پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
قیمت طراحی سایت با وردپرس
نوشته شده در یک شنبه 23 مرداد 1401
بازدید : 221
نویسنده : رنگ زندگی

چرا قیمت توسعه وب سایت برای ما مهم است؟
معمولا اکثر مردم ارزان را دوست دارند. این سوال قیمت طراحی سایت با وردپرس هنگام طراحی یک وب سایت حرفه ای برای تجارت آنها بی تاثیر نیست. بنابراین آنها به دنبال طراحی سایت ارزان هستند. اما آنها نمی دانند که این حادثه می تواند در آینده به آنها آسیب برساند و برای تعمیر آن باید هزینه زیادی بپردازند. پیشنهاد می کنیم مقاله ای را که در زمینه ارزان نبودن طراحی سایت به شما پیشنهاد می کنیم را مطالعه کنید. برعکس این هم وجود دارد. یعنی افرادی هستند که فکر می کنند با پرداخت هزینه های بالا برای طراحی وب سایت به یک وب سایت با کیفیت می رسند.

برخی از شرکت های طراحی سایت از ناآگاهی شما سوء استفاده می کنند و هزینه طراحی سایت وردپرسی شما را افزایش می دهند. اگر نمی خواهید در دام چنین شرکت هایی بیفتید، باید در مورد عواملی که می توانند هزینه ساخت وب سایت شما را تغییر دهند، قیمت طراحی سایت با وردپرس مطالعه کنید. در اینجا نحوه دریافت یک وب سایت حرفه ای از یک شرکت طراحی وب سایت حرفه ای در حین مدیریت هزینه ها آورده شده است.

قیمت توسعه وب سایت
مدیریت هزینه های کسب و کار
آشنایی با شرکت طراحی سایت معتبر
شناخت سایت های حرفه ای
آگاهی از روند کاری شرکت
6 مرحله برای تعیین عوامل موثر بر سرعت توسعه وب سایت
هزینه ساخت وب سایت به دو قسمت تقسیم می شود. یکی هزینه های آشکار طراحی وب سایت که اکثر مشتریان با آن مواجه هستند و دیگری هزینه های پنهانی که شامل هزینه ها، تولید محتوا و ... می شود که باید از آن ها آگاه باشیم. برای آشنایی قیمت طراحی سایت با وردپرس با هزینه های پنهان پیشنهاد می کنیم مقاله ما در مورد هزینه های پنهان طراحی سایت را از دست ندهید. عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی سایت، هزینه های پنهان طراحی سایت می باشد. به طور کلی 6 عامل می تواند هزینه طراحی وب سایت وردپرسی شما را تغییر دهد که در این صفحه به شما ارائه می دهیم.


مشخصات کلی موثر بر هزینه ساخت یک وب سایت
ویژگی هایی که عموماً بر طراحی تمامی وب سایت ها تأثیر می گذارد. به عنوان مثال سایت های داینامیک که دارای کنترل پنل هستند و در کمترین زمان قابل تغییر هستند نسبت به سایت های استاتیک نیاز به هزینه بیشتری دارند. در مورد سایر توابع نیز همینطور است. در جدول زیر ویژگی های کلی سایت مانند قیمت طراحی سایت با وردپرس قیمت طراحی سایت واکنش گرا یا قیمت طراحی سایت چند زبانه را مشاهده می کنید.
نوع CMS موثر بر هزینه طراحی وب سایت
CMS مخفف Content Management System است که یک سیستم نرم افزاری است که از طریق آن می توانید قیمت طراحی سایت با وردپرس محتوای سایت خود را بدون دانش برنامه نویسی مدیریت و به روز کنید. CMS به دو صورت وردپرس و انحصاری طراحی شده است. به عنوان مثال، افزونه ها و قالب های وردپرس می توانند بر هزینه طراحی وب سایت وردپرس و قیمت طراحی وب سایت تأثیر بگذارند. پیشنهاد می کنیم مقاله ما در مورد “عوامل موثر در هزینه طراحی سایت وردپرسی” را مطالعه کنید.

Poster-cms یک ویدیو برای Poster-cms پخش کنید
اینفوگرافیک-cms

تاثیر اعتبار شرکت بر هزینه ساخت وب سایت
خوب، در قسمت های بالا در مورد ویژگی های سایت ها و تاثیر آنها بر هزینه های راه اندازی سایت صحبت کردیم. اما بحث دیگری که این وسط مطرح می شود بحث شرکت طراحی سایت است. کسانی که می خواهند هزینه و زمان زیادی را صرف کنند و یک وب سایت کامل برای خود یا کسب و کار خود ایجاد کنند، کجا باید مراجعه کنند، کدام شرکت ها مناسب هستند؟ قیمت طراحی سایت کدام شرکت ها با توجه به خدمات آنها مناسب است؟ "مقایسه شرکت طراحی سایت" را در قسمت های بالا آورده ایم تا راحت تر تصمیم بگیرید.


مقایسه نرخ طراحی وب سایت در شرکت های طراحی سایت
برای اینکه بتوانید وب سایت خود را به یک شرکت طراحی سایت معتبر بسپارید، باید پارامترهای موثر در شرکت را با هم مقایسه کنید. اولین و مهمترین عامل برآورد هزینه طراحی وب سایت شرکت است. اما این بدان معنا نیست که اگر یک شرکت قیمت پایینی برای طراحی وب سایت خود ارائه دهد، قیمت طراحی سایت با وردپرس آن شرکت شرکت خوبی است. چون از کیفیت خدمات شرکت اطلاعی نداریم با بررسی نمونه کار شرکت ها می توانید اطلاعات زیادی در مورد کیفیت خدمات کسب کنید. در این قسمت چند شرکت طراحی سایت را از نظر هزینه های طراحی سایت وردپرسی و کیفیت نمونه کارها مقایسه کرده ایم. به این جداول نگاهی بیندازید و هزینه طراحی سایت فروشگاهی و انواع دیگر را بررسی کنید.

شرکت طراحی سایت 
طراحی سایت به صورت حرفه ای
نوشته شده در دو شنبه 17 مرداد 1401
بازدید : 218
نویسنده : رنگ زندگی

سیستم های سایت ساز برای طراحی سایت و ایجاد و ساخت سایت در اینترنت
سیستم های سایت ساز به سه دسته مختلف تقسیم می شوند که هر کدام ویژگی ها و هزینه های طراحی سایت خاص خود را برای راه اندازی و طراحی وب سایت خواهند داشت. برای ایجاد سایت می توانید از یکی از این نوع سیستم ها استفاده کنید.

1- سیستم ساخت سایت تخصصی
این سیستم ها منحصرا برای یک سایت طراحی شده اند. برای استفاده از سایت ساز اختصاصی نیاز به خرید دامنه و هاست دارید که با قرار دادن سیستم بر روی هاست و نصب آن امکان مدیریت سایت را به شما می دهد.

طراحی آنها از صفر تا صد بوده و شامل تمامی مراحل طراحی گرافیک، کدنویسی، سئو و بهینه سازی می باشد. پشتیبانی در این سیستم انحصاری به صورت قراردادی است و باید پس از پایان دوره پشتیبانی آن را تمدید کنید. این پشتیبانی فقط مربوط به عیب یابی و راه اندازی سیستم طراحی سایت خواهد بود.

برای افزودن امکانات جدید باید به کد منبع کامل سیستم دسترسی داشته باشید که در بیشتر موارد به صورت متن باز در اختیار شما قرار نمی گیرد. این موضوع باعث می شود که تنها توسعه دهنده اصلی سیستم قادر به توسعه و افزودن ویژگی به آن باشد. بر این اساس، افزودن تسهیلات جزو تعهدات مندرج در قرارداد نیست و باید برای کوچکترین تسهیلات مورد نیاز خود هزینه بالایی بپردازید، زیرا سیستم به صورت ویژه آماده شده است.

به دلیل توسعه این سیستم توسط یک تیم طراحی سایت کوچک، تست امنیتی آن به درستی انجام نمی شود. به همین دلیل زمانی که کوچکترین خطایی تشخیص داده شود مورد حمله قرار می گیرند و از امنیت کافی برخوردار نیستند.

2- سایت ساز رایگان
این سیستم ها به صورت متن باز در دسترس هستند، هسته سیستم به صورت رایگان ارائه می شود. برای استفاده از این سیستم ها نیاز به خرید دامنه و هاست دارید که در نهایت با نصب سیستم هاست در سایت شما آماده شده و می توانید از آن استفاده کنید.

برخی از نمونه های محبوب ساخت انواع طراحی سایت مختلف سایت ها عبارتند از:

وردپرس (مناسب برای سایت ها و فروشگاه های محتوا)
جوملا (مناسب برای سایت های خبری و شرکتی)
دروپال (مناسب برای انواع سایت ها)
پرستاشاپ (مناسب برای سایت های فروشگاهی)
Magento (مناسب برای سایت های فروشگاهی)
اپن کارت (مناسب برای سایت های فروشگاهی)
ویژگی های اساسی ارائه شده در هر یک از این سیستم ها محدود است. بنابراین برای داشتن امکانات رفاهی مورد نظر باید به سراغ پشتیبان ها و توسعه دهندگان این سیستم رفته و مواردی مانند ماژول ها و قالب ها را با قیمت های مختلفی خریداری کنید که از 300 هزار تومان شروع می شود و به چند میلیون می رسد.

امنیت در این سیستم ها نسبتا بالاست. اما با توجه به متن باز بودن و در دسترس بودن هسته سیستم برای همه، کوچکترین باگ موجود در هسته سیستم یا ماژول های استفاده شده در آن، تمامی سایت هایی که از آن استفاده می کنند شانس هک شدن دارند.


3- سیستم سایت سازی پرتال
با استفاده از این نوع سایت ساز نیازی به خرید هاست و دامنه ندارید. بر اساس نیاز فضای سایت خود، کافی است یکی از پلن ها را انتخاب کنید و سایت خود را در کمترین زمان راه اندازی کنید. دامنه ارائه شده توسط سازنده سایت پرتال به صورت رایگان ارائه می شود. برخی از بسته ها فقط دارای یک دامنه IR رایگان و برخی دیگر دارای هر دو دامنه IR و COM هستند.

بخشی از هزینه ای که می پردازید مربوط به فضا و دامنه است که اگر با شرایط مشابه دو حالت قبلی مقایسه کنیم، حدود 10 درصد هزینه در نظر گرفته می شود فضا و دامنه.


امنیت این سیستم به دلیل بروز رسانی های مستمری که هر روز انجام و رفع می شود در سطح بالایی قرار دارد.

برای داشتن یک سایت حرفه ای باید یک نگهدار داشته باشید که بتواند مشکلات سایت را برطرف کند و در صورت نیاز به امکانات جدید بتواند آن امکانات را برای سایت فراهم کند. برای داشتن این پشتیبان گیری ماهانه، باید حقوق ثابتی را در نظر بگیرید که به مرور زمان و انتظارات شما از سازنده وب سایت افزایش می یابد. اما سایت ساز پرتال این مشکل را حل کرده است و یک تیم پشتیبانی قوی سیستم به صورت 24 ساعته در کنار شما هستند تا هر مشکلی را در سایت شما برطرف کنند. تیم توسعه سیستم همچنین ویژگی های جدیدی را به سیستم اضافه می کند تا بتوانید بدون پرداخت هزینه اضافی از ویژگی های جدید استفاده کنید.

چرا یک پورتال گزینه بهتری برای ایجاد وب سایت در اینترنت است؟

سئو و بهینه سازی سایت در گوگل
فروشگاه پرتال بر اساس جدیدترین متدهای طراحی سایت ساخته شده است. سایت شما با این فروشگاه ساز سریعتر خواهد بود. صفحات به طور کامل بهینه شده اند و استانداردهای لازم برای یک سایت با رتبه بالا در گوگل را دارند. همه چیز آماده است تا شما را به رتبه های بالاتر در موتورهای جستجو مانند جت برساند.


با استفاده از فرمت های مختلف
در فروشگاه ساز و سایت ساز پرتال فرمت های مختلفی در نظر گرفته شده است. این قالب ها با استفاده از مدرن ترین روش های طراحی سایت با تمرکز بر UI و UX طراحی شده اند. شما همچنین می توانید خارجی طراحی کنید

https://virgool.io/@selenakala166/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-tfgyyt5flkux 
طراحی سایت و اصول اولیه آن
نوشته شده در سه شنبه 11 مرداد 1401
بازدید : 290
نویسنده : رنگ زندگی

طراحی سایت چیست؟
طراحی وب سایت به مراحلی اطلاق می شود که در نهایت به شما یک پایگاه داده در بستر وب می دهد. از طریق این پایگاه داده می توانید شرکت، محصولات یا خدمات خود را به مشتریان ارائه دهید. طراحی وب شامل مراحل مختلفی است که سعی می کنیم در این متن به طور کامل برای شما توضیح دهیم.

چرا به یک وب سایت نیاز داریم؟
قبل از اینکه به مراحل طراحی وب سایت بروید، بهتر است دلیل ساخت وب سایت بر روی بستر وب را توضیح دهید. با توسعه فناوری و گذار از عصر صنعتی به عصر فناوری اطلاعات (IT)، تغییرات زیادی در دنیای تجارت رخ داده است. به دلایل زیادی مانند در دسترس بودن، قیمت رقابتی، سهولت سفارش و خدمات بهتر، مردم در سراسر جهان بیش از هر زمان دیگری برای رفع نیازهای خود به اینترنت روی می آورند.

ابزاری که به هر کسی اجازه می‌دهد تا نیازهای خود را از هر کجای دنیا، حتی در دورافتاده‌ترین کشورها جستجو کند. بنابراین افراد کمی برای خرید محصولات یا استفاده از خدمات تنها به مغازه ها یا بنگاه های اقتصادی نزدیک محل سکونت خود راضی هستند. زیرا اینترنت به ما این امکان را می دهد طراحی سایت که در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت نیازهای خود را برآورده کنیم.
بنابراین، هر کسب و کاری نیاز به یک وب سایت برای حضور در این بازار جدید دارد تا نیازهای مشتریان عصر جدید را برآورده کند و با سایر رقبا رقابت کند.

تاثیر طراحی سایت بر رشد کسب و کار
فرض کنید محصول یا خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهید، با مشتری جدیدی ملاقات می کنید و پس از اتمام کار، مشتری از شما درخواست می کند که کارت ویزیت شما دوباره تماس بگیرد. مدتی می گذرد و مشتری قصد دارد دوباره از خدمات شما استفاده کند اما متاسفانه کارت ویزیت شما را گم کرده و تنها چیزی که از شما به یاد دارد نام شما یا برندی است که خود را با آن معرفی کرده اید.

به نظر شما او چگونه می تواند با شما ارتباط برقرار کند؟ مطمئناً ساده ترین راه برای مشتری برای جستجوی نام یا برند شما در گوگل. حال سوال اصلی این است که آیا جستجوی گوگل شما به نتیجه خاصی می رسد یا خیر.
خب، همانطور که متوجه شدید، اگر یک وب سایت برای خود داشته باشید، می توانید به راحتی فرصت خرید یا استفاده از خدمات خود را تمدید کنید و با آنها ارتباط طولانی مدت برقرار کنید.
این تنها یک نمونه از مزایایی است که طراحی و ساخت وب سایت برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد.

 دلایل مهم برای داشتن وب سایت

اهمیت طراحی سایت استاندارد
اگر وب سایت های مختلفی را مرور کرده باشید، متوجه تنوع و تفاوت در انواع سایت ها خواهید شد. انواع مختلفی از سایت ها وجود دارد که به طور کلی به سه دسته شرکتی، خرده فروشی و آموزشی طبقه بندی می شوند. سایت های شرکتی طراحی ساده تری نسبت به دو نوع دیگر دارند و در درجه اول برای نمایش تجارت شما و ارتباط با مشتریان از طریق اینترنت ایجاد شده اند.
اما نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که هر یک از این سایت ها استانداردهای متفاوتی دارند. برخی از شرکت های فعال در زمینه هاستینگ استانداردهای زیادی را کنار گذاشته اند تا قیمت کمتری را به مشتری ارائه دهند. این باعث می شود که آن کسب و کار یا شخص در صورت افزایش کاربران خود نیاز به تغییرات اساسی را کشف کند. و نه تنها مبلغ بسیار بیشتری را پرداخت خواهد کرد، بلکه برخی از مشتریان خود را نیز در روند به روز رسانی وب سایت از دست خواهد داد.

مهمترین فاکتورهایی که در طراحی سایت باید رعایت شود
در هنگام طراحی سایت باید فاکتورهای زیادی در نظر گرفته شود اما مهمترین آنها هدف و برنامه ریزی بلند مدت ایجاد آن وب سایت است. به عنوان مثال، آیا قصد دارید در آینده فروش آنلاین از طریق درگاه های بانکی داشته باشید؟ آیا یک باشگاه مشتریان و خدماتی مانند این ایجاد خواهید کرد که به پنل کاربری نیاز دارند؟ پایگاه کاربری شما در شهر است یا مشتریانی از سراسر کشور دارید؟ و بسیاری سوالات دیگر.

طراحی وب سایت پایه و استاندارد
طراحی وب سایت پایه و استاندارد نیاز به دانش خود دارد، تجربه نیز عامل مهمی برای این کار است. مواردی مانند طراحی گرافیکی، انتخاب شرکت میزبان مناسب، انتخاب cms مناسب و غیره. باید در بهترین سطح ممکن انجام شود. همه این موارد اگر توسط یک متخصص انجام شود نه تنها کاربران بیشتری را به وب سایت شما جذب می کند بلکه در دراز مدت باعث صرفه جویی زیادی در هزینه شما می شود.

سرعت وب سایت
سرعت یک وب سایت ارتباط مستقیمی با میزان رضایت کاربران و در نهایت خرید، استفاده از خدمات و یا بازگشت آنها به سایت دارد. عوامل زیادی بر سرعت وب سایت تاثیر می گذارد. مانند میزان فضای میزبانی، میزان پهنای باند، نوع سرورهای شرکت میزبان و ....

طراحی تطبیقی
هنگام طراحی وب سایت باید به واکنش گرایی توجه کرد. از آنجایی که بسیاری از کاربران با تلفن همراه خود به وب و اینترنت دسترسی دارند، لازم است اطمینان حاصل شود که وب سایت در دستگاه های مختلف (تلفن همراه، تبلت، رایانه) بدون مشکل و با رابط کاربری حرفه ای قابل دسترسی است. طراحی سایت اگر سایتی ریسپانسیو نباشد، درصد زیادی از ترافیک خود را از دست می دهد.

https://percept.ir/@selenakala166/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%B1%D8%A7-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%87%DB%8C%D9%85--SGchL 


:: برچسب‌ها: طراحی سایت ,طراحی سایت حرفه ای را از کجا شروع کنیم؟
نوشته شده در چهار شنبه 5 مرداد 1401
بازدید : 298
نویسنده : رنگ زندگی

برای طراحی سایت از چند روش استفاده می شود؟
شاید شما به دنبال بهترین راه برای طراحی سایت هستید. طراحی سایت حرفه ای در نهایت قصد داریم بهترین راه حل طراحی سایت را به شما معرفی کنیم تا در صورت تصمیم به راه اندازی سایت، دیگر نگران انتخاب روش طراحی سایت نباشید.

طراحی سایت در دنیا به دو صورت انجام می شود.

1- طراحی سایت با کد نویسی

۲- طراحی سایت با نرم افزار مدیریت محتوا

طراحی سایت با کد نویسی
طراحی سایت با کد نویسی یکی از سخت ترین و پر دردسرترین روش های طراحی سایت می باشد و در صورتی که قصد دارید یک وب سایت کاملا تخصصی و انحصاری طراحی کنید نیاز به استخدام یک تیم برنامه نویسی حرفه ای و فوق تخصصی می باشد.

در طراحی وب سایت کدنویسی، برنامه نویسان یا تیم های برنامه نویسی از صفر تا صد سایت کدنویسی را شروع می کنند و همچنین برای هر توسعه و به روز رسانی نیاز است که تغییراتی دوباره با کدنویسی اعمال شود.

اگر زمان و پول برای شما مهم نیست، ممکن است ایده بدی نباشد که وب سایت را با کدنویسی بسازید. اما به یاد داشته باشید، راه های بهتری برای راه اندازی وب سایت شما وجود دارد.

طراحی سایت با نرم افزار مدیریت محتوا
cms یا سیستم مدیریت محتوا به شما این امکان را می دهد که وبلاگ یا سایت خود را با آن اجرا کنید. این نرم افزارهای قدرتمند دارای هسته اصلی نرم افزار و بسته های نرم افزاری هستند که می توانند به هسته اصلی متصل شوند و به شما امکان طراحی یا اجرای سایت خود را می دهند. اما در بین سیستم مدیریت محتوا کلی، از کدام نرم افزار مدیریت محتوا برای طراحی وب سایت استفاده کنیم؟

وردپرس؟

پرستاشاپ؟

دروپال؟

جوملا؟

مجنتو؟

نقشه را باز کنم؟

برای بهترین انتخاب بهتر است بیشتر با ما همراه باشید... در زیر بهترین نرم افزار طراحی سایت دنیا را به شما معرفی کرده ایم.

وردپرس، بهترین روش طراحی سایت در جهان
بهترین پیشنهاد طراحی سایت استفاده از نرم افزار وردپرس یا سیستم مدیریت محتوا است که چند سالی است به عنوان بهترین و محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا یا نرم افزار طراحی سایت در دنیا شناخته می شود.

طراحی سایت با وردپرس
همگام با محبوبیت جهانی وردپرس، قابلیت های این نرم افزار فوق العاده هر روز در حال گسترش است و شما می توانید به راحتی از خدمات وردپرس در هر کجای دنیا استفاده کنید.

یکی دیگر از مزایای سیستم مدیریت محتوای وردپرس سهولت در استفاده یا مدیریت آسان آن است که با چند ساعت آموزش به راحتی قابل انتشار و نگهداری است.

توسعه وب سایت با تخفیف ویژه
فارسینو در اقدامی نوآورانه تمامی خدمات وردپرس را از 0 تا 100 بدون مراجعه به وب سایت ارائه می دهد. کافی است آدرس com.farsino که دارنده اولین دامنه فارسی است را در مرورگر وارد کنید یا عبارت Farsino را در گوگل جستجو کنید.

پس از ورود به سایت می توانید به صفحه فروشگاه فارسینو رفته و از قیمت انواع خدمات وردپرس مطلع شوید و در صورت تمایل سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا کارشناسان فارسینو در اسرع وقت سفارش شما و پروژه را پیگیری کنند. آغاز خواهد شد.

دوست عزیز به اطلاع میرسانم فارسینو خدمات طراحی سایت را با تخفیف ویژه ارائه میدهد. تمامی خدمات با بهترین کیفیت ارائه می شود. پس در ثبت سفارش خود شک نکنید…

و باز هم برای حفظ حقوق مشتریان نماد اعتماد الکترونیک در سایت قرار داده شده است و تلاش فارسینو بر این است که خدمات وردپرس با بهترین کیفیت را با کمترین قیمت به اشتراک بگذارد.

مراحل طراحی سایت چیست؟
شما می توانید با مراجعه به فروشگاه فارسینو و ثبت سفارش آنلاین کلیه خدمات توسعه وب سایت را به متخصصان طراحی وب بسپارید:

فروشگاه فارسینو
خرید دامنه و اجاره هاست وردپرس
در هنگام سفارش طراحی وب سایت وردپرسی می توانید درخواست خرید دامنه و اجاره هاست ماهانه و سالانه بدهید. کارشناسان فارسینوی پس از ثبت سفارش دامنه مشخص شده را به هاست متصل می کنند.

طراحی سایت وردپرس
طراحی سایت وردپرسی در دسته بندی های زیر موجود است و با مراجعه به صفحه فروشگاه می توانید با توجه به نوع کسب و کار خود سفارش خود را انجام دهید:

طراحی سایت برای فروشگاه

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت آموزشی

طراحی وب سایت برای خدمات

طراحی وب سایت سفارشی

طراحی سایت خبری

پس از اینکه نوع سایت وردپرسی خود را مشخص کردید، بر اساس نوع درخواست شما، نصب و راه اندازی اولیه سایت وردپرس بر روی هاست شما انجام می شود.

در آینده طراحی سایت با قالب مورد نظر انجام می شود و برای در جریان بودن کار، مراحل اجرا در گروه های واتس اپ یا تلگرام برای شما ارسال خواهد شد.

در صورت نیاز به محتوا و اطلاعات، از طریق شبکه های اجتماعی به شما اطلاع داده می شود…

آموزش رایگان وردپرس
یکی دیگر از اقدامات فارسینو تامین است

https://sitebuilder170391.dynadot.com/
انواع روش های طراحی وب سایت
نوشته شده در دو شنبه 3 مرداد 1401
بازدید : 194
نویسنده : رنگ زندگی

انواع روش های طراحی سایت
همانطور که می دانید طراحی وب سایت اولین قدم برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک و کسب و کار آنلاین داشتن یک وب سایت است. شرکت های طراحی سایت زیادی وجود دارند که هر کدام از روشی برای طراحی وب سایت خود استفاده می کنند. دلیل تنوع بسیار زیاد قیمت ها طراحی وب سایت نیز همین است.

به طور کلی روش های طراحی سایت به دو دسته تقسیم می شوند: 1- طراحی سایت با کدنویسی و 2- طراحی سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوا (مانند طراحی سایت وردپرس).

1- توسعه وب سایت با برنامه نویسی
در این روش طراحی وب سایت به صورت برنامه نویسی و به یکی از دو روش استاتیک یا پویا انجام می شود.

استاتیک: در این روش وب سایت پس از طراحی و ساخت توسط مدیر وب سایت قابل تغییر نیست. این سایت ها چندان مفید نیستند و همیشه برای ایجاد تغییرات به شرکت طراحی خود وابسته هستند. امروزه این روش تقریبا منسوخ شده است.

Dynamics: در این روش مدیر وب سایت می تواند بدون نیاز به دانش تخصصی و فنی زیاد تغییراتی را در سایت خود ایجاد کند.

با توجه به نوع و محتوای سایت، نرم افزارهای طراحی سایت کدنویسی زیادی وجود دارد که در ادامه به اهم آنها به اختصار توضیح داده می شود:

1-1- صفحه اول:
قدیمی ترین و ساده ترین نرم افزار طراحی صفحه وب که امروزه به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد.

2-1- Dreamweaver:
یک محصول Adobe و یکی از پرکاربردترین ها برای طراحی وب سایت. این نرم افزار علاوه بر پشتیبانی از HTML5 و CSS3، از زبان های برنامه نویسی مانند PHP و ASP.net نیز پشتیبانی می کند.

3-1- استادیوم بصری:
محصولی از شرکت مایکروسافت است که در زمینه ایجاد صفحات وب با استفاده از زبان های برنامه نویسی مانند ASP.net کاربرد فراوانی دارد.

4-1- ویرایشگر HTML CoffeeCup:
یکی دیگر از پرکاربردترین و حرفه ای ترین نرم افزارهای صفحه ساز وب است.

زبان های برنامه نویسی برای طراحی سایت
انواع روش های طراحی سایت
۲- طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوا
راه دیگر طراحی سایت استفاده از سیستم مدیریت محتوا است.

سیستم مدیریت محتوا (CMS) سیستمی است که می تواند برای مدیریت محتوای وب سایت بدون مهارت برنامه نویسی استفاده شود.طراحی وب سایت به عبارت دیگر سیستم مدیریت محتوا نرم افزاری است که بر روی سرور نصب می شود و به مدیر سایت اجازه می دهد قسمت های مختلف سایت را به دلخواه خود اصلاح، ایجاد و مدیریت کند. در واقع cms کنترل پنل یک وب سایت است.

سیستم های مدیریت محتوا نیز به دو دسته تقسیم می شوند. سیستم های مدیریت محتوای عمومی مانند وردپرس و جوملا و سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی.

این نوع طراحی وب سایت نیز در دسته طراحی وب سایت داینامیک قرار می گیرد.

https://www.reddit.com/user/bestnewseo2022/comments/vvnyb7/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C_%D9%88%D8%A8_%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA_%D8%A7%D8%B2_0_%D8%AA%D8%A7_100/
طراحی سایت اصولی چگونه است؟
نوشته شده در شنبه 1 مرداد 1401
بازدید : 202
نویسنده : رنگ زندگی

طراحی یک وب سایت حرفه ای با هر عنوان و کاربردی، یک ضرورت مهم در دنیای تجارت الکترونیک برای کسب و کارهای مختلف و با توجه به پیشرفت تکنولوژی محسوب می شود. طراحی سایت حرفه ای به روش های مختلفی انجام می شود و هر نوع کسب و کاری را شامل می شود. یک شرکت طراحی سایت با در نظر گرفتن تخصص افراد طراح وب سایت، از تخصص آنها برای ارائه یک وب سایت مناسب با بهترین ساختار ممکن استفاده می کند.

 یکی از مهم ترین نکاتی طراحی سایت که قبل از ایجاد یک وب سایت حرفه ای باید در نظر داشت، تعریف درست و دقیق هدف از طراحی وب سایت است. برخی از سایت ها نیاز به یک سایت ارائه خدمات آفلاین موثر دارند تا مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن با خدمات خود آشنا کنند.

در شرکت توسعه وب سایت ها وب سایت ها با ساختار مناسب توسط افراد توانمندی که دانش و تجربه کافی در این زمینه دارند ارائه می شود. در واقع خدمات ارائه شده توسط وب سایت های طراحی شده سهم بسیار مهمی در توسعه کسب و کار و دیجیتالی شدن مشاغل مختلف دارد. از آنجایی که شبکه های کامپیوتری به نحوی با زندگی روزمره افراد مرتبط است، نیاز به وب سایت هایی که فعالیت های متفاوتی دارند یک ضرورت تلقی می شود. استفاده از سایت ها برای فعالیت های مختلف تجاری و تجاری که قصد ایجاد رونق بالایی برای کسب و کار خود دارند بسیار رایج شده است.

 طراحی یک وب سایت حرفه ای موثر

 یک وب سایت حرفه ای درست ساخته شده نماینده و در واقع مدرکی برای شناسایی آن شرکت است که می تواند تعامل مناسبی بین مشتریان و فروشندگان ایجاد کند. هر وب سایت دارای ویژگی های متفاوتی است و با توجه به کارایی که دارد می توان آن را به انواع مختلفی تقسیم کرد.

وب سایت ها به انواع مختلف وب سایت های شرکتی، وب سایت های فروشگاهی و وب سایت های تخصصی تقسیم می شوند. در وب سایت های شرکتی خدمات و ارائه محصول در سایت ارائه می شود و اطلاعات مربوط به شرکت در اختیار مشتریان قرار می گیرد. در وب سایت فروشگاه تعامل مناسب بین خریدار و فروشنده ایجاد شده و امکان خرید آنلاین برای مشتریان فراهم شده است. برای یک هدف خاص در وب سایت های تخصصی که برای مشاغل خاص طراحی شده اند پیاده سازی می شود.

 برای ایجاد یک وب سایت حرفه ای باید نیازهای مشتریان را در اولویت قرار داد. در واقع در طراحی سایت باید دسته بندی های مختلفی از مشتریان را در نظر گرفت. پس از تعیین دسته بندی های هدف، امکانات سایت به درستی برنامه ریزی شده و عملکرد سایت با توجه به نیاز مشتریان افزایش می یابد. در واقع می توان با جمع آوری صحیح اطلاعات اولیه کسب و کار مورد نظر، وب سایت را به صورت حرفه ای و تخصصی طراحی کرد.

 سیستم های مختلف برای طراحی وب سایت حرفه ای

 سیستم های طراحی وب سایت حرفه ای مختلفی وجود دارد که به ابزارهای مختلفی مجهز هستند. هر سیستم دارای مزایا و معایبی است و با توجه به بودجه مورد نظر و هدف طراحی توسط کاربران مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی وب سایت حرفه ای که تحت قالب های پیشرفته باشد، فرصتی را برای گسترش وب سایت برای کارفرما فراهم می کند و با کمترین هزینه و زمان همراه است. با این نوع طراحی، به دلیل لایه های مختلفی که در برنامه نویسی سایت در نظر گرفته می شود، امکان گسترش وب سایت وجود دارد. در طراحی یک وب سایت حرفه ای سرعت بالای سایت بسیار مهم است و رتبه ای که در جستجوی گوگل کسب می کند نیز یکی از مهمترین فاکتورها محسوب می شود. یکی دیگر از طراحی سایت مزایای مهم برای یک وب سایت حرفه ای امنیت بالا است و سیستم های رمزگذاری مورد استفاده برای دستیابی به این امر بسیار مهم هستند.

 

یک شرکت طراحی سایت حرفه ای در اصفهان تمامی پارامترهای لازم را برای ایجاد یک وب سایت تخصصی در نظر می گیرد به گونه ای که نیاز مشتریان خود را در هر نوع کسب و کاری به سریع ترین و بهترین شکل ممکن برآورده کند.

https://medad.io/@newbest/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C/