پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام
نوشته شده در سه شنبه 26 مرداد 1400
بازدید : 383
نویسنده : رنگ زندگی

نحوه برگرداندن پیج اینستاگرام سوالی است که ممکن است بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام در ذهن هر فردی که اکانتش حذف و یا غیر فعال شده پیش بیاید. اما راه حل چیست؟

حتماً برای خیلی از ما پیش آمده که پیج خود را از دست داده باشیم، حتی گاهی بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام ممکن است تلفن همراه ما خراب شود و تعمیرکار، مجبور شود تلفن همراه ما را ریست کند.

مشکلات دیگری مانند باگ تلفن همراه و… باعث میشوند مجبور شویم گوشی را به تنظیمات کارخانه بازگردانیم، یا حتی ممکن است از فضای مجازی خسته شده باشیم.

همه اینها دلایلی هستند که باعث فراموشی رمز اينستاگرام می شود. اما برای بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام خیلی از ما، بازگردانی اکانت اینستاگرام قبلی، موضوع مهمی است.

خوشبختانه راه هایی برای برگرداندن پیج اینستاگرام وجود دارد. که در ادامه به آنها می پردازیم. با ما همراه باشید.

 

آموزش ویدیویی برگرداندن پیج اینستاگرام
نمایشگر ویدیو

00:00
02:13


اینستاگرام این فضا را بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام فراهم کرده است تا ما به راحتی، پیج قبلی خود را با داشتن یوزرنیم بازیابی کنیم. اما مشکلی که ممکن است باهم در آن شریک باشیم، فراموش کردن پسوردمان است.

برگرداندن پیج اینستاگرام
امروزه، ما از اپلیکیشن های زیادی استفاده می کنیم. که برای هر کدام، به منظور امنیت آن، پسورد های متفاوتی را انتخاب کرده ایم. پس طبیعی است بازگردانی پیج و بازیابی پیج اینستاگرام که آن را فراموش کنیم.

در ویدئوی بالا به آموزش روش های بازگرداندن اکانت اینستاگرام پرداخته ایم. در صورتیکه شما هم به هر دلیلی رمز اینستاگرام خود را فراموش کرده اید. و قصد دارید تا آن را بازگردانید، حتما به بازیابی اکانت اینستاگرام خود فکر می کنید.

باید بدانید بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام که هیچ جای نگرانی وجود ندارد. ما در این مقاله، به شما، ۳ راه را پیشنهاد می کنیم که یاد بگیریم چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم. پس با آموزش های وبلاگ فالووران همراه باشید.

برگرداندن پیج اینستاگرام
ممکن است به روش های قفل گذاری بر برنامه اینستاگرام نیز علاقه مند باشید.

 

بازیابی اکانت اینستاگرام
• راه های برگرداندن اکانت اینستاگرام
۱- بازيابی رمز اينستاگرام از طریق شماره تلفن
۲- بازيابی رمز اينستاگرام از طریق ایمیل
۳- بازيابی رمز اينستاگرام از طریق فیسبوک

برگرداندن پیج اینستاگرام بطور کامل در چند دقیقه
• نکاتی که باید قبل از حذف پیج اینستاگرام خود بدانیم
۱- زمان بازگشت پیج با اطلاعات قبلی
۲- تعداد دفعاتی که می توانیم پیج را دی اکتیو کنیم
۳- عدم بازگشت اطلاعات قبلی در صورت حذف دائمی

بازیابی اکانت اینستاگرام
چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم؟
اگر بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام این سوال برای شما ایجاد شده باشد که چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم حتما باید روش های زیر را دنبال کنید تا به جواب برسید.

در ادامه به معرفی ۳ روش برای وارد شدن به اکانت قبلی اینستاگرام معرفی خواهیم کرد. این روش ها کاملا عملی و تست شده میباشد.

۱- برگرداندن پیج اینستاگرام از طریق شماره تلفن همراه:
یکی از ساده ترین راه های بازیابی اکانت اینستاگرام قبلی بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام شما، از طریق شماره تلفنی است که آن را روی اکانت خود ثبت کرده اید.

پس اگر تا الان، شماره تلفنی بر روی اکانت شما ست نبوده است، پیشنهاد می‌شود که سریعاً این کار را بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام انجام دهید تا در آینده، دچار مشکل نشوید.

چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم ؟

مراحل ست کردن شماره تلفن بر روی اکانت اینستاگرام:
-به صفحه پروفایل می رویم –> کلیک بر روی گزینه edit profile –> وارد کردن شماره تلفن در کادر phone number –> کلیک بر روی تیک آبی

دقت داشته باشید بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام که، از شماره ای استفاده کنید که می دانید بعدها در دسترس شما قرار دارد.

حال اگر پیج شما، به هر دلیلی پاک شود و پسورد خود را فراموش کرده باشید، اصلا جای نگرانی نیست. و به راحتی می توانید پسورد خود را عوض کنید.

پیشنهاد می کنم مقاله آموزش تغییر ایمیل و شماره تلفن در اینستاگرام را نیز مطالعه کنید.

 

مراحل برگرداندن پیج اینستاگرام با شماره تلفن
گام اول: اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید.

گام دوم: در زیر دو کادری که برای شما نمایش داده شده، بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام بر روی گزینه get help signing in کلیک کنید.

مراحل بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام با شماره تلفن
گام سوم: در اینجا به شما سه راه پیشنهاد می شود. گزینه دوم، یعنی send an sms را انتخاب کنید.

مراحل بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام با شماره تلفن
گام چهارم: به شماره ای که بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام بر روی اکانت شما ست شده است، لینکی ارسال می شود. آن لینک را باز کنید.

مراحل بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام با شماره تلفن
گام پنجم: با باز کردن لینک، برای شما صفحه ای نمایش می دهد بازگردانی و بازیابی پیج اینستاگرام که شامل دو کادر است. پسورد جدید خود را در آن، دو بار، یه صورت یکسان، وارد کنید.

https://golestanigram.com/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%da%af%d8%b1%d8%af%d8%a7%d9%86%db%8c-%d9%be%db%8c%d8%ac-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%da%af%d8%b1%d8%af%d8%a7%d9%86%db%8c-%d9%be%db%8c%d8%ac-%d8%a8/
بازدید : 388
نویسنده : رنگ زندگی

افزایش بازدید اینستاگرام، سرازیر شدن دائمی پول به حساب شما را تضمین می کند. خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام به عنوان مثال؛ اگر صاحب یک کسب و کار هستید، مشتری هایی به صورت حقیقی و مجازی دارید. داشتن مشتری ها به صورت حقیقی تنها محدوده ی خاصی را شامل می شود. خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام اما شما می توانید مشتری های مجازی خود را از سراسر جهان ساپورت کنید. برای این کار تنها نیاز است که روش های نوین افزایش بازدید اینستاگرام را به کار ببرید.


داشتن یک صفحه ی پر بازدید و با لایک های زیاد اتفاقی نیست. برای داشتن چنین صفحه ای یا باید مشهور بود و یا خلاق. مشهور بودن کمی دور از دسترس هست اما خلاقیت، به ویژه در فضای مجازی خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام می تواند کمک شایانی در محبوب بودن پیج اینستاگرامی شما انجام دهد. با اپلیکیشن اینستاگرام به راحتی می توانید خلاقیت های جدیدی در نحوه ی تبلیغات خود انجام دهید.

با ورود به این اپلیکیشن پر طرفدار، به راحتی قادر به پست گذاشتن خواهید بود. با این حال شما به ترفند هایی نیاز دارید که از دیگر کاربران اینستاگرام متفاوت باشید. در این بین فضای مجازی، نقش بسیار مهمی در جذب بازدید، آن هم به صورت هدفمند را بازی می کند. خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام اگر شما هم در اینستاگرام اکانت دارید پس با ما در ادامه مقاله همراه باشید تا راه های افزایش بازدید در اینستاگرام را مورد بررسی قرار دهیم.

فهرست
اهمیت افزایش بازدید اینستاگرام
اگر شما در اینستاگرام اکانتی دارید و انتظار دارید که روزانه با افزایش فالوور های خود مواجه باشید، خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام با راه حل هایی که گفته شده؛ قطعا به مرور زمان شاهد افزایش فالوور و به خصوص افزایش ویو و لایک پست های اینستاگرامی خود خواهید بود. اما ما از چه راه هایی می توانیم برای افزایش بازدید پیج خود قدم برداریم؟ این مسئله در ادامه توضیح شده است و پیش از آن به بررسی اهمیت افزایش بازدید اینستاگرام پرداخته شده است.

1.افزایش فروش محصولات و تبلیغ آنها
افزایش فروش محصول در اینستاگرام
یکی از مهم ترین کارکردهای اینستاگرام، افزایش فروش محصولات است. اگر می خواهید محصولات خود را بیش از پیش به فروش برسانید، چاره ای جز این ندارید که بازدیدکنندگان پست های خود را بالا ببرید. با این کار نه تنها محصولات خود را تبلیغ می کنید، بلکه برخی از این بازدیدکنندگان تبدیل به خریدار های دائمی خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام شما نیز می شوند

مقاله مرتبط: افزایش فروش اینستاگرام با جدیدترین قابلیت ها در سال 2020

2. برند سازی
یکی از راه های موفقیت در بازاریابی در هر نوع بازاری، شناخت و رضایت مردم از یک محصول و از یک برند خاص می باشد. اگر بازاریابی به صورت معمولی و حرفه ای را شروع کرده باشید، قطعا با بازاریابی دهان به دهان آشنا شده اید. در واقع یکی از راه های موفقیت در فروش، شناخت عموم و تبلیغ شدن برند شما از طریق خود مردم یعنی به صورت تبلیغ فرد به فرد می باشد. به وسیله ی ساخت برند می توانید افزایش بازدید اینستاگرام خود را رقم بزنید.

برندسازی در اینستاگرام
دقت داشته باشید یکی خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام از پراهمیت ترین عامل ها در افزایش بازدید اینستاگرام برندسازی می باشد که برند شما نسبت به برند های دیگر برجسته تر شود. در کل اهمیت برند سازی با شناخت مردم و رضایت آنها از محصولات ارائه شده آن برند، ایجاد می شود. در حوزه ی شناخت مردم نسبت به محصولات، راهکارهای زیادی پیش روی ما وجود دارد.

3. افزایش ترافیک سایت
یکی خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام از قابلیت های مهم در اینستاگرام امکان جاگذاری لینک سایت و یا کانال های تلگرامی در بیو و قسمت استوری اینستاگرام می باشد. در واقع با افزایش بازدید پیج، امکان لمس و کلیک خوردن لینک جاگذاری شده شما در قسمت بیو بالا می رود و در پی آن باعث افزایش ترافیک سایت شما خواهد شد.

مقاله پیشنهادی: افزایش ترافیک سایت با شبکه های اجتماعی در سال 2020

افزایش بازدید اینستاگرام
اپلیکیشن اینستاگرام قابلیت های فراوانی دارد که تیم پشتیبانی از این نرم افزار به صورت دوره ای ویژگی های جدیدی را به آن اضافه می کند. کار با برخی از این قابلیت ها خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام بسیار آسان بوده و تنها

نیاز است که در زمان مشخص و با خلاقیتی بیشتر از آن استفاده کنید. استوری، پست، کپشن، هشتگ و… از مواردی هستند که شما را در داشتن فالوور های بیشتر یاری می کنند.

1. نام کاربری خود را قوی بسازید
اگر به تازگی می خواهید پیجی بسازید، دقت داشته باشید که اولین نکته در شروع کار، نوشتن یک نام کاربری مناسب است که ارتباط شما با دیگر افراد را رقم می زند. نام کاربری حتما باید شاخصه های مناسبی داشته باشد. هر چه نام کاربری خود را قوی تر بسازید، مسلما سرعت افزایش بازدید اینستاگرام شما چند برابر خواهد شد.

مقاله مرتبط: انتخاب و تغییر نام کاربری در اینستاگرام

کوتاه باشد: حتما از یک نام کابری کوتاه استفاده کنید که بتواند به راحتی در ذهن کاربر ماندگار شود.
به هم پیوسته باشد: حدالامکان از امکاناتی چون آندرلاین، نقطه، ویرگول و اقسامی از این قبیل استفاده نکنید.
مرتبط با موضوع پیج باشد: به عنوان مثال در خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام نظر بگیرید که پیجی مربوط به پوشاک دارید، کلماتی مانند خوش دوخت، طراح بسیار مناسب هستند چرا که به این حوزه مربوط هستند.
حتما بر فرهنگ مکان مخاطبان خود آشنایی جزئی داشته باشد: به عنوان مثال اگر در حوزه ی لباس های کردی فعالیت می کنید، تا حدودی اصطلاحات رایج پوششی آن ها را بشناسید تا بتوانید نزدیک ترین واژه به گفتمان آن ها را انتخاب کنید. خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام از این کار اصلا نترسید. اصلا نیاز نیست که ساعت ها مطالعه داشته باشید. به راحتی می توانید با یک جستجوی ساده در اینترنت به واژه های بسیاری دسترسی پیدا کنید.

نکته: اگر هم اکنون نام کابری خود را ساخته اید، اصلا نگران نشوید. شما می توانید تمرکز خود را بر روی بیو و دیگر امکانات که در ادامه گفته خواهد شد، قرار دهید.

2. پروفایل پیج را جذاب کنید
دقت داشته باشید که نام کاربری و پروفایل پیج اولین تیر هدفی هستند که شما به سمت مخاطب پرتاب می کنید. این دو مقوله در افزایش بازدید اینستاگرام بسیار اثر گذار هستند. مخاطب در هر زمانی سریعا به نام کاربری و پروفایل شما دقت می کند. در ساخت پروفایل شاخصه های زیر را دقت کنید.

اندازه ی تصویر: محل قرارگیری پروفایل اینستاگرام به صورت دایره ای است. حتما توجه داشته باشید که عکس قرار گرفته بتواند وضوح و نگاه جامعی را به مخاطب ارائه کند. خیلی پیش آمده است که کاربر زمانی که عکسی را در صفحه ی پروفایل قرار می دهد، مقداری از تصویر دیده نمیشود. حتما به قوانین اینستا در اندازه ی تصویر دقت کنید.

مقاله مرتبط: بهینه سازی سایز تصویر در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر

کیفیت تصویر: برخی از کاربران به دلیل اندازه ی کوچک پروفایل دقتی به میزان کیفیت تصویر نمی کنند. در صورتی این موضوع به شدت بر روی کابر اثر گذار است. تا آن جا که می توانید تصویری با کیفیت قرار دهید؛ چرا که این موضوع حرفه ای بودن شما را به مخاطب می رساند.

نکته: برای عکس برداری سعی کنید از دوربین استفاده کنید.

موضوعیت تصویر: تصویر قرار داده شده حتما باید با موضوع پیج همخوانی داشته باشد. اگر پیج در زمینه ی لوازم آرایشی فعالیت دارد، تصویری قرار دهید که در نگاه اول این موضوع را به کاربر تفهیم کند.

3. بیوگرافی عالی بنویسید
بیوگرافی تصویر ساده ای از شخصیت و هدف شما از ایجاد و مدیریت پیج را نشان می دهد. بیشتر خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام کاربران معتقدند که بیوگرافی بخش اصلی پروفایل شما را شامل می شود که افزایش بازدید اینستاگرام شما را در پی خواهد داشت. شما در هر زمان که بخواهید می توانید بیوگرافی خود را عوض کنید، پس تا جایی که می توانید سعی کنید آن را به روز نگه دارید.

چگونه یک بیوگرافی عالی در اینستاگرام بنویسیم ؟
مقاله مرتبط: بیو اینستاگرام خود را متحول کنید

بسته به صفحه خود بیوگرافی بنویسید: با نوشتن یک بیوگرافی مناسب که مربوط به موضوع صفحه باشد، میزان حرفه ای بودن شما مشخص می شود. به این صورت که اگر می خواهید کالایی را بفروش برسانید در مورد آن کالا بنویسید تا مخاطب از موضوع و هدف پیچ شما مطلع شود.

لینک: بخش بیوگرافی یک ویژگی بسیار عالی دارد، در این بخش می توانید یک هایپر لینک به وب سایت های دیگر قرار داده تا دنبال کنندگان خود را به مکان دیگری غیر از صفحه خود منتقل کنید. این بخش به ویژه برای صفحه های تجاری بسیار عالی می باشد.

جذاب بنویسید: در نوشتن بیوگرافی حتما از کاراکتر ها و ایموجی ها استفاده کنید. استفاده ی به جا و خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام درست از شکلک ها و ایموجی ها، خلاقیت شما را نشان می دهد. ایموجی ها و شکلک ها از هزاران کلمه قدرتمند تر هستند و هدف و منظور جمله را به مخاطب القا می کنند.

اندازه : بیوگرافی حداکثر می تواند شامل ۱۵۰ کاراکتر باشد، پس تا می توانید از این تعداد به خوبی استفاده کنید.

نکته: اگر پیچی با موضوع فروشگاهی دارید می توانید پیچ خود را با وصل کردن به فیسبوک، بیزینسی کنید. با تبدیل پیچ خود به پیج فروشگاهی، اینستاگرام هر هفته برایتان آمار بازدید، جذب فالوور و… نشان خواهد داد تا شما بینش خوبی از پیچ خود پیدا کنید.

4. موضوع پیج را مناسب و پر مخاطب انتخاب کنید

انتخاب موضوع پر طرفدار و محبوب، می تواند شما را در داشتن یک پیج با بازدید بالا کمک شایانی کند. از این خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام رو حتما موضوعات مختلفی را بررسی کنید. حتی به پیج رقیب های خود یا اکانت هایی که در حال تولید محتوا در راستای همان موضوعی می باشند که شما هم می خواهید بر اساس آن، پیج خود را مدیریت و تولید محتوا کنید؛ پیدا کرده و آن ها را بررسی کنید

در این بین سعی کنید موضوعی را برای پیج خود انتخاب کنید که مخاطب های زیادی داشته باشد. در بررسی های خود دیده اید که چنین موضوعاتی در اینستاگرام موفق شده اند و بازدید و لایک مناسبی را به همراه داشته اند. موضوعات طنز و کمدی باعث افزایش بازدید اینستاگرام شما خواهند شد. علاوه بر آن ها، موضوعات چالشی نیز فاللور ها را تا مدت ها با شما همراه می کنند.

5. محتوای عالی بسازید
مگر میشود تولید محتوا را دست کم گرفت. در افزایش بازدید اینستاگرام، محتوای عالی نقش بسزایی دارد. همانطور که سئو کارها برای اهمیت دار نشان دادن تولید محتوا می گویند محتوا پادشاه است. همین مورد نیز در اینستاگرام حرف اول را میزند.

مقاله مرتبط: نحوه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی

اگر شما محتواهایی را تولید خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام و در اکانت خود چه به صورت پست و یا استوری منتشر کنید بدون شک با مرور زمان هم فالوور و هم بازدید پیج تان آنقدری بالا خواهد رفت که روزانه سفارش تبلیغات در اینستاگرام خواهید داشت. با افزایش بازدید اینستاگرام و پذیرش تبلیغات می توانید روزانه درآمدی میلیونی داشته باشید.

6. استوری ها را با فیلم همراه کنید
محتوای عالی شاخصه هایی دارد که با رعایت 20 درصدی هر کدام از شاخصه ها، می توانید بازدید بالا برای هر پست و یا استوری را تجربه کنید. دو فضای محتوایی استوری و پست می توانند در زمان های مختلف نیاز های شما را جوابگو باشند. همواره به یاد داشته باشید که استوری ها دریچه ی ورود به پست های شما هستند. خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام کاربران اصولا بر روی استوری ها وقت زیادی نمی گذارند به همین دلیل ماندگاری استوری در ذهن مخاطب کم است. اما مدت زمان دقت بر روی آن نسبتا بیشتر است.

مقاله مرتبط: ته و توی استوری اینستاگرام برای اونایی که می خوان اینستا باز حرفه ای بشن

استوری داستان خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام کوتاهی است که تنها ظرف چند ثانیه خود را نشان می دهد. استوری ها می توانند تنها تا 24 ساعت باقی بمانند. در استوری حتما از تصاویر استفاده کنید. در بیشتر آمارها نشان داده شده است که تصاویر اولین تیر هدف مخاطبین هستند. شما باید با تصاویر جذاب مخاطب را برای چند ثانیه بر روی پیج خود نگه دارید، تا در همین چند ثانیه مشتاق خواندن مطلب شود.

اگر دقت کرده باشید می بینید که زمان مشاهده ی یک استوری بسیار کوتاه است، پس سعی کنید با مطالب جذاب در خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام همان چند ثانیه نگاه مخاطب را شکار کنید. در استوری ها حتما از تیتر استفاده کنید. تیتر کوتاه و پرمعنا داشته باشید.

7. مجموعه پست بسازید
هنگامی که به خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام پیجی وارد می شوید، مجموعه ای از پست ها را می بینید. تا آن جا که می توانید تمامی پست ها را در یک موضوع خاص چینش کنید. تا در یک نگاه کاربر هویت کلی پیج شما را بشناسد.

مقاله پیشنهادی: گذاشتن چند فیلم و عکس در یک پست اینستاگرام

در ادامه قابلیت هایی از پست ها و استوری ها را بیان می کنیم که می توانید با تمرکز بر روی خرید بازدید اینستاگرام و افزایش بازدید اینستاگرام دو نمونه از آن ها شاهد افزایش فالوور های خود باشید.

https://golestanigram.com/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85-%d9%88-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c/
خرید ویو اینستاگرام
نوشته شده در سه شنبه 26 مرداد 1400
بازدید : 526
نویسنده : رنگ زندگی

از همان خرید ویو اینستاگرام ابتدای پیدایش پلتفرم های آنلاین و شبکه های مجازی، خرید ویو اینستاگرام اصطلاحاتی شکل گرفت که همیشه برای کاربران ایرانی که با زبان انگلیسی آشنایی نداشتند، نا آشنا بود و جای سوال داشت. مثل همین سوال : ویو اینستاگرام چیست ؟

در فالوکمپ بخشی را برای کاربران ایرانی اینستاگرام که قصد دارند با اصطلاحات این خرید ویو اینستاگرام شبکه اجتماعی به صورت ساده اما تخصصی آشنا شوند ایجاد کرده ایم که هر بار یکی از اصطلاحات این رسانه دوست داشتنی و محبوب در ایران را در کنار مقالات کاربردی، معرفی و توضیح خواهیم داد.

در این مقاله نیز در خرید ویو اینستاگرام مورد یکی از پرکاربرد ترین اصطلاحات اینستا که مفهوم آن شاید هنوز که هنوزه با گذشت نزدیک به 8 سال حضور این پلتفرم آنلاین در ایران برای خیلی ها نا آشناست صحبت می کنیم.

What Is Instagram Views
ویو (Views)
کلمه ویو در اصل یک واژه انگلیسی است که در بسیاری از رسانه های مجازی و پلتفرم های آنلاین مانند شبکه های اجتماعی کاربرد دارد. خرید ویو اینستاگرام View در لغت به معنای چشم انداز و Views در فضای مجازی به معنای بازدید است.

شبکه اجتماعی اینستاگرام، پلتفرم های اشتراک ویدیو مانند یوتیوب، ویمئو و نمونه ایرانی این دو آپارات از جمله مواردی هستند خرید ویو اینستاگرام که از این واژه برای نمایش تعداد بازدید از ویدیوهای منتشر شده توسط کابران خود، استفاده می کنند.

اگر جزو خرید ویو اینستاگرام کاربران ایرانی و به معنای واقعی فعال اینستاگرام باشید، به خوبی می دانید که در این رسانه اجتماعی چندین بخش برای ارسال ویدیو و همچنین چندین نوع ویدیو وجود دارد.

معنی ویو اینستاگرام چیست
همانگونه که می دانید اینستاگرام چندین بخش برای ارسال و انتشار پست در قالب ویو را در اختیار کاربران خرید ویو اینستاگرام خود قرار داده و هر کدام از این بخش های قابلیت ها و کاربردهای خود را دارند.

در ادامه به صورت مجزا تک تک این بخش ها خرید ویو اینستاگرام را توضیح می دهیم و به اینکه معنی ویو اینستاگرام چیست و در بخشی که توضیح می دهیم چه کاربردی دارد، صحبت می کنیم.

ویو اینستاگرام چیست
ویو پست اینستاگرام
پست ها در اینستاگرام به دو شکل در یک پیج قابل انتشار و اشتراک هستند. ساده ترین حالت ممکن، به اشتراک گذاری زندگی روزانه و روزمرگی در قالب عکس خرید ویو اینستاگرام و تصویر می باشد. این نوع از پست را تنها می توان لایک کرد و اصطلاح ویو، در مورد این نوع از پست اینستا کاربردی ندارد.

ویدیو (Video Post)

اما نوع دیگری از پست خرید ویو اینستاگرام وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن ویدیو با مدت زمان حداکثر 59 ثانیه را در پیج خود به اشتراک بگذارید. در این نمونه از پستهای اینستاگرامی به صورت پیشفرض و بجای گزینه لایک، عبارت Views و یک عدد را در زیر ویدیو مشاهده خرید ویو اینستاگرام می کنید.

اگر جزو آن دسته از کابران ایرانی باشید که تسلط کافی به زبان انگلیسی ندارد، حتما از خود می پرسید: ویو یعنی چه؟ و چنانچه شخصی که به زبان انگلیسی مسلط باشد را در دسترس نداشته باشید، سراغ پاسخگوی اعظم یعنی گوگل رفته و عبارت “ویو اینستاگرام چیست” را جستجو می کنید…

در ویدیو یا همان فیلم های 1 دقیقه ای اینستا، اصطلاح ویو به معنای تعداد دفعاتی است که فالوور های شما آن فیلم را مشاهده یا بازدید کرده اند. برای مثال اگر عدد 100 را مقابل Views مشاهده می کنید، یعنی 100 کاربر ویدیو شما را مشاهده کرده اند. به این نوع بازدید، ویو پست اینستاگرام می گویند.

IGTV

کاربران اینستاگرام شیوه جدیدی از اشتراک ویدیو در این رسانه را تجربه می کنند. آنها می توانند با ایجاد کانال اختصاصی، ویدیو هایی با طول 10 دقیقه را در خرید ویو اینستاگرام پیج خود منتشر کنند. در این نوع از پست، آمار بازدید از ویدیو منتشر شده در کانال IGTV که مخفف Instagram Television است، نیز با Views نمایش داده می شود.

خرید بازدید igtv , ویو igtv , افزایش بازدید
پس پاسخ ویو اینستاگرام چیست برای این نوع از فیلم های اینستاگرامی نیز مشابه پست های در قالب فیلم 59 ثانیه ای است که توضیح آن را دادیم. به این نوع View ، ویو IGTV می گویند.

از زمانی که اینستاگرام، IGTV را به کاربران خود معرفی و آن را رونمایی کرد، مدت زیادی نمی گذرد. خرید ویو اینستاگرام اما در همین مدت زمان کوتاه توانسته توجه پیج های ایرانی و خارجی را به خود جلب کند.

تا جایی خرید ویو اینستاگرام که بسیاری از پیج ها تنها با انتشار ویدیو در کانال IGTV و اشتراک آن در صفحه خود، برای فالوور هایشان محتوا تولید می کنند. این نشان از جذابیت این نوع از پست های اینستاگرامی است.

استوری (Story)

آیا باید شاهد پاسخی مشابه به سوال ویو اینستاگرام چیست، در مورد استوری نیز باشیم؟ بله، ولی مطالعه توضیح کوتاهی درباره بازدید استوری اینستاگرام را به شما پیشنهاد می کنیم.

واژه Story به معنای داستان، کلمه ای است به معنای واقعی در خور این گزینه اینستا. با استفاده از استوری شما خرید ویو اینستاگرام می توانید داستان های روزانه خودتون رو با فالوور های پیجتان به استراک بگذارید.

هر چه بیشتر Story کنید، نشان از فعال بودن زندگی روزمره شما دارد. و از طرفی استوری بیشتر، به مرور زمان باعث افزایش بازدید از داستان هایتان خواهد شد.

خرید بازدید استوری

یکی از راه هایی که پس از خرید فالوور واقعی از فالوکمپ برای بررسی فعال بودن و همچنین واقعی بودن پروفایل هایی که از طریق سرور افزایش فالوور ما برای بالا بردن تعداد دنبال کنندگان پیج شما ارسال می شود این است که به خرید ویو اینستاگرام صورت رندم یا تصادفی بررسی کنیم استوری گذاشته اند یا نه!؟اکثر پروفایل هایی که به پیج شما اضافه شده در پیج خود استوری گذاشته اند.

امیدواریم پاسخ سوال خود مبنی بر ویو اینستاگرام چیست را به دست آورده باشید. خرید ویو اینستاگرام چنانچه این مطلب را مفید می دانید، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

https://golestanigram.com/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%88%db%8c%d9%88-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%88%db%8c%d9%88-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 
فالوور فیک با فالوورگیر اینستاگرام
نوشته شده در سه شنبه 26 مرداد 1400
بازدید : 436
نویسنده : رنگ زندگی

قبل از اینکه برای شما مفهوم فالوور فیک را توضیح دهیم باید در اولین قدم توضیحی درباره فیک بدهیم.

فیک چیست ؟
برگرفته شده از واژه انگیلسی (fake) است و به معنای جعلی،ساختگی،دروغین،تقلبی است یا به زبان دیگر میتوان گفت :(( فریب دادن کسی یا چیزی،به غیر از واقعیت چیزی گویند .))

فالوور فیک چیست ؟
فالوور فیک
فالوور فیک


از پاراگراف بالا میتوان به مفهوم و معنی واقعی فالوورگیر فیک رسید .فالوور فیک به فالووری گفته می شود که هیچ تعامل با پیج شما نداشته باشد.منظور از تعامل همان فعالیت یا زمانی است که کاربر در پیج شما سپری می کند .

برای مثال :(( از پست و استور های شما بازدید نکند و کامنت زیر پست های شما نگذارد و یا هزاران نشانه های دیگر …)).

راه های جذب فالوور فیک اینستاگرام
بسیاری از افراد برای معروف و یا ایجاد کسب و کار در اینستاگرام سعی دارند از فالوور فیک استفاده کنند . برای انتقال فالوور فیک دو راه در پیشرو دارید ، یا خودتان دست به کار بشید و یا از سایت های دیگری خریداری کنید . اما راه دوم ریسک دار بوده و امکان دارد که سایت پول شما را گرفته و هیچ فالووری را به پیج اینستاگرامی شما انتقال ندهد.

خودتان دست به کار شوید
برای اینکه خودتان فالوور فیک به اکانت اینستاگرام خود انتقال دهید میتوانید از برنامه های فالوور بگیر اینستاگرام استفاده کنید .برای این کار شما از پلی استور موبایل خود برنامه فالوور بگیر را نصب کرده و پیج های به غیر از پیج اصلی که میخواهید فالوور انتقال دهید را وارد می کنید .این برنامه های به ازای هر فالوی که شما میکنید یک سکه میدهد که شما باید سکه ها را به پیج اصلی انتقال داده و از برنامه در خواست فالوور فیک دهید .

فالوور بگیر اینستاگرام
فالوور بگیر اینستاگرام

از سایت ها خریداری کنید
این راه آسان ترین و کوتاه ترین راه برای انتقال فالوور می باشد .در ازای پولی که پرداخت می کنید به پیج اینستاگرامی شما فالوور انتقال داده می شود.

اما این راه ریسک زیاد دارد و برای خرید فالوور اینستاگرام باید سایت معتبری را پیدا کنید .منظور از معتبر بودن سایت این است که راه های زیادی برای ارتباط در بخش ارتباط با ما قرار داده باشد و نماد اعتماد را برای سایت خودشان فراهم کرده باشند .

 

https://golestanigram.com/%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1%da%af%db%8c%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://golestanigram.com/%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1-%d9%81%db%8c%da%a9-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 
افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام
نوشته شده در سه شنبه 26 مرداد 1400
بازدید : 440
نویسنده : رنگ زندگی

ممبر اجباری توسط تلگرام های غیررسمی افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام (خلق شده توسط ایرانیان) مانند موبوگرام، توپول گرام، تلگرام فارسی، تلگرام نارنجی و … انجام میشود. تلگرام های غیررسمی مانند تلگرام طلایی، اینوگرام و… می توانند کاربرانی را که دارند، وارد کانال تلگرامی شما بکنند. بنابراین پس از این اتفاق، کاربر با چک کردن اکانت تلگرام خود ناگهان متوجه میشود که یک کانال به لیست کانال هایش اضافه شده. به این طریق ادد کردن ممبر، ممبر ادد اجباری گفته میشود. سایت هایی هستند که میتواند تا یک میلیون ممبر به کانال تلگرامی شما اضافه کند بدون اطلاعِ آن اعضایی که ادد شده اند! در صورتی که به این موضوع علاقه مندید افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام میتوانید با یک سرچ ساده در گوگل “ادد اجباری” تعداد زیادی از این سایت ها را پیدا کنید که خدمات ادد ممبر اجباری ارائه میدهند. اما لازم به ذکر است که افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام ادد اجباری بدون داشتن استراتژی و نقشۀ راه، کاملاً شکست خورده هست و نتیجۀ چندانی برای کانال شما به ارمغان نمی آورد.

پس همانطور که اشاره شد در این افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام روش ممبرها بدون خواست و اراده به کانال شما اضافه میشوند و خودشان هیچ اطلاعی ندارند. ناگهان درحین ورود به اکانت تلگرام خود مشاهده میکنند که کانال شما به لیست چت تلگرامی آنها افزوده شده. به این روش خرید ممبر تلگرام که کاربر هیچگونه دخالتی در جوین به کانال شما ندارد، ممبر ادد اجباری می گویند.

در این روش، فردی که مجری ادد اجباری ممبرها هست باید بیشتر کاربران آنلاین را به کانال شما اضافه کند افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام برای اینکه تا جای ممکن از افزایش ممبرهایی که کانال شما را بسرعت از تلگرام خود را پاک میکنند جلوگیری شود. (که البته رعایت نمیشود)

البته در افزایش ممبر به روش ادد اجباری، ممبرها واقعی می باشند و محتوای کانال شما را هم مشاهده میکنند. ولی باید بدانید که سین یا ویو کم است و به مرور زمان بیشتر خواهد شد. زمانیکه ممبرها به کانال افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام شما افزوده میشوند کاربران به مرور زمان کانال شما رو چک میکنند بنابراین ویو های شما آهسته افزایش پیدا میکند.

انواع افزایش ممبر تلگرام با روش ادد اجباری
در روش ادد اجباری ممبرها به دو گونه به کانال افزوده میشوند :معمولی و هیدن

معمولی

در این روش ممبر ها بصورت عادی و صدا دار افزوده میشوند. افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام بنابراین پس از افزوده شدن به کانال برای افراد (ممبرها) اعلانی تحت عنوان شما عضو کانال شدید ارسال میگردد. با توجه به نحوه اضافه شدن به کانال در این روش، ریزش به نسبت سایر روش ها بیشتر است.

هیدن

در افزایش ممبر تلگرام به روش هیدن برخلاف روش معمولی نه تنها اعلان شما عضو کانال شدید ارسال نمیگردد بلکه کانال موردنظر نیز برای کاربر (ممبر افزوده شده) مخفی میشود و کاربر از حضور آن مطلع نمی گردد. نکته قابل ذکر این است که در روش هیدن، افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام ریزش بسیار پایین و تقریبا صفر خواهد بود.

مزایای ممبر اجباری نسبت به ممبر پاپ آپ:

قیمتِ ارزان و به صرفه
انجام سریع سفارش
معایب ممبر اجباری نسبت به ممبر پاپ آپ:

ریزش بالا
ویو پایین نسبت به پاپ آپ
چطور میتوان متوجه شد که ممبرهای خریداری شده واقعی می باشند؟

زمانیکه ممبر می خرید و به کانال شما شما ممبر اضافه میشود در یک قسمت با افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام عنوان recent action یا گزارش های اخیر کانال ممبرهایی که به کانال شما اضافه شدند مشخص است. شما می توانید روی پروفایل هر یک از ممبرها کلیک کنید و حتی با آن ها چت کنید تا متوجه شوید اعضایی که به کانال شما اضافه شده اند واقعی هستند یا نه.

چرا قیمت ممبر اجباری ارزانتر از سایر روش های دیگر می باشد؟

ارزان بودن افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام ممبر اجباری به این علت است که بدون اجازه رخ میدهد. یعنی زمانیکه ممبر ادد اجباری خریداری میکنید ممبرها کاملا ناخواسته و بدون اجازۀ آنان به کانال شما ادد میشوند. پس طبیعتا خیلی سریعت اتفاق می افتد بنابراین نسبت به ممبر اختیاری تلگرام ارزانتر است.

آیا ممبر ادد اجباری تلگرام دارای بازدید می باشد؟

اعضایی که در ادد اجباری به کانال شما اضافه میشوند ممبر واقعی هستند پس دارای بازدید می باشد. اما به دلیل اینکه کاربران بصورت اجباری وارد کانال شما میشوند، ممکن است این بازدیدها بسیار کم باشند. چرا که کاربرانی که در این روش به کانال شما ادد میشوند احتمالاً روزهای بعد تلگرام خود را چک می کنند.

در هرصورت عده ای به سراغ تبادل بنر با دیگر کانال ها می روند، عده ای ترجیح می دهند که در سایت های پربازدید تبلیغات داشته باشند و… در این میان قطعا خرید ممبر واقعی تلگرام نیز میتواند یکی از روش های مطمئن و سریع برای افزایش ممبر محسوب شود.ما هنوز بدنبال پاسخی جامع برای این سئوال هستیم:

چگونه برای کانال تلگرام خودم ممبر واقعی جذب کنم؟

این روزها جذب ممبر برای کانال تلگرام حکایت افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام پر فراز و نشیبی شده! افراد بسیاری هستند که درآمدی بالای ۵۰ میلیون تومان درماه از فروش ممبر برای کانال تلگرام دارند. اما کُلیّت و اصول کار همیشه بسیار ساده بوده و هست. این سئوال که چگونه میتوان برای کانال تلگرام ممبر جذب کرد یا فروخت؟ بقدری از من پرسیده شده که تصمیم گرفتم یکبار برای همیشه سیرتاپیاز افزایش ممبر را در سایت چهارراه آنلاین تا آخرش با تمام ترفندها و کلک های آن مورد بحث و بررسی قرار بدهم.

جذب ممبر در تلگرام
درقدیم یعنی تا سال ۹۵ موقعی که قیمت ها برای ممبر فروشی خوب بود (بیش از ۱۰۰ هزار تومان برای هزار ممبر) روش ممبرفروشان به این ترتیب بود که تبلیغات کانال مشتریان را در کانال های چندصدهزارتایی قرارمیداند و بسرعت برای کانالِ مشتری ممبر جذب میکردن. هرچند عموماً این تبلیغات فیک و دروغ بود و هیچ ارتباطی با کانال مشتری نداشت ولی به هرحال این ممبرها واقعی بودند.

من خودم اون موقع ادمین یک کانال دویست هزارتایی بودم و کاملاً مجانی در کانال پست میگذاشتم و محتوا تولید میکردم. مالک اصلی کانال به من اختیار داده بود که در ازای زحمتی که برای تولید محتوای کانال میکشم روزانه دوتا پست تبلیغاتی داشته باشم. و من از این دوتا پست افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام فقط برای فروش ممبر (تبلیغات برای سایر کانالهایی که سفارش ممبر داده بودند) استفاده میکردم و به محض اینکه تعداد ممبرهای کانال مشتری به تعداد سفارش داده شده میرسید تبلیغ را از کانالم (کانالی که ادمین آن بودم) برمیداشتم و اسکرین شاتی از ابتدا یعنی قبل از گذاشتن تبلیغ و در پایان تبلیغ از افزایش ممبر تلگرام با ممبر گیر تلگرام کانال مشتری میگرفتم و به اکانت تلگرامی او می فرستادم.

 

https://golestanigram.com/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d9%85%d9%85%d8%a8%d8%b1-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://golestanigram.com/%d9%85%d9%85%d8%a8%d8%b1-%da%af%db%8c%d8%b1-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/
خرید ممبر فیک تلگرام
نوشته شده در سه شنبه 26 مرداد 1400
بازدید : 496
نویسنده : رنگ زندگی

اصطلاح “فیک” از کلمۀ Fake انگلیسی گرفته شده است که به معنای تقلبی و جعلی است. همانطور که می دانید خرید ممبر فیک تلگرام کانال های تلگرام دارای یک اعتباری هستند که این اعتبار از تعداد افرادی است که به عضویت آن کانال درآمده اند و در بالای کانال برای همه به نمایش گذاشته می شود. بر همین اساس افرادی که دوست دارند هر چه سریع‌تر کانالی پُر و پیمانی داشته باشند، و برایشان اصلاً اهمیتی ندارد که کیفیت این اعضا به چه صورت است، سعی می کنند از روش های تقلبی عضو برای کانال خود جمع کنند. که به این نوع اعضاء به اصطلاح عموم، ممبر فیک تلگرام هم گفته می شود.

ممبر فیک تلگرام چیست
ممبر فیک تلگرام چیست ؟

روش های مختلفی برای افزایش ممبر فیک تلگرام وجود دارد که یکی از آنها روش API یا اعضای کذب است که راجع به آن توضیحات کاملی را ارائه کردیم. در این روش اعضا کاملاً تقلبی بوده و هیچ کاری را برای شما، به عنوان مدیر کانال انجام نمی دهند. حتی برخی از مواقع ممکن است برای پست های شما نمایش یا Veiw هم در بر داشته باشند که این نمایش پست ها هم کاملاً تقلبی می باشد و برای افزایش جعلیِ اعتبار کانال کاربرد دارد.

به هر حال، ممبرهای فیک تلگرام برای یک کانال جز نمایش اعداد بالاتر برای اعضای کانال و نمایش های پست ها کار دیگری انجام نمی دهند. شاید بهتر باشد به فکر این نوع افزایش کانال نباشید. چرا که هم کاربرد زیادی ندارند و هم ممکن است از طرف خود تلگرام هم این گونه کانال ها که از ممبرهای فیک اسفتاده می کنند مسدود شوند و تمامی هزینه هایی که شما برای کانال کردید به هدر رود.

در مطالب قبل و محصول ممبر فیک تلگرام این واژه را شنیده ایم ولی ممکن است ندانیم که ممبر فیک به چه دردی میخورد؟

از اسم ممبر فیک تلگرام کاملا مشهود است که از دو واژه “ممبر” و “فیک” استفاده شده است و ممبر به معنای عضو و اعضا و فیک به معنای غیرواقعی می باشد.

اصطلاح “فیک” از کلمۀ Fake انگلیسی می باشد که به معنای تقلبی و جعلی است.

مسنجر تلگرام با گسترش فعالیت خود این امکان و بستر را برای ما فراهم کرده است که بتوانیم ممبر فیک ایجاد و عرضه کنیم. و اما…

ممبر فیک تلگرام چیست؟
آموزش ساخت ممبر فیک تلگرام
خب در اینجا باید بگوییم که ممبر فیک به راحتی قابل ایجاد است اما حفظ و نگهداری از اکانت های متعدد کاری دشوار و طاقت فرسا است که بهتر است به این کار نپردازید اما در همین حد بگوییم که ساخت ممبر فیک تنها با شماره مجازی تلگرام یا شماره واقعی اختصاصی امکان پذیر است و شما می توانید با ساخت اکانت با شماره های مجازی انبوهی از ممبر فیک بسازید و در کانال خود عضو کنید. اما این کار عقلانی نیست و بهتر است به جای دردسر از مراجع معتبر ممبر فیک را بدون دردسر با قیمتی اندک تهیه کنید…

محصولات » خرید ممبر فیک تلگرام
مشکلات ممبر فیک تلگرام چیست
شاید برای شما سوال شده باشد که ممبر فیک تلگرام چه مشکلاتی دارد و می تواند مسبب چه ایراداتی برای کانال باشد که باید به طور خلاصه بگوییم که در حالت کلی به هیچ عنوان ممبرهای فیک تاثیری در تعداد بازدید(سین) پست ها ندارند و در واقع ممبر های واقعی نیستند که بتوانند کانال شما را مشاهده کنند. پس تنها جنبه افزایش آمار کانال و بالا بردن اعتبار کانال را دارند که در مطالب قبلی سایت “آیا ممبر فیک بخریم؟” به آن اشاره مفصل کردیم.

 

ممبر فیک تلگرام چه سودی دارد؟
سود ممبر فیک تلگرام
ممبر فیک تلگرام به تنهایی سودی برای کانال شما ندارد و درصورتی می توانیم ممبر فیک را با بازده و کاربردی بخوانیم که در کنار خرید و افزایش ممبر فیک به تبلیغات و افزایش ممبر واقعی و جذب مخاطب نیز بپردازیم. ممبر فیک در واقع نقش سیاه لشکر را ایفا می کند و شما بدون سپاه نمی توانیم با سیاه لشکر به پیروزی برسید.

معمولاً روش های خوب دیگری برای افزایش اعضای کانال وجود دارد که ممکن است دیر به خواستۀ خود برسید. اما این راه یک راهکار خوب و اصولی است. برای تبلیغ کانال خود به روش اصولی می توانید از خدمات سایت ما استفاده کنید. برای توضیحات بیشتر می توانید به صفحۀ تبلیغ کانال تلگرام مراجعه کنید.

 

https://golestanigram.com/%d9%85%d9%85%d8%a8%d8%b1-%d9%81%db%8c%da%a9-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

https://golestanigram.com/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%85%d9%85%d8%a8%d8%b1-%d9%81%db%8c%da%a9/

 
بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام
نوشته شده در سه شنبه 26 مرداد 1400
بازدید : 626
نویسنده : رنگ زندگی

ممکن است بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام به هر دلیلی پیج شخصی یا کاری اینستاگرامتان برای مدتی غیرفعال شود و شما مایل باشید آن را بازگردانی کنید. برگرداندن اکانت غیرفعال اینستاگرام در وهله اول شاید گیج‌کننده به نظر برسد اما با آموزش صحیح، کار آسانی است. بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام در این پست به آموزش برگرداندن اکانت غیرفعال اینستاگرام می‌پردازیم که ممکن است به دلایل مختلف دی اکتیو شده باشد.

بازگردانی پیج پاک شده اینستاگرام
اول از همه باید بدانید که اگر اکانت اینستاگرام خود را پاک (delete) کرده‌اید دیگر نمی‌توانید آن را برگردانید. باید نام کاربری و پسورد جدیدی برای خودتان بسازید و عملا همه چیز ا در اینستاگرام از نو شروع کنید! برای همین موضوع است بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام که به جای پاک کردن اینستاگرام، قابلیت دی اکتیو اینستاگرام را به شما پیشنهاد می‌کنیم که قابل برگرداندن است.

برگرداندن پیج دی اکتیو شده اینستاگرام
اگر مدتی پیش اینستاگرامتان را موقتا غیرفعال کرده‌اید، خیلی ساده می‌توانید بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام آن را برگردانید:

۱- اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی باز کنید.

۲- نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید.

۳- در این مرحله بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام با توجه به تغییرات و آپدیت‌هایی که اینستاگرام در دوران دی اکتیو بودن شما داشته است، ممکن است لازم باشد یک بار دیگر با شرایط اینستاگرام موافقت کنید.

۴- تبریک می‌گوییم! اکانت اینستاگرام شما با موفقیت برگردانده شده و شما بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام دوباره به تمام داده‌هایتان دسترسی دارید.

چطور اینستاگرام را موقتا غیرفعال کنیم؟
برگرداندن اکانت تعلیق شده اینستاگرام
ممکن است اینستاگرام اکانت شما را به خاطر رعایت نکردن شرایط استفاده (Terms of use) تعلیق کرده باشد.

اگر این اتفاق بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام افتاد برای رفع دی اکتیو به روش زیر عمل کنید:

۱- ابتدا مطمئن شوید که اکانت شما تعلیق شده است. اگر دیدید که از اکانت اینستاگرامتان خودبه‌خود خارج شده‌اید بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام و موقع تلاش برای ورود دوباره پیامی شبیه به your account has been disabled به شما نمایش داده می‌شود، به معنی تعلیق شدن اکانت شماست. در غیر این بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام صورت مشکل اکانت شما چیز دیگری است که بخش بعدی به آن می‌پردازیم.

۲- با استفاده از کامپیوتر به آدرس https://help.instagram.com/contact/606967319425038 بروید. این آدرس مخصوص برگرداندن اکانت‌های تعلیق شده اینستاگرام طراحی شده است.

۳- در قسمت بالای صفحه، نام و نام بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام خانوادگیتان را همانطور که در صفحه اینستاگرامتان نمایش داده می‌شود وارد کنید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام
۴- نام کاربری اینستاگرامتان را وارد کنید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام
۵- شماره بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام تماس و ایمیلتان را وارد کنید. از همان شماره و ایمیلی استفاده کنید که با کمک آن اکانتتان را ساخته‌اید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام
۶- در بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام این قسمت باید توضیح بدهید که چرا فکر می‌کنید اکانت شما به اشتباه تعلیق شده و باید برگردانده شود. برای نوشتن این بخش:

توضیح بدهید که اکانت شما غیرفعال شده و شما فکر می‌کنید این اتفاق نتیجه یک اشتباه بوده.
عذرخواهی نکنید. عذرخواهی نشان می‌دهد که شما خود را مقصر می‌دانید و مستحق بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام تنبیه هستید.
عصبانی نباشید و محترمانه بنویسید.
تشکر کردن بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام در انتهای پیام را از یاد نبرید.

 

https://golestanigram.com/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%da%af%d8%b1%d8%af%d8%a7%d9%86%db%8c-%d9%be%db%8c%d8%ac-%d8%af%db%8c%d8%b3%db%8c%d8%a8%d9%84-%d8%b4%d8%af%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 
کامنت اینستاگرام
نوشته شده در دو شنبه 25 مرداد 1400
بازدید : 513
نویسنده : رنگ زندگی

اینجا لایک و کامنت در اینستاگرام را با ۹ مرحله ساده تصویری به شما آموزش می‌دهیم. اینکه چگونه می‌توانیم در اینستاگرام پست مورد علاقه خود را لایک کنیم یا نظر خود را برای آن‌ها بنویسیم یا برعکس؛ پستی را آنلایک و کامنت خود را حذف کنیم. کامنت اینستاگرام  با سایت کادرگرام همراه باشید.

باز کردن برنامه اینستاگرام
از صفحه گوشی برنامه اینستاگرام را باز می‌کنیم و وارد صفحه اینستاگرام خود می‌شویم. روی عکس یا ویدیویی کامنت اینستاگرام  که می‌خواهیم در مورد آن نظر دهیم یا آن را لایک کنیم، کلیک می‌کنیم. خوب است بدانید کامنت اینستاگرام  که برای پست‌های خودتان هم می‌توانید کامنت بگذارید یا لایک کنید. همچنین کامنتی را از بین کامنت‌های پست خود حذف کنید.

 

همانطور که می‌بینید در سمت چپ پست سه آیکون وجود دارد اولی برای لایک کردن (Like) دومی برای کامنت گذاشتن (Comment) کامنت اینستاگرام  و سومین آیکون برای اشتراک‌گذاری (Share) پست با دیگران است.

لایک یا آنلایک کردن پست اینستاگرام

 

در این مرحله ما خرید کامنت اینستاگرام  می‌توانیم با استفاده از کلیک روی اولین گزینه سمت چپ (Like)، پست مورد نظر را لایک کنیم.

  همچنین با دوبار کلیک کردن روی پست موردنظر می‌توانیم لایک کنیم. حالا فرض کنید عکس یا ویدیویی را به اشتباه لایک کرده‌اید یا اینکه نظرتان عوض شده و می‌خواهید آن را آنلایک کنید. بازهم با استفاده از کلیک کردن روی لایک (Like) کامنت اینستاگرام  یا دوبار کلیک کردن روی عکس یا ویدیو می‌توانید آن را آنلایک کنید.

کامنت گذاشتن برای پست اینستاگرام


برای کامنت گذاشتن روی پست موردعلاقه خود، باید اول روی آیکون کامنت (comment) که زیر پست قرار دارد، کلیک کنید.

 

RELATED POSTS
آموزش پین کامنت اینستاگرام  کردن کامنت در اینستاگرام

شادوبن (Shadowban) اینستاگرام چیست؟ و چگونه از شر آن خلاص شویم؟

آموزش کپی کردن متن (Caption) از اینستاگرام

 

وارد کامنت‌های پست مدنظر که بشوید کیبورد گوشی‌تان هم همزمان بالا می‌آید و آماده نوشتن است. جمله خود را در این قسمت کامنت اینستاگرام  می‌نویسید و سپس روی گزینه Post کلیک می‌کنید تا نظرتان در قسمت نظرات (Comments) ثبت شود.

 

همچنین می‌توانید برای پست خود هم کامنت بگذارید و جواب دوستان خود را لایک کنید یا پاسخ دهید. پستی که در صفحه اینستاگرام گذاشته‌اید را انتخاب می‌کنید و به قسمت کامنت می‌روید. در این قسمت هم می‌توانید کامنت را لایک کنید و هم پاسخ دهید. برای لایک کردن کامنت روی لایک (Like) کنار کامنت کلیک می‌کنید.

 

همچنین می‌توانید با انتخاب گزینه پاسخ (Reply) به کامنت گذاشته‌شده پاسخ دهید.

حذف کامنت در پست اینستاگرام
در این قسمت در مورد حذف کردن کامنت‌های اینستاگرام صحبت خواهیم کرد. گاهی اوقات ما کامنتی را می‌نویسیم که اشتباه است یا به هر دلیل دیگری می‌خواهیم آن را حذف کنیم. در بعضی موارد هم زیر پست ما کامنتی نوشته می‌شود که مرتبط با پست ما نیست و قصد حذف کردن آن را داریم.

 

زمانی‌ که می‌خواهیم کامنت خود را از پست فرد دیگری حذف کنیم، روی پست مورد نظر کلیک کرده و به قسمت کامنت‌ها می‌رویم. انگشت خود را روی کامنتی که نوشته‌ایم نگه می‌داریم تا در قسمت بالای صفحه کامنت اینستاگرام  سمت راست، گزینه حذف (شکل سطل آشغال) نمایان شود سپس روی گزینه حذف کلیک می‌کنیم تا کامنت حذف شود. در این مورد ما فقط قادر هستیم کامنت‌هایی را که خودمان نوشته‌ایم، پاک کنیم.

  در مواردی که فرد دیگری برای پست ما کامنت نوشته و می‌خواهیم آن را حذف کنیم، روی پست خود کلیک کرده و به قسمت کامنت‌ها می‌رویم. انگشت خود را روی کامنت مورد نظر نگه می‌داریم تا در قسمت بالای صفحه سمت راست، کامنت اینستاگرام  گزینه حذف (شکل سطل آشغال) نمایان شود سپس روی گزینه حذف کلیک کرده و کامنت حذف می‌شود. در این مورد برخلاف مورد قبلی که گفته شد ما می‌توانیم تمام کامنت‌های نوشته شده زیر پست خود را حذف کنیم. فقط کافی است انگشت خود را روی کامنت‌ نوشته شده نگه داریم تا گزینه حذف فعال شود یا اینکه تمام کامنت‌ها را باهم انتخاب و روی گزینه کامنت اینستاگرام  حذف کلیک کنیم.

امیدواریم این مقاله برای کامنت اینستاگرام  شما مفید باشد و سوالات شما را در مورد لایک و کامنت برطرف کرده باشد. اگر سوالی در این زمینه دارید ما به شما پاسخ می‌دهیم؛ فقط کافیست آن را برای ما بنویسید.

 

https://golestanigram.com/%da%a9%d8%a7%d9%85%d9%86%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85-2/
خرید لایک ارزان اینستاگرام
نوشته شده در دو شنبه 25 مرداد 1400
بازدید : 909
نویسنده : رنگ زندگی

در حال حاضر می‌توان از سایت‌های زیادی خرید فالوور ایرانی را انجام داد خرید لایک ارزان اینستاگرام اما سؤالی که پیش می‌آید این است که بهترین سایت کدام است و با کدام سایت می‌توان به هدف اصلی رسید؟! سایت‌هایی که در این حوزه فعالیت می‌کنند برای جذب بیشتر مخاطب از آپشن‌های زیادی ازجمله قیمت مناسب، کیفیت، پشتیبانی، سرعت‌بالا و مواردی از این‌ دست استفاده می‌کنند. فالوور بند یکی از سایت‌های مطمئن در این حوزه است. خرید لایک ارزان اینستاگرام با ما همراه شوید تا بیشتر با پارامترهای مقایسه بهترین سایت‌های خرید فالوور ایرانی آشنا شویم.

اینستاگرام

این روزها شبکه اجتماعی اینستاگرام بیش ‌از حد تصورات خرید لایک ارزان اینستاگرام مورد استقبال افراد در سراسر دنیا قرارگرفته است. هدف اصلی در زمان راه‌اندازی این شبکه اجتماعی، سرگرمی بود اما به‌مرور زمان به دلیل استقبال زیاد افراد به بستری برای معرفی انواع کسب‌وکارها تبدیل شد. به همین دلیل افراد با استفاده از ترفندهای مختلف سعی کردند در رقابتی که در این شبکه وجود دارد استفاده کنند. یکی از هیجان ‌انگیزترین مواردی که می‌توان در شبکه اجتماعی اینستاگرام مشاهده کرد این است که در این شبکه می‌توانید مطالب مختلفی ازجمله مطالب پزشکی، خبری، سرگرمی، آموزشی و مواردی از این‌ دست تولید کنید. اما اگر هدف شما جذب فالوور است باید به کیفیت محتواهایی که منتشر می‌کنید توجه نمایید.

بهترین راه مقایسه سایت‌های خرید فالوور ایرانی

اگر قصد دارید خرید فالوور را به ‌صورت هوشمندانه انجام دهید باید قبل از هر کاری بهترین سایت را برای خرید فالوور ایرانی انتخاب نمایید. برای انتخاب باید سایت‌هایی که فالوور می‌فروشند را پیدا کنید و سپس با مقایسه بهترین را انتخاب کنید که مثلا سایت بای لایک که یکی از سایت ها در این زمینه است. معمولاً خرید لایک ارزان اینستاگرام در این زمان بیشتر افراد برای مقایسه پارامترهایی مانند قیمت و سرعت در کار را بررسی می‌کنند. اما تنها بررسی این دو مورد کافی نیست و باید تیزبینانه تر نگاه کنید. در ادامه به چند نکته مهم در خصوص مقایسه سایت‌های خرید فالوور ایرانی اشاره‌کرده‌ایم.

اولین موردی که باید به آن دقت کنید این است خرید لایک اینستاگرام که هدف شما از راه ‌اندازی یک صفحه اینستاگرام چیست و افرادی را که هدفی مطابق با هدف شما دارند را پیدا کنید. در اصل شما قرار است با بررسی رقبا اطلاعاتی را در مورد فالوور‌ها کسب کنید. به‌عنوان ‌مثال افرادی که هدفی مشابه هدف شما دارند و بسیار موفق عمل کرده‌اند، چه نوع فالوور‌هایی دارند. حال زمانی که اطلاعات کافی در مورد مخاطب پیدا کردید باید از بین سایت‌هایی که امکان خرید فالوور دارند سایتی را انتخاب کنید که فالور‌هایی را در اختیار شما بگذارد که به دنبال هنر و حرفه‌ی شما است.
یکی از پارامترهای مهم دیگر که در زمان مقایسه باید به آن توجه شود امنیت سایت‌ها است. خرید لایک ارزان اینستاگرام گاهی برخی از سایت‌های نامعتبر برای اینکه فالوور بیشتری جذب کنند قیمت را بیش ‌از حد پایین می‌آورند و باعث می‌شوند که افراد را برای خرید وسوسه کنند. این سایت‌ها علاوه بر فالوورهای بی‌کیفیت ممکن است امنیت صفحه شمارا به خطر بیندازند و در زمانی مناسب از اطلاعات صفحه شما سوء استفاده کنند.


خرید فالوور مزایا و معایب مختلفی دارد که اگر به‌درستی انجام شود قطعاً به دلیل بالا رفتن مزیت‌ها می توان از معایب آن چشم‌پوشی کرد. حال یک سایت خرید فالوور برای اینکه بهترین باشد سعی می‌کند کیفیت کار را بالا ببرد تا خرید لایک ارزان اینستاگرام مزیت‌های آن بیشتر به چشم آید. به‌عنوان ‌مثال در سایت ‌های معتبر معمولاً به مخاطبین پیشنهاد می‌دهند که فالوور فیک خریداری نکنند.
یکی دیگر از پارامترهای مقایسه سایت‌های خرید فالوور ایرانی این است گزینه‌های پیشنهادی برای فروش را به‌صورت بسته ‌ای عنوان می‌کنند. در این بسته‌ها مشخصاتی مانند تعداد فالوور و قیمت وجود دارد. حتی برخی از سایت‌ها بسته‌های ویژه‌ای پیشنهاد می‌دهند که در آن زمان تحویل را بسیارکم کرده‌اند.
انتخاب بهترین سایت برای خرید فالوور

یکی از اشتباهات رایجی که افراد در زمان انتخاب بهترین سایت دارند این است که به اولین پیشنهاد گوگل اعتماد می‌کنند. دلیل این اشتباه این است که افراد احساس می‌کنند به دلیل بالا بودن مخاطب این سایت در رتبه اول قرارگرفته است. این در حالی است که معمولاً اولین پیشنهادهای اول گوگل تبلیغاتی هستند و بعد از خرید لایک ارزان اینستاگرام چند روز ممکن است حتی در لیست پیشنهادات صفحه اول نیز قرار نگیرند.

بهتر است در زمان مقایسه سایت‌های خرید فالوور به بسته‌های پیشنهادی آنها توجه کنید و از بین آنها سایتی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز و سلیقه شما است. همچنین به مسئله پشتیبانی سایت‌ها توجه کنید، زیرا ممکن است بعد از خرید فالوور ایرانی به مشکل بربخورید و نیاز به پشتیبانی داشته باشید.

نتیجه‌گیری

این روزها بیشتر افراد در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می‌کنند و علاوه بر سرگرمی به آن به‌عنوان راهی برای منبع درآمد می‌نگرند. حال اگر فردی قصد دارد از طریق این شبکه اجتماعی کسب درآمد کند باید از ترفندهای مختلف خرید لایک ارزان اینستاگرام برای بالا بردن فالوور استفاده کند. یکی از راه‌هایی که این روزها بسیار باب شده است خرید فالوور است. از این‌رو سایت‌های مختلفی وجود دارند که می‌توانید از طریق آنها خرید فالوور ایرانی را انجام دهید.

 

https://golestanigram.com/ads2/