خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام
خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام

افزایش بازدید اینستاگرام، سرازیر شدن دائمی پول به حساب شما را تضمین می کند. خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام به عنوان مثال؛ اگر صاحب یک کسب و کار هستید، مشتری هایی به صورت حقیقی و مجازی دارید. داشتن مشتری ها به صورت حقیقی تنها محدوده ی خاصی را شامل می شود. خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام اما شما می توانید مشتری های مجازی خود را از سراسر جهان ساپورت کنید. برای این کار تنها نیاز است که روش های نوین افزایش بازدید اینستاگرام را به کار ببرید.


داشتن یک صفحه ی پر بازدید و با لایک های زیاد اتفاقی نیست. برای داشتن چنین صفحه ای یا باید مشهور بود و یا خلاق. مشهور بودن کمی دور از دسترس هست اما خلاقیت، به ویژه در فضای مجازی خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام می تواند کمک شایانی در محبوب بودن پیج اینستاگرامی شما انجام دهد. با اپلیکیشن اینستاگرام به راحتی می توانید خلاقیت های جدیدی در نحوه ی تبلیغات خود انجام دهید.

با ورود به این اپلیکیشن پر طرفدار، به راحتی قادر به پست گذاشتن خواهید بود. با این حال شما به ترفند هایی نیاز دارید که از دیگر کاربران اینستاگرام متفاوت باشید. در این بین فضای مجازی، نقش بسیار مهمی در جذب بازدید، آن هم به صورت هدفمند را بازی می کند. خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام اگر شما هم در اینستاگرام اکانت دارید پس با ما در ادامه مقاله همراه باشید تا راه های افزایش بازدید در اینستاگرام را مورد بررسی قرار دهیم.

فهرست
اهمیت افزایش بازدید اینستاگرام
اگر شما در اینستاگرام اکانتی دارید و انتظار دارید که روزانه با افزایش فالوور های خود مواجه باشید، خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام با راه حل هایی که گفته شده؛ قطعا به مرور زمان شاهد افزایش فالوور و به خصوص افزایش ویو و لایک پست های اینستاگرامی خود خواهید بود. اما ما از چه راه هایی می توانیم برای افزایش بازدید پیج خود قدم برداریم؟ این مسئله در ادامه توضیح شده است و پیش از آن به بررسی اهمیت افزایش بازدید اینستاگرام پرداخته شده است.

1.افزایش فروش محصولات و تبلیغ آنها
افزایش فروش محصول در اینستاگرام
یکی از مهم ترین کارکردهای اینستاگرام، افزایش فروش محصولات است. اگر می خواهید محصولات خود را بیش از پیش به فروش برسانید، چاره ای جز این ندارید که بازدیدکنندگان پست های خود را بالا ببرید. با این کار نه تنها محصولات خود را تبلیغ می کنید، بلکه برخی از این بازدیدکنندگان تبدیل به خریدار های دائمی خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام شما نیز می شوند

مقاله مرتبط: افزایش فروش اینستاگرام با جدیدترین قابلیت ها در سال 2020

2. برند سازی
یکی از راه های موفقیت در بازاریابی در هر نوع بازاری، شناخت و رضایت مردم از یک محصول و از یک برند خاص می باشد. اگر بازاریابی به صورت معمولی و حرفه ای را شروع کرده باشید، قطعا با بازاریابی دهان به دهان آشنا شده اید. در واقع یکی از راه های موفقیت در فروش، شناخت عموم و تبلیغ شدن برند شما از طریق خود مردم یعنی به صورت تبلیغ فرد به فرد می باشد. به وسیله ی ساخت برند می توانید افزایش بازدید اینستاگرام خود را رقم بزنید.

برندسازی در اینستاگرام
دقت داشته باشید یکی خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام از پراهمیت ترین عامل ها در افزایش بازدید اینستاگرام برندسازی می باشد که برند شما نسبت به برند های دیگر برجسته تر شود. در کل اهمیت برند سازی با شناخت مردم و رضایت آنها از محصولات ارائه شده آن برند، ایجاد می شود. در حوزه ی شناخت مردم نسبت به محصولات، راهکارهای زیادی پیش روی ما وجود دارد.

3. افزایش ترافیک سایت
یکی خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام از قابلیت های مهم در اینستاگرام امکان جاگذاری لینک سایت و یا کانال های تلگرامی در بیو و قسمت استوری اینستاگرام می باشد. در واقع با افزایش بازدید پیج، امکان لمس و کلیک خوردن لینک جاگذاری شده شما در قسمت بیو بالا می رود و در پی آن باعث افزایش ترافیک سایت شما خواهد شد.

مقاله پیشنهادی: افزایش ترافیک سایت با شبکه های اجتماعی در سال 2020

افزایش بازدید اینستاگرام
اپلیکیشن اینستاگرام قابلیت های فراوانی دارد که تیم پشتیبانی از این نرم افزار به صورت دوره ای ویژگی های جدیدی را به آن اضافه می کند. کار با برخی از این قابلیت ها خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام بسیار آسان بوده و تنها

نیاز است که در زمان مشخص و با خلاقیتی بیشتر از آن استفاده کنید. استوری، پست، کپشن، هشتگ و… از مواردی هستند که شما را در داشتن فالوور های بیشتر یاری می کنند.

1. نام کاربری خود را قوی بسازید
اگر به تازگی می خواهید پیجی بسازید، دقت داشته باشید که اولین نکته در شروع کار، نوشتن یک نام کاربری مناسب است که ارتباط شما با دیگر افراد را رقم می زند. نام کاربری حتما باید شاخصه های مناسبی داشته باشد. هر چه نام کاربری خود را قوی تر بسازید، مسلما سرعت افزایش بازدید اینستاگرام شما چند برابر خواهد شد.

مقاله مرتبط: انتخاب و تغییر نام کاربری در اینستاگرام

کوتاه باشد: حتما از یک نام کابری کوتاه استفاده کنید که بتواند به راحتی در ذهن کاربر ماندگار شود.
به هم پیوسته باشد: حدالامکان از امکاناتی چون آندرلاین، نقطه، ویرگول و اقسامی از این قبیل استفاده نکنید.
مرتبط با موضوع پیج باشد: به عنوان مثال در خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام نظر بگیرید که پیجی مربوط به پوشاک دارید، کلماتی مانند خوش دوخت، طراح بسیار مناسب هستند چرا که به این حوزه مربوط هستند.
حتما بر فرهنگ مکان مخاطبان خود آشنایی جزئی داشته باشد: به عنوان مثال اگر در حوزه ی لباس های کردی فعالیت می کنید، تا حدودی اصطلاحات رایج پوششی آن ها را بشناسید تا بتوانید نزدیک ترین واژه به گفتمان آن ها را انتخاب کنید. خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام از این کار اصلا نترسید. اصلا نیاز نیست که ساعت ها مطالعه داشته باشید. به راحتی می توانید با یک جستجوی ساده در اینترنت به واژه های بسیاری دسترسی پیدا کنید.

نکته: اگر هم اکنون نام کابری خود را ساخته اید، اصلا نگران نشوید. شما می توانید تمرکز خود را بر روی بیو و دیگر امکانات که در ادامه گفته خواهد شد، قرار دهید.

2. پروفایل پیج را جذاب کنید
دقت داشته باشید که نام کاربری و پروفایل پیج اولین تیر هدفی هستند که شما به سمت مخاطب پرتاب می کنید. این دو مقوله در افزایش بازدید اینستاگرام بسیار اثر گذار هستند. مخاطب در هر زمانی سریعا به نام کاربری و پروفایل شما دقت می کند. در ساخت پروفایل شاخصه های زیر را دقت کنید.

اندازه ی تصویر: محل قرارگیری پروفایل اینستاگرام به صورت دایره ای است. حتما توجه داشته باشید که عکس قرار گرفته بتواند وضوح و نگاه جامعی را به مخاطب ارائه کند. خیلی پیش آمده است که کاربر زمانی که عکسی را در صفحه ی پروفایل قرار می دهد، مقداری از تصویر دیده نمیشود. حتما به قوانین اینستا در اندازه ی تصویر دقت کنید.

مقاله مرتبط: بهینه سازی سایز تصویر در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر

کیفیت تصویر: برخی از کاربران به دلیل اندازه ی کوچک پروفایل دقتی به میزان کیفیت تصویر نمی کنند. در صورتی این موضوع به شدت بر روی کابر اثر گذار است. تا آن جا که می توانید تصویری با کیفیت قرار دهید؛ چرا که این موضوع حرفه ای بودن شما را به مخاطب می رساند.

نکته: برای عکس برداری سعی کنید از دوربین استفاده کنید.

موضوعیت تصویر: تصویر قرار داده شده حتما باید با موضوع پیج همخوانی داشته باشد. اگر پیج در زمینه ی لوازم آرایشی فعالیت دارد، تصویری قرار دهید که در نگاه اول این موضوع را به کاربر تفهیم کند.

3. بیوگرافی عالی بنویسید
بیوگرافی تصویر ساده ای از شخصیت و هدف شما از ایجاد و مدیریت پیج را نشان می دهد. بیشتر خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام کاربران معتقدند که بیوگرافی بخش اصلی پروفایل شما را شامل می شود که افزایش بازدید اینستاگرام شما را در پی خواهد داشت. شما در هر زمان که بخواهید می توانید بیوگرافی خود را عوض کنید، پس تا جایی که می توانید سعی کنید آن را به روز نگه دارید.

چگونه یک بیوگرافی عالی در اینستاگرام بنویسیم ؟
مقاله مرتبط: بیو اینستاگرام خود را متحول کنید

بسته به صفحه خود بیوگرافی بنویسید: با نوشتن یک بیوگرافی مناسب که مربوط به موضوع صفحه باشد، میزان حرفه ای بودن شما مشخص می شود. به این صورت که اگر می خواهید کالایی را بفروش برسانید در مورد آن کالا بنویسید تا مخاطب از موضوع و هدف پیچ شما مطلع شود.

لینک: بخش بیوگرافی یک ویژگی بسیار عالی دارد، در این بخش می توانید یک هایپر لینک به وب سایت های دیگر قرار داده تا دنبال کنندگان خود را به مکان دیگری غیر از صفحه خود منتقل کنید. این بخش به ویژه برای صفحه های تجاری بسیار عالی می باشد.

جذاب بنویسید: در نوشتن بیوگرافی حتما از کاراکتر ها و ایموجی ها استفاده کنید. استفاده ی به جا و خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام درست از شکلک ها و ایموجی ها، خلاقیت شما را نشان می دهد. ایموجی ها و شکلک ها از هزاران کلمه قدرتمند تر هستند و هدف و منظور جمله را به مخاطب القا می کنند.

اندازه : بیوگرافی حداکثر می تواند شامل ۱۵۰ کاراکتر باشد، پس تا می توانید از این تعداد به خوبی استفاده کنید.

نکته: اگر پیچی با موضوع فروشگاهی دارید می توانید پیچ خود را با وصل کردن به فیسبوک، بیزینسی کنید. با تبدیل پیچ خود به پیج فروشگاهی، اینستاگرام هر هفته برایتان آمار بازدید، جذب فالوور و… نشان خواهد داد تا شما بینش خوبی از پیچ خود پیدا کنید.

4. موضوع پیج را مناسب و پر مخاطب انتخاب کنید

انتخاب موضوع پر طرفدار و محبوب، می تواند شما را در داشتن یک پیج با بازدید بالا کمک شایانی کند. از این خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام رو حتما موضوعات مختلفی را بررسی کنید. حتی به پیج رقیب های خود یا اکانت هایی که در حال تولید محتوا در راستای همان موضوعی می باشند که شما هم می خواهید بر اساس آن، پیج خود را مدیریت و تولید محتوا کنید؛ پیدا کرده و آن ها را بررسی کنید

در این بین سعی کنید موضوعی را برای پیج خود انتخاب کنید که مخاطب های زیادی داشته باشد. در بررسی های خود دیده اید که چنین موضوعاتی در اینستاگرام موفق شده اند و بازدید و لایک مناسبی را به همراه داشته اند. موضوعات طنز و کمدی باعث افزایش بازدید اینستاگرام شما خواهند شد. علاوه بر آن ها، موضوعات چالشی نیز فاللور ها را تا مدت ها با شما همراه می کنند.

5. محتوای عالی بسازید
مگر میشود تولید محتوا را دست کم گرفت. در افزایش بازدید اینستاگرام، محتوای عالی نقش بسزایی دارد. همانطور که سئو کارها برای اهمیت دار نشان دادن تولید محتوا می گویند محتوا پادشاه است. همین مورد نیز در اینستاگرام حرف اول را میزند.

مقاله مرتبط: نحوه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی

اگر شما محتواهایی را تولید خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام و در اکانت خود چه به صورت پست و یا استوری منتشر کنید بدون شک با مرور زمان هم فالوور و هم بازدید پیج تان آنقدری بالا خواهد رفت که روزانه سفارش تبلیغات در اینستاگرام خواهید داشت. با افزایش بازدید اینستاگرام و پذیرش تبلیغات می توانید روزانه درآمدی میلیونی داشته باشید.

6. استوری ها را با فیلم همراه کنید
محتوای عالی شاخصه هایی دارد که با رعایت 20 درصدی هر کدام از شاخصه ها، می توانید بازدید بالا برای هر پست و یا استوری را تجربه کنید. دو فضای محتوایی استوری و پست می توانند در زمان های مختلف نیاز های شما را جوابگو باشند. همواره به یاد داشته باشید که استوری ها دریچه ی ورود به پست های شما هستند. خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام کاربران اصولا بر روی استوری ها وقت زیادی نمی گذارند به همین دلیل ماندگاری استوری در ذهن مخاطب کم است. اما مدت زمان دقت بر روی آن نسبتا بیشتر است.

مقاله مرتبط: ته و توی استوری اینستاگرام برای اونایی که می خوان اینستا باز حرفه ای بشن

استوری داستان خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام کوتاهی است که تنها ظرف چند ثانیه خود را نشان می دهد. استوری ها می توانند تنها تا 24 ساعت باقی بمانند. در استوری حتما از تصاویر استفاده کنید. در بیشتر آمارها نشان داده شده است که تصاویر اولین تیر هدف مخاطبین هستند. شما باید با تصاویر جذاب مخاطب را برای چند ثانیه بر روی پیج خود نگه دارید، تا در همین چند ثانیه مشتاق خواندن مطلب شود.

اگر دقت کرده باشید می بینید که زمان مشاهده ی یک استوری بسیار کوتاه است، پس سعی کنید با مطالب جذاب در خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام همان چند ثانیه نگاه مخاطب را شکار کنید. در استوری ها حتما از تیتر استفاده کنید. تیتر کوتاه و پرمعنا داشته باشید.

7. مجموعه پست بسازید
هنگامی که به خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام پیجی وارد می شوید، مجموعه ای از پست ها را می بینید. تا آن جا که می توانید تمامی پست ها را در یک موضوع خاص چینش کنید. تا در یک نگاه کاربر هویت کلی پیج شما را بشناسد.

مقاله پیشنهادی: گذاشتن چند فیلم و عکس در یک پست اینستاگرام

در ادامه قابلیت هایی از پست ها و استوری ها را بیان می کنیم که می توانید با تمرکز بر روی خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام دو نمونه از آن ها شاهد افزایش فالوور های خود باشید.

https://golestanigram.com/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85-%d9%88-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c/
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
نویسنده : رنگ زندگی
تاریخ : سه شنبه 26 مرداد 1400
مطالب مرتبط با این پست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: