اصول موفقیت چیست
اصول موفقیت چیست

تعریف موفقیت
موفقیت یک دیدگاه را به واقعیت تبدیل می کند، در حالی که ممکن است تکرار ایده اولیه من باشد، اما آوردن آن به زندگی موفقیت نهایی من است.

چه زمانی موفقیت در شانس با زندگی شما همراه است
شما می توانید در تمام جنبه های زندگی موفق شوید، موفقیت های شغلی وجود دارد اما موفقیت های فراوان دیگری نیز در زندگی هستند، برای من، همه اینها برای کسی که هستم ضروری است.

چرا امروز موفق هستم؟ من از خواب بیدار شدم و برای دویدن بیرون رفتم، سپس لباس کودکم را پوشاندم و غذایش را دادم، به کار خود ادامه دادم و توانستم یک معامله جدید را ببندم، به نظر من، زندگی ام از یک برد کوچکی ساخته شد که موفقیت کلی ام را تغذیه می کند، هیچ چیزی جز این نیست.

انگیزه برای موفقیت
من با پیشرفت انگیزه می گیرم، اهداف فراگیر را برای روز، هفته، 1 سال، 5 سال و غیره دارم و اضافه کردن مراحل بعد، پی گیری کردن اهداف، به من کمک می کند تا تمام کارهایی که انجام می دهم را درک کنم و کارهای بزرگی انجام دهم.

6. موفقیت جاستین ایپ:
تحقق موفقیت
روزانه ایمیل هایی را از مشتریان دریافت می کنیم که به ما می گویند زندگیشان چگونه تغییر می کند، برای آن ها داشتن حس اعتماد به نفس در موقعیت های استرس زا بسیار مهم است، این احساس فوق العاده ای است که بعد از سال ها کار سخت، درهای مجازی خود را باز کنید و مشتریان با آنچه در مورد شما ارائه می دهند، هیجان زده تان کنند .

زمانی که نیویورک تایمز قصد مصاحبه با من را داشت، می دانستم که می توانیم به چیزی تکیه کنیم و راه حلی مفید برای میلیون ها نفر که روزانه با اضطراب موقعیتی سروکار دارند را ارائه دهیم، این سفر به من نشان داده است که افسانه موفقیت یک شبه واقعاً چقدر غلط است.

بیش از یک سال طول کشید تا شروع کنیم، دیدن چنین واکنش مثبت اولیه از سوی بازار باعث می شود مبارزه کمی راحت تر شود ، چون ما به دنبال هدف کلی خود برای کمک به مردم برای افزایش اعتماد به نفس شان است.

تعریف موفقیت
همانطور که در حرفه ام پیشرفت کرده ام، تعریف من از موفقیت تکامل یافته است، برای من، موفقیت یک فرآیند اکتشاف است نه یک مقصد، شغل من کمی عجیب و غریب است.

من در قراردادهای دولتی، در یک مجله مسافرتی تجربی، برای یک برنامه کاربردی در فضای باز، و حالا به عنوان یک موسس شرکت مراقبت های پزشکی از راه دور کار کرده ام، ثابت بودن در طول مسیر، جستجو برای آنچه که برای من تحقق معتبری را فراهم می کند و تلاش برای تبدیل شدن به کلاس جهانی در صنعت من بوده است.

این هنر پویایی است و در طول زمان تغییر می کند، اما در هر لحظه، اگر احساس کنم تمام تجربیات کاری قبلی من (و شخصی) به گونه ای در مکانی همگرا شده اند که من به طور کامل از تمام مهارت ها و ابزارهایی که در طول مسیر انتخاب کرده ام، استفاده می کنم، احتمالاً در یک نقطه خوب قرار دارم.

چه زمانی موفقیت در شانس با زندگی شما همراه است
من معتقدم فصل هایی در زندگی و شغل وجود دارد گاهی اوقات کار در زندگی خانگی اولویت می یابد، و بالعکس؛ اما عدم تعادل طولانی مدت خوب نیست و می تواند منجر به تحلیل رفتگی شخصی و تعارضات بین فردی شود.

پیش از این در حرفه ام، من این باور غلط را داشتم که کار سخت تر و هل دادن خودم برای 80 + ساعت کار در هفته خوب است، فرمولی برای جلو رفتن که منجر به شادی می شود.

طبق تجربه، من یاد گرفته ام که با خودم، یا شاید یک مربی یا درمانگر - کسی که یک دیدگاه خارجی و بی طرف داشته باشد، خودم را بررسی کنم تا حسی از اینکه در هر زمان ممکن است در کجا باشم، و البته اگر لازم باشد، خودم را پیدا کنم.

توصیه او نسبت به من معمولاً بیرون آمدن و بازی بیشتر با افرادی است که برای آنها ارزش قائل هستم است، این کار بسیار ساده به نظر می رسد، اما گاهی اوقات به طرز شگفت انگیزی نیاز به تمرین خواهد داشت.

چگونه دیگران موفقیت شما را درک می کنند
ما در یک فضای اقتصادی به شدت روانی زندگی می کنیم, و یکی از دلایلی است که ما شروع به این کار کرده ایم، منظور من از این کار شغلی است که انتظار می رود تنها درآمد ثابت (و بیشتر برای مردان) فراهم کند.

در دهه 1980، گوردن گکو برای دنبال کردن پول و ثروتش، آن را مد روز قرار داد، نسل هزاره جدید، علیرغم اعتقادات نامناسب برای تنبلی و اختیارات، در واقع تغییر موفقیت آمیز خود را نسبت به پول می دانند، و باید آن را در مورد معنا و تجارب و تحقق در کار و زندگی، دوباره تعریف کرد.

همه با این مساله موافق نیستند وقتی می شنوم که مردم درباره شغل خود صحبت می کنند، فقط یک چک حقوقی معمولی که به یک زندگی پایدار کمک می کند، است.

همیشه منتقدانی خواهند بود که درک نمی کنند، یا افرادی هستند که به تعریف شما از موفقیت حسادت می کند، اما بهتر است که آن ها را بشنوید، شوخی کنید، و سپس مسیر صحیح خود را ادامه دهید.

7. موفقیت لیام نسون:
من یک مجموعه مهارت های خاص را به دست آورده ام". مهارت ها مانند کدگذاری، حس محصول، رشد و تخصص کسب وکار هستند و من عاشق استفاده از این مهارت ها در یک حس کلی برای کمک به مردم هستم تا بتوانند حس بهتری داشته باشند، من در نقطه ای از حرفه ام هستنم که احساس می کنم چیزهای کمی درباره آن می دانم ، اما چیزهای زیادی برای یادگیری و کشف کردن وجود دارند.

این کمی دایره ای است، این سفر اکتشافی توانایی اش را با دیگران به اشتراک می گذارد، که باعث می شود من احساس خوبی داشته باشم، که پس از آن اکتشافات بیشتری را به وجود می آورد، و این چیزی است که من را تحریک می کند و به سمت موفقیت سوق می دهد.

8. موفقیت کاتجا کوکوویک:
تحقق موفقیت
حرفه قایق سواری خود را از شور و اشتیاق برای قایقرانی و دریا آغاز کردم، این فقط یک کسب وکار جانبی برای من بود، من یک کار تمام وقت در حوزه بازاریابی داشتم.

در حدود یک سال بعد، یک روز تماسی از دو شرکت بزرگ و همچنین درخواست از یک دستیار بزرگ معروف را دریافت کردم که همه می خواستند یک قایق تفریحی داشته باشند، این باعث شد متوجه شوم می توانم شور و شوق خود را به یک کسب وکار جدی تبدیل کنم، نه فقط یک کار جانبی و سرگرمی.

تعریف موفقیت
برای من، موفقیت به این معنی است که ما زندگی ای که واقعاً می خواهیم را زندگی می کنیم و نه تنها زندگی که می توانیم داشته باشیم،اما فراتر از آن - موفقیت نیز به این معنا است که شما می توانید به دیگران کمک کنید تا زندگی شادتر و بهتری داشته باشند، موفقیت در کار به من این امکان را می دهد که رویای دوران کودکی خود را زنده کنم.

خانواده من علاقه واقعی به حیوانات را دارند و چند سال پیش، ما یک مزرعه حیوانات بد سرپرست کوچک را ساختیم و شروع کردیم، حیوانات آسیب دیده ما از جمله 10 اسب، 3 خوک، بسیاری از مرغ ها، بوقلمون ها و اردک ها بودند، منظره دفتر کارم با مراتع اسب ها رو به رو است و هیچ چیز اضافه ای جز تماشای حیواناتی که یک روز اذیت می شدند و الان خوشحال هستند را ندارم.
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
نویسنده : رنگ زندگی
تاریخ : جمعه 28 آذر 1399
مطالب مرتبط با این پست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: