تجسم خلاق در قانون جذب چگونه است
تجسم خلاق در قانون جذب چگونه است

پول و قانون جذب
اگر می خواهید در زندگی خود وفور مالی ایجاد کنید ، پس از آن با تمرکز روی رفاه و پولهایی که به زندگی شما می رسد ، شروع کنید.

چک هایی را که از طریق نامه آمده اند پیش بینی کنید. برای خود تجسم خلاق  مبلغ پولی را که مایلید امسال برای آن تجسم کنید ، خودتان چک کنید و آن را در یک مکان قابل مشاهده ارسال کنید. هر وقت دیدید ، باور کنید که ممکن است.

به یاد داشته باشید که لحظه ای سپاسگزار باشید برای همه چیزهایی که قبلاً دراختیار شماست. با انجام این کار ، شما برای فراوانی مالی که می خواهید برای زندگی آینده خود جذب کنید ، یک مسابقه ارتعاشی ایجاد می کنید.

قانون جذب در عشق و روابط
یک زوج که در هنگام غروب آفتاب ساحل در آغوش می گیرند از قانون جذب برای عبارات تاکیدی  روابط توسط جک کانفیلد استفاده می کنند
اگر می خواهید در زندگی خود به وفور عشق ایجاد کنید ، پس بر عشق متمرکز شوید. عشقی باشید که می خواهید جذب کنید.

با دیگران و با خود دوست داشتنی تر و بخشنده تر شوید. با ایجاد لرزش عشق ، شما به طور خودکار عشق بیشتری را به زندگی خود جلب خواهید کرد.

به هرچه که باشد می خواهید در زندگی خود تمرکز کنید و یادتان باشد که از آنچه که قبلاً داشتید سپاسگزار باشید.

قدردانی خود نوعی فراوانی است ، و فرکانس ارتعاش قدردانی و قدردانی به طور خودکار حتی بیشتر را به خود جلب می کند تا از آن سپاسگذار باشیم.

قانون مراقبه جذب برای ارشاد
زنی که در غروب آفتاب در حال مدیتیشن است با استفاده از قانون جذب توسط جک کانفیلد
هر روز وقت بگذارید تا از درهم و برهمی و سر و صدایی دور شوید. تعهد روزانه برای گذراندن وقت در این مکان آرام ، تعهد به وضوح و آرامش درونی است.

ما به این زمان و مکان در زندگی خود نیاز داریم تا یادآوری کنیم که واقعاً چه کسی هستیم ، چه چیزهایی مهم هستند و حقیقت شخصی ما کجاست. وقت ماست که روح را آرام کنیم و روح را آرام کنیم.

می توانید بیاموزید که چگونه به روشهای مختلف مراقبه کنید ، اما به طور کلی ، این موارد شامل تصویرسازی ذهنی آموزش تجسم خلاق سادگی و ساکت ماندن برای یک دوره زمانی است و توجه شما را به نفس خود یا مانترا به نوعی متمرکز می کند.

اگر تازه به تمرین مدیتیشن بپردازید ، افکار شما به هم می خورد و در ابتدا ذهن شما سرگردان خواهد شد. به یاد داشته باشید وقتی چنین اتفاقی افتاد ، خود را سخت نگیرید. این فقط بخشی از یادگیری نحوه مراقبه است.

اگر قبلاً مدیتیشن نکرده اید ، در اینجا ساختار ساده ای از تمرینات که می توانید برای شروع استفاده کنید وجود دارد.

مکانی آرام پیدا کنید ، چشمان خود را ببندید و  ثروت کارما مرکز خود را بر کند کردن نفس بکشید.
یک کلمه یا عبارت برجسته را تکرار کنید.
به حالت خلوت حرکت کنید.
تصور کنید که خود را با یک کره نور احاطه کرده است.
تمرین منظم مراقبه به شما کمک می کند تا ذهن شما را از حواس پرتی ، پاک کردن افکار خود و تقویت ارتباط معنوی تان پاک کنید. این روح را تجدید می کند ، بدن را آرام می کند و روح را آرام می کند.

 
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
نویسنده : رنگ زندگی
تاریخ : جمعه 16 آبان 1399
مطالب مرتبط با این پست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: