جذب فوری ثروت و جذب پول
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
جذب فوری ثروت و جذب پول
نوشته شده در جمعه 16 آبان 1399
بازدید : 374
نویسنده : رنگ زندگی

مهم نیست که کلاس ، اخلاق کار یا وضعیت اشتغال شما باشد ، در اینجا ایده هایی در مورد چگونگی جذب پول بیشتر به زندگی شما وجود دارد.

چگونه می توان ثروت بیشتری را جلب کرد؟
چگونه می توان ثروت بیشتری را جلب کرد؟
1. آنچه شما کاشته اید ، درو خواهید کرد جذب فوری ثروت
همه ما می توانیم حداقل به یک شخص فکر کنیم که لیاقت شهرت و ثروت آنها را ندارد. به نظر می رسد که آنها با ساختن یک امپراطوری بر بی فایده ها به موقعیت خود رسیدند.

چرا داوری می کنیم؟

این که آیا احساس می کنیم آنها از ثروت خود استقبال نمی کنند ، واقعیت این است که آنها آن را به خودشان جلب کردند.

در حالی که هدف از این درس این نیست که به شما الهام دهد که روح خود را بفروشید یا به خاطر پول بیشتر کارهای آسیب زا انجام دهید ، اینجاست که به شما یادآوری می کنیم که فرصت ها زیاد است ، فقط باید آنها را جستجو کنید و به دنبال آنها باشید!

مثال بارز این امر می تواند در مورد همه مشاغل مورد درخواست شما اعمال شود. اگر خودتان این کار را نکنید ، هرگز رویای رؤیایی خود را کار نخواهید کرد و یا در محل کار بیشتر درآمد خواهید داشت.

بذر سود مالی را بکارید و شاهد رشد آنها خواهید بود.

2. پول خود را به سمت خود بکشید
چالش برانگیزترین بخش دانستن چگونگی جذب پول بیشتر به زندگی شما ، یادگیری تنظیم مجدد طرز فکر شما است - تبدیل آن به شخصی که از سعادت استقبال می کند ، و نه مخالفت با انکار آن.

در حالی که انجام این کار دشوار نیست ، ممکن است نیاز به تعهد و تلاش بیشتری برای رشد عادت به آن داشته باشد.

مهمترین چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که شما مستحق ثبات مالی ، راحتی و ثروت هستید.

هرچه در این کار سخت تر باشید ، این شیوه ها کارآمد تر خواهند بود. اینها ترفندهای سریع و آسان برای جذب پول در زندگی شما هستند ، و اگر همه موارد دیگر شکست خورد ، خودتان را فریب دهید!

3. آنچه را که دارید به اشتراک بگذارید
اگر به پول چسبیده نیستید ، اگر با دیگران مهربان باشید ، و اگر آنچه را که دارید (حتی با ساده ترین راه ها) به اشتراک می گذارید ، در را برای دریافت نعمت ها باز خواهید کرد.

پیچیدن سر در ابتدا دشوار است ، اما هر چه بیشتر بدهید ، بیشتر می شوید.

https://www.janblaghy.ir/%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%db%8c%da%a9-%d9%85%db%8c%d9%84%db%8c%d9%88%d9%86%d8%b1-%d8%b4%d9%88%db%8c%d9%85%d8%9f/

شما نباید از حد خود فراتر بروید یا خود را در موقعیتی قرار دهید که هر مقدار را که به شما هدیه می دهد به شدت از دست خواهید داد. اگر گرسنه نشوید و کسی به آن احتیاج بیشتری داشته باشد ، به آن بستگی نداشته باشید - اگر این کار را انجام دهید ، بیشتر بر روحیه نداشتن پول تأکید می کنید تا روی روح خود یا خوشبختی دیگران.

این توانایی شما در جذب پول را لکه دار می کند. این نحوه عملکرد قانون جذب است.

با قلب خوب بخشید و دریافت خواهید کرد.

 


مطالب مرتبط با این پست
.می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: