خرید ممبر فیک تلگرام
خرید ممبر فیک تلگرام

اصطلاح “فیک” از کلمۀ Fake انگلیسی گرفته شده است که به معنای تقلبی و جعلی است. همانطور که می دانید خرید ممبر فیک تلگرام کانال های تلگرام دارای یک اعتباری هستند که این اعتبار از تعداد افرادی است که به عضویت آن کانال درآمده اند و در بالای کانال برای همه به نمایش گذاشته می شود. بر همین اساس افرادی که دوست دارند هر چه سریع‌تر کانالی پُر و پیمانی داشته باشند، و برایشان اصلاً اهمیتی ندارد که کیفیت این اعضا به چه صورت است، سعی می کنند از روش های تقلبی عضو برای کانال خود جمع کنند. که به این نوع اعضاء به اصطلاح عموم، ممبر فیک تلگرام هم گفته می شود.

ممبر فیک تلگرام چیست
ممبر فیک تلگرام چیست ؟

روش های مختلفی برای افزایش ممبر فیک تلگرام وجود دارد که یکی از آنها روش API یا اعضای کذب است که راجع به آن توضیحات کاملی را ارائه کردیم. در این روش اعضا کاملاً تقلبی بوده و هیچ کاری را برای شما، به عنوان مدیر کانال انجام نمی دهند. حتی برخی از مواقع ممکن است برای پست های شما نمایش یا Veiw هم در بر داشته باشند که این نمایش پست ها هم کاملاً تقلبی می باشد و برای افزایش جعلیِ اعتبار کانال کاربرد دارد.

به هر حال، ممبرهای فیک تلگرام برای یک کانال جز نمایش اعداد بالاتر برای اعضای کانال و نمایش های پست ها کار دیگری انجام نمی دهند. شاید بهتر باشد به فکر این نوع افزایش کانال نباشید. چرا که هم کاربرد زیادی ندارند و هم ممکن است از طرف خود تلگرام هم این گونه کانال ها که از ممبرهای فیک اسفتاده می کنند مسدود شوند و تمامی هزینه هایی که شما برای کانال کردید به هدر رود.

در مطالب قبل و محصول ممبر فیک تلگرام این واژه را شنیده ایم ولی ممکن است ندانیم که ممبر فیک به چه دردی میخورد؟

از اسم ممبر فیک تلگرام کاملا مشهود است که از دو واژه “ممبر” و “فیک” استفاده شده است و ممبر به معنای عضو و اعضا و فیک به معنای غیرواقعی می باشد.

اصطلاح “فیک” از کلمۀ Fake انگلیسی می باشد که به معنای تقلبی و جعلی است.

مسنجر تلگرام با گسترش فعالیت خود این امکان و بستر را برای ما فراهم کرده است که بتوانیم ممبر فیک ایجاد و عرضه کنیم. و اما…

ممبر فیک تلگرام چیست؟
آموزش ساخت ممبر فیک تلگرام
خب در اینجا باید بگوییم که ممبر فیک به راحتی قابل ایجاد است اما حفظ و نگهداری از اکانت های متعدد کاری دشوار و طاقت فرسا است که بهتر است به این کار نپردازید اما در همین حد بگوییم که ساخت ممبر فیک تنها با شماره مجازی تلگرام یا شماره واقعی اختصاصی امکان پذیر است و شما می توانید با ساخت اکانت با شماره های مجازی انبوهی از ممبر فیک بسازید و در کانال خود عضو کنید. اما این کار عقلانی نیست و بهتر است به جای دردسر از مراجع معتبر ممبر فیک را بدون دردسر با قیمتی اندک تهیه کنید…

محصولات » خرید ممبر فیک تلگرام
مشکلات ممبر فیک تلگرام چیست
شاید برای شما سوال شده باشد که ممبر فیک تلگرام چه مشکلاتی دارد و می تواند مسبب چه ایراداتی برای کانال باشد که باید به طور خلاصه بگوییم که در حالت کلی به هیچ عنوان ممبرهای فیک تاثیری در تعداد بازدید(سین) پست ها ندارند و در واقع ممبر های واقعی نیستند که بتوانند کانال شما را مشاهده کنند. پس تنها جنبه افزایش آمار کانال و بالا بردن اعتبار کانال را دارند که در مطالب قبلی سایت “آیا ممبر فیک بخریم؟” به آن اشاره مفصل کردیم.

 

ممبر فیک تلگرام چه سودی دارد؟
سود ممبر فیک تلگرام
ممبر فیک تلگرام به تنهایی سودی برای کانال شما ندارد و درصورتی می توانیم ممبر فیک را با بازده و کاربردی بخوانیم که در کنار خرید و افزایش ممبر فیک به تبلیغات و افزایش ممبر واقعی و جذب مخاطب نیز بپردازیم. ممبر فیک در واقع نقش سیاه لشکر را ایفا می کند و شما بدون سپاه نمی توانیم با سیاه لشکر به پیروزی برسید.

معمولاً روش های خوب دیگری برای افزایش اعضای کانال وجود دارد که ممکن است دیر به خواستۀ خود برسید. اما این راه یک راهکار خوب و اصولی است. برای تبلیغ کانال خود به روش اصولی می توانید از خدمات سایت ما استفاده کنید. برای توضیحات بیشتر می توانید به صفحۀ تبلیغ کانال تلگرام مراجعه کنید.

 

https://golestanigram.com/%d9%85%d9%85%d8%a8%d8%b1-%d9%81%db%8c%da%a9-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

https://golestanigram.com/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%85%d9%85%d8%a8%d8%b1-%d9%81%db%8c%da%a9/

 
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
نویسنده : رنگ زندگی
تاریخ : سه شنبه 26 مرداد 1400
مطالب مرتبط با این پست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: