ارتعاش ثروت و پول در قانون جذب
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
ارتعاش ثروت و پول در قانون جذب
نوشته شده در پنج شنبه 15 آبان 1399
بازدید : 226
نویسنده : رنگ زندگی

قانون جذب و فراوانی: نحوه جذب پول در زندگی شما - مقاله توسط مارکو فرارو

پول انرژی فوق العاده ای است.

بسیاری آن را ریشه همه بیماریها می دانند ، اما در واقعیت چیزی جز انرژی ساده نیست.

انرژی ای که می توانیم از آن به عنوان ابزاری برای انجام کار خوب استفاده کنیم ، هم برای خودمان و هم برای افرادی که در زندگی ما می آیند و می روند و به عنوان ابزاری برای آسیب رساندن است.

 

اگر بیشتر می خواهید ، بدیهی است که شما باید مهارت های حرفه ای و شخصی و مهارت های ارتباطی داشته باشید که به شما امکان می دهد آنچه را که می خواهید بدست آورید.

من افراد زیادی را می شناسم که از حقوق یک کارگر یا پیشخدمت راضی هستند (چیزی که از این تجارت ها بکشد ، اما مطمئناً نمی توانید ثروتمند شوید) برای حمایت از خود ، تا پس از آن شکایت کنند که پول کافی نیست ، اما در عین حال سرمایه گذاری نمی کنند. هیچ چیز در مورد خودشان نیست ، اوقات فراغت را ترجیح می دهند ، یا پول خود را صرف چیزهای مضر مانند بسته سیگار می کنند.

علاوه بر این ، واقعیت استعمال سیگار یا هزینه کردن در مورد چیزهای بی فایده ، نتیجه ناامیدی آنها از این واقعیت است که زندگی آنها بهبود نمی یابد ... و آن حلقه شرور ، آنها را در زندگی که در آن برنامه ریزی شده بودند ، بطری می کنند.

بله! برنامه ریزی شده ، زیرا ما در واقع برنامه ریزی شده ایم که به روشی معین رفتار کنیم ، زندگی خاصی داشته باشیم و فقط به نتایج خاصی برسیم.

قانون جذب پول

برای من پیش می آید که یک بار ، با آرایشگر شهری که چند سال پیش در آن زندگی کردم ، متوجه اعتقاد شدید او شدم که پول ریشه همه بیماری ها است.

او واقعاً نمی خواست از انگیزه هایی از این دست بداند: اگر پول بیشتری دارید ، شانس بیشتری برای انجام امور خیریه نیز دارید ، برای کمک به خانواده های بیشتر به حمایت اقتصادی خود و حتی برای تأمین مالی تحقیقات علمی برای یافتن درمانی برای بسیاری از بیماری هایی که هنوز نمی توانید درمان کنید ، یا از آن بدتر ، بیماریهایی که قابل درمان هستند اما درمان آنقدر گران است که خانواده ای با مشکلات اقتصادی قادر به پرداخت آن نیستند ...

پس بهتر است به جای دریافت پول و فراوانی ، بیمار باشید ، رنج بکشید و یا بدتر شوید ... بدون توجه به رنج هایی که دقیقاً به خاطر این عمل خودخواهی برای عزیزان ایجاد می شود.

بنابراین ، اگر می خواهید زندگی خود را بهبود بخشیده و پول جذب کنید ، باید در مورد گسترش آن ظرف که ذهن شماست فکر کنید و خود را برای دریافت فراوانی که آماده دریافت هستید ، فکر کنید.

و این بدان معناست که در حال رشد روی محکومیت های شخصی در مورد پول ، شخص بودن و مأموریت روح خود بزرگ می شوید.

در غیر اینصورت همیشه همان نتایجی را که از آن شکایت دارید دریافت خواهید کرد.

ممکن است شانس داشته باشید ، اما تا زمانی که آماده دریافت آن به طور ناخودآگاه شوید ، همه تلاش خود را برای خلاص شدن از پول انجام خواهید داد.

دقیقاً به این دلیل که برنامه نویسی ذهنی شما واقعیت جدید را نمی پذیرد و همه چیز را انجام می دهد تا شما را به واقعیت قبلی برساند.

https://www.janblaghy.ir/learn-the-law-of-attraction-of-money-and-wealth/

امیدوارم صریح و روشن بوده باشم و برخی از خلاصه ها را تحریک کرده ام تا از شما سؤالات زیبایی بپرسم که به شما در رشد و فراوانی هر چه بیشتر کمک می کند.

برای تعمیق سازوکارهای قانون جذب و فراوانی و درک نحوه جذب پول به زندگی ، پیشنهاد می کنم این فیلم ها را تماشا کنید:

 

 


مطالب مرتبط با این پست
.می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: