تابلو آرزوها چیست؟ و چگونه یک تابلو آرزو بسازیم؟
تابلو آرزوها چیست؟ و چگونه یک تابلو آرزو بسازیم؟

 

تکنیک های موثر در ساخت تابلو آرزوها:

 

 

اولین قدم برای آنکه بخواهید یک تابلو کائنات بسازید و انگیزه بیشتری را در آن ایجاد کنید باید آرزو و خواسته هایتان را مشخص کنید .

 

ببینید که قصد جذب چه چیزی را دارید . قصد دارید در کسب و کارتان موفق شوید , پول و ثروت بیشتر , یک رابطه عالی و دوست داشتنی , یک زندگی عالی , گوشی و ماشین مورد نظر , سلامتی و… به سمت خود جذب کنید .

 

 

 

یکی از واقعیت های بزرگ در دنیا این است که هیچ محدودیتی برای خواسته و اهدافتان وجود ندارد و هر چیزی را که بتوانید تصویرسازی و تجسم کنید می توانید به آن برسید و آن را جذب خود کنید .

 

 

 

برای ساخت تابلو آرزو باید به یک سری نکات و تکنیک های مهم توجه کنید که در ادامه به صورت کامل به آنها اشاره کرده ایم . تابلو آرزویی که شما می سازید باید این تکنیک های قدرتمند را درونش رعایت کنید تا اثر بخشی آن بیشتر بشود .

 

 

 

۱_ باید تابلو آرزویتان را طوری بسازید که وقتی در مقابلش قرار می گیرید احساس هیجان , شور و نشاط و یک انگیزه به شدت قوی درونتان ایجاد کند . برای این کار می‌توانید از عکسهایی استفاده کنید که انگیزه و حس خوب را در شما ایجاد کند . شما با یک سرچ کوچک در گوگل می توانید عکس های بسیار زیاد و با کیفیتی را در جهت خواسته خود پیدا کنید .

 

 

 

۲_ عکس هایی که به تابلو آرزوهای خود می چسبانید باید با آن خواسته و هدف که دارید اشاره کند . هرگز از عکس های بی مورد و بی ربط استفاده نکنید , استفاده از این تصاویر بی ربط باعث می شود تابلو آرزوهای شما شلوغ شود .

 

۳_ تابلو آرزویتان را جذاب و زیباتر کنید و هرچه جذاب تر و زیباتر باشد تاثیر بیشتری بر روی تان می گذارد , برای این کار می توانید از کاغذهای رنگی , کاغذهای کادو و چسب های رنگی استفاده کنید .

 

۴_ سعی کنید در تابلو آرزوهای خود از تصاویری استفاده کنید که افراد داخل عکس خندان باشد , این کار باعث ایجاد حس شادی و انگیزه بیشتری در شما می شود .

 

روش ساخت تابلو آرزوها به صورت کامل :

روش ساخت تابلو آرزوها به صورت کامل

 

 

تابلو آرزویی را که میخواهید بسازید می‌تواند در تمام موضوعات مثل پول و ثروت , ماشین ایده آل خود , شغل مورد نظر , یک رابطه عالی و دوست داشتنی , سلامتی , خرید خانه رویایی و … باشد , و یا می توانید یک تابلو دقیق و شگفت انگیز با تمام خواسته ها و چیزهایی را که دوست دارید .

 

 

 

انتخاب موضوع تابلو آرزوهای شما به خودتان بستگی دارد , برای این کار بهتر است خودتان را درون دنیای ببینید که هیچ محدودیتی ندارد و شما به هر آن چیزی که میخواهید رسیده اید و تصاویر آن خواسته هایتان را پیدا کنید .

 

 

 

این را بدانید که هیچ محدودیتی در جهت رسیدن به آرزوهایتان وجود ندارد تنها چیزی که باعث می‌شود شما به آن خواسته به هدفی که دارید نرسید ذهنتان است . ذهنتان رسیدن به خواسته هایتان را برایتان محدود می کند و شما باید کاری کنید که این محدودیت ها را از بین ببرید .

 

بهتر است چیزهایی را انتخاب کنید که در ذهنتان هیچ مشابهی نداشته باشد . از انتخاب خواسته و آرزو های بزرگ جهان نترسید و جرأت این را داشته باشید که تمام اهداف بزرگ تان را انتخاب کنید .

 

داشتن ترس در انتخاب خواسته هایتان نشانه این است که به آن نمی رسید , اما اگر ترس را به کنار بگذارید این محدودیتی که من به خواسته های بزرگم نمیرسم را برطرف می کنید.

 

هیچ ترسی نداشته باشید و از خواسته های کوچک و کم ارزشتان دست بردارید . به اینکه چگونه و چطوری به آن خواسته می‌رسید هرگز فکر نکنید , زیرا تنها وظیفه ای که دارید این است که خواسته و آرزو هایتان را انتخاب کنید و این موضوع که چگونه با خواسته و هدف خود می‌رسید , وظیفه کائنات و قانون جذب می باشد .

 

 

 

کائنات با توجه به قدرتی که خداوند درونشان قرار داده است تمام خواسته های شما را اجابت میکند , خیلی از افراد فکر می کنند که کائنات قدرت رساندن آنها به بزرگ ترین خواسته های شان را ندارند , اما این را بدانید که بزرگ ترین خواسته های شما در برابر کائنات و قدرت خداوند صفر مطلق است . بزرگترین اهداف و خواسته هایتان در برابر کائنات چیزی نیست .

 

 

 

پس این محدودیت را از ذهنتان بردارید و مطمئن باشید با چیزی که می خواهید می رسید .

 

 

 

پیشنهاد میکنیم از مطلب کائنات چیست دیدن کنید

 

تصاویر تابلو آرزوهایتان را جمع آوری کنید :

تصاویر تابلو آرزوهایتان را جمع آوری کنید

مرحله بعدی برای ساخت تابلو آرزوها این است که باید شما تصاویر خواسته هایتان را جمع آوری کنید .

 

راههای زیادی برای پیدا کردن تصاویر وجود دارد که ساده ترین آن سرچ کردن در اینترنت می باشد . برای پیدا کردن عکس های خواسته هایتان می توانید در قسمت google images عکس آن چیزی را که میخواهید در بین میلیاردها عکس پیدا کنید.

 

 

 

عکس چیزهایی که دوست دارید به آنها برسید را انتخاب کنید , تصاویری را انتخاب کنید که احساس بهتری به شما میدهد .

 می توانید عکس ماشین مورد علاقه خود , خانه ای مورد علاقه و هرکس دیگری را که به شما احساس خوبی می دهد ذخیره کنید .

ممکن است شما در محلی بروید که ماشین یا خانه مورد نظرتان در آنجا باشد بهتر است از آنها عکس بگیرید و در اون تابلو کائنات خود قرار بدهید . 

می‌توانید برای تابلو آرزوهای خود هر وقت که دوست دارید عکس جمع کنید , در صورتی که احساس کردید تصاویر بسیار زیادی جمع کرده اید می توانید تصاویر را انتخاب کنید که احساس بهتری به شما میدهند و آنها را در آن تابلو آرزوهای خود قرار بدهید و بقیه تصاویر را برای تصویرسازی ذهنی و تجسم نگه دارید . 

بهترین راه این است که درون تابلو آرزوهای خود یک عکس واقعی و طبیعی از خودتان و آن چیزی را که می خواهید داشته باشید بگیرید , برای مثال می‌توانید به یک نمایشگاه ماشین بروید و با ماشینی که رویای آن را دارید عکس بگیرید و درون تابلو آرزوهایتان قرار بدهید .

اگر این کار برایتان سخت است می توانید عکس خواسته و هدف تان را درون اینترنت سرچ کنید و عکس خواسته و اهدافتان را پیدا کنید ./ همچنین می توانید برای آنکه تابلو آرزوی شما اثربخشی بیشتری داشته باشد از جملات و عبارات تاکیدی بر روی تصاویر تان بنویسید .

 

تصاویر را به تابلو آرزوهایتان بچسبانید :

تصاویر را به تابلو آرزوهایتان بچسبانید

 

در مرحله آخر از ساخته تابلو آرزوها این است که تصاویری را که جمع آوری کرده اید به شکل و شمایلی که دوست دارید و لذت می برید به تابلوی آرزوهایتان بچسبانید .

آنها را به گونه ای بچسبانید که احساس خوب و انگیزشی در شما ایجاد می‌شود . به همین دلیل تا جای ممکن آنقدر تصاویر را تغییر دهید که بهترین احساس در شما ایجاد شود . 

پیشنهاد میکنیم از مطلب رسیدن به خواسته ها از طریق کائنات دیدن کنید

 

تابلو آرزوهایمان را کجا قرار بدهیم ؟

تابلو آرزوی خود را باید جای قرار بدهید که همیشه با آن دسترسی داشته باشید و آن را ببینید . می توانید آن را بر روی دیوار اتاق , محل کار یا جایی که زیاد می روید قرار بدهید .

 

در کل تابلو آرزوی شما باید در جلوی چشمانتان باشد طوری که هر گاه به آن نگاه می کنید احساس نشاط و شادی به شما دست بدهد و انگیزه تان بیشتر شود.

 

می‌توانید هر جایی که دوست دارید تابلو آرزویتان را قرار بدهید , فقط مطمئن شوید جای آن قرار می دهید که هر روز به آن را میبینید . فقط هر روز به سراغ آن بروید و در آرزوهای خود غرق شوید .

 

هر چقدر احساس شما بهتر باشد و هیجان بیشتری داشته باشید زودتر با آن هدف و خواسته ای که دارید میرسید . تابلو آرزوها قدرت تجسم و تصویرسازی شما را قوی تر می کند همین باعث می‌شود که درخواستی که به کائنات میکنید قوی تر باشد و شما زودتر به آن چیزی که می‌خواهید برسید

 

https://www.janblaghy.ir/what-is-the-picture-of-the-universe/

 
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
نویسنده : رنگ زندگی
تاریخ : پنج شنبه 15 آبان 1399
مطالب مرتبط با این پست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: