قانون جذب کائنات چیست و چه چیزی است
قانون جذب کائنات چیست و چه چیزی است

زندگی مانند یک نمایشنامه از پیش نوشته شده نیست که ما تنها بازیگران آن باشیم و بدون هیچ اختیاری فقط نقش خود را انجام داده و از صحنه خارج شویم، بلکه این خود ما هستیم که قادریم در نقش خود دست برده و با استفاده از قانون کائنات بهترین سناریو را بصورت فی البداهه برای خود بنگاریم.

 

هر چقدر بیشتر اطلاعات خود را درباره موضوع مهم قانون جذب کائنات افزایش دهیم، قادر خواهیم بود به خواسته های بزرگتر و مهم تری در زندگی مان جامه ی عمل بپوشانیم و در طول عمر خود یک زندگی سرشار از موفقیت و خوشبختی را تجربه نماییم.

 

همانطور که می دانید بسیاری از خواسته های ما در زندگی به راحتی قابل دستیابی نیستند، حتی تحقق برخی از آنان غیر ممکن به نظر می رسد. ما همیشه در زندگی در حال جذب کردن هستیم، این که چه چیزهایی را جذب می کنیم بستگی به نظام باورها و ارتعاشات خودمان دارد که آیا مثبت است یا منفی. برای جذب آرزوها و چیزهای مثبت در زندگی نیازمند این هستیم که از نظر معنوی به رشد کافی برسیم. برای برنده شدن در بازی زندگی ما باید از مثبت اندیشی، خرد و بردباری کافی برخوردار باشیم.

 

شاید به این نکته توجه نداشته باشید که این عادات ما هستند که سرنوشتمان را رقم می زنند. فردی که عادت به شکایت از زمین و زمان داشته و اعتقاد دارد که یکی از بدبخت ترین مردم دنیاست فقط به خود ظلم می کند چون در حقیقت او عادت کرده بدبخت باشه و در نهایت سهم او از زندگی چیزی جز بدبختی نخواهد بود. پس برای خوشبخت بودن و استفاده از قانون جذب کائنات باید بتوانیم به رشد معنوی کافی رسیده و به هدف موفقیت آمیزی که در سر می پرورانیم تمرکز کرده و هرگز در این راه نا امید نشویم.

 

در این مطلب قصد داریم به شرح چند نکته مهم در قانون جذب کائنات بپردازیم تا راهنمایی باشد برای جذب خواسته های شما کاربران گرامی.

 

نکات در قانون جذب کائنات

۱ – به دنبال قلب خود بروید.

جذب خواسته ها

 

زمانی که کاری را با رضایت خاطر و از صمیم قلب انجام می دهید برایتان آرامش بخش خواهد بود. شما هرگز نمی توانید در کاری که علاقه ای به انجام آن ندارید موفق شوید چون آن کار برایتان آزار دهنده خواهد بود و به سرعت از انجام آن منصرف خواهید شد. پس قبل از انجام هر کاری به قلب خود مراجعه کنید، ببینید از صمیم قلب از انجام این کار یا اتخاذ این تصمیم خوشحال هستید یا خیر.

 

۲ – روح خود را ارتقا دهید.

قانون جذب کائنات

 

با تمرینات یوگا، مدیتیشن و عبادت ترس و نا امیدی را از خود دور کرده و روحی بزرگ برای خود بسازید. روح شما باید آنقدر بزرگ و مثبت باشد که هیچ ترس، نفرت، کینه و دیگر احساسات بد و آزار دهنده ای که بیش از دیگران به خود شما لطمه می زنند در آن جایی نداشته باشند. تنها در این صورت است که قادر خواهید بود با تکیه بر قانون جذب کائنات به تمامی نعمات و برکات جهان هستی دست یابید، چون وقتی روح خود را بهبود می بخشید از نظر جهان هستی شایستگی جذب هر آنچه خیر و نیکی در جهان است را خواهید داشت.

 

۳ – چشم اندازتان را وسیع کنید.

قانون جذب کائنات

 

گنجشک روزی نباشید، وسعت خواسته هایتان را افزایش دهید. به جای اینکه خود را در پیله ای کوچک گیر بیندازید، بر روی آن چیزهایی که واقعاً برایتان مهم هستند و می خواهید در زندگی آنها را به دست آورید تمرکز کنید. تمام چیزهایی که می خواهید را یادداشت کنید، آن هم با تمام جزئیاتش. قید کردن جزئیات و تمرکز روی آنها در قانون جذب کائنات یک اصل مهم است که هرگز نباید آن را فراموش نمایید. حال بر روی خواسته هایتان تمرکز کنید. باید قدرت ذهن و رویاپردازی شما به گونه ای باشد که بتوانید خود را در آینده و بعد از تحقق اهدافتان تصور کنید. باید با تمام وجود حال خوب برآورده شدن یک آرزو را درک نمایید. خود تصور کنید که خوشحال هستید و از صمیم دل می خندید. ثروت فراوانی که در آینده به دست خواهید آورد را لمس کنید و هر آنچه را که همیشه آرزویش را داشتید در رویاهایتان خریداری کنید. روی رنگ، جنس و بوی اشیا تمرکز کنید. همه ی اینها نکات مهمی هستند که اگر به درستی رعایت شوند قادر خواهند بود چیزی که می خواهید را در زندگی حقیقی برایتان خلق نمایند.

 

https://www.janblaghy.ir/%D8%B6%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%A6%D9%86%D8%A7%D8%AA/

 
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
نویسنده : رنگ زندگی
تاریخ : پنج شنبه 15 آبان 1399
مطالب مرتبط با این پست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: