آموزش فروش با مطالب جدید

فروش مهمترین نکته ای است که باید به خاطر بسپارید. اگر نمی توانید فروش خوبی داشته باشید ، باید شخصی را پیدا کنید که بتواند فروش شما را انجام دهد. و این به این شخص بستگی خواهد داشت ، اما فروش مهارت یادگیری است. شما می توانید یاد بگیرید که چگونه خوب بفروشید و اگر می توانید فروش خوبی داشته باشید می توانید کنترل امور را در دست بگیرید. همه کارهای ما نوعی ارتباط است آموزش فروش و همه ما سعی می کنیم به نوعی بر دیگران تأثیر بگذاریم. تحقیقات نشان می دهد که 70 تا 75 درصد از وقت انسان صرف ارتباطات می شود ، در این مقاله ، روش های فروش و تکنیک های فروش ، در این مورد بیشتر آموزش فروش صحبت کردیم.

بهتر و بیشتر صحبت کردن ملاک برقراری ارتباط موثر نیست ، اما توجه به حرکات ، استفاده از حرکات و گوش دادن فعال ، باعث ایجاد ارتباط م effectiveثر می شود.

آیا اسرار فروش وجود دارد؟ آیا تکنیک ها و روش های خاصی آموزش فروش توسط محمد جانبلاغی وجود دارد که به متخصصان و مدیران فروش کمک کند از آنها برای فروش بیشتر از سایرین استفاده کنند؟
در اینجا هشت قانون فروش موفقیت آمیز آورده شده است:
قانون 1: شناسایی مشتریان واقعی
اولین قانون موفقیت در فروش ، "صرف وقت بیشتر با لیدهای بهتر" است. آموزش فروش ممکن است مشتریان بالقوه زیادی برای محصولات و خدمات شما وجود داشته باشد ، اما همه آنها مشتریان بالقوه شما نیستند. همانطور که در مورد استراتژی بازاریابی در فصل 5 هشدار دادیم ، در این بخش در مورد روند فروش نیز هشدار می دهیم. بیشتر مشتریان بالقوه برای شرکت و محصولات و خدمات شما مناسب نیستند.

خریداران اصلی محصولات و خدمات شما چه کسانی هستند؟ در بسیاری از آموزش فروش مشاغل ، 20٪ مشتریان 80٪ محصولات و خدمات را خریداری می کنند. وظیفه مهم شما یافتن 20٪ از مشتریان است. اگر در حال معامله سهام هستید ، باید مشتریانی را پیدا کنید که بیشترین تجارت را انجام می دهند. اگر آگهی می فروشید ، باید مشتریانی را پیدا کنید که بیشترین آگهی را می خرند.

اولین کار شما شناسایی مشتریان واقعی از افراد مردد است. برای س Takeال آموزش فروش کردن وقت بگذارید. منابع انرژی و فروش شما محدود است. نمی توانید آنها را صرف افرادی کنید که نمی توانند یا نمی خواهند از شما خرید کنند.

قانون 2: تعامل
همه دوست دارند از آنها قدردانی شود. به همین دلیل برای فروشنده مهم است آموزش فروش که قدردانی کند و در ازای آن برای مشتری کار کند. می توانید با ارائه هدیه رایگان یا ارسال رایگان یا مشوق های دیگر ، هنگام خرید از مشتری خود تشکر کنید.

قانون 3: داستان را تعریف کنید
قصه گویی به یکی از م mostثرترین ابزارهای فروش تبدیل شده است. آموزش فروش همه داستان خوب را دوست دارند. به دلایل مختلف می توانید از داستان برای حمایت از تلاش های فروش خود استفاده کنید. قبل از ترغیب مشتری برای خرید محصولات یا خدمات خود ، از داستان سرایی برای فروش ارزش های مارک یا شرکت اصلی خود استفاده کنید. اگر مشتری فکر کند شما دوقلو هستید ، تمایل بیشتری به خرید از شما خواهد داشت.

آموزش فروش و فروش و تکنیک های فروش

آیین نامه 4: تأثیر اولیه
تحقیقات از خرده فروشی ها نشان می دهد که در سه دقیقه اول ورود مشتری ، آموزش فروش همه مشکلات روشن می شود. تصویری که توسط شما در ذهن مشتری شکل می گیرد در سه دقیقه اول است. تجربه خوب تصویر خوبی در ذهن مشتری ایجاد می کند و تجربه بد باعث ایجاد تصویر بد در ذهن مشتری می شود. تغییر این ذهنیت شکل گرفته دشوار است. تحقیقات همچنین نشان می دهد که هرگاه شخص به یک نتیجه کلی رسید و فهمید که فردی یا چیزی را دوست دارد ، دیگر نمی تواند به راحتی نتیجه گیری خود را درباره عقاید خود درباره آن شخص یا چیزی تغییر دهد. او به اطلاعات جدیدتری پاسخ نمی دهد یا توجه نمی کند ، اما آنها را به گونه ای تغییر می دهد که عقاید اصلی او را تأیید کند.

قانون 5: ایجاد نیاز کنید
بسیاری از مشتریان جدید می گویند به آنچه شما می فروشید نیازی ندارند. گاهی اوقات آنها حق دارند آموزش فروش ، اما بیشتر اوقات از این عدم نیاز به عنوان آویز استفاده می کنند تا مدام با شما صحبت کنند. اگر نمی توانید مشتری جدید را متقاعد کنید که راه حل پیشنهادی شما به او کمک می کند ، حتماً بگویید که آنها به آن راه حل نیازی ندارند.

برای حل این مشکل ، باید سعی کنید مشتری با راه حل شما ارتباط برقرار کند و به ارزش آن پی ببرد و نشان دهید چگونه به او کمک می کنید و چگونه منافع وی را تأمین خواهید کرد.

قانون 6: صادقانه بگویم ...
گفتن این عبارت به مشتری این احساس را می دهد که شما قبلاً صادق نبوده اید. آموزش فروش حتی اگر به آن فکر نکنید (از آنجا که این عبارت در هر صورت بسیار رایج است) ، انگیزه شما را برای زیر سوال بردن مشتری به دنبال خواهد داشت. همچنین اعتماد مشتری خود را از دست می دهید.

قانون 7: ایجاد نیاز کنید
البته ، شما قبلاً می دانید که هر چیزی را که بخواهیم می توانیم بگوییم ، آموزش فروش اما زبان بدن ما غالباً اهداف واقعی ما را نشان می دهد. بازاریابان موفق اغلب می دانند که چگونه هنگام گفتگو زبان بدن دیگران را بخوانند و از آن استفاده کنند. به عنوان مثال ، اگر شما یک سخنران هستید ، می توانید از وضعیت نشستن شرکت کنندگان در احساس آنها و یا از لبخند یا چشمان یک شخص فکر کنید که

 

https://www.trahysite.ir/sales-training-course/
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
نویسنده : رنگ زندگی
تاریخ : یک شنبه 16 خرداد 1400
مطالب مرتبط با این پست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: