پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
سایت رسمی کوین ترودو
نوشته شده در چهار شنبه 10 دی 1399
بازدید : 331
نویسنده : رنگ زندگی

کوین ترودو یا کوین مارک ترودو از جمله شخصیت های محبوبی است که سمینارها و دوره های مختلفی را برگزار کرده تا قوانین موفقیت و رازهای گروه های مخفی را با افراد عادی جامعه به اشتراک بگذارد و آن ها را از این رازها باخبر کند. این کار کوین ترودو با مخالفت های شدید روبرو شد به صورتی که او را به زندان انداختن و حاضر نیستند این رازهای به دست مردم عادی جامعه برسه.

خواندن زندگینامه افراد موفق به شما کمک خواهد کرد تا با رازها و باورهای این افراد بیشتر آشنا شوید و سریع تر به اهداف خود دست پیدا کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با بیوگرافی کوین ترودو، کار آفرین و نویسنده موفق آمریکایی بیشتر آشنا شوید.

خواندن این بیوگرافی هم می تواند برای شما جذاب باشد: بیوگرافی استیو بالمر مدیر عامل محبوب شرکت مایکروسافت

دوران کودکی و جوانی کوین ترودو
کوین در ۶ فوریه سال ۱۹۶۳ در شهر لین واقع در ماساچوست آمریکا و در یک خانواده فقیر دیده به جهان گشود. پدر کوین رابرت ترودو جوشکار بود و در یک مغازه جوشکاری کوچک مایحتاج و خرج خانواده را تامین می کرد و مادرش ماری ترودو خانه دار بود. کویین ترودو بسیار باهوش بود و به درس و مدرسه علاقه شدید داشت. همچنین همیشه جز شاگردهای زرنگ و موفق مدرسه به شمار می آمد و توانسته بود موفقیت های چشمگیری را به دست آورد.

پس از اتمام دبیرستان در سن ۱۷ سالگی کار خود را با خرید و فروش خودروهای دست دوم آغاز کرد. سپس در سال ۱۹۹۳ برای کسب درآمد و ثروت بیشتر وارد نت ورکینگ شد. کوین از فن بیان بسیار بالایی برخوردار بود به صورتی که می دانست با اطرافیان و مشتریان خود چگونه ارتباط برقرار کند. از این رو توسط یکی از دوستان خود وارد عرصه تلویزیون شد و برای شرکت های مختلف تیزر های تبلیغاتی را تولید و آماده می کرد. در نتیجه در مدت زمان کوتاهی کوین توانست به موفقیت چندانی در حوزه مالی دست پیدا کند.

دوران کودکی و جوانی کوین ترودو

کوین ترودو و گروه های مخفی
در این بخش از بیوگرافی کوین ترودو به نحوه آشنایی کوین با گروه های مخفی و آشنایی با رازهای مخفی این گروه ها می پردازیم پس همچنان با ما همراه باشید. کوین ترودو همیشه کنجکاو بود و دوست داشت که به یک شخص مهم و ثروتمند تبدیل شود. از این رو به دنبال راه های مختلفی برای ثروتمند شدن بود و کتاب های زیادی را مطالعه می کرد. تا اینکه با یک شخص که در سمینارهای خود بارها از اوی یاد کرده است اما نام او را به زبان نمی آورد، چرا که به گفته خود او قول داده است، ملاقات کرد.

آن شخص که شور و اشتیاق کوین را برای یادگیری و تغییر دید، پس تصمیم گرفت که او را با گروه های مخفی آشنا سازد. بر طبق گفته های کوین ترودو تمامی آموزش های این گروه بر اساس کتاب ها، دوره های و سمینارهایی بود که تنها در بین گروه های مخفی وجود داشت و مردم عادی از آن ها بی خبر بودند. کوین ترودو تمامی آموزش ها را به عنوان یک شاگرد یاد گرفت و کم کم موفقیت های زیادی را در حوزه های مختلفی به دست آورد. پس از مدتی برخی از افراد گروه های مخفی تصمیم گرفتند که همانند اندرو کارنگی این رازها را در اختیار مردم عادی جامعه نیز قرار دهند، اما با مخالفت های شدید زیادی روبرو شدند.

کویین تصمیم گرفت که این رازها را برای مردم عادی نیز برملا سازد تا آن ها نیز بتوانند زندگی راحتی را تجربه کنند. پس شروع به نوشتن کتاب های مختلفی در حوزه موفقیت، ثروت، سلامتی، روابط کرد و دوره های مختلفی را نیز برگزار نمود.

دانلود کتاب زنان و مردان موفق در جهان

دوره ها و کتاب ها کوین ترودو
ترودو برای آموزش رازهای گروه های مخفی دوره ها و سمینارهای مختلفی را برگزار کرد تا مردم عادی نیز بتوانند از آن ها استفاده کنند. از جمله این دور ها می توان به دوره ” آرزوی تو دستور توست “، ” ۲۵ راز موفقیت “، ” القا به ذهن”، ” چگونه یک ماشین پولساز همیشگی بسازیم”، ” درمان های طبیعی که نمی خواهند شما بدانید ” و ” رویاهای بزرگ داشته باش ” می باشد. تمامی این دوره ها به صورت صوتی آماده شده است، چرا که علاوه بر افراد عادی، سیاستمداران و ثروتمندان زیادی در آن شرکت داشته اند که نمی خواهند دیده شوند. در تمامی این دوره ها نکته اصلی که مدام تکرار می شود این است که ” ما خالق زندگی خودمان هستیم و به تمام آرزوها و خواسته هایمان می توانیم دست پیدا کنیم، به شرطی که به این آرزوها باور و ایمان داشته باشیم “.

دوره ها و کتاب ها کوین ترودو

زندگی شخص کوین ترودو
بر طبق اطلاعات به دست آمده، کویین ترودو سه بار ازدواج کرده است و صاحب هیچ فرزندی نیست. اولین ازدواج او با Oleksandra Polozhentseva یک مهاجر اوکراینی بود که اطلاعات دقیقی در مورد او در دسترس نیست. در سال ۲۰۰۷ او با کریستین دورو که یک دانشجویی نروژی بود ازدواج کرد اما ازدواج آن ها تنها چهار ماه طول کشید و از هم جدا شدند، تا اینکه در سال ۲۰۰۸ با ناتالی ببنکو اوکراینی آشنا شد و با هم ازدواج کردن و زندگی تازه ای را آغاز نمود. کوین ترودو در حال حاضر صاحب بیش از ۶۰ شرکت و ۳ شبکه تلویزیونی است و یکی از ثروتمندان حال حاضر در جهان می باشد.

در این مقاله شما را با بیوگرافی کوین ترودو کارآفرین، ثروتمند و نویسنده آمریکایی آشنا ساختیم. خواندن زندگی نامه افراد موفق از جمله راه هایی خواهد بود که به شما کمک می کند تا با افرادی آشنا شوید که قبلا شرایطی همانند شما را داشته اند و حالا به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کرده اند. آشنایی با این افراد به شما کمک خواهد کرد تا بیشتر با باورهای آن ها آشنا شوید و سریع تر به موفقیت های خود دست یابید. برای آشنایی بیشتر با این افراد می توانید کتاب زندگینامه افراد موفق و ثروتمند در جهان را از سایت گرداب جذب خریداری کنید و از خواندن آن بیشتر لذت ببرید.

 

https://kevintrudo.ir/

 
رسیدن به معشوق با استفاده از قانون جذب عشق
نوشته شده در دو شنبه 8 دی 1399
بازدید : 337
نویسنده : رنگ زندگی

قانون جذب عشق چیست؟
قانون جذب عشق چیست؟
انسان یک موجود ارتعاشی است که ذهن انسان همیشه در حال فرستادن ارتعاش به جهان هستی و کائنات است، اما وقتی خواب باشید ارتعاشی که ذهنتان ارسال می کند متوقف می شود، اما هرگز نمی توانید جلوی احساسات تان را بگیرید چون زنده بودن به معنای احساس زندگی است.

وقت خواب هستید هیچ ارتعاشی را به کائنات ارسال نمی‌کنید اما دارای احساسات هستید. و یک سوالی که پیش می آید این است که آیا در خواب هم می توانیم از قانون جذب عشق استفاده کنیم؟

کلاً بحث احساسات یکی از مهم ترین و اصلی ترین مباحث در قانون جذب و به خصوص در قانون جذب عشق است، زیرا احساسات فعلی شماست که زندگی تان را رقم می زند. احساس به دو دسته احساس بد و احساس خوب تقسیم بندی می شود. دقیقاً احساس مثل یک قطب نما عمل می کند.

اگر احساس بدی داشته باشید نشانه این است که دارید راه را اشتباه می روید و از خواسته و هدفتان دور می شوید. اما اگر احساس خوبی داشتید نشانه این است که دارید راه را درست می روید و باید احساس تان را خوب نگه دارید تا به آن خواسته به هدفی که دارید برسید.

هرچه احساس تان بهتر باشد، زندگیتان بهتر میشود و هرچه احساس بدتری داشته باشید به سمت ناخواسته ها و چیزهایی که نمی خواهید کشیده می شوید. احساس در قانون جذب عشق نقش بسیار مهم و اساسی دارد. شما باید کنترل احساساتتان را در اختیار بگیرید.

پیشنهاد میکنم مقاله قانون جذب پول و ثروت را مطالعه کنید
چرا احساس خوب مهم است؟؟
چرا احساس خوب مهم است؟؟
همانطور که گفتیم احساسات یک راهنمای دقیق است. خانم راندا برن که خالق قانون جذب است می‌گوید مهم‌ترین و اساسی ترین نقش در قانون جذب نقش احساسات است. احساسات به شما نشان می دهد که در حال جذب چه چیزی هستید. اگر احساس بدی دارید نشانه این است که در حال جذب ناخواسته ها و چیزهایی که نمی خواهید هستید و از هدف و خواسته هایتان دور میشوید. اما اگر احساستان خوب باشد اصلاً نباید نگران چیزی باشید چون در حال جذب خواسته ها و نزدیک شدن به آرزوهایتان هستید.

اما نقش احساسات در قانون جذب عشق چیست؟ و از کجا می توانیم بفهمیم که در حال فرستادن ارتعاش عشق به کائنات هستیم؟

تنها با داشتن احساس خوب می توانید تضمین کنید که دارید عشق می بخشید و بر اساس قانون جذب وقتی ارتعاش هر چیزی را بفرستید به شما بر می گردد. وقتی به دیگران عشق بورزید در حال فرستادن ارتعاش عشق به کائنات هستید و عشق زیادی به شما برمی گردد.

به قول مولانا:
خوش باش که هرکه راز داند / داند که خوشی، خوشی کشاند
شیرین چون شکر تو با شاکر / شاکر هر دم شکست آنها

چگونه با استفاده از قانون جذب، عشق جذب کنیم؟
چگونه با استفاده از قانون جذب، عشق جذب کنیم؟
برای اینکه بتوانید از قانون جذب عشق استفاده کنید تا عشق زیادی وارد زندگیتان شود باید ارتعاش آن را به کائنات بفرستید. و کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت می کنند پاسختان را می‌دهند.

شما از طریق محبت کردن، تشویق کردن دیگران، حمایت کردن و قدرشناسی و یا با هر احساس خوب دیگری به دیگران عشق بدهید، همان عشق بیشتر وارد زندگی تان می شود، و عشق را در هر جنبه از زندگی تان مثل سلامتی، ثروت، شادی و شغل وارد می کند.

اگر از طریق عیب جویی، غیبت کردن، خشم، یا هر احساس بد دیگری به دیگران احساس منفی بدهید، همان حس منفی را دریافت خواهید کرد. وقتی شما ارتعاش منفی به کائنات می فرستید، کائنات چندین و چند برابر آن را وارد زندگیتان خواهند کرد.

مطمئن باشید که هر ارتعاشی می فرستید، کائنات چندین و چند برابر آن را وارد زندگیتان خواهند کرد. برای همین است که می‌گویم باید احساستان را خوب نگه دارید.اگر فرد ثروتمندی را می بینید و آن را تشویق می‌کنید و سپس با گفت شایستگی ثروت را به آن می دهید مطمئن باشید در حال جذب ثروت هستید.

اگر دختر پسری را می بینید که در حال عشق ورزیدن به هم هستند و با دیدن آنها احساستان بد میشود در حال جذب نفرت هستید. اما اگر احساس تان را بد نکنید و احساس خوب را در خودتان پرورش دهید مطمئن باشید که در حال جذب عشق و رابطه خوب هستید.

همانطور که گفتم بهترین راه برای اینکه ببینید چه ارتعاش را به کائنات ارسال می کنید باید به احساسات تان توجه کنید. اصل قانون جذب عشق این است که به دیگران عشق بورزید تا عشق بیشتری وارد زندگیتان بشود.

آیا همین الان از قانون جذب عشق استفاده می کنم؟
برای اینکه ببینید دارید از قانون جذب عشق استفاده میکنید ساده ترین راه این است که به رابطه خودتان نگاه کنید. اگر رابطه تان خوب است به این معناست که ارتعاش مثبتی که به کائنات می فرستید بیشتر از ارتعاش منفی از آن رابطه است. اما اگر رابطه خوبی ندارید به این معناست که ارتعاش منفی که می فرستید بیشتر از ارتعاش مثبت است، و بهترین و موثرترین راه این است که ارتعاشی برخلاف ارتعاش منفی تان به کائنات بفرستید.

چگونه با استفاده از قانون جذب عشق، عشق بیشتر وارد زندگیمان کنیم؟
برای این که بتوانید عشق بیشتری را وارد زندگیتان کنید باید ارتعاش مثبت به کائنات بفرستید. البته راه و روش های زیادی برای فرستادن ارتعاش مثبت به کائنات وجود دارد.

 

شاه کلید اصلی قانون جذب عشق و روابط
شاه کلید اصلی قانون جذب عشق و روابط

در این قسمت می خواهم اصلی ترین و مهم نقطه قانون جذب عشق و روابط را به شما بگویند. یکی از مهمترین عواملی که در قانون جذب عشق باعث می شود عشق بیشتری را جذب کنید این است که چقدر خودتان را دوست دارید یا اینکه چقدر شایسته هستید. هر چقدر بیشتر خودتان را دوست داشته باشید و شایستگیتان بیشتر باشد عشق بیشتری را جذب خواهید کرد.

چون جهان بیرون آینه درون است. این مسئله بسیار مهمی است که شاید تا به حال در مورد آن فکر نکرده باشید. منظور از این جمله که جهان بیرون آینه درون است یعنی هر چیزی که درونتان است را همانطور در بیرون دریافت خواهید کرد. بهتر است به شرایط الان تان نگاه کنید. شرایط الانتان نتیجه افکار درونتان است. به عنوان مثال:

 

اگر من فردی بامزه هستم، در هر جمعی که قرار بگیرم یکی از افراد جمع به من می‌گوید که چقدر بامزه هستی.هر چیزی که در درون من است همان را در بیرون دریافت خواهم کرد.

برای اینکه بتوانید شرایط الانتان را تغییر بدهید باید درون تان را تغییر بدهید. باید بر روی درون تان کار کنید.وقتی خودم را دوست داشته باشم یعنی من خیلی دوست داشتنی هستم و هر کجا بروم مورد احترام همه قرار می گیرم و من را دوست دارند.

مهمترین و اصلی ترین بحث در قانون جذب عشق و روابط این است که خودتان را چقدر دوست دارید. هرچقدر خودتان را بیشتر دوست داشته باشید بیشتر مورد احترام قرار خواهید گرفت. هر چقدر خودتان را دوست داشته باشید دیگران هم همان قدر شما را دوست دارند.

پس به این نکته توجه کنید که مهمترین و اصلی ترین مرحله در قانون جذب عشق این است که خودتان را خیلی دوست داشته باشید. برای روشن شدن مفهوم عشق بخشیدن به دیگران ، اول باید معنی عشق بخشیدن به دیگران را بفهمید.

تلاش برای تغییر دادن طرف مقابل عشق بخشیدن نیست!
بازخواست، ملامت، غر زدن، ایراد گرفتن، شکایت کردن از طرف مقابل عشق بخشیدن!
این که حق با شماست و طرف مقابل تان اشتباه می کند عشق بخشیدن نیست!
اینکه بخواهید هر کاری را که دوست دارید طرف مقابلتان انجام بدهد عشق بخشیدن نیست!
و…

تمام این ها بر خلاف قانون جذب عشق و روابط است. یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که باعث می شود در رابطه تان شکست بخورید، فکر کردن به رابطه شکست خورده قبلی می باشد.

تمام این ها بر خلاف قانون جذب عشق و روابط است. یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که باعث می شود در رابطه تان شکست بخورید، فکر کردن به رابطه شکست خورده قبلی می باشد.

این مسئله بسیار جالب است که آنقدر به شکست خودتان فکر می‌کنید که در رابطه جدیدتان باز شکست میخورید. به عنوان مثال با یک نفر وارد رابطه ای می شوید و قرار ازدواج می گذارید اما یک هفته مانده به تاریخ ازدواج طرف مقابلتان به شما خیانت می کند و شما را ترک می کند. دقیقا همین سناریو پشت سر هم در روابطتان ایجاد می شود. نفر بعدی هم به همین صورت و نفر بعدی نیز همینطور و نفرات بعدی هم شما را ترک میکنند و این ماجرا ادامه پیدا می کند.

اما شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا این اتفاقات پشت سر هم رخ میدهد؟

وقتی این اتفاقات پیش آمد و شما ترسیدید، وقتی چندبار شکست بخورید و وارد یک رابطه جدید بشوید شما با فکر کردن به رابطه های قبلی تان ارتعاش آنها را به کائنات می فرستید و احساس تان بد می شود و همین احساس بد، اتفاقات بد را وارد زندگی تان می کند و در نهایت در رابطه جدیدتان دچار مشکل می شوید.

 

قانون جذب عشق

قانون جذب عشق همه چیز را به شما می دهد. برای اینکه بتوانید از این قانون قدرتمند استفاده کنید باید اصول قانون جذب را بدانید. قانون جذب در دقیقه مانند یک طناب است که به هر چیزی که فکر می‌کنید آن را به سمت خودتان می کشید. شما هرگز نمی توانید با طناب چیزی را هل بدهید.

استفاده از قانون جذب کار بسیار سخت و دشواری است، البته در ابتدای راه ممکن است برایتان سخت و دشوار باشد. وقتی اصول استفاده از قانون جذب را یاد گرفتید می توانید در تمام جنبه های زندگی تان از آن استفاده کنید البته تمام خواسته و اهدافی که دارید برسید.

شما قدرت اختیار دارید و می توانید افکارتان را کنترل کنید. شما هرگز نمی توانید همزمان به دو چیز فکر کنید. تنها وظیفه شما این است وقتی افکار منفی وارد ذهنتان شد باید افکار مثبت را جایگزین آنها کنید. یکی از ابزارهای بسیار قدرتمند در قانون جذب عشق این است که به نکات مثبت دیگران توجه کنید.

مهمترین راز قانون جذب عشق این است که شما می توانید هر چیزی را که دوست دارید به خودتان بچسبانید. فقط کافیست آن چیزی را که دوست دارید را در سایر افراد جستجو و پیدا کنید. اصلا کار سخت و دشواری نیست.

خیلی ساده است. فقط و فقط شما باید به ویژگی‌های مثبت افراد داخل زندگیتان توجه کنید به عنوان مثال:

اگر فردی در زندگی شما بد قول است اصلا نباید به بدقولی و توجه کنید باید ببینید که چه ویژگی های مثبتی دارد و به آنها توجه کنید. مثلاً: مفرد بدقول است ولی مهربان است، و شما باید به مهربانی او توجه کنید. یا اینکه فردی بدقول است اما خوش صحبت است، شما باید به خوش صحبتی او توجه کنید. اگر بتوانید از این دید به افراد داخل زندگی تان توجه کنید شما به بهترین شکل ممکن توانستید از قانون جذب عشق استفاده کنید.

جذب نیمه گمشده با قانون جذب عشق
جذب نیمه گمشده با قانون جذب عشق

در این بخش قصد دارم در مورد جذب نیمه گم شده با شما صحبت کنم. خیلی از دوستان از من می پرسند که چطور میتوانیم نیمه گمشده مان را جذب کنیم؟

1_ برای این که بتوانید نیمه گمشده تان را جذب کنید بهترین کاری که باید انجام دهید در قدم اول باید شایستگی خودتان را افزایش بدهید. باید به خودتان ثابت کنید که شایسته بهترین چیزها در زندگی هستید. برای افزایش شایستگی تاکید می کنم تمارین قانون جذب را انجام دهید. شما با انجام تمرین روزانه قانون جذب می توانید شایستگی تان را افزایش بدهید.

2_ دومین مرحله برای جذب نیمه گمشده این است که اعتماد به نفس تان را بدهید. پیشنهاد می کنم تمرین روزانه اعتماد به نفس را که در بخش اعضای ویژه برای تمام قرار دادم انجام بدید.

3_مهمترین راز برای جذب نیمه گمشده این است که به نکات مثبتی که دوست دارید طرف مقابلتان داشته باشد توجه کنید و آنها را احساس کنید.

 

سوالات پرتکرار در زمینه قانون جذب عشق
با توجه به اینکه بسیاری از افراد سوالات زیادی در زمینه قانون جذب عشق از من پرسیده بودند تصمیم گرفتم به صورت کامل جواب یکسری سوالات پرتکرار را در این بخش بدهم. پس همراه من باشید

1- آیا میتوانید یک فرد خاصی را جذب کنیم؟

همان طور که میدانید تمام ما یک موجود ارتعاشی هستیم البته بر اساس قانون جذب جذب یک فرد خاص شدنیه اما چون فرد موردنظرتون هم یک موجود ارتعاشیه باید باهاش هم ارتعاش شوید تا بتونید جذبش کنید. البته اصلا تاکیدی به جذب یک فرد خاصی ندارم پپیشنهاد میکنم با تکنیکی که برای جذب نیمه گمشده گفتیم نیمه گمشده خودتونو جذب کنید.

 

2- چطور باورهای نادرست در زمینه قانون جذب عشق و روابط را پیدا کنیم؟

کلا شاه کلید پیدا کردن باورهای مخرب در قانون جذب استفاده از قدرت احساساتتان است. برای شناسایی باورهای شتباهتان باید به احساساتتان توجه کنید. در هر زمینه ای مثل جذب پول و ثروت یا حتی روابط و… احساساتتان بد بود نشانه باورهای اشتباه شماست. با این تکنیکی که به شما گفتم خیلی راحت میتونید باورهای اشتباه را از باورهای درست تشخیص بدید. این تکنیک فقط برای شناسایی باورهای مخرب در زمینه جذب عشق نیست و در تمام زمینه ها مثل جذب پول ، جذب شغل مورد علاقه و… کاربرد دارد.

 

3- چطور رابطه خوبی داشته باشیم؟

برای داشتن یک رابطه عالی باید ارتعاش یک رابطه بی نظیر را به کائنات بفرستید. باید ورودی های مثبتی به ذهنتان بفرستید. شما از طریق دیدن،شنیدن و… ورودی هایی به ذهنتان میفرستید. برای همین برای اینکه بتوانید رابطه بی نظیری بسازید ورودی ذهنتان را کامل در اختیار بگیرید. حتما از چیزهای منفی مثل اتفاقات بد گذشته ، فیلم های شبکه های ماهواره ای و… خودداری کنید. در کل از کارهایی که احساسات منفی در شما ایجاد میکنم دوری کنید تا اتفاقات مثبت وارد زندگیتون بشه.

 

4- چطور احساساتمان را خوب نگهداریم؟

ممکن است خوب نگهداشتن احساسات کار سخت و دشواری باشد. برای خوب نگهداشتن احساساتتان باید افکار خوب و مثبتی در خودتان ایجاد کنید.راحتترین و ساده ترین راه استفاده از جملات تاکیدی مثبت و تجسم خلاق است. میتوانید خودتان را در رابطه رویایی تجسم کنید. میتوانید با خودتان در مورد یک رابطه رویایی صحبت کنید و…

 

 

جمع بندی:

قانون جذب(law of the attraction) یک قانون ثابت است که همیشه و در همه جا برای تمام افراد در حال عمل کردن است. شما با استفاده از این قانون می توانید به تمام اهداف و خواسته هایتان برسید. برای اینکه بتوانید از این قانون استفاده کنید باید اصول استفاده از قانون جذب را بدانید. تمام زندگیتان نتیجه افکارتان است. اگر بتوانید افکارتان را در جهت خواسته هایتان راهنمایی کنید و ارتعاش آرزوهایتان را درست به کائنات بفرستید مطمئن باشید با این خواسته به هدفی که دارید خواهید رسید.

شما با استفاده از قانون جذب عشق می توانید رابطه عاشقانه و دلخواهی را داشته باشید. اگر می خواهید که از قانون جذب عشق استفاده کنید باید مواردی را که در بالا گفتم در روابطتان استفاده کنید. یادتان باشد که ترس از دست دادن یک فرد، یکی از مخرب ترین احساسات در یک رابطه عاشقانه است که باعث می شود ارتعاش منفی بسیار قدرتمندی به سمت کائنات ارسال شود و همین موضوع باعث می شود که از فرد مورد علاقه تان فاصله بگیرید و در نهایت رابطه تان خراب می شود.

بنابراین احساسات اهرم بسیار قدرتمند در قانون جذب عشق است اهمیت بسیار زیادی دارد. پس وقتی که شما احساسات مثبت و خوب را درونتان نسبت به عشق و روابط عاشقانه پرورش می دهید، به این معناست که شما از قانون جذب عشق برای رسیدن به یک رابطه ایده آل و رویایی استفاده میکنید. اگر به این مطلب و نکات گفته شده در آن عمل کنید مطمئن باشید می توانید یک رابطه ایده آل را تجربه کنید.

 

https://www.janblaghy.ir/learn-the-law-of-attraction-to-attract-love-and-health/

 
زندگی نامه کوین ترودو
نوشته شده در جمعه 5 دی 1399
بازدید : 352
نویسنده : رنگ زندگی

توضیحات
جادوی باور دوره ۲۵ راز ثروتمند شدن کوین ترودو را برای اولین بار در ایران ترجمه فارسی و دوبله فارسی کرده است.

کوین ترودو در تمامی آثار خود تأکید بسیاری بر روی بالا بردن میزان یادگیری و آموزش پذیری دارد زیرا با بالا بردن این میزان سریع تر و راحت تر می توانید مسائل و موضاعات متفاوت را یاد بگیرید. در این دوره ۲۵ راه و یا راز طلایی ثروتمند شدن به شما آموزش داده می شود.

دانلود دوره ۲۵ راز ثروتمند شدن کوین ترودو برای مشترکین سایت جادوی باور رایگان می باشد؛ در ادامه به بررسی این دوره خواهیم پرداخت.

دسته بندی آموزش های کوین ترودو
نمونه دوره ۲۵ راز ثروتمند شدن از کوین ترودو

اگر شما عزم خود را جزم کرده اید تا برای یادگیری مباحث موفقیت فردی و قانون جذب وقت بگذارید بیشتر راه را پیموده اید و به اصل دوم یعنی قابلیت تغییر پذیری رسیده اید. در اصل قابلیت پذیری شما آنچه را که از قوانین این جهان آموخته اید را باید در زندگی به کار ببندید.

اصل بعد مراحل یادگیری کوین ترودو می باشد که به ۴ بخش اصلی تقسیم می شود و هر کدام از این بخش ها توضیحات تکمیلی ای دارد که در دوره ۲۵ راز ثروتمند شدن به شما آموز داده خواهد شد. مراحل یادگیری کوین ترودو به شرح زیر است

بخش اول مراحل یادگیری کوین ترودو: شما نمیدانید که چه چیزهایی را نمیدانید!!
بخش دوم مراحل یادگیری کوین ترودو: شما متوجه میشوید که چیزهایی وجود داشته اند که از آنها اطلاعی نداشته اید!!
بخش سوم مراحل یادگیری کوین ترودو: با فهمیدن مرحله دوم شروع میکنید به صورت آگاهانه و عمدی تغییراتی رب در ذهنتان که بیشتر همان ارسال ارتعاش است را تمرین میکنید.
بخش چهارم مراحل یادگیری کوین ترودو: اما مرحله آخر رسیدن به مرحله ناآگاهی و شایستگی است. مرحله ای که کوین ترودو توضیح میدهد که همه چیز برای شما خود به خود اتفاق می افتد؛ حتی ثروتمندان و افراد موفق جامعه هم در این مرحله قرار دارند یعنی همه افکار و آرزوهای شما به صورت ناخودآگاه در ذهن شما در حال تصویر سازی است و بدون اینکه انرژی زیادی رو از شما مصرف کنند شما رو به آرزوهایتان میرساند در این مرحله شما بدون این که خودتان هم متوجه شوید بهترین تصمیم ها را میگیرید.
به صورت ناخودآگاه یک مدل طرز فکر پیدا خواهید کرد. اگر الان بیشترین درآمد را در حالت خیلی منطقی ماهی دو میلیون تومان تصور میکنید و اصلا از به دست آوردن این درآمد نگران هم نیستید و مطمئن هستنید که قابل دسترس است در مرحله چهارم که ارتعاشات ثروت در ذهن شما به مرحله ناخودآگاه رسیده باشد درمورد درآمد های چندین برابری هم همین احساس را دارید.

زندگینامه کوین ترودو
خواندن زندگینامه کوین ترودو به عنوان برگزار کننده دوره ۲۵ راز ثروتمند شدن و سایر دوره ها، سمینارها و کتاب های قانون جذب و موفقیت فردی می تواند کمک بسیاری برای درک بهتر سخنان وی به شما بکند.

کوین ترودو در سال ۱۹۶۳ در ماساچوست آمریکا متولد شد پدر وی جوشکار بود. کوین ترودو دوران دبیرستان را در همان شهر در دبیرستان سن مری سپری کرد. پس از آن مقطع، ترک تحصیل کرد و برای به دست آوردن پول با یکی از دوستانش مشغول حرفه خرید و فروش خودرو شد و پس از مدت اندکی تصمیم گرفت وارد نتورک یا بازاریابی شبکه ای شود که البته در این حرفه موفقیت های بسیاری را بدست آورد.

کوین یک مولتی میلیونر خود ساخته آمریکایی است و چندین شبکه معروف تلویزیونی دارد. معروف ترین آن شبکه گلف انگلیس است؛ ترودو فقط یک مربی موفقیت نیست و از این راه به موفقیت و ثروت نرسیده است. در واقع برگزاری سمینار شاید یک تفریح برایش باشد در نتیجه زندانی شدنش میتوانند دلایل بسیار متعددی داشته باشد.

ترتیب دوره های کوین ترودو به شرح زیر است

مقدماتی: آرزوی تو دستور توست
سطح۱ رویاهای خود را خلق کنید آلمان
سطح۱ انرژی کیهانی زوریخ همین صفحه
سطح۲ واقعیت خود را خلق کنید
سطح۳ موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد
سطح۴ مهارت های زندگی القا به ذهن
سطح۵ به زودی منشر میشود
سطح ۶ به زودی منشر میشود
سطح ۷ راز نهایی ( آخرین دوره برگزار شده کوین ترودو)
توجه: برخی دوره ها با ۲ فرمت زیر نویس و دوبله وجود دارد که دگمه آن در هرصفحه قرار دارد
کوین ترودو پس از برگزاری سطح ۷ به نام راز نهایی به ۱۰ سال زندان محکوم شد در نتیجه سطح ۸ فعلا برگزار نشده است

https://www.janblaghy.ir/%da%a9%d9%88%db%8c%d9%86-%d8%aa%d8%b1%d9%88%d8%af%d9%88-%da%a9%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f-%d8%b1%d8%a7%d8%b2-%d8%a7%d9%86%d8%ac%d9%85%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ae%d9%81%db%8c/

 
تاثیر قانون کارما در زندگی چیست ؟
نوشته شده در سه شنبه 2 دی 1399
بازدید : 347
نویسنده : رنگ زندگی

ارتباط مشکلات بشری با” کارما “چیست

حجت الاسلام و المسلمین سعید محمدی کارشناس همکار مرکز ملی پاسخگویی به شبهات دینی در ارتباط با کارما و مفاهیم مرتبط با آن مانند تناسخ و شبهه ایجاد مشکلات بشری به دلیل عدم استفاده از این مفهوم توضیحاتی ارائه کرد.
به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، کارشناس مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی در ارتباط با یکی از رایج‌ترین شبهات این روزهای فضای مجازی یعنی «کارما» و ایجاد این شبهه در قالب اصول روانشناسی که «مشکلات مادی بشر با توسل به اصول چندگانه «کارما» قابل رفع است»، توضیحاتی ارائه کرده است.

در این ارتباط حجت الاسلام و المسلمین سعید محمدی در گفت و گویی با بیان اینکه، کارما یکی از مفاهیم اساسی و وجه اشتراک هندوئیسم، بودائیسم، سیکیسم، جینیسم و ‏عرفان‏های کاذب است، اظهار داشت: این مفهوم چنان فراگیر شده که امروزه بسیاری از افراد همه مشکلات خود را بر اثر کارما می دانند و با توسل به این نوع عرفان کاذب در پی رفع مشکلات زندگی خود هستند.

کارما و معادگریزی

وی با بیان اینکه کارما به این موضوع اشاره دارد که عملکردهای انسان به شکل ذاتی و خودکار نتایجی یا به عبارت بهتر «انتقام کیهانی» را در این زندگی و زندگی بعد به دنبال دارند، افزود: باور جریانات معتقد به کارما بر این هست که معادی در کار نبوده و افراد نتایج اعمال خود را در همین دنیا خواهند دید، در حالیکه همه ما می دانیم که معاد به دلایل متعدد نقلی و عقلی به اثبات رسیده است.

کارما و اعتقاد به تناسخ

کارشناس همکار مرکز ملی پاسخگویی به شبهات دینی با اشاره به اینکه در مقابل اعتقاد به معاد، اعتقاد به تناسخ قرار دارد، ابراز داشت: بنا بر باور تناسخ روح هر موجودی بعد از مرگ، وارد بدن دیگری (حتی بدن‏های غیرانسانی) می‌شود و در آن بدن زندگی جدیدی را شروع می‌کند.

وی با بیان این توضیح که کارما در واقع اصلی از «تناسخ» است و می گوید که اعمال افراد بر کیفیت این زندگی و زندگی های بعدی او تاثیر خواهد داشت، تاکید کرد: بر این مبنا اگر فرد کار خوب انجام دهد، در بدن های بعدی زندگی خوبی خواهد داشت و اگر کار بد انجام دهد، زندگی بدی در انتظار اوست.

محمدی با اشاره به اینکه این چرخه های متوالی و انتقال روح به قالب های دیگر آن قدر پیش می‌رود تا بابت کارهایی که کرده تسویه حساب کند، به حدیثی از امام رضا (ع) در این ارتباط اشاره کرد و ابراز داشت: امام رضا (ع) می فرمایند که «کسانی که قائل به تناسخ هستند کافر به خداوند بزرگ بوده و تکذیب کننده بهشت و جهنم هستند.»

کارما در قرآن و روایات

وی با اشاره به اینکه در هیچکدام از منابع معتبر دینی همچون قرآن و روایات اشاره ای به کارما نشده و عالمان دینی در جاهای مختلف تناسخ و اعتقاد به آن را رد کرده اند، ابراز داشت: معتقدین به کارما تا به حال در هیچ مجمع معتبر علمی شاهد و دلیل قانع کننده ای برای آن اقامه نکرده اند؛ بر این اساس از یک سو کارما بصورت یک امر مسلم نیست و نظریه ای محسوب می شود که هرگز به اثبات نرسیده است.

مسؤل گروه تبلیغی دیده بان وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: از سوی دیگر نمی توان به طور حتم همه اتفاقات زندگی را به قانون کارما نسبت داد چراکه در این دنیا امور مختلفی هستند که در اتفاقات پیرامون ما نقش اساسی دارند.

وی با بیان اینکه بی‌تردید اعمال گذشته خود انسان، اعمال پدر و مادر و اطرافیان تا حدی، در زندگی فعلی و حتی آینده‌ی فرد اثر می گذارد و هیچ کار خوب یا بدی بدون واکنشی از طرف خداوند نخواهد بود، اظهار داشت: از سوی دیگر می‌دانیم که سختی‌ها، بیماری ها، از دست دادن عزیزان و هزاران مشکل دیگر برای هر کسی ممکن است اتفاق بیافتد، حتی برای انسان‌هایی که دائم در حال انجام دادن کارهای خوب هستند.

کارما می گوید خدایی در کار نیست

محمدی با اشاره به اینکه اعتقاد دین مبین اسلام محور عالم خداوند متعال است اما در کارما خبری از خدا نیست، تاکید کرد: هندوها باور دارند که «کارما» به خودی خود انجام می‌پذیرد و نیازی به مداخله الهی ندارد؛ بر این اساس می گویند این خدا نیست که بخاطر اعمال بشر پاداش می‌دهد یا تنبیه می‌کند، بلکه این اعمال ما است که ذاتاً پیامد های خوب یا بد را همراه خود دارند.

وی اضافه کرد: طبق این باور حتی اگر فرد پشیمان شده و توبه هم بکند سودی به حال وی نخواهد داشت و همچنان عقوبه این کارها در زندگی وی تاثیرات بدی خواهد داشت.

جبری که ظالمانه به نسل بعدی تحمیل می شود

کارشناس همکار مرکز ملی پاسخگویی به شبهات دینی با طرح این سوال که «اگر این جسم کار بدی انجام داده و باید تنبیه شود، پس چرا جسم بعدی عذاب آن را بکشد و اگر این جسم کار خوب کرده چرا آن جسم پاداش ببرد»، گفت: در کارما باید این اصل را بپذیریم که نتایج و پیامدهای اعمال یک نسل از انسان ها به همه نسل‌های بعدی منتقل می شود. یعنی همه اعمال ما بر آینده انسان تأثیر می‌گذارد به نوعی که انسان جدید در تعیین سرنوشت آینده خود نقشی ندارد.

وی ادامه داد: بر این اساس در کارما همان طورکه حیات هر یک از ما به نوبه خود متأثر از اعمال کسانی است که پیش‌تر از ما زیسته‌اند و ما تاثیری در تغییر سرنوشت خود نداریم و محکوم به اعمال گذشته افراد دیگر هستیم و تاوان اعمال آنها را پس می دهیم.

تشکیل نظامهای طبقاتی ظالمانه و تربیت انسانهایی مورد سیطره نظام های حاکمیت غرب

محمدی با اشاره به نتایج شکل گیری اعتقاد به کارما در جوامع بیان داشت: با یک بررسی دقیق متوجه این نکته اساسی و مهم می شویم که در جوامعِ معتقد به کارما شاهد به وجود آمدن نظام های طبقاتی ظالمانه هستیم چراکه آنها معتقدند که اگر کسی یک سیلی به صورتت زد، آن طرف صورتت را بگیر و بگو بازتاب عمل گذشته من است.

وی تصریح کرد: با این باور انسان سر به زیری تربیت می شود که این وسط مورد سیطره نظام های حاکمیت غرب قرار گرفته است؛ در این آموزه ها به راحتی فرهنگ ظلم پذیری شکل منطقی به خود می‌گیرد و بر این اساس باید گفت که دلیل ایجاد مفهوم کارما در این جوامع خود مورد شبهه و سوال است.

اعتقاد به کارما یک اعتقاد انحرافی است

کارشناس همکار مرکز ملی پاسخگویی به شبهات دینی تاکید کرد: با توجه به موارد ذکر شده و موارد متعدد دیگر اعتقاد به کارما یک اعتقاد انحرافی است اما امروزه در جامعه شاهد این هستیم که برخی افراد با توسل به این واژه و تحت این عنوان که با به کارگیری اصل های خاصی در «کارما» می توان زندگی افراد را به شکل کامل تغییر داد در پی جلب نظر افرادی خاص هستند.

وی تاکید کرد: مسلماً افراد وقتی از این واژگان برای تشکیل کلاسهای آموزشی درباره تغییر روند زندگی یا در جایگاه های روانشناسانه استفاده می کنند باید به این نکته هم اهمیت دهند که این کلمات بار معنایی داشته و کارما به هیچ عنوان جدا از باور به آن معنایی ندارد و بر این اساس باید دقت کنیم که جامعه را تحت تاثیر واژه ها و عرفان های انحرافی قرار ندهیم که هیچ نوع مبنای عقلانی و دینی ندارد.

 

https://www.janblaghy.ir/%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%A7-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%9F/

 
آموزش جامع قانون جذب از صفر تا صد
نوشته شده در دو شنبه 1 دی 1399
بازدید : 392
نویسنده : رنگ زندگی

قانون جذب
از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
قانون جذب در فلسفهٔ اندیشه نوین، باوری است که طبق آن با تمرکز بر افکار منفی یا مثبت، مردم می‌توانند تجربه‌های مثبت یا منفی را به زندگی خویش و یکدیگر وارد آورند و آن را تجربه کنند. این باور بر اساس ایده‌ای است که مردم و افکارشان هر دو از «انرژی» ساخته شده‌اند و از طریق فرایند «انرژی‌های همانند، همدیگر را جذب می‌کنند» شخص می‌تواند سلامت و روابط شخصی خویش را ارتقا بخشد. - باور به فرضیه جذب مبتنی بر این ایده است که مردم و افکارشان از «انرژی خالص» ساخته شده‌اند، و از آنجا که «انرژی‌های مشابه یکدیگر را جذب می‌کنند»، شخص می‌تواند با «افکار مثبت» سلامتی و ارتباطات فردی اش را بهبود بخشد.

هواداران پارادایم ذهن-قدرت عموماً تکنیک‌های تجدید شناختی را با تاییدها و تجسم خلاقانه ترکیب می‌کنند تا افکار مثبت و سازگارانه را محدود سازند و افکار منفی و خود تخریب را جایگزین آن نمایند. مؤلفهٔ کلیدی این فلسفه این است که به منظور تغییر مؤثر الگوهای فکری منفی یک نفر، شخص باید احساس کند که (از طریق تجسم خلاقانه) مایل است این تغییرات رخ دهند. ترکیب افکار مثبت و احساسات مثبت به شخص اجازه می‌دهد تا از طریق قانون انرژیک «پیشنهادی»، تجارب و فرصت‌های مثبت را «جذب» نماید. قانون جذب هیچ اساس علمی ندارد و به عنوان شبه علم و خرافات مورد خطاب قرار گرفته‌است.تعدادی از محققان سوءاستفاده از مفهوم علمی توسط هواداران را مورد انتقاد قرار داده‌اند.


محتویات
۱ تاریخ
۲ توضیحات
۳ ادعاهای مطرح شده در رابطه با تأثیرات (قانون جذب)
۳.۱ سلامتی جسم و روان
۳.۲ مسائل مالی و ثروت
۳.۳ روابط
۳.۴ بلندپروازی‌ها
۴ مبانی فلسفی و مذهبی
۵ انتقادات
۶ حامیان برجسته
۷ جستارهای وابسته
۸ منابع
۹ پیوند به بیرون
تاریخ
جنبش اندیشه نو از آموزه‌های فینیاس کویمبی در اوایل قرن نوزدهم شروع شد. وی در اوایل زندگی، به بیماری سل مبتلا شد. متأسفانه درمان دارویی جواب نداد، بنابراین تصمیم گرفت تا از وطنش، لبنان به نیو همسفیر برود. او سلامت خود را بازیافت و بهبود یافت. وی مطالعهٔ مبحث «ذهن در برابر بدن» را آغاز کرد. اگرچه او هرگز از واژهٔ قانون جذب استفاده ننمود، اما توصیفات پایهٔ او مشابه بود، ولی فقط مختص به مبحث سلامت بود:

مشکل در ذهن است، زیرا بدن فقط خانهٔ ذهن می‌باشد و ما بر اساس اهمیتش میزان ارزش آن را تعیین می‌کنیم؛ بنابراین اگر ذهن شما به وسیلهٔ یک دشمن پنهان به یک باور تبدیل شده‌است، با دانش یا بدون دانش، مجبورید آن را به عنوان نوعی بیماری در نظر بگیرید. با این نظریه یا شاید حقیقت، من با دشمن شما روبرو شدم و سلامت و شادی خود را بازیافتم. این کار را گاهی به صورت ذهنی و گاهی با صحبت انجام می‌دهم تا زمانی که توصیفات اشتباه را اصلاح کنم و حقیقت را بنیان بگذارم، و حقیقت خود درمان است. در سال ۱۸۷۷، واژهٔ قانون جذب در کتابی چاپ شد که توسط محقق روسی، هلنا بلاواتسکی نوشته شده بود. کتاب او به بررسی مطالب مرموز و عرفان کهن می‌پردازد. در پایان قرن نوزدهم، این واژه توسط نویسندگان جنبش اندیشه نو به کار گرفته شد. مانند پرنتایس مالفورد و رالف والدو تراین، اما برای آن‌ها قانون جذب نه فقط بر سلامت، بلکه بر تمام جوانب زندگی تأثیر می‌گذاشت. این موضوع در قرن بیستم بسیار مورد توجه قرار گرفت و در کتاب‌های زیادی به بحث گذاشته شد که برخی از آن‌ها جزو پر فروش‌ترین کتاب‌های تاریخ می‌باشند؛ فکر کنید و ثروتمند شوید (۱۹۳۷) نوشتهٔ ناپلئون هیل و شما می‌توانید خود را شفا دهید (۱۹۸۴) نوشتهٔ لوئیس هِی. حتی اگر جنبش عصر جدید ایده‌های جدید زیادی به کار گرفته باشد، از جمله قانون جذب، قانون جذب همچنان یک مفهوم از فلسفهٔ اندیشه نو باقی می‌ماند. در سال ۲۰۰۶، با انتشار فیلم راز، قانون جذب توجه زیادی را به خود جلب نمود. در سال ۲۰۰۷ این فیلم به صورت کتاب نیز چاپ شد. این فیلم و کتاب توجه زیادی را در رسانه‌ها به خود جلب کردند. کتاب روندا برن نیز تأثیر زیادی بر خلق فیلم سینمایی راز، با بازی کیتی هولمز داشت.

توضیحات
نویسندگان جنبش اندیشه نو بر این باورند که قانون جذب همیشه فعال است و تجارب و شرایط هر فرد را بر اساس افکار غالب وی یا تمایلات و انتظاراتش، رقم می‌زند. چارلز هانال در کتابش با عنوان سیستم شاه کلید شوید(۱۹۱۲)، می‌نویسد: بدون شک قانون جذب، شرایط، محیط و تجارب شما در زندگی را بر اساس عادات، خصوصیات و رویکرد ذهنی غالب شما، رقم می‌زند. رالف تراین در کتابش با عنوان با بی‌نهایت تنظیم شوید (۱۸۹۷)، می‌نویسد: قانون جذب یک قانون کیهانی هست که شامل تمام اعمال می‌شود و ما هرچه که می‌طلبیم یا انتظارش را داریم جذب می‌کنیم. اگر ما چیزی را بطلبیم و انتظار دیگری داشته باشیم، به خانه‌ای تبدیل خواهیم شد که علیه خود تقسیم گشته‌است و مسلماً ویران خواهد شد. انتظار چیزی را داشته باشید که می‌طلبید، سپس آنچه که آرزویش را دارید، جذب می‌کنید.

راندا برن در فیلم راز بر تفکر به آنچه که هر فرد می‌خواهد به دست آورد تأکید کرد، اما فکر را باید با حداکثر میزان احساس تقویت کرد. او ادعا می‌کند که ترکیب فکر و احساس همان چیزی است که طلب ما را جذب می‌کند. راز می‌گوید که ذهن ناخودآگاه شما می‌تواند هرآنچه اطراف شما رخ می‌دهد را کنترل کند، از جمله تجارب مثبت مانند هنگامی که عزیزان دور از شما با شما تماس می‌گیرند، و تجارب منفی، مانند مرگ. برن بر قدرت ذهن ناخودآگاه تأکید می‌کند و از خواننده می‌خواهد بر این افکار کنترل کامل داشته باشد تا بتواند در زندگی‌اش علاوه بر عمل، با ذهن نیز به آنچه که می‌خواهد دست یابد. کتابی مشابه دیگر، رسالت است که نوشتهٔ جیمز ردفیلد می‌باشد. او می‌گوید واقعیت توسط انسان تجلی می‌یابد. انسان و کائنات قدرت جذب بین جاذبه‌های مغناطیسی مشابه را دارند. قدرت ذهن ناخودآگاه که نوشتهٔ جوزف مورفی است، می‌گوید که خوانندگان می‌توانند اهداف به ظاهر غیرممکن را با به کنترل درآوردن ذهن خویش، به دست آورند. کتاب‌های مشابه دیگری نیز وجود دارند، مانند قدرت، نوشتهٔ روندا برن؛ کیمیاگر، نوشتهٔ پائلو کوئیلو؛ قدرت حال، نوشتهٔ اکهارت تولی. در حالی که شهادت‌های افراد می‌گوید قانون جذب برای آنان جواب داده‌است، برخی از شک‌گرایان، فیلم و کتاب روندا برن را نقد کرده‌اند. یکی از نقدهای نیویورک تایمز، راز را شبه علم و «توهم دانش» دانسته‌است.

ادعاهای مطرح شده در رابطه با تأثیرات (قانون جذب)
سلامتی جسم و روان
ادعای اصلی نویسنده این است که افکار ما می‌توانند به‌طور مستقیم بر سلامت ما تأثیر بگذارند و این به خاطر قانون جذب می‌باشد. آن‌ها معتقدند که نگرانی، ترس، استرس و سایر افکار منفی، مردم را مریض می‌کند در حالی که افکار مثبت در رابطه با خوشی و عشق، مردم را سالم نگه می‌دارند و حتی بیماری‌های آنان را درمان می‌کند. هواداران ادعا می‌کنند که بخش مهمی از حفظ سلامت و درمان بیماری این است که بتوانید خود را به صورت سلامت تصور کنید. وقتی به لیمو ترش فکر میکنید و یا در مورد خوردنش حرف میزنید بزاق ترشح می‌شود همینطور اگر به سلامتی یا بیماری فکر کنید بدن به آن واکنش نشان می‌دهد.

مسائل مالی و ثروت
ادعا می‌شود که اگر شخصی دائماً افکار موفقیت داشته باشد، صرف نظر از موقعیت واقعی وی، رونق و رفاه را در آینده تجربه خواهد کرد، زیرا «چیزهای مشابه یکدیگر را جذب می‌کنند.» اگر هم شخصی دائماً به فقر فکر کند، آیندهٔ وی با تجربهٔ فقر همراه خواهد بود. یکی از مثال‌هایی که توسط لیزا نیکول در فیلم راز مطرح شده، چنین است: «اگر هر بار که به درون نامهٔ خویش نگاه می‌کنید، انتظار یک صورتحساب داشته باشید، حدس بزنید چه می‌شود؟ حتماً صورت حساب آنجا خواهد بود. هر روز که بیرون می‌روید و از قبوض می‌ترسید، هرگز انتظار رخداد خوب ندارید، به قرض‌هایتان فکر می‌کنید، انتظار قرض را می‌کشید. پس قرض به سمت شما خواهد آمد… خواهد آمد، زیرا قانون جذب همیشه مطیع افکار شماست.» به خاطر پولی که دارید خوشحال و شکرگزار هستید؟ ادعا می‌شود که این سریع‌ترین راه برای جذب پول بیشتر به درون زندگی‌تان می‌باشد.

روابط
هواداران قانون جذب ادعا می‌کنند که این قانون بر روابط ما تأثیر می‌گذارد، زیرا هر چه که بر آن تمرکز کنیم، بیشتر تجربه‌اش خواهیم کرد؛ برای مثال اگر شخصی بر خصوصیات خوب یک نفر تمرکز کند، آن خصوصیات خوب بزرگ‌تر به چشم خواهند آمد. عکس این قضیه هم صادق است. آن‌ها همچنین ادعا می‌کنند با تجسم شخص خاصی که رفتار خوبی با شما دارد، تجارب مشابه آن تجسم را به خود جذب خواهید نمود. همچنین ادعا می‌شود که افراد می‌توانند روابط رمانتیک با اشخاصی را به خود جذب کنند که خصوصیات مورد پسند آن‌ها را داشته‌اند، فقط کافی است یک تصویر ذهنی از شخص ایدئال ایجاد کرده و آن‌ها را طوری تجسم کرده که گویی واقعی هستند. به شکل مشابهی، این ایده مطرح است که با افزایش اعتماد به نفس، کاریزما و تمایل ناخودآگاه به جذب عشق، می‌توان یک شریک زندگی به خود جذب کرد. موارد مذکور را می‌توان با تمرینات تجسم و تکنیک‌های تجلی‌سازی ارتقا بخشید.

بلندپروازی‌ها
ادعا شده که با تجسم کامل و پرجزییات از آنچه که فرد می‌خواهد تجسم کند و تمرکز بر آن تصویر، یکی سری رخدادها به وقوع خواهد پیوست که آن دیدگاه را عینیت می‌بخشد. چارلز هانل در کتابش با عنوان کلید سیستمیِ ارشد می‌گوید: «شما باید تصویر را کامل و با تمام جزئیات ببینید، با این کار به تدریج راه‌هایی برای متجلی ساختن آن تصویر شکل می‌گیرند. هر اتفاق به اتفاق دیگری می‌انجامد. فکر به عمل می‌انجامد، عمل به توسعهٔ روش‌ها، روش‌ها به پیشرفت دوستان و دوستان نیز شرایطی پدید می‌آورند که در نهایت و در گام سوم، عینیت رخ می‌دهد و ما به موفقیت می‌رسیم.»

مبانی فلسفی و مذهبی
مفهوم قانون جذب در فلسفهٔ اندیشه نو نیز ریشه در سنت‌های مذهبی و فلسفی مختلفی دارد. به‌طور خاص از هرمسیه، تعالی‌گری نیوانگلندی، آیات خاصی از انجیل، و هندوییسم الهام یافته‌است. هرمسیه در دوران رنسانس بر توسعهٔ افکار اروپایی تأثیر گذاشت. ایده‌های آن تا حدودی توسط کیمیاگری منتقل شد. در قرن هجدهم، فرانز مسمر آثار کیمیاگرانی مانند پاراسلسوس و فن هلمونت را مطالعه کرد. فن هلمونت یک طبیب بلژیکی بود که در قرن هفدهم زندگی می‌کرد و مدعی بود که تخیلات قدرت شفابخش دارند. این قضیه باعث شد تا مسمر ایده‌هایش در مورد مغناطیس حیوانی را گسترش دهد که بعدها توسط فینیز کویمبی، بنیان‌گذار اندیشه نو، مورد مطالعه قرار گرفت. جنبش تعالی‌گری قبل از ظهور اندیشه نو، در ایالات متحده توسعه یافت و گمان می‌رود که تأثیر زیادی بر آن داشته‌است. جرج ریپل، یکی از چهره‌های مهم جنبش، اظهار داشت که ایدهٔ اصلی «برتری ذهن بر ماده» بوده‌است. نویسندگان پیرو مکتب اندیشه نو اغلب آیاتی از انجیل نقل می‌کنند و آن را به قانون جذب ربط می‌دهند. یک نمونه فصل ۱۱:۲۴ انجیل می‌باشد:

«بنابراین به تو می‌گویم، هرچه که در عبادت خویش می‌خواهی، معتقد باش که آن را دریافت می‌نمایی و مال تو خواهد شد.» در قرن نوزدهم، سوامی ویوکانادا به ایالات متحده سفر کرد و سخنرانی‌هایی در مورد هندوئیسم ایراد نمود. این سخنرانی‌ها تأثیری زیادی بر جنبش اندیشه نو داشت. به خصوص بر ویلیام واکر که یکی از پیشگامان جنبش اندیشه نو بود.

انتقادات
مجلهٔ محقق شکاک این ادعاها را به خاطر تحریف شدگی و آزمون‌ناپذیری مورد انتقاد قرار داد. منتقدین می‌گویند شواهد ارائه شده اغلب داستان است، زیرا اشخاص صرفاً تمایل دارند گزارش‌های مثبت را ارائه دهند و نتایج ذهنی خویش را بازگو کنند. این گزارش‌ها مشکوک و احتمالاً گزینشی هستند. برای نمونه، فیزیکدانی به نام علی الوسی انتقاد کرد که تأثیرگذاری افکار بر چیزی خارج از ذهن، نامحتمل و غیرقابل اندازه‌گیری می‌باشد.

قانون جذب به وسیلهٔ کتاب‌ها و فیلم‌هایی مانند 'راز و کتابی به همین نام در قرن بیست و یکم محبوب شد. این فیلم و کتاب که در سال ۲۰۰۶ منتشر شدند، از مصاحبه با نویسندگان و سخنرانان جنبش اندیشه نو بهره بردند تا قواعد این قانون متافیزیکی را توضیح دهند. ماری کارمیکل و بن رادفورد در مجلهٔ محقق شکاک نوشتند که «نه فیلم و نه کتاب هیچ اساسی در واقعیت ندارد.» این ماجرا یک جنبهٔ منفی نیز دارد «اگر حادثه‌ای پیش آید یا بیمار شوید، تقصیر خودتان است.» برخی دیگر، ارجاعاتی که به علم مدرن شده را مورد سؤال قرار داده‌اند که برای مثال، قانون جذب چه ارتباطی با امواج الکتریکی مغزی دارد. ویکتور استنجر و لئون لدرمن به عرفان کوانتومی انتقاد می‌کنند و می‌گویند که این ادعا نمی‌تواند حقیقت علمی داشته باشد و بیشتر به شبه علم می‌ماند.

حامیان برجسته
پرنتایس مالفورد، نویسنده و طنزپرداز کالیفرنیایی، در سال ۱۹۸۱ در مقالات خود با عناوین برخی از قوانین «سلامت و زیبایی» و «خوبی و تأثیرات آن بر فکر»، از واژهٔ قانون جذب استفاده کرده‌است.
رالف والدو تراین در سال ۱۸۹۷ کتاب خود را با عنوان همسو با ابدیت منتشر کرد. او در دومین پاراگراف فصل ۹ می‌گوید: «قانون جذب دائماً در تمام کیهان فعال است، یک حقیقت عالی و ابدی این است که ما دریافته‌ایم، می‌توان چیزهای مشابه را جذب کرد.»
توماس تروارد که یکی از افراد تأثیرگذار در جنبش اندیشه نو بود، در یکی از سخنرانی‌هایش در سال ۱۹۰۴ ادعا کرد که فکر بر شکل فیزیکی مقدم است و «اعمال ذهنی بذری را می‌کارند که اگر دچار اختلال نشوند، در نهایت تمام تجلی‌های آشکاری که همانند باشند را جذب خواهد کرد و آن‌ها نمود بیرونی خواهند یافت.»
جیمز آلن، نویسندهٔ انگلیسی اندیشه نو، بین سال‌های ۱۹۰۱ تا ۱۹۱۲ یک سری مقالات و کتاب نوشت که پس از آن نیز همسرش لیلی کارهای او را ادامه داد. آلن به خاطر مقاله‌اش با عنوان «هنگامی که انسان فکر می‌کند» معروف است که در سال ۱۹۰۲ نوشته شده‌است.
امت فاکس در مقالات و کتاب‌های متعددی در مورد متافیزیک و قدرت دعا نوشت. آموزه‌های او ریشه در مسیحیت و داستان‌های انجیل دارد. او عیسی مسیح را به عنوان بهترین آموزگار متافیزیک می‌داند و توضیح می‌دهد که افکار ما مهم‌ترین افاضه می‌باشند. در گفته‌ها و اعمال ما نیز این اهمیت افزایش می‌یابد. پاور فاکس در کتاب‌هایش با عنوان «قدرت از طریق تفکر سازنده» و «یافتن راهی به قدرت درون»، در مورد ساختن معادل‌هایی ذهنی برای آنچه که می‌خواهید و حذف آنچه که نمی‌خواهید سخن می‌گوید.
ویلیام واکر آتکینسون از این واژه در کتاب «ارتعاش فکر» و «قانون جذب در دنیای فکر» (۱۹۰۶) استفاده کرد و اظهار داشت که «چیزهایی همانند، جذب یکدیگر می‌شوند.»
بروس مک‌لالند در کتاب فراوانی از طریق نیروی فکر (۱۹۰۷) قواعد کار را چنین خلاصه کرد «شما همان هستید که فکر می‌کنید، نه آنچه که فکر می‌کنید هستید.» این کتاب توسط الیزابت توون منتشر شد. وی سردبیر مجلهٔ ناتیلوس بود. مجله‌ای متعلق به جنبش اندیشه نو.
والاس د. واتلز که کتاب علم ثروتمند شدن (۱۹۱۰) را نوشت، قواعد مشابهی را ارائه داد – باور به موضوع خواستهٔ خود و تمرکز بر آن، شما را در دنیای فیزیکی بدان خواهد رساند (والاس در پیش‌گفتار و فصل‌های پایانی کتابش ادعا می‌کند که مطالب او برگفته از آیین هندو می‌باشد. اینکه خدا همه چیز را تأمین می‌نماید و هرچه که بر آن تمرکز کنیم را به ما می‌رساند) همچنین این کتاب ادعا می‌کند که افکار منفی منجر به نتایج منفی خواهند شد.
ویلیام کائون جاج، نویسندهٔ عرفانی، در کتابش با عنوان اقیانوس عرفان (۱۹۱۵)، از واژهٔ قانون جذب استفاده کرد.
نویسندهٔ عرفانی دیگری به نام آنی بسانت، در سال ۱۹۱۹ قانون جذب را به بحث می‌گذارد. بسانت تجربهٔ خود را مطرح کرد و از آن به عنوان نوعی کارما یاد نمود.
ناپلئون هیل نیز دو کتاب در این رابطه چاپ کرد. اولی قانون موفقیت در ۱۶ درس (۱۹۲۸) بود که مستقیماً و مکرراً به قانون جذب اشاره می‌کرد و اعلام داشت که بر اساس امواج رادیویی مغز کار می‌کند. سپس در سال ۱۹۳۷ کتاب دیگری با عنوان فکر کن و پولدار شو چاپ کرد که به یکی از پر فروش‌ترین کتاب‌های تاریخ تبدیل شد و بیش از ۶۰ میلیون جلد فروخت. هیل در کتابش اصرار می‌ورزد که برای موفقیت باید افکار خویش را کنترل کرد. همچنین انرژی درون آن‌ها را نیز باید به کار گرفت تا افکار همانند را جذب کرد. در ابتدای کتاب، او یک «راز» برای موفقیت مطرح می‌کند و قول می‌دهد که حداقل یک بار در هر فصل کتاب به‌طور غیرمستقیم توصیفش کند. او هرگز مستقیماً آن را مورد اشاره قرار نمی‌دهد زیرا معتقد است که اگر خود فرد آن را کشف کند، مفیدتر خواهد بود. در مورد اینکه راز چیست، اختلاف نظر وجود دارد اما برخی می‌گویند که قانون جذب می‌باشد. هیل می‌گوید که «راز» مورد نظر او بیش از صدها بار مورد اشاره قرار گرفته، اما کلمهٔ «جذب» کمتر از ۳۰ بار در کتابش استفاده شده‌است. او در کتابش ادعا می‌کند که مردم می‌توانند هرچه که می‌خواهند را از طریق افکار هدفمند به دست آورند.
اسرائیل رگاردی، کتاب‌های زیادی با موضوع قانون جذب منتشر کرده و آن را یکی از قانون‌های جهانی می‌داند. او در کتاب «هنر شفابخشی حقیقی: رسالهٔ مکانیزم دعا و عملکرد قانون جذب در طبیعت» (۱۹۳۷) یک تکنیک مدیتیشن آموزش می‌دهد که ذهن می‌تواند به وسیلهٔ آن در سطح جسمانی و معنوی خود را شفا بخشد. رگاردی در ادامه ادعا می‌کند که قانون جذب نه‌تنها روش مفیدی برای کسب سلامت جسمانی است، بلکه در دیگر جنبه‌های زندگی نیز کاربرد دارد.
و. کلمنت استون و ناپلئون هیل کتاب موفقیت از طریق رویکرد ذهنی مثبت (۱۹۶۰) را نوشتند.
ریچارد ویس، در کتابش با عنوان افسانهٔ آمریکایی موفقیت (۱۹۸۸)، اظهار می‌داد که قاعدهٔ «عدم مقاومت» یک مفهوم محبوب در جنبش اندیشه نو می‌باشد و همسو با قانون جذب آموخته می‌شود.
کتاب استر هیکس و جری هیک، «پول و قانون جذب: یادگیری جذب سلامتی، ثروت و خوشبختی» (۲۰۰۸)، در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز قرار گرفت. هیکس از سال ۱۹۹۵ تا کنون مشغول انتشار کتاب در مورد آموزش قانون جذب بوده‌است. یوسف اراکات در وبلاگش و کانال یوتوبش به نام Dose of Fousy، توضیح می‌دهد که قانون جذب چگونه بر زندگی‌اش تأثیر گذاشته‌است. کانر مک‌گرگور ادعا کرده که از قانون جذب استفاده می‌کند. بعد از اینکه دومین عنوان قهرمانی در مسابقات یواف‌سی را به دست آورد و حریفش ادی آلوارز را شکست داد، گفت: «این چیزی است که از رؤیا به واقعیت آوردم.»
بازدید : 471
نویسنده : رنگ زندگی

کتاب تکنیک ای اف تی EFT برای رسیدن به موفقیت و ثروت برای اولین بار در ایران در سایت مثل خورشید برای شما عزیزان ترجمه شده است. کتاب تکنیک ای.اف.تی نوشته نیک ارتنر نویسنده محبوب و سرشناس آمریکایی است.

همه ما تلاش کرده ایم که سخت تر و بیشتر کار کنیم. بسیاری از ما شغل خود را تغییر می دهیم حتی فن و حرفه خود را عوض می‌کنیم اما همچنان امنیت و استقلال مالی به نظر دست نیافتنی و دور از ذهن می رسد.

 

 

حتی وقتی که به موفقیت هایی میرسیم، چندان برایمان رضایت بخش نیستند. کل این جریان، خسته کننده و طاقت فرسا است. این چرخه ادامه پیدا می کند تا این که سرانجام به رویاهای بسیار کوچک بسنده می‌کنیم، رویاهایی که هیچ قوت قلبی برایمان نیستند.‌

 

اگر این اتفاق و تجربه ناخوشایند دیگر هرگز رخ ندهد چه؟‌
اگر با شروع کردن در همین لحظه کنونی بتوانید مسیری کاملاً جدید را دنبال کنید و مشغول انجام کار مورد علاقه‌تان شوید که به طور کامل شما، زندگی و آینده تان را تامین می کند، چه؟‌

این دقیقا همان کاری است که کتاب تکنیک ای اف تی برای شما انجام می‌دهد. با استفاده از راه حل‌هایی که در این کتاب با شما در میان می‌گذارم می‌توانید وارد این مسیر شوید؛ مسیری که اگر آن را دنبال کنید تمام تجربیات شما از کار گرفته تا پول، رضایت و خوشبختی شخصی و بیش از اینها را متحول خواهد کرد.

ابزارهایی که در این کتاب با شما به اشتراک می گذارم صرف نظر از این که اهدافتان، تخصصتان، مهارت های تان، تجربیات تان، سن تان، و اوضاع فعلی مالیاتان چیست، ابزارهای قدرتمندی هستند.

این ابزارها ترکیبی یکپارچه از حکمت‌های باستانی و علوم مدرن می‌باشند. این ابزارها نامحدود و بدون تاریخ انقضا هستند بنابراین هرگز و هرگز “خیلی دیر” یا “خیلی زود” نیست.‌

بسیار خوب آماده هستید که موفقیت مالی و رضایت و خشنودی شخصی خود را به طور چشمگیری بهبود ببخشید؟‌ یکی از سریع ترین و قدرتمندترین روش‌ها برای دسترسی به ریشه‌های عمیق باورهایتان یا همان اطلاعاتی که اغلب در ضمیر ناخودآگاه‌تان ذخیره شده‌اند، از طریق جسم است.

این دقیقا همان چیزی است که تکنیک‌های ای.اف.تی یا ضربات آهسته را بسیار قدرتمند می‌کند. من این تکنیک‌ها را در این کتاب با شما به اشتراک خواهم گذاشت.

 

کتاب تکنیک ای اف تی

 

مجبور نیستید باورهای مثبت را بپذیرید
این تکنیک‌ها شما را مجبور نمی‌کنند که باورهای مثبت را بپذیرید و آنها را ببلعید و امیدوار باشید که ضمیر ناخودآگاه‌تان با این باورها همسو و هماهنگ می‌شود.

در عوض، این تکنیک‌هایی که با شما به اشتراک می‌گذارم، شما را به سمت فرایند آزموده شده‌ی تحول‌برانگیزی که عمیق‌تر و سریع‌تر است، هدایت و راهنمایی می‌کند.‌

راه حل‌هایی که در کتاب تکنیک ای اف تی به شما آموزش خواهم داد، این امکان را برایتان فراهم می‌کند که باورهای محدود کننده‌ی قدیمی خود را رها کنید و به لحاظ ذهنی و احساسی وقت و انرژی خود را برای باورهای جدید و قدرت بخش بگذارید. زمانی که چنین اتفاقی رخ دهد کل زندگی‌تان دستخوش تغییر و تحول می‌شود.‌

برای تهیه کتاب تکنیک ای اف تی همین حالا می‌توانید اشتراک ویژه آکادمی انگیزشی، معنوی را تهیه کنید.

 

عنوان کتاب: تکنیک ای.اف.تی برای رسیدن به موفقیت و ثروت
نویسنده: نیک اُرتنِر
تعداد فصول: ۴ فصل
مترجم: تیم ترجمه مثل خورشید
فصل ۱: کشف باورهای محدود کننده درباره پول و ثروت
فصل ۲: تکنیک E.F.T یا ضربات آهسته چیست و چرا می‌تواند ذهن و بدنتان را برای موفقیت بصورت پایدار برنامه ریزی و اصلاح کند
فصل ۳: چگونه از تکنیک ای.اف.تی برای تغییر باورهایمان درمورد پول و موفقیت استفاده کنیم
فصل ۴: قدم بعد چیست؟ چگونه نتایج بدست آمده از تکنیک ای.اف.تی را به سطوح بالاتر ببرید؟

 

https://www.janblaghy.ir/%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-eft-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9B-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%84-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D8%AB%D8%B1%D9%88%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%81-%D8%AA%DB%8C/