افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام
افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام

ممبر اجباری توسط تلگرام های غیررسمی افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام (خلق شده توسط ایرانیان) مانند موبوگرام، توپول گرام، تلگرام فارسی، تلگرام نارنجی و … انجام میشود. تلگرام های غیررسمی مانند تلگرام طلایی، اینوگرام و… می توانند کاربرانی را که دارند، وارد کانال تلگرامی شما بکنند. بنابراین پس از این اتفاق، کاربر با چک کردن اکانت تلگرام خود ناگهان متوجه میشود که یک کانال به لیست کانال هایش اضافه شده. به این طریق ادد کردن ممبر، ممبر ادد اجباری گفته میشود. سایت هایی هستند که میتواند تا یک میلیون ممبر به کانال تلگرامی شما اضافه کند بدون اطلاعِ آن اعضایی که ادد شده اند! در صورتی که به این موضوع علاقه مندید افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام میتوانید با یک سرچ ساده در گوگل “ادد اجباری” تعداد زیادی از این سایت ها را پیدا کنید که خدمات ادد ممبر اجباری ارائه میدهند. اما لازم به ذکر است که افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام ادد اجباری بدون داشتن استراتژی و نقشۀ راه، کاملاً شکست خورده هست و نتیجۀ چندانی برای کانال شما به ارمغان نمی آورد.

پس همانطور که اشاره شد در این افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام روش ممبرها بدون خواست و اراده به کانال شما اضافه میشوند و خودشان هیچ اطلاعی ندارند. ناگهان درحین ورود به اکانت تلگرام خود مشاهده میکنند که کانال شما به لیست چت تلگرامی آنها افزوده شده. به این روش خرید ممبر تلگرام که کاربر هیچگونه دخالتی در جوین به کانال شما ندارد، ممبر ادد اجباری می گویند.

در این روش، فردی که مجری ادد اجباری ممبرها هست باید بیشتر کاربران آنلاین را به کانال شما اضافه کند افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام برای اینکه تا جای ممکن از افزایش ممبرهایی که کانال شما را بسرعت از تلگرام خود را پاک میکنند جلوگیری شود. (که البته رعایت نمیشود)

البته در افزایش ممبر به روش ادد اجباری، ممبرها واقعی می باشند و محتوای کانال شما را هم مشاهده میکنند. ولی باید بدانید که سین یا ویو کم است و به مرور زمان بیشتر خواهد شد. زمانیکه ممبرها به کانال افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام شما افزوده میشوند کاربران به مرور زمان کانال شما رو چک میکنند بنابراین ویو های شما آهسته افزایش پیدا میکند.

انواع افزایش ممبر تلگرام با روش ادد اجباری
در روش ادد اجباری ممبرها به دو گونه به کانال افزوده میشوند :معمولی و هیدن

معمولی

در این روش ممبر ها بصورت عادی و صدا دار افزوده میشوند. افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام بنابراین پس از افزوده شدن به کانال برای افراد (ممبرها) اعلانی تحت عنوان شما عضو کانال شدید ارسال میگردد. با توجه به نحوه اضافه شدن به کانال در این روش، ریزش به نسبت سایر روش ها بیشتر است.

هیدن

در افزایش ممبر تلگرام به روش هیدن برخلاف روش معمولی نه تنها اعلان شما عضو کانال شدید ارسال نمیگردد بلکه کانال موردنظر نیز برای کاربر (ممبر افزوده شده) مخفی میشود و کاربر از حضور آن مطلع نمی گردد. نکته قابل ذکر این است که در روش هیدن، افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام ریزش بسیار پایین و تقریبا صفر خواهد بود.

مزایای ممبر اجباری نسبت به ممبر پاپ آپ:

قیمتِ ارزان و به صرفه
انجام سریع سفارش
معایب ممبر اجباری نسبت به ممبر پاپ آپ:

ریزش بالا
ویو پایین نسبت به پاپ آپ
چطور میتوان متوجه شد که ممبرهای خریداری شده واقعی می باشند؟

زمانیکه ممبر می خرید و به کانال شما شما ممبر اضافه میشود در یک قسمت با افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام عنوان recent action یا گزارش های اخیر کانال ممبرهایی که به کانال شما اضافه شدند مشخص است. شما می توانید روی پروفایل هر یک از ممبرها کلیک کنید و حتی با آن ها چت کنید تا متوجه شوید اعضایی که به کانال شما اضافه شده اند واقعی هستند یا نه.

چرا قیمت ممبر اجباری ارزانتر از سایر روش های دیگر می باشد؟

ارزان بودن افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام ممبر اجباری به این علت است که بدون اجازه رخ میدهد. یعنی زمانیکه ممبر ادد اجباری خریداری میکنید ممبرها کاملا ناخواسته و بدون اجازۀ آنان به کانال شما ادد میشوند. پس طبیعتا خیلی سریعت اتفاق می افتد بنابراین نسبت به ممبر اختیاری تلگرام ارزانتر است.

آیا ممبر ادد اجباری تلگرام دارای بازدید می باشد؟

اعضایی که در ادد اجباری به کانال شما اضافه میشوند ممبر واقعی هستند پس دارای بازدید می باشد. اما به دلیل اینکه کاربران بصورت اجباری وارد کانال شما میشوند، ممکن است این بازدیدها بسیار کم باشند. چرا که کاربرانی که در این روش به کانال شما ادد میشوند احتمالاً روزهای بعد تلگرام خود را چک می کنند.

در هرصورت عده ای به سراغ تبادل بنر با دیگر کانال ها می روند، عده ای ترجیح می دهند که در سایت های پربازدید تبلیغات داشته باشند و… در این میان قطعا خرید ممبر واقعی تلگرام نیز میتواند یکی از روش های مطمئن و سریع برای افزایش ممبر محسوب شود.ما هنوز بدنبال پاسخی جامع برای این سئوال هستیم:

چگونه برای کانال تلگرام خودم ممبر واقعی جذب کنم؟

این روزها جذب ممبر برای کانال تلگرام حکایت افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام پر فراز و نشیبی شده! افراد بسیاری هستند که درآمدی بالای ۵۰ میلیون تومان درماه از فروش ممبر برای کانال تلگرام دارند. اما کُلیّت و اصول کار همیشه بسیار ساده بوده و هست. این سئوال که چگونه میتوان برای کانال تلگرام ممبر جذب کرد یا فروخت؟ بقدری از من پرسیده شده که تصمیم گرفتم یکبار برای همیشه سیرتاپیاز افزایش ممبر را در سایت چهارراه آنلاین تا آخرش با تمام ترفندها و کلک های آن مورد بحث و بررسی قرار بدهم.

جذب ممبر در تلگرام
درقدیم یعنی تا سال ۹۵ موقعی که قیمت ها برای ممبر فروشی خوب بود (بیش از ۱۰۰ هزار تومان برای هزار ممبر) روش ممبرفروشان به این ترتیب بود که تبلیغات کانال مشتریان را در کانال های چندصدهزارتایی قرارمیداند و بسرعت برای کانالِ مشتری ممبر جذب میکردن. هرچند عموماً این تبلیغات فیک و دروغ بود و هیچ ارتباطی با کانال مشتری نداشت ولی به هرحال این ممبرها واقعی بودند.

من خودم اون موقع ادمین یک کانال دویست هزارتایی بودم و کاملاً مجانی در کانال پست میگذاشتم و محتوا تولید میکردم. مالک اصلی کانال به من اختیار داده بود که در ازای زحمتی که برای تولید محتوای کانال میکشم روزانه دوتا پست تبلیغاتی داشته باشم. و من از این دوتا پست افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام فقط برای فروش ممبر (تبلیغات برای سایر کانالهایی که سفارش ممبر داده بودند) استفاده میکردم و به محض اینکه تعداد ممبرهای کانال مشتری به تعداد سفارش داده شده میرسید تبلیغ را از کانالم (کانالی که ادمین آن بودم) برمیداشتم و اسکرین شاتی از ابتدا یعنی قبل از گذاشتن تبلیغ و در پایان تبلیغ از افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام کانال مشتری میگرفتم و به اکانت تلگرامی او می فرستادم.

 

https://golestanigram.com/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d9%85%d9%85%d8%a8%d8%b1-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://golestanigram.com/%d9%85%d9%85%d8%a8%d8%b1-%da%af%db%8c%d8%b1-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
نویسنده : رنگ زندگی
تاریخ : سه شنبه 26 مرداد 1400
مطالب مرتبط با این پست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: