲۰۰۸ با ناتالی ببنکو اوکراینی آشنا شد و با هم ازدواج کردن و زندگی تازه ای را آغاز نمود. کوین ترودو در حال حاضر صاحب بیش از ۶۰ شرکت و ۳ شبکه تلویزیونی است و یکی از ثروتمندان حال حاضر در جهان می باشد.

در این مقاله شما را با بیوگرافی کوین ترودو کارآفرین، ثروتمند و نویسنده آمریکایی آشنا ساختیم. خواندن زندگی نامه افراد موفق از جمله راه هایی خواهد بود که به شما کمک می کند تا با افرادی آشنا شوید که قبلا شرایطی همانند شما را داشته اند و حالا به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کرده اند. آشنایی با این افراد به شما کمک خواهد کرد تا بیشتر با باورهای آن ها آشنا شوید و سریع تر به موفقیت های خود دست یابید. برای آشنایی بیشتر با این افراد می توانید کتاب زندگینامه افراد موفق و ثروتمند در جهان را از سایت گرداب جذب خریداری کنید و از خواندن آن بیشتر لذت ببرید.

 

https://kevintrudo.ir/

 
رسیدن به معشوق با استفاده از قانون جذب عشق
نوشته شده در دو شنبه 8 دی 1399
بازدید : 252
نویسنده : رنگ زندگی

قانون جذب عشق چیست؟
قانون جذب عشق چیست؟
انسان یک موجود ارتعاشی است که ذهن انسان همیشه در حال فرستادن ارتعاش به جهان هستی و کائنات است، اما وقتی خواب باشید ارتعاشی که ذهنتان ارسال می کند متوقف می شود، اما هرگز نمی توانید جلوی احساسات تان را بگیرید چون زنده بودن به معنای احساس زندگی است.

وقت خواب هستید هیچ ارتعاشی را به کائنات ارسال نمی‌کنید اما دارای احساسات هستید. و یک سوالی که پیش می آید این است که آیا در خواب هم می توانیم از قانون جذب عشق استفاده کنیم؟

کلاً بحث احساسات یکی از مهم ترین و اصلی ترین مباحث در قانون جذب و به خصوص در قانون جذب عشق است، زیرا احساسات فعلی شماست که زندگی تان را رقم می زند. احساس به دو دسته احساس بد و احساس خوب تقسیم بندی می شود. دقیقاً احساس مثل یک قطب نما عمل می کند.

اگر احساس بدی داشته باشید نشانه این است که دارید راه را اشتباه می روید و از خواسته و هدفتان دور می شوید. اما اگر احساس خوبی داشتید نشانه این است که دارید راه را درست می روید و باید احساس تان را خوب نگه دارید تا به آن خواسته به هدفی که دارید برسید.

هرچه احساس تان بهتر باشد، زندگیتان بهتر میشود و هرچه احساس بدتری داشته باشید به سمت ناخواسته ها و چیزهایی که نمی خواهید کشیده می شوید. احساس در قانون جذب عشق نقش بسیار مهم و اساسی دارد. شما باید کنترل احساساتتان را در اختیار بگیرید.

پیشنهاد میکنم مقاله قانون جذب پول و ثروت را مطالعه کنید
چرا احساس خوب مهم است؟؟
چرا احساس خوب مهم است؟؟
همانطور که گفتیم احساسات یک راهنمای دقیق است. خانم راندا برن که خالق قانون جذب است می‌گوید مهم‌ترین و اساسی ترین نقش در قانون جذب نقش احساسات است. احساسات به شما نشان می دهد که در حال جذب چه چیزی هستید. اگر احساس بدی دارید نشانه این است که در حال جذب ناخواسته ها و چیزهایی که نمی خواهید هستید و از هدف و خواسته هایتان دور میشوید. اما اگر احساستان خوب باشد اصلاً نباید نگران چیزی باشید چون در حال جذب خواسته ها و نزدیک شدن به آرزوهایتان هستید.

اما نقش احساسات در قانون جذب عشق چیست؟ و از کجا می توانیم بفهمیم که در حال فرستادن ارتعاش عشق به کائنات هستیم؟

تنها با داشتن احساس خوب می توانید تضمین کنید که دارید عشق می بخشید و بر اساس قانون جذب وقتی ارتعاش هر چیزی را بفرستید به شما بر می گردد. وقتی به دیگران عشق بورزید در حال فرستادن ارتعاش عشق به کائنات هستید و عشق زیادی به شما برمی گردد.

به قول مولانا:
خوش باش که هرکه راز داند / داند که خوشی، خوشی کشاند
شیرین چون شکر تو با شاکر / شاکر هر دم شکست آنها

چگونه با استفاده از قانون جذب، عشق جذب کنیم؟
چگونه با استفاده از قانون جذب، عشق جذب کنیم؟
برای اینکه بتوانید از قانون جذب عشق استفاده کنید تا عشق زیادی وارد زندگیتان شود باید ارتعاش آن را به کائنات بفرستید. و کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت می کنند پاسختان را می‌دهند.

شما از طریق محبت کردن، تشویق کردن دیگران، حمایت کردن و قدرشناسی و یا با هر احساس خوب دیگری به دیگران عشق بدهید، همان عشق بیشتر وارد زندگی تان می شود، و عشق را در هر جنبه از زندگی تان مثل سلامتی، ثروت، شادی و شغل وارد می کند.

اگر از طریق عیب جویی، غیبت کردن، خشم، یا هر احساس بد دیگری به دیگران احساس منفی بدهید، همان حس منفی را دریافت خواهید کرد. وقتی شما ارتعاش منفی به کائنات می فرستید، کائنات چندین و چند برابر آن را وارد زندگیتان خواهند کرد.

مطمئن باشید که هر ارتعاشی می فرستید، کائنات چندین و چند برابر آن را وارد زندگیتان خواهند کرد. برای همین است که می‌گویم باید احساستان را خوب نگه دارید.اگر فرد ثروتمندی را می بینید و آن را تشویق می‌کنید و سپس با گفت شایستگی ثروت را به آن می دهید مطمئن باشید در حال جذب ثروت هستید.

اگر دختر پسری را می بینید که در حال عشق ورزیدن به هم هستند و با دیدن آنها احساستان بد میشود در حال جذب نفرت هستید. اما اگر احساس تان را بد نکنید و احساس خوب را در خودتان پرورش دهید مطمئن باشید که در حال جذب عشق و رابطه خوب هستید.

همانطور که گفتم بهترین راه برای اینکه ببینید چه ارتعاش را به کائنات ارسال می کنید باید به احساسات تان توجه کنید. اصل قانون جذب عشق این است که به دیگران عشق بورزید تا عشق بیشتری وارد زندگیتان بشود.

آیا همین الان از قانون جذب عشق استفاده می کنم؟
برای اینکه ببینید دارید از قانون جذب عشق استفاده میکنید ساده ترین راه این است که به رابطه خودتان نگاه کنید. اگر رابطه تان خوب است به این معناست که ارتعاش مثبتی که به کائنات می فرستید بیشتر از ارتعاش منفی از آن رابطه است. اما اگر رابطه خوبی ندارید به این معناست که ارتعاش منفی که می فرستید بیشتر از ارتعاش مثبت است، و بهترین و موثرترین راه این است که ارتعاشی برخلاف ارتعاش منفی تان به کائنات بفرستید.

چگونه با استفاده از قانون جذب عشق، عشق بیشتر وارد زندگیمان کنیم؟
برای این که بتوانید عشق بیشتری را وارد زندگیتان کنید باید ارتعاش مثبت به کائنات بفرستید. البته راه و روش های زیادی برای فرستادن ارتعاش مثبت به کائنات وجود دارد.

 

شاه کلید اصلی قانون جذب عشق و روابط
شاه کلید اصلی قانون جذب عشق و روابط

در این قسمت می خواهم اصلی ترین و مهم نقطه قانون جذب عشق و روابط را به شما بگویند. یکی از مهمترین عواملی که در قانون جذب عشق باعث می شود عشق بیشتری را جذب کنید این است که چقدر خودتان را دوست دارید یا اینکه چقدر شایسته هستید. هر چقدر بیشتر خودتان را دوست داشته باشید و شایستگیتان بیشتر باشد عشق بیشتری را جذب خواهید کرد.

چون جهان بیرون آینه درون است. این مسئله بسیار مهمی است که شاید تا به حال در مورد آن فکر نکرده باشید. منظور از این جمله که جهان بیرون آینه درون است یعنی هر چیزی که درونتان است را همانطور در بیرون دریافت خواهید کرد. بهتر است به شرایط الان تان نگاه کنید. شرایط الانتان نتیجه افکار درونتان است. به عنوان مثال:

 

اگر من فردی بامزه هستم، در هر جمعی که قرار بگیرم یکی از افراد جمع به من می‌گوید که چقدر بامزه هستی.هر چیزی که در درون من است همان را در بیرون دریافت خواهم کرد.

برای اینکه بتوانید شرایط الانتان را تغییر بدهید باید درون تان را تغییر بدهید. باید بر روی درون تان کار کنید.وقتی خودم را دوست داشته باشم یعنی من خیلی دوست داشتنی هستم و هر کجا بروم مورد احترام همه قرار می گیرم و من را دوست دارند.

مهمترین و اصلی ترین بحث در قانون جذب عشق و روابط این است که خودتان را چقدر دوست دارید. هرچقدر خودتان را بیشتر دوست داشته باشید بیشتر مورد احترام قرار خواهید گرفت. هر چقدر خودتان را دوست داشته باشید دیگران هم همان قدر شما را دوست دارند.

پس به این نکته توجه کنید که مهمترین و اصلی ترین مرحله در قانون جذب عشق این است که خودتان را خیلی دوست داشته باشید. برای روشن شدن مفهوم عشق بخشیدن به دیگران ، اول باید معنی عشق بخشیدن به دیگران را بفهمید.

تلاش برای تغییر دادن طرف مقابل عشق بخشیدن نیست!
بازخواست، ملامت، غر زدن، ایراد گرفتن، شکایت کردن از طرف مقابل عشق بخشیدن!
این که حق با شماست و طرف مقابل تان اشتباه می کند عشق بخشیدن نیست!
اینکه بخواهید هر کاری را که دوست دارید طرف مقابلتان انجام بدهد عشق بخشیدن نیست!
و…

تمام این ها بر خلاف قانون جذب عشق و روابط است. یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که باعث می شود در رابطه تان شکست بخورید، فکر کردن به رابطه شکست خورده قبلی می باشد.

تمام این ها بر خلاف قانون جذب عشق و روابط است. یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که باعث می شود در رابطه تان شکست بخورید، فکر کردن به رابطه شکست خورده قبلی می باشد.

این مسئله بسیار جالب است که آنقدر به شکست خودتان فکر می‌کنید که در رابطه جدیدتان باز شکست میخورید. به عنوان مثال با یک نفر وارد رابطه ای می شوید و قرار ازدواج می گذارید اما یک هفته مانده به تاریخ ازدواج طرف مقابلتان به شما خیانت می کند و شما را ترک می کند. دقیقا همین سناریو پشت سر هم در روابطتان ایجاد می شود. نفر بعدی هم به همین صورت و نفر بعدی نیز همینطور و نفرات بعدی هم شما را ترک میکنند و این ماجرا ادامه پیدا می کند.

اما شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا این اتفاقات پشت سر هم رخ میدهد؟

وقتی این اتفاقات پیش آمد و شما ترسیدید، وقتی چندبار شکست بخورید و وارد یک رابطه جدید بشوید شما با فکر کردن به رابطه های قبلی تان ارتعاش آنها را به کائنات می فرستید و احساس تان بد می شود و همین احساس بد، اتفاقات بد را وارد زندگی تان می کند و در نهایت در رابطه جدیدتان دچار مشکل می شوید.

 

قانون جذب عشق

قانون جذب عشق همه چیز را به شما می دهد. برای اینکه بتوانید از این قانون قدرتمند استفاده کنید باید اصول قانون جذب را بدانید. قانون جذب در دقیقه مانند یک طناب است که به هر چیزی که فکر می‌کنید آن را به سمت خودتان می کشید. شما هرگز نمی توانید با طناب چیزی را هل بدهید.

استفاده از قانون جذب کار بسیار سخت و دشواری است، البته در ابتدای راه ممکن است برایتان سخت و دشوار باشد. وقتی اصول استفاده از قانون جذب را یاد گرفتید می توانید در تمام جنبه های زندگی تان از آن استفاده کنید البته تمام خواسته و اهدافی که دارید برسید.

شما قدرت اختیار دارید و می توانید افکارتان را کنترل کنید. شما هرگز نمی توانید همزمان به دو چیز فکر کنید. تنها وظیفه شما این است وقتی افکار منفی وارد ذهنتان شد باید افکار مثبت را جایگزین آنها کنید. یکی از ابزارهای بسیار قدرتمند در قانون جذب عشق این است که به نکات مثبت دیگران توجه کنید.

مهمترین راز قانون جذب عشق این است که شما می توانید هر چیزی را که دوست دارید به خودتان بچسبانید. فقط کافیست آن چیزی را که دوست دارید را در سایر افراد جستجو و پیدا کنید. اصلا کار سخت و دشواری نیست.

خیلی ساده است. فقط و فقط شما باید به ویژگی‌های مثبت افراد داخل زندگیتان توجه کنید به عنوان مثال:

اگر فردی در زندگی شما بد قول است اصلا نباید به بدقولی و توجه کنید باید ببینید که چه ویژگی های مثبتی دارد و به آنها توجه کنید. مثلاً: مفرد بدقول است ولی مهربان است، و شما باید به مهربانی او توجه کنید. یا اینکه فردی بدقول است اما خوش صحبت است، شما باید به خوش صحبتی او توجه کنید. اگر بتوانید از این دید به افراد داخل زندگی تان توجه کنید شما به بهترین شکل ممکن توانستید از قانون جذب عشق استفاده کنید.

جذب نیمه گمشده با قانون جذب عشق
جذب نیمه گمشده با قانون جذب عشق

در این بخش قصد دارم در مورد جذب نیمه گم شده با شما صحبت کنم. خیلی از دوستان از من می پرسند که چطور میتوانیم نیمه گمشده مان را جذب کنیم؟

1_ برای این که بتوانید نیمه گمشده تان را جذب کنید بهترین کاری که باید انجام دهید در قدم اول باید شایستگی خودتان را افزایش بدهید. باید به خودتان ثابت کنید که شایسته بهترین چیزها در زندگی هستید. برای افزایش شایستگی تاکید می کنم تمارین قانون جذب را انجام دهید. شما با انجام تمرین روزانه قانون جذب می توانید شایستگی تان را افزایش بدهید.

2_ دومین مرحله برای جذب نیمه گمشده این است که اعتماد به نفس تان را بدهید. پیشنهاد می کنم تمرین روزانه اعتماد به نفس را که در بخش اعضای ویژه برای تمام قرار دادم انجام بدید.

3_مهمترین راز برای جذب نیمه گمشده این است که به نکات مثبتی که دوست دارید طرف مقابلتان داشته باشد توجه کنید و آنها را احساس کنید.

 

سوالات پرتکرار در زمینه قانون جذب عشق
با توجه به اینکه بسیاری از افراد سوالات زیادی در زمینه قانون جذب عشق از من پرسیده بودند تصمیم گرفتم به صورت کامل جواب یکسری سوالات پرتکرار را در این بخش بدهم. پس همراه من باشید

1- آیا میتوانید یک فرد خاصی را جذب کنیم؟

همان طور که میدانید تمام ما یک موجود ارتعاشی هستیم البته بر اساس قانون جذب جذب یک فرد خاص شدنیه اما چون فرد موردنظرتون هم یک موجود ارتعاشیه باید باهاش هم ارتعاش شوید تا بتونید جذبش کنید. البته اصلا تاکیدی به جذب یک فرد خاصی ندارم پپیشنهاد میکنم با تکنیکی که برای جذب نیمه گمشده گفتیم نیمه گمشده خودتونو جذب کنید.

 

2- چطور باورهای نادرست در زمینه قانون جذب عشق و روابط را پیدا کنیم؟

کلا شاه کلید پیدا کردن باورهای مخرب در قانون جذب استفاده از قدرت احساساتتان است. برای شناسایی باورهای شتباهتان باید به احساساتتان توجه کنید. در هر زمینه ای مثل جذب پول و ثروت یا حتی روابط و… احساساتتان بد بود نشانه باورهای اشتباه شماست. با این تکنیکی که به شما گفتم خیلی راحت میتونید باورهای اشتباه را از باورهای درست تشخیص بدید. این تکنیک فقط برای شناسایی باورهای مخرب در زمینه جذب عشق نیست و در تمام زمینه ها مثل جذب پول ، جذب شغل مورد علاقه و… کاربرد دارد.

 

3- چطور رابطه خوبی داشته باشیم؟

برای داشتن یک رابطه عالی باید ارتعاش یک رابطه بی نظیر را به کائنات بفرستید. باید ورودی های مثبتی به ذهنتان بفرستید. شما از طریق دیدن،شنیدن و… ورودی هایی به ذهنتان میفرستید. برای همین برای اینکه بتوانید رابطه بی نظیری بسازید ورودی ذهنتان را کامل در اختیار بگیرید. حتما از چیزهای منفی مثل اتفاقات بد گذشته ، فیلم های شبکه های ماهواره ای و… خودداری کنید. در کل از کارهایی که احساسات منفی در شما ایجاد میکنم دوری کنید تا اتفاقات مثبت وارد زندگیتون بشه.

 

4- چطور احساساتمان را خوب نگهداریم؟

ممکن است خوب نگهداشتن احساسات کار سخت و دشواری باشد. برای خوب نگهداشتن احساساتتان باید افکار خوب و مثبتی در خودتان ایجاد کنید.راحتترین و ساده ترین راه استفاده از جملات تاکیدی مثبت و تجسم خلاق است. میتوانید خودتان را در رابطه رویایی تجسم کنید. میتوانید با خودتان در مورد یک رابطه رویایی صحبت کنید و…

 

 

جمع بندی:

قانون جذب(law of the attraction) یک قانون ثابت است که همیشه و در همه جا برای تمام افراد در حال عمل کردن است. شما با استفاده از این قانون می توانید به تمام اهداف و خواسته هایتان برسید. برای اینکه بتوانید از این قانون استفاده کنید باید اصول استفاده از قانون جذب را بدانید. تمام زندگیتان نتیجه افکارتان است. اگر بتوانید افکارتان را در جهت خواسته هایتان راهنمایی کنید و ارتعاش آرزوهایتان را درست به کائنات بفرستید مطمئن باشید با این خواسته به هدفی که دارید خواهید رسید.

شما با استفاده از قانون جذب عشق می توانید رابطه عاشقانه و دلخواهی را داشته باشید. اگر می خواهید که از قانون جذب عشق استفاده کنید باید مواردی را که در بالا گفتم در روابطتان استفاده کنید. یادتان باشد که ترس از دست دادن یک فرد، یکی از مخرب ترین احساسات در یک رابطه عاشقانه است که باعث می شود ارتعاش منفی بسیار قدرتمندی به سمت کائنات ارسال شود و همین موضوع باعث می شود که از فرد مورد علاقه تان فاصله بگیرید و در نهایت رابطه تان خراب می شود.

بنابراین احساسات اهرم بسیار قدرتمند در قانون جذب عشق است اهمیت بسیار زیادی دارد. پس وقتی که شما احساسات مثبت و خوب را درونتان نسبت به عشق و روابط عاشقانه پرورش می دهید، به این معناست که شما از قانون جذب عشق برای رسیدن به یک رابطه ایده آل و رویایی استفاده میکنید. اگر به این مطلب و نکات گفته شده در آن عمل کنید مطمئن باشید می توانید یک رابطه ایده آل را تجربه کنید.

 

https://www.janblaghy.ir/learn-the-law-of-attraction-to-attract-love-and-health/