فالوور فیک با فالوورگیر اینستاگرام
فالوور فیک با فالوورگیر اینستاگرام

قبل از اینکه برای شما مفهوم فالوور فیک را توضیح دهیم باید در اولین قدم توضیحی درباره فیک بدهیم.

فیک چیست ؟
برگرفته شده از واژه انگیلسی (fake) است و به معنای جعلی،ساختگی،دروغین،تقلبی است یا به زبان دیگر میتوان گفت :(( فریب دادن کسی یا چیزی،به غیر از واقعیت چیزی گویند .))

فالوور فیک چیست ؟
فالوور فیک
فالوور فیک


از پاراگراف بالا میتوان به مفهوم و معنی واقعی فالوورگیر فیک رسید .فالوور فیک به فالووری گفته می شود که هیچ تعامل با پیج شما نداشته باشد.منظور از تعامل همان فعالیت یا زمانی است که کاربر در پیج شما سپری می کند .

برای مثال :(( از پست و استور های شما بازدید نکند و کامنت زیر پست های شما نگذارد و یا هزاران نشانه های دیگر …)).

راه های جذب فالوور فیک اینستاگرام
بسیاری از افراد برای معروف و یا ایجاد کسب و کار در اینستاگرام سعی دارند از فالوور فیک استفاده کنند . برای انتقال فالوور فیک دو راه در پیشرو دارید ، یا خودتان دست به کار بشید و یا از سایت های دیگری خریداری کنید . اما راه دوم ریسک دار بوده و امکان دارد که سایت پول شما را گرفته و هیچ فالووری را به پیج اینستاگرامی شما انتقال ندهد.

خودتان دست به کار شوید
برای اینکه خودتان فالوور فیک به اکانت اینستاگرام خود انتقال دهید میتوانید از برنامه های فالوور بگیر اینستاگرام استفاده کنید .برای این کار شما از پلی استور موبایل خود برنامه فالوور بگیر را نصب کرده و پیج های به غیر از پیج اصلی که میخواهید فالوور انتقال دهید را وارد می کنید .این برنامه های به ازای هر فالوی که شما میکنید یک سکه میدهد که شما باید سکه ها را به پیج اصلی انتقال داده و از برنامه در خواست فالوور فیک دهید .

فالوور بگیر اینستاگرام
فالوور بگیر اینستاگرام

از سایت ها خریداری کنید
این راه آسان ترین و کوتاه ترین راه برای انتقال فالوور می باشد .در ازای پولی که پرداخت می کنید به پیج اینستاگرامی شما فالوور انتقال داده می شود.

اما این راه ریسک زیاد دارد و برای خرید فالوور اینستاگرام باید سایت معتبری را پیدا کنید .منظور از معتبر بودن سایت این است که راه های زیادی برای ارتباط در بخش ارتباط با ما قرار داده باشد و نماد اعتماد را برای سایت خودشان فراهم کرده باشند .

 

https://golestanigram.com/%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1%da%af%db%8c%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://golestanigram.com/%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1-%d9%81%db%8c%da%a9-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
نویسنده : رنگ زندگی
تاریخ : سه شنبه 26 مرداد 1400
مطالب مرتبط با این پست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: