پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
آموزش فروش با مطالب جدید
نوشته شده در یک شنبه 16 خرداد 1400
بازدید : 598
نویسنده : رنگ زندگی

فروش مهمترین نکته ای است که باید به خاطر بسپارید. اگر نمی توانید فروش خوبی داشته باشید ، باید شخصی را پیدا کنید که بتواند فروش شما را انجام دهد. و این به این شخص بستگی خواهد داشت ، اما فروش مهارت یادگیری است. شما می توانید یاد بگیرید که چگونه خوب بفروشید و اگر می توانید فروش خوبی داشته باشید می توانید کنترل امور را در دست بگیرید. همه کارهای ما نوعی ارتباط است آموزش فروش و همه ما سعی می کنیم به نوعی بر دیگران تأثیر بگذاریم. تحقیقات نشان می دهد که 70 تا 75 درصد از وقت انسان صرف ارتباطات می شود ، در این مقاله ، روش های فروش و تکنیک های فروش ، در این مورد بیشتر آموزش فروش صحبت کردیم.

بهتر و بیشتر صحبت کردن ملاک برقراری ارتباط موثر نیست ، اما توجه به حرکات ، استفاده از حرکات و گوش دادن فعال ، باعث ایجاد ارتباط م effectiveثر می شود.

آیا اسرار فروش وجود دارد؟ آیا تکنیک ها و روش های خاصی آموزش فروش توسط محمد جانبلاغی وجود دارد که به متخصصان و مدیران فروش کمک کند از آنها برای فروش بیشتر از سایرین استفاده کنند؟
در اینجا هشت قانون فروش موفقیت آمیز آورده شده است:
قانون 1: شناسایی مشتریان واقعی
اولین قانون موفقیت در فروش ، "صرف وقت بیشتر با لیدهای بهتر" است. آموزش فروش ممکن است مشتریان بالقوه زیادی برای محصولات و خدمات شما وجود داشته باشد ، اما همه آنها مشتریان بالقوه شما نیستند. همانطور که در مورد استراتژی بازاریابی در فصل 5 هشدار دادیم ، در این بخش در مورد روند فروش نیز هشدار می دهیم. بیشتر مشتریان بالقوه برای شرکت و محصولات و خدمات شما مناسب نیستند.

خریداران اصلی محصولات و خدمات شما چه کسانی هستند؟ در بسیاری از آموزش فروش مشاغل ، 20٪ مشتریان 80٪ محصولات و خدمات را خریداری می کنند. وظیفه مهم شما یافتن 20٪ از مشتریان است. اگر در حال معامله سهام هستید ، باید مشتریانی را پیدا کنید که بیشترین تجارت را انجام می دهند. اگر آگهی می فروشید ، باید مشتریانی را پیدا کنید که بیشترین آگهی را می خرند.

اولین کار شما شناسایی مشتریان واقعی از افراد مردد است. برای س Takeال آموزش فروش کردن وقت بگذارید. منابع انرژی و فروش شما محدود است. نمی توانید آنها را صرف افرادی کنید که نمی توانند یا نمی خواهند از شما خرید کنند.

قانون 2: تعامل
همه دوست دارند از آنها قدردانی شود. به همین دلیل برای فروشنده مهم است آموزش فروش که قدردانی کند و در ازای آن برای مشتری کار کند. می توانید با ارائه هدیه رایگان یا ارسال رایگان یا مشوق های دیگر ، هنگام خرید از مشتری خود تشکر کنید.

قانون 3: داستان را تعریف کنید
قصه گویی به یکی از م mostثرترین ابزارهای فروش تبدیل شده است. آموزش فروش همه داستان خوب را دوست دارند. به دلایل مختلف می توانید از داستان برای حمایت از تلاش های فروش خود استفاده کنید. قبل از ترغیب مشتری برای خرید محصولات یا خدمات خود ، از داستان سرایی برای فروش ارزش های مارک یا شرکت اصلی خود استفاده کنید. اگر مشتری فکر کند شما دوقلو هستید ، تمایل بیشتری به خرید از شما خواهد داشت.

آموزش فروش و فروش و تکنیک های فروش

آیین نامه 4: تأثیر اولیه
تحقیقات از خرده فروشی ها نشان می دهد که در سه دقیقه اول ورود مشتری ، آموزش فروش همه مشکلات روشن می شود. تصویری که توسط شما در ذهن مشتری شکل می گیرد در سه دقیقه اول است. تجربه خوب تصویر خوبی در ذهن مشتری ایجاد می کند و تجربه بد باعث ایجاد تصویر بد در ذهن مشتری می شود. تغییر این ذهنیت شکل گرفته دشوار است. تحقیقات همچنین نشان می دهد که هرگاه شخص به یک نتیجه کلی رسید و فهمید که فردی یا چیزی را دوست دارد ، دیگر نمی تواند به راحتی نتیجه گیری خود را درباره عقاید خود درباره آن شخص یا چیزی تغییر دهد. او به اطلاعات جدیدتری پاسخ نمی دهد یا توجه نمی کند ، اما آنها را به گونه ای تغییر می دهد که عقاید اصلی او را تأیید کند.

قانون 5: ایجاد نیاز کنید
بسیاری از مشتریان جدید می گویند به آنچه شما می فروشید نیازی ندارند. گاهی اوقات آنها حق دارند آموزش فروش ، اما بیشتر اوقات از این عدم نیاز به عنوان آویز استفاده می کنند تا مدام با شما صحبت کنند. اگر نمی توانید مشتری جدید را متقاعد کنید که راه حل پیشنهادی شما به او کمک می کند ، حتماً بگویید که آنها به آن راه حل نیازی ندارند.

برای حل این مشکل ، باید سعی کنید مشتری با راه حل شما ارتباط برقرار کند و به ارزش آن پی ببرد و نشان دهید چگونه به او کمک می کنید و چگونه منافع وی را تأمین خواهید کرد.

قانون 6: صادقانه بگویم ...
گفتن این عبارت به مشتری این احساس را می دهد که شما قبلاً صادق نبوده اید. آموزش فروش حتی اگر به آن فکر نکنید (از آنجا که این عبارت در هر صورت بسیار رایج است) ، انگیزه شما را برای زیر سوال بردن مشتری به دنبال خواهد داشت. همچنین اعتماد مشتری خود را از دست می دهید.

قانون 7: ایجاد نیاز کنید
البته ، شما قبلاً می دانید که هر چیزی را که بخواهیم می توانیم بگوییم ، آموزش فروش اما زبان بدن ما غالباً اهداف واقعی ما را نشان می دهد. بازاریابان موفق اغلب می دانند که چگونه هنگام گفتگو زبان بدن دیگران را بخوانند و از آن استفاده کنند. به عنوان مثال ، اگر شما یک سخنران هستید ، می توانید از وضعیت نشستن شرکت کنندگان در احساس آنها و یا از لبخند یا چشمان یک شخص فکر کنید که

 

https://www.trahysite.ir/sales-training-course/
مشاوره کسب و کار به صورت حرفه ای
نوشته شده در یک شنبه 16 خرداد 1400
بازدید : 588
نویسنده : رنگ زندگی

از گذشته های دور تا دنیای مدرن امروز ، مشاوره در همه زمینه ها یک گزینه مفید ، مشاوره کسب و کار مطلوب و توصیه شده است. هیچکس بی عیب نیست. بهترین ها در زمینه های مختلف نیز نیاز به مشاوره دارند. مشاوره تجاری یکی از عواملی است که می تواند در زمینه اقتصادی تفاوت چشمگیری ایجاد کند.

در این مقاله از Startup ما به شما کمک می کنیم درک بهتری در زمینه مشاوره تجاری کسب کنید. هنگامی که مفهوم مشاوره کسب و کار را تعریف کردیم ، انواع آن را به شما معرفی می کنیم و به شما نشان خواهیم داد که چرا باید برای پیشرفت کار خود از این مشاوران کمک بگیرید.


مشاوره تجاری چیست؟
مشاوران تجارت تقریباً هرگز از اصطلاح "مشکل" استفاده نمی کنند ، اما در مورد فرصت هایی مشاوره کسب و کار صحبت می کنند که می تواند به کسب و کار ارزش افزوده دهد. اگر از یک مشاور تجارت بخواهید چه کاری انجام می دهید؟ احتمالاً جواب خواهید گرفت: "شغل من در زمینه راه حل های تجاری است."

مشاوره کسب و کار علیرغم انتقاد در زمینه مشاوره بازرگانی ، آنها توانایی افزودن ارزش به یک شرکت متوسط ​​و رونق کسب و کار را دارند. اما باید بدانید که چرا و چه وقت از مشاوره تجاری استفاده کنید. طیف گسترده ای از مباحث تجاری وجود دارد که مشاوران بازرگانی می توانند برای آنها راه حل ارائه دهند. انواع مختلف مشاوره تجاری ایده های مختلفی را در مواجهه با مشکلات ارائه می دهند.

انواع مختلفی از خدمات مشاوره ای برای انواع مشاغل موجود است. اکثر شرکت ها با چهار موسسه حسابرسی معروف به چهار شرکت بزرگ آشنا هستند. چهار شرکت بزرگ شامل PricewaterhouseCoopers، Deloitte، Ernst & Young و KPMG هستند. این شرکتهای معروف احتمالاً خارج از محدوده قیمت متوسط ​​تجارت قرار دارند و به شرکتهای متوسط ​​اجازه می دهند تا با واحدهای سازمانی کوچکتر کار کنند یا حتی شخصی را برای مشاوره کسب و کاراستخدام کنند.

ما به شما مشاوره بازرگانی ارائه می دهیم

انواع مشاوره بازرگانی
مشاوران بازرگانی معمولاً می توانند در پنج زمینه به تجارت میانه بازار شما ارزش افزوده اضافه کنند:


1. مدیریت و استراتژی
اگر می خواهید از نظر مدیریت و استراتژی از مشاوره تجاری برای رشد تجارت خود استفاده کنید ، باید بدانید که یک مشاور واجد شرایط که بازار خاص شما را به خوبی می شناسد و درک عمیقی از بهترین راه حل های صنعت شما (یا حتی دیگران) دارد ، ) اگر می خواهید بازارهای جغرافیایی خود را گسترش دهید ، باید روی محصول سرمایه گذاری کنید ، مشاوره کسب و کار بازار متوسط ​​شرکت خود را برای تبلیغ موثر و مقرون به صرفه انتخاب کنید و سپس یک مشاور مدیریت استراتژی باتجربه برای انجام کار خوب استخدام کنید. شرکت هایی مانند McKinsey & Company با ارائه مشاوره در زمینه اجرای استراتژی های بهتر ، شهرت خوبی در زمینه مشاوره تجاری کسب کرده اند.

استراتژی کسب و کار چیست و چگونه می توانید یک استراتژی موثر ایجاد کنید؟

۲. عملیات
آیا می خواهید کیفیت و تأثیر مشاوره کسب و کار فرآیندهای محصول خود را بهبود ببخشید؟ مشاوران عملیاتی مانند Accenture می توانند به شما کمک کنند تا روش جدیدی را برای انجام این کار ایجاد و پیاده سازی کنید. برخی از مشاوران در مهندسی مجدد فرآیند تجارت تخصص دارند. این بدان معنی است که آنها به شرکت شما می آیند ، از فرآیندهای موجود آن استفاده می کنند و سپس آنها را بررسی می کنند.

طبق تحقیقات ، آنها فرصت هایی را شناسایی می کنند که مشاوره کسب و کار می توانید ضمن حفظ کیفیت ، فرآیند تولید را کاهش دهید. به عبارت دیگر ، فرایندهای شرکت به گونه ای دوباره طراحی می شوند که نه تنها زمان تولید را کوتاه می کنند ، بلکه باعث کاهش هزینه ها نیز می شوند. برخی از مشاوران در سیستم های کنترل کیفیت نیز تخصص دارند و می توانند با ایجاد چند تغییر در رفع نقایص موجود در این زمینه کمک کنند.


3. فناوری اطلاعات
حوزه IT برای مشاوران به سرعت در حال رشد است زیرا تقاضای فعلی برای فن آوری های جدید هر روز بر شرکت های میانه بازار تأثیر می گذارد. برای رشد تجارت خود ، ممکن است بخواهید یک تجارت هوشمند ایجاد کنید یا آن را با سیستم قدیمی شرکت ادغام کنید تا بتوانید هر دو با هم کار کنید. در این موارد ، یک مشاور تجارت IT می تواند به شما کمک کند. مشاوران فناوری اطلاعات مانند IBM قابلیت های شرکت را تقویت می کنند و انعطاف پذیری بیشتری برای پاسخگویی به نیازهای متغیر مشتریان داخلی و بین المللی به آن مشاوره کسب و کار می دهند.

فناوری اطلاعات و مشاوره بازرگانی

4. منابع انسانی
مشاوره کسب و کار آیا قصد دارید رضایت کلی کارکنان شرکت را افزایش دهید ، بهترین استعدادها را استخدام کنید و افرادی را با بهترین عملکرد در شرکت حفظ کنید؟ مشاوران منابع انسانی ، مانند Hay Group ، بسته به اهداف کلی کسب و کار ، در تهیه استراتژی هایی برای پاداش دادن ، آموزش و توسعه افراد در زمینه هایی مانند مدیریت و رهبری منابع انسانی تخصص دارند. آنها می توانند با بهبود بازخورد و ارزیابی عملکرد تیم ، کارکنان شما را هوشمندتر کنند.

انواع اقدامات سازمانی برای توسعه منابع انسانی کدامند؟

5. بازاریابی
بازاریابی برای رونق تجارت بسیار مهم است. مشاوره کسب و کار اگر برای شرکت خود به یک آرم نیاز دارید ، به دنبال بازار جدید یکی از این بازارها باشید
خرید بک لینک از سایت های معتبر
نوشته شده در یک شنبه 16 خرداد 1400
بازدید : 848
نویسنده : رنگ زندگی

BackLink چیست؟
موقعیت پیوند در مجموعه تکنیک های پیوند در سئو است. بک لینک در واقع پیوندها و پیوندهایی از یک وب سایت به وب سایت دیگر است. خرید بک لینک یکی از عواملی که موتورهای جستجوی گوگل از آن برای محاسبه رتبه بندی وب سایت استفاده می کنند همین "بک لینک" ها است.

موتورهای جستجو از چندین فاکتور برای نمایش نتایج جستجو برای محاسبه رتبه بندی استفاده می کنند. هیچ کس به طور قطع نمی داندخرید بک لینک که بازخورد برای موتورهای جستجو چقدر مثر است ، اما آنچه که می توانند به طور قطع بگویند این است که بسیار مهم هستند.
خرید بک لینک به بازخورد پیوندهای ورودی یا پیوندهای مرزی نیز گفته می شود و هنگامی که پیوندی به پیوند دیگر متصل شود ایجاد می شود.

بازخورد چیست؟
انواع مراجع کدامند؟
اگر می خواهیم بازخورد را به دسته های مختلف تقسیم کنیم ، به چهار دسته می رسیم:
پیوندهای داخلی: این نوع پیوندها بین صفحات داخلی وب سایت وجود دارد.
پیوندهای خارجی: این نوع پیوند ، خرید بک لینک از سایت جانبلاغی برخلاف پیوندهای داخلی ، در وب سایت یافت نمی شود ، اما از وب سایت دیگری به سایت شما پیدا می شود.
لینک را دنبال کنید (دنبال کنید)
بازخورد Nofollow
پیگیری و پیگیری بک لینک ها معمولاً وقتی صحبت از خرید بک لینک پیوندهای خارجی می شود ، منطقی است. در واقع ، وقتی می خواهیم پیوندهای خارجی داشته باشیم ، از پیوندهای پیگیری و پیوندهای پیگیری جدید استفاده می کنیم. هر پیوند یا پیوند در اصل Dofollow است ، به این معنی که موتور جستجو از پیوند بازدید کرده و آن را بررسی می کند. اما وقتی این ویژگی را به Nofollow تبدیل می کنید ، در واقع به موتورهای جستجو می گویید که ارزش و اعتبار را از صفحه خود به صفحه فرود منتقل نکنند.

منظور از لینک در سئو چیست؟
بازخورد برای افزایش سئو در سئو با ارزش است زیرا می توان آنها را نماینده اعتماد دیگران به یک سایت دانست. به طور کلی ، این پیوندها در وب سایت شما نشانه موتورهای جستجو است که دیگران را به محتوای شما پیوند می دهد. می توانید سایت های زیادی را مشاهده کنید که به یک صفحه وب منتهی می شوند. موتورهای جستجو می توانند پیوندها را پیدا کنند و بنابراین تأثیرات آنها در سئو به نظر می رسد. خرید بک لینک بنابراین ، ایجاد بازخورد می تواند تأثیر مثبت و قابل توجهی در موقعیت در رتبه بندی سایت داشته باشد.

خرید بک لینک بازخورد باید طبیعی باشد ، به این معنی که شما نباید از روش مصنوعی برای ایجاد آن در وب سایت های خود استفاده کنید. همچنین کیفیت از تعداد آنها بسیار مهمتر است.

برای مثال وب سایت A را که یک وب سایت کتابفروشی است و وب سایت B را در نظر بگیرید که به تبلیغ کتاب ها و خرید بک لینک مقالات می پردازد. وب سایت B پیوندی به وب سایت A را ارائه می دهد و برای وب سایت کتابفروشی (وب سایت A) بازخورد بسیار ارزنده ای محسوب می شود.

بازخورد بین سایت های A و B
راه های نامناسب برای ایجاد پیوند به سایت چیست؟
با توجه به اهمیت این نوع پیوندها ، بسیاری از دارندگان وب سایت از روش های اشتباه خرید بک لینک  برای گرفتن بک لینک استفاده می کنند. برخی از اقدامات نامناسب برای این موارد عبارتند از:

خرید لینک
شبکه های بازخورد بخرید
فروش پیوندها
و ...
بیشتر این روش ها توسط موتورهای جستجو ممنوع بوده و معمولاً نمایه سازی نمی شوند. خرید بک لینک این مجازات برای وب سایت هایی است که مشکوک به استفاده از چنین روش هایی هستند. بک لینک ها را می توان به عنوان مکالمه بین وب سایت ها نیز در نظر گرفت ، زیرا هر کلیک روی هر یک از آنها به افزایش سئو کمک می کند.

یک مثال ساده از نمایش مقدار منابع
یک وبلاگ نویس به نام علی مقاله بسیار جالبی در مورد یک واقعه علمی می نویسد. فاطمه وبلاگ نویس دیگری است خرید بک لینک که با مقاله علی مخالف است و برای یک مجله آنلاین دیگر می نویسد. وی مقاله خود را به مقاله علی پیوند می دهد تا خوانندگان هر دو مقاله بتوانند هر دو دیدگاه را بخوانند و درک کنند. با این حساب ، وبلاگ علی بازخورد ارزشمندی محسوب می شود. از طرف دیگر ، مقاله فاطمه در حال محبوب شدن است و بسیاری از افراد وب سایت های خود را به این مقاله پیوند می دهند ، که متناسب با ایجاد این بازخورد ، SEO مقاله فاطمه را افزایش می دهد. در این حالت ، وب سایت فاطمه پیوندهای جدید زیادی ایجاد می کند. حتی اگر علی فقط یک پیوند به مقاله خود داشته باشد ، ارزش پیوند وی با بازخورد مقاله فاطمه بدست می آید.

وب معمولاً شبکه ای از صفحات وب است که توسط پیوندها به هم پیوند می خورند. هر پیوند به سند جدید به رشد کلی شبکه و سئو کمک می کند. موتورهای جستجو پیدا کردن این صفحات را آسان می کنند. یک صفحه وب با تعدادی لینک از سایر صفحات وب دارای ارزش بیشتری است. با توجه به مثال قبلی ، مقاله علی از اهمیت بیشتری خرید بک لینک برای ایجاد مکالمه برخوردار است ، زیرا منجر به ایجاد بسیاری از صفحات وب دیگر می شود که بهم پیوسته هستند. بنابراین پیوندها نه تنها برای وب سایت ، بلکه برای اهمیت وب سایت و همچنین برای افزایش عملکرد موتور جستجو ، سئو و عملکرد مناسب کل شبکه مهم هستند.

روش های به دست آوردن منابع
دریافت خرید بک لینک پیوندها یکی از ملفه های اساسی سئو است و روند بدست آوردن این پیوندها به عنوان پیوند دهنده یا ایجاد پیوند شناخته می شود.

همانطور که برخی بازخورد ها خرید بک لینک برای کسب درآمد بیشتر ارزشمند است ، بازخورد نیز ارزش دارد

 

https://www.trahysite.ir/powerful-pyramid-backlinks/
افزایش سرعت سایت های ووکامرس و وردپرسی
نوشته شده در یک شنبه 16 خرداد 1400
بازدید : 1062
نویسنده : رنگ زندگی

افزایش سرعت سایت و کاهش زمان بارگیری کامل سایت یکی از مهمترین موارد است.برای کسب رتبه های بالای موتور جستجو ، باید از هر ابزاری برای افزایش سرعت سایت وردپرس خود استفاده کنید. افزایش سرعت سایت موشک wp و افزایش سرعت سایت با gzip دو گزینه مورد استفاده در وردپرس است.

وقتی نوبت به تولید محتوا می رسد و شما می خواهید از بازاریابی محتوا برای کمک به رشد و موفقیت کسب و کار خود استفاده کنید ، باید سایت خود را به گونه ای ایجاد کنید که سرعت بارگذاری بالایی داشته باشد و در کمترین زمان ممکن بارگذاری شود. با تغییر الگوریتم های گوگل برای نمایش نتایج جستجو ، حساسیت به مسئله افزایش سرعت سایت افزایش یافته و نمی توان به سادگی از آن چشم پوشی کرد. محتوایی که در سایت خود تولید می کنید باید بر روی آن تمرکز کرده و کیفیت آن را بهبود بخشد. زیرا صدها محتوای بی کیفیت در مقابل محتوای بی کیفیت مورد قبول موتورهای جستجو نیست و به نظر می رسد که شما هیچ محتوایی ایجاد نکرده اید. تولید محتوا برای گوگل دقیقاً همان چیزی است که شما با ایجاد محتوای کاربردی و با کیفیت و کاربران با استفاده از آن ، در مسیر رشد جهانی حرکت می کنید.

به جای ایجاد ده ها محتوای نامرئی ، محتوای با کیفیت ایجاد کنید.

حال علاوه بر موضوع افزایش سرعت سایت با جدیدترین متدها ، اهمیت ایجاد محتوا در وب سایت ها را نیز داشتیم ، بیایید به موضوع اصلی خود بپردازیم.

با 8 ترفند طلایی سرعت سایت را افزایش دهید!
یکی از مزایای مهم افزایش سرعت بارگذاری سایت این است که می توانید رتبه خوبی را در موتورهای جستجو تجربه کنید و ثانیا رضایت کاربر را افزایش می دهد. طبق آخرین آمار ، به طور متوسط ​​53٪ از کاربرانی که صفحه را در 3 ثانیه بارگیری نمی کنند ، سایت را ترک می کنند.

در این مقاله من به 8 ترفند اساسی که باعث افزایش سرعت بارگذاری سایت می شوند ، افزایش سرعت سایت پرداخته ام که در واقع یکی از اصلی ترین موارد است. واضح است که بسته به سیستم مدیریت محتوا و تمرکز سایت متفاوت خواهند بود. در این مقاله به سیستم پیش فرض مدیریت محتوای وردپرس پرداخته شده است.

سرعت سایت را در 8 مرحله افزایش دهید
تست سرعت سایت وردپرس
برخی معتقدند چون سرعت بارگذاری سایت آنها در رایانه و رایانه آنها خوب است ، سرعت سایت یکسان است. افزایش سرعت سایت اما از کجا می دانید سرعت سایت برای دیگران یکسان است؟ چگونه می توان فهمید که پرونده های سایت شما به روشی دیگر پنهان شده اند؟

برای اینکه بتوانید سرعت سایت را بررسی کنید ، باید از ابزار تست سرعت آنلاین سایت استفاده کنید. افزایش سرعت سایت البته استفاده از این ابزار نیز باید به گونه ای باشد که فقط خطاها را مشاهده کرده و از زمان تقریبی نشانگر آنها چشم پوشی کنید. زیرا در این ابزار به دلیل دور بودن سرور در ایران (برای میزبانی در ایران) زمان بارگذاری سایت بیشتر نمایش داده می شود. وقتی خطاها را با ابزار تست سرعت سایت اصلاح می کنید ، مطمئناً سرعت سایت نیز بهبود می یابد. یکی از این ابزارها سایت GTmetrix است که می توانید با استفاده از آن سایت را به راحتی شناسایی کرده و از آن اشکال زدایی کنید.

1. بهترین هاست ها را انتخاب کنید
استفاده از بهترین هاست و میزبانی مناسب برای وب سایت مهمترین و کلیدی ترین لحظه برای افزایش سرعت بارگذاری سایت خواهد بود. همیشه سعی کنید از شرکت های میزبانی که با استفاده از آخرین نرم افزارها و آخرین فن آوری ها در سرورهای ساختمانی ایجاد شده اند استفاده کنید.

معمولاً در ایران همه ما از هاست مشترک استفاده می کنیم و برخی از میزبان ها فکر می کنند افزایش سرعت سایت تعداد میزبانی که در سرور خود ایجاد می کنند بیشتر از میزبان استاندارد است. این باعث می شود که میزبان به دلیل پردازش در تعداد زیادی سایت ، سرعت خوبی نداشته باشد. بنابراین سعی کنید تا حد امکان از هاست مشترک استفاده نکنید. برای اینکه بتوانید یک میزبان مناسب انتخاب کنید ، می توانید از مقاله برای مقایسه میزبان های ایرانی استفاده کنید.

2. فشرده سازی پرونده های CSS و JS
استفاده از فناوری هایی مانند CSS3 و JavaScript برای ایجاد انقلابی در ظاهر سایت شما افزایش سرعت سایت این روزها طرفداران خود را دارد. بنابراین ، بهبود کیفیت ظاهر وب سایت ارتباط مستقیمی با افزایش حجم پرونده های مربوطه دارد که در نهایت باعث افزایش حجم صفحات می شود. بنابراین ، اگر به ظاهر سایت خود اهمیت می دهید ، باید از خلاصه ها در این پرونده ها استفاده کنید و اندازه پرونده های CSS و JS را به حداقل برسانید.

با بهترین نکات جهانی (جدیدترین و بهترین روش ذکر شده در جهان) سرعت سایت را افزایش دهید

بارگذاری پرونده های JS در پاورقی نیز می تواند سرعت بارگذاری سایت را از دید کاربر بهبود بخشد. افزایش سرعت سایت برای فشرده سازی فایل های CSS و JS می توانید از Csscompressor.com استفاده کنید.

 

https://www.trahysite.ir/wordpress-site-speed-up-service/
سئو سایت را چگونه انجام دهیم؟
نوشته شده در یک شنبه 16 خرداد 1400
بازدید : 2281
نویسنده : رنگ زندگی

سئو سایت محمد جانبلاغی وقتی چیزی را جستجو می کنیم  ، اولین گزینه ای که به دنبال آن می گردیم Google است ، به عنوان مثال می خواهیم به قالیچه های خانه قالیشویی بدهیم. اولین کاری که ما انجام می دهیم این است که کلمه قالیشویی را جستجو می کنیم و گاهی می توانیم در انتهای کلمه نام محله خود را اضافه کنیم ، به عنوان مثال سئو به دنبال فرش قالیشویی تهرانپارس یا جنت آباد بگردیم تا بتوانیم یک قالیشویی مناسب پیدا کنیم.

حال س theال این است که ، قالیشویی که پس از جستجو در Google مشاهده کردید ، چگونه در اولین گزینه ها ظاهر شد؟

 

چگونه یک سایت در بهترین نتایج از Google ظاهر می شود؟
ممکن است فکر کنید این یک شانس است ، سئو سایت یا Google خودش تصمیم می گیرد کدام سایت را با نتایج بالاتر نشان دهد ، اما در واقع اینطور نیست!

نکته این است که گوگل رتبه بهتری به سایت هایی می دهد که ثابت کنند سزاوار مقام اول هستند. در اینجا یک سوال دیگر وجود دارد: این کرامت چگونه اندازه گیری می شود؟

در اینجا کلمه SEO آمده است ، که به معنای انجام کاری سئو سایت در سایت است تا به گوگل ثابت کند که من لیاقت بالاترین رتبه را دارم.

 سئو چیست و چگونه Google موقعیت بهتری با سئو به شما می دهد؟

SEO به معنای بهینه سازی موتور جستجو است سئو سایت که به معنای بهینه سازی موتور جستجو است. این کلمه انگلیسی زمانی ایجاد شد که روند آوردن یک سایت به بالای گوگل عملیاتی شد که می توان برای به دست آوردن رتبه بندی خوب در Google انجام داد. می توان گفت که SEO راهی برای افزایش بازدید وب سایت و دستیابی به موقعیت بهتر در نتایج جستجوی گوگل است ، که به دنبال دستورالعمل ها و تکنیک های موجود در قسمت فنی سایت و تولید محتوا ، و همچنین عملیات خارج از سایت برای افزایش سایت بازدید و در نتیجه فروش سایت کمک می کند.

سئو را می توان به سه روش سئو سایت مختلف انجام داد:

سئو با کلاه سیاه یا عملیات جنایی
کلاه خاکستری سئو یا کار سالم با کمی توهین
سئو سایت برای کلاه سفید عملی کاملا قانونی است
خوب ، واضح است که روش کلاه سیاه برای انجام عملیات غیرقانونی است و شاید نتایج زودتر به صفحه اول Google برسد ، یا شاید توسط Google شناسایی و جریمه شوید.

با روش کلاه خاکستری و سفید ، این کار قانونی است ، اما با روش خاکستری ، ر بعضی اوقات تخلفات جزئی برای گمراه کردن گوگل انجام می شود ، که با روش کلاه سفید انجام نمی شود.

منظور از عملکرد سئو دقیقاً چیست؟
گاهی اوقات از سئو برای اطمینان از ساختار مناسب سایت شما از نظر موتورهای سئو سایت جستجو استفاده می شود. اما در واقع ، گوگل توجه بیشتری به وب سایت هایی دارد که سایت خود را برای کاربر بهینه کرده اند. این بدان معناست که اگر کاربری در سایت شما احساس بهتری داشته باشد و زمان بیشتری را سپری کند ، یک نکته مثبت برای شما در نظر گرفته خواهد شد. موتورهای جستجو در تلاشند تا بهترین خدمات را به کاربران خود ارائه دهند. به عبارت دیگر ، موتورهای جستجو در تلاشند تا نتایجی را در صفحات جستجو ارائه دهند که علاوه بر داشتن بهترین کیفیت ، مناسب ترین محتوای مورد نظر جستجوگر را نیز داشته باشند. برای این کار ، موتورهای جستجو در وب سایت های مختلف جستجو می کنند تا موضوع و کیفیت محتوای آنها را بهتر درک کنند. به طور کلی ، SEO فرآیند بهینه سازی محتوای آنلاین شما است به طوری که یک موتور جستجو می خواهد آن محتوا را به عنوان بهترین نتیجه جستجو برای کلمات کلیدی خاص نمایش دهد.

چگونه می توانم شماره یک در صفحه نتایج گوگل باشم؟
سئو هدفمند و م requiresثر نیاز به دنبال کردن سه قسمت مشترک سئو سایت در مراحل انجام این کار دارد:

1. سئو فنی

2. در صفحه جستجوگرها

3. Off Page Seo

در ادامه مراحل هر یک از آنها را به طور کلی و با جزئیات کامل توضیح خواهیم داد.

فیلم آموزش سئو: 3 مرحله اصلی و مهم سئو و ترتیب آنها را در این فیلم مشاهده کنید:
دستگاه پخش ویدئو

00:00
09:57SEO فنی چیست؟
SEO فنی به معنای بهبود جنبه های فنی وب سایت برای افزایش رتبه بندی صفحه آن سئو سایت در موتورهای جستجو است. عناصر فنی سئو عبارتند از کامل کردن محتوای وب سایت برای موتور جستجو و همچنین تسهیل روند بررسی آن. به عبارت دیگر ، با استفاده از SEO فنی ، به موتورهای جستجو کمک می کنید تا به راحتی به وب سایت شما دسترسی پیدا کرده و آنالیز کنند. دلیل نامگذاری سئو فنی یا سئو فنی این است که اصولاً این نوع سئو ارتباطی با محتوای وب سایت شما ندارد و هدف اصلی آن بهینه سازی زیرساخت ها و زیرساخت های وب سایت شماست.

 

منظور از On Page Seo چیست؟
On Page Seo (SEO) فرایند بهینه سازی محتوای صفحات وب برای موتورهای جستجو و کاربران است. سئو سایت زیرا بهینه سازی صفحات برای موتورهای جستجو در این روش بهینه سازی به بهینه سازی صفحات برای کاربران بستگی دارد. روند In Page Seo علاوه بر انتشار مطالب مرتبط و با کیفیت ، شامل مواردی مانند بهینه سازی عنوان ، برچسب ها و تصاویر است. با استفاده از سئو داخلی ، وب سایت خود را برای کاربران مفیدتر و ارزشمندتر می کنید. هرچه وب سایت شما از نظر کاربران کارآمد و مفید باشد ، بازدید و بازدید بیشتری خواهید داشت. سئو سایت این به معنای بهبود رتبه بندی موتور جستجوگر شما است.

 

https://www.trahysite.ir/seo-services/
آموزش سئو به صورت عملی را چگونه یادبگیریم؟
نوشته شده در یک شنبه 16 خرداد 1400
بازدید : 919
نویسنده : رنگ زندگی

آموزش سئو چیست؟
سئو یا بهینه سازی موتور جستجو به اختصار SEO ، راهی برای بهینه سازی سایت شما است تا وب سایت شما در بین نتایج موتور جستجو نمایش داده شود. نمایش سایت در صفحات اول موتورهای جستجو باعث افزایش بازدید سایت و افزایش مشتریان شما خواهد شد. آموزش سئو به شما کمک می کند سایت خود را به روشی قابل قبول بهینه کنید. با جامع بودن تجارت مبتنی بر اینترنت ، اهمیت و تأثیر رتبه بندی موتورهای جستجو در موفقیت و توسعه کسب و کار افزایش یافته است. برای بهبود رتبه وب سایت خود کافی است با مباحث قمت دوره آموزش سئو آشنا شوید تا دلایل افزایش رتبه سایت خود را در گوگل ارائه دهید و به نمایش وب سایت خود در صفحه اول گوگل نزدیک شوید.

چرا آموزش بهینه سازی سایت مهم است؟
با آموزش سئو گسترش فضای مجازی و استفاده از اینترنت برای رونق کسب و کار ، بیشتر مشاغل به فکر داشتن یک وب سایت و وبلاگ برای افزایش مشتریان و افزایش وفاداری خود هستند. رقابت بین مشاغل همچنین تأثیر وب سایت ها را تحت تأثیر قرار داده و منجر به رقابت بین مشاغل در فضای آنلاین شده است. آموزش بهینه سازی موتور جستجو این رقابت را کنترل می کند. اگرچه بهینه سازی سایت به منظور تأثیرگذاری بر موتورهای جستجو انجام می شود ، اما سئو و بهینه سازی سایت فقط به موتورهای جستجو محدود نمی شود و هدف از بهبود محتوا ، ویژگی ها و امکانات سایت تأثیرگذاری بر مخاطب است. بنابراین ، بخشی از اندازه گیری SEO شما با تحقیق در مورد تأثیر رفتار کاربر Google انجام می شود. به همین دلیل ، آموزش سئو به یکی از جدی ترین مباحث برای بهبود رتبه بندی سایت ها تبدیل شده است.

 

آموزش سئو و بهینه سازی وب سایت

قسمت های آموزش سئو چیست؟
سئو موضوعی گسترده است و شامل بسیاری از موضوعات است که باید در انسجام و هماهنگی با یکدیگر پرداخته شود. برای مبتدیان ، بهتر است آموزش SEO خود را با موضوعات اساسی SEO که شامل دو بخش SEO داخلی (SEO در صفحه) و SEO خارجی (SEO خارج از صفحه) است ، شروع کنید. وقتی صحبت از سئو می شود ، غالباً بحث ایجاد لینک و مبادله لینک وجود دارد ، اما مهمترین بحث در سئو درباره خود سایت شما است. یک وب سایت خوب با سئو داخلی خوب می تواند در مراحل بعدی پیوند ایجاد کند ، اما اولین قدم سئوی داخلی وب سایت است.

آموزش سئو در یک صفحه شامل چه مواردی است؟
• برنامه نویسی و طراحی سایت بر اساس الگوریتم های جدید (با جدیدترین الگوریتم های Google آشنا شوید)
• نمایش مناسب سایت در صفحات صفحه
• سرعت سایت (سرعت صفحه) را برای بارگذاری صفحات ، میانگین زمان بارگذاری صفحه افزایش دهید
• اندازه تصویر را کاهش دهید و تصاویر جذاب و منحصر به فرد ، SEO SEO و برچسب alt را بارگذاری کنید
• تولید محتوای SEO
• از کلمات کلیدی استفاده کنید و کلمات کلیدی را به تناسب در هر صفحه تکرار کنید
• اصول کپی رایت را رعایت کنید و بدون کپی برداری محتوا ایجاد کنید
• حذف محتوای تکراری از سایت
• برچسب های مفید متا در سئو (برچسب عنوان ، برچسب توضیحات)
• عناوین H1-H6 و نحوه استفاده از آنها را مشاهده کنید
• نحوه آدرس دهی به صفحات سایت
• نحوه ساختن URL
• دامنه و میزبانی
• مفهوم دقیق شاخص و افزایش سرعت آن
• ایجاد پیوند مناسب بین صفحات (پیوند داخلی)

آموزش SEO خارج از صفحه شامل چه مواردی است؟
• ایجاد اتصالات
• اتصالات داخلی و خارجی
• پیوندهای بدون نظارت و پیگیری (تفاوت بین پیوندهای زیر و عدم پیگیری چیست)
• آشنایی با رتبه Trusk و عوامل موثر در آن
• معرفی Link Farm
• رسانه های اجتماعی
• آشنایی با نرخ تبدیل و افزایش آن
• CTR و سرعت آن را افزایش دهید
• نقشه سایت
• میزان ترک تحصیل (میزان خروج)

برای اولین بار در ایران ، وب 24 در حال برگزاری دوره های تخصصی سئو و بهینه سازی وب سایت برای انتشار دانش سئو و ارتقا it آن در شبکه فارسی است.

آموزش سئو خارجی و سئو داخلی

آیا سئو خارجی مهم است یا سئوی داخلی مهمتر است؟

نکته سئو این است که سئو بسیار جامع است و شما باید SEO داخلی و خارجی را همزمان و در ارتباط با یکدیگر ارتقا دهید. اگر SEO مطالب وب سایت خود را برای Google بهینه کنید ، Google به شما امتیاز منفی می دهد. بنابراین می توانید از طریق مدیریت محتوا و بازاریابی مناسب سئو ، رتبه سایت خود را بهبود بخشید. اگر در ابتدای راه آموزش سئو هستید ، بهتر است سئو را آموزش دهید و مطالب را یاد بگیرید ، ابتدا سئوی داخلی سایت را به دقت رصد کنید و کدنویسی مربوط به سئو و متا را کنترل کنید و با خیال راحت روی سئوی خارجی سایت خود کار کنید.

چه مدت طول می کشد تا سایت به نتیجه برسد؟

تحقیقات سئو نشان می دهد صفحاتی که در میان 10 نتیجه برتر Google قرار دارند آموزش سئو دو ساله هستند و متوسط ​​طول صفحات 1 تا 10 در Google حدود 3 سال و جدیدترین آنها تخمین زده شده است.

 

https://www.trahysite.ir/seo-training-course/
طراحی وب سایت برای رشد کسب و کارمان
نوشته شده در یک شنبه 16 خرداد 1400
بازدید : 934
نویسنده : رنگ زندگی

شما درباره طراحی سایت همه چیز را می دانید!
در این مقاله همه چیز درباره طراحی وب سایت ذکر شده است ، که شما را با مفهوم شبکه ، زبانهای برنامه نویسی وب ، مراحل طراحی سایت ، انواع سایت و ضرورت آن آشنا می کند.

پس در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد طراحی سایت کسب کنید.

شبکه چیست؟
اگر می خواهیم جواب این سوال را که طراحی وب سایت چیست بدانیم ، ابتدا باید با مفهوم شبکه آشنا شویم.

شبکه جهانی وب که به اختصار www شناخته می شود ، یکی از اجزای اینترنت است و منابعی از صفحات وب دارد قیمت طراحی وب سایت محمد جانبلاغی که هر یک دارای URL خاصی هستند و توسط آنها هدایت می شوند. کاربر با وارد کردن صفحه وب مورد نظر در مرورگر به صفحه وب دسترسی دارد.

آدرس وب سایت شما دارای چندین بخش است:

پروتکل (http یا ftp)
www (محیط خدمات اینترنتی)
نام دامنه یا نام سایت
پسوندهای دامنه (com .org ، .ir ، .net. و ...)
این بخش شامل اطلاعات مربوط به سایت است و صفحه اصلی سایت index.html نامیده می شود که شامل متن ها و تصاویری است که طراح سایت نحوه تنظیم آن را تعیین می کند.

پست های مرتبط: Google Advertising چیست؟

تاریخچه طراحی سایت
تاریخچه طراحی سایت به سال 1999 برمی گردد ، زمانی که تیم برنزلی برای اولین بار وب سایت خود را در چند پاراگراف و پیوند به ایمیل خود در malito طراحی کردند.

بنابراین ، تیم برنزلی به عنوان اولین طراح وب شناخته شد و این رویداد یکی از مهمترین تحولات در زمینه ارتباطات در قرن 21 است.

همه چیز در مورد طراحی سایت
مقدمه ای بر مفهوم طراحی سایت
طراحی وب سایت به مهارت ها و فعالیت های ساخت سایت از صفر تا صد اشاره دارد. تمام این فعالیت ها توسط طراح سایت بر اساس یک برنامه زمانی بر روی تصاویر ، متون ، فایل های صوتی و فایل های ویدئویی انجام می شود.

طراح سایت به چه کسانی گفته می شود؟
برای طراحی وب سایت ، شما به بسیاری از متخصصان از جمله طراحان گرافیک ، برنامه نویسان ، سئو ، پشتیبانی و ... نیاز دارید که مهمترین آنها طراحان وب سایت ، برنامه نویسان و سئو هستند. طراح وب شخصی است که در ایجاد طراحی وب سایت خلاق است و از طرح های زیبا برای تبلیغ سایت شما و طراحی چیزی که کاربر مستقیماً به آن متصل است استفاده می کند.

طراح سایت به دو قسمت تقسیم می شود:

frontend developer: طراحی وب سایت با استفاده از زبان های برنامه نویسی تحت وب ظاهر سایت را طراحی می کند و دقیقاً همان چیزی را که کاربر می بیند طراحی می کند.

backend developer: طراح بدنه سایت است و شامل همه مواردی است که کاربر نمی بیند ، مانند پایگاه داده ، ذخیره سازی پرونده ، اطلاعات کاربر و ...

تولید محتوا وظیفه یک طراح وب نیست!
مطابق با استانداردهای تعیین شده برای طراحی سایت و همچنین طراحان سایت ، ایجاد محتوا به عهده طراح سایت نیست و طراح سایت فقط مسئولیت ساخت و ایجاد سایت را دارد ، اما اگر قرارداد جداگانه ای باشد در این رابطه ، طراح سایت می تواند تولید محتوا را تهیه کرده و در سایت معرفی کند.

محتوای پیشنهادی: تبلیغات Google

طراحی وب سایت
چرا طراحی سایت مهم است؟
امروز هر تجارت آنلاین باید یک وب سایت خوب داشته باشد تا تجارت خود را توسعه دهد. وب سایت شما می تواند طراحی وب سایت دلیل موفقیت در کسب و کار شما یا دلیل شکست آن باشد! این عامل به توانایی وب سایت شما در تأثیرگذاری بر مخاطبان بستگی دارد. بنابراین داشتن یک وب سایت بدون اینکه توسط مشتریان دیده شود به رشد زیادی در تجارت شما کمک نمی کند. یکی از ویژگی های مهم طراحی سایت در تجارت شما صرفه جویی در وقت ، معرفی محصولات و خدمات ، بدون محدودیت در مکان و زمان است.

انواع سایت ها
ثابت:

چنین وب سایت هایی فقط برای معرفی کاربر است و نیازی به تغییر مداوم اطلاعات موجود در سایت نیست ، طراحی وب سایت یعنی. به روزرسانی مدت زمان کمی طول می کشد. به همین دلیل ، این روش طراحی سایت منسوخ شده است.

به صورت پویا:

در این روش جدید برای طراحی سایت شما می توانید با داشتن یک مدیر و یک پنل مدیریت سایت خود را به روز کنید. این به روزرسانی ها شامل افزودن یا کاهش صفحات وب ، ایجاد انواع متنوع و موارد دیگر است. کار می کند.

مراحل طراحی سایت
مراحل طراحی سایت
برنامه ریزی ساخت وب سایت
تحقیق محتوا
طراحی گرافیکی الگوی وب سایت
برنامه نویسی
سیستم مدیریت محتوا یا cms را نصب کنید
اطلاعات اولیه در مورد سایت را وارد کنید
تست و بررسی سایت
زبانهای طراحی وب
برای افرادی که می خواهند یک وب سایت طراحی کنند بسیار مهم است که بدانند کدام زبان برنامه نویسی وب را باید یاد بگیرند و کار کنند.

html یا html 5: این زبان توانایی نمایش طراحی وب سایت متن و اطلاعات تصویر را دارد و اولین زبانی است که شما باید در برنامه نویسی وب یاد بگیرید.
css یا css 3: بسیاری از الگوهایی که در html وجود ندارند در css در دسترس طراحان قرار دارند.
java script: از این زبان وب برای افزایش طراحی وب سایت پویایی صفحات و ارزیابی فرم های html ، ایجاد انواع منوها و ... استفاده می شود.
jquery: یک اسکریپت جاوا برای چارچوب های زبان وب است

 

https://www.trahysite.ir/web-design/
رپورتاژ آگهی چیست و چه تاثیر در سئو دارد؟
نوشته شده در یک شنبه 16 خرداد 1400
بازدید : 990
نویسنده : رنگ زندگی

قطعاً در دنیای محتوا ، بارها و بارها با واژه گزارش آگهی (یا "گزارش آگهی" که املای صحیحی دارد) مواجه شده اید. اما آیا واقعاً معنی این کلمه رپورتاژ آگهی را می دانید؟ احتمالاً سوالات زیادی در مورد مفهوم و کاربرد آن دارید. شاید شما س haveال کرده باشید که کلمه گزارش از کجا آمده است؟ برای داشتن یک گزارش عالی به چه مواردی نیاز داریم؟ آیا هیچ نویسنده ای می تواند گزارشی بنویسد؟ اصلاً چرا باید گزارش بنویسیم؟ آیا این یک ترفند بازاریابی است یا فقط نوعی تبلیغات است و تفاوتی با انواع دیگر تبلیغات ندارد؟ چه تفاوتی بین گزارش تبلیغات و گزارش تبلیغات و گزارش اخبار وجود دارد؟

در این مقاله ما اطلاعات مفیدی راجع به گزارش آگهی و چند نکته جالب برای بهبود رتبه سایت به شما خواهیم گفت. رپورتاژ آگهی سوالی که ممکن است به ذهن شما خطور کند این است که گزارش تبلیغات چیست؟ به بیان ساده ، گزارش آگهی ، همانطور که از نام آن پیداست ، نوعی تبلیغات است که در قالب گزارش تهیه و استفاده می شود.

گزارشگری تبلیغات چیست و از چه زمانی محبوب شده است؟
به طور پیش فرض ، مخاطبان تبلیغات را منفی می بینند. معمولاً همه افراد با تبلیغات شروع می کنند و فکر می کنند کلاهبردار می خواهد کالایی با کیفیت بسیار پایین با قیمت بالا به آنها بفروشد. در گذشته ، بسیاری از مردم حتی معتقد بودند که کالاهای بزرگ یا خدمات نیازی به تبلیغ ندارند. اعتقاد عمومی بر این بود که کیفیت رپورتاژ آگهی چیست طور خودکار باعث افزایش رضایت مشتری و افزایش فروش می شود. البته رضایت مشتری همیشه مشتری بیشتری را به خود جلب می کند اما در دنیای رقابتی امروز دیگر حرف دهان کافی نیست. در نتیجه ، مارک های مختلف در حال یافتن روشهای تبلیغاتی م moreثرتر برای افزایش فروش خود هستند. یکی از این روش ها گزارش گیری است.

شخصی که متن گزارش تبلیغات را می نویسد باید قصد خود را کاملا بی طرفانه برای مخاطبان بنویسد.

قبل از شروع ، باید بدانید که مدت هاست گزارشگری در جهان ارائه نشده است. گزارش های تلویزیونی اولین بار در سال 1945 ، پس از پایان جنگ جهانی دوم گزارش شد. گزارش از کلمه Report گرفته شده است که به معنی گزارش است. در ابتدا این نوع تبلیغات به عنوان گزارشی کاملاً خنثی در نظر گرفته شده بود. وقتی به عنوان مثال یک قاضی کاملا بی طرف در مورد چندین محصول مختلف صحبت می کند و آنها را یکی یکی با جزئیات بررسی می کند ، این احساس به شما دست می دهد که او خوب شما را می خواهد و قصد انجام خوب و بد را دارد. شما رپورتاژ آگهی را معرفی می کند. به این ترتیب مخاطب نویسنده این فیلم نامه را حامی و دوست خود می داند و بنابراین شانس بیشتری برای جلب اعتماد او دارد.

برای لحظه ای تصور کنید که به دنیای کارمای شماری منتقل شده اید. به این رپورتاژ آگهی ترتیب مخاطب کاملاً به سمتی هدایت می شود که مجری می خواهد. بنابراین ، اهمیت نوشتن گزارش برای افزایش فروش باعث شده است که این گروه به عنوان شاخه جدیدی از تولید محتوا مطرح شود. نکته ظریف و قابل توجه در گزارش این است که مخاطبان کاملاً غیر ارادی و ناخودآگاه به آنچه شما می خواهید جذب می شوند. بنابراین باید جنبه های روانشناختی و دانش مخاطبان به طور کامل کنترل شود تا اجرای گزارش موفقیت آمیز تلقی شود.

بنابراین ، گزارش آگهی روشی جدید برای تبلیغات عادلانه است که تجارت و خدمات سایت را ارائه می دهد. مصرف کنندگان با مطالعه دقیق گزارشات گزارش شده گزارش شده ، اعتماد بیشتری به مشاغلی که با آن آشنا هستند کسب می کنند. یکی از مواردی که هنگام نوشتن گزارش تبلیغاتی باید به آن توجه کنید ، نوشتن اساسی متن است. رپورتاژ آگهی اگر متن نوشتاری دارای اصول اساسی باشد و از تمام نکات نوشتن گزارش پیروی کند ، قطعاً تأثیر بیشتری خواهد داشت.


انواع گزارش ها کدامند؟
رپورتاژ تبلیغات رپورتاژ آگهی دسته های زیادی دارد. برخی افراد آن را بر اساس نحوه انتشار آن دسته بندی می كنند ، در حالی كه برخی دیگر معتقدند كه گزارش باید براساس نوع مخاطب و تبلیغاتی كه صورت می گیرد ، دسته بندی شود. در اینجا ما یک دسته یکپارچه برای شما فراهم می کنیم تا امروز بتوانید با این نوع مطالب بهتر آشنا شوید.

گزارش چندرسانه ای / گزارش کتبی
کاملاً واضح است که گزارش می تواند در قالب های مختلف منتشر شود. برخی معتقدند رپورتاژ آگهی که گزارش تبلیغاتی یا گزارش تبلیغاتی فقط باید به صورت مکتوب و در مجلات مختلف منتشر شود. این یک باور کاملاً اشتباه است. امروزه حتی بزرگترین مارک های جهان برای پخش اخبار خود از رسانه های معروف مانند تلویزیون جهان استفاده می کنند. به عنوان مثال ، بسیاری از برنامه های معروف که مارک های مختلف اتومبیل را با هم مقایسه می کنند یا برنامه هایی که از یک محصول آشپزی خاص استفاده می کنند ، نمونه هایی از گزارش های تبلیغاتی هستند.

بعضی اوقات می توانید منتظر برنامه ای باشید که چندین تلفن همراه را با هم مقایسه کند و جوانب مثبت و منفی هر یک را برای شما بررسی کند ، در این صورت فکر می کنید این یک برنامه کاملاً خنثی و بدون پشتیبانی است. ، فقط به مزایا و معایب محصولات مختلف توجه می کند ، اما اگر کمی تیزبین باشید ،رپورتاژ آگهی می بینید که او به سرعت بر روی کاستی های یک محصول غلبه می کند و به آن می خندد