پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
آموزش تکنیک های اصولی سئو سایت
نوشته شده در جمعه 28 آذر 1399
بازدید : 417
نویسنده : رنگ زندگی

در این مطلب نگاهی به مهمترین اصول سئو پرداخته ایم. آگاهی از آنها در روند بهینه سازی سایت امری ضروریست، حتی اگر مهارت های فنی لازم برای پیاده سازی آنها را نداشته باشید.

 

 

سئو چیست؟

به طور خیلی ساده سئو به تمام روش هایی گفته می شود که موجب افزایش دیده شدن وب سایت شما در نتایج جستجو می گردد. این تکنیک ها دارای تنوع بسیاری هستند. برخی از آنها در داخل سایت اجرا شده که به سئو داخلی معروفند. برخی دیگر نیز مانند لینک سازی در خارج از سایت اتفاق می افتند که با نام سئو خارجی شناخته می شوند.

 

چرا به سئو نیاز دارید؟

ساخت وب سایتی با معماری قوی و سیستمی خوب برای انتقال کاربران بین صفحات سایت، کمک زیادی به ایندکس شدن هر چه بهتر صفحات آن در موتورهای جستجو می کند. همچنین این ویژگی ها موجب کسب رضایت کاربران شده و آنها را ترغیب به بازگشت دوباره به وب سایت می کند. باید در نظر داشته باشید که توجه گوگل به رضایت کاربران روز به روز در حال افزایش است.

 

اگر نگاهی به سهم موتورهای جستجو از ورودی سایت بیندازید، احتمالا با رقم قابل توجهی مواجه می شوید که این مسئله خود بهترین گواه اهمیت سئو می باشد. طبق آمارها تنها در سال 2014، سهم موتورهای جستجو از ترافیک وب سایت ها 64% به طور متوسط بوده است. در حالی که شبکه های اجتماعی تنها 2%، تبلیغات کلیکی 6%، وروردی مستقیم 12% و 15% از مابقی روش ها بوده است.

 

در تحقیق دیگری که در سال 2015 انجام شده است، سهم گوگل 90% از کل ورودی وب سایت ها محاسبه شده است. همچنین مطالعات دیگری از وب سایت Advanced Web Ranking نشان می دهد که پنج وب سایت اول نتایج جستجو، 67.60% ترافیک حاصله از جستجوی یک عبارت را به خود اختصاص می دهند. همه این اعداد و ارقام نشان از اهمیت سئو و رتبه سایت در نتایج جستجو دارد.

 

اهمیت رتبه سایت در نتایج جستجو

 

بنابراین حضور در نتایج ابتدایی جستجو برای بقا و موفقیت وب سایت امری ضروریست. اما چگونه به این مهم دست یابیم؟ ما در این رابطه مفاهیمی را برای شما آماده کرده ایم. این مفاهیم به دو دسته تقسیم می شوند: چیزهایی که موتورهای جستجو به دنبال آن هستند و بالعکس چیزهایی که آنها دوستشان ندارند.

 

موتورهای جستجو به دنبال چه چیزهایی هستند؟

1. ارتباط محتوا با عبارت جستجو شده

موتورهای جستجو همواره در تلاشند تا بهترین و مرتبط ترین نتایج را به کاربرانشان ارائه کنند. آنها هم با سوالات ساده ای مانند “سن رونالدو چقدر است” مواجهند و هم اینکه توسط کاربران سوالات پیچیده تری مانند “بهترین بهترین پیتزا ایتالیایی تهران کدام است” در آنها جستجو می شود.

 

سن رونالدو در نتایج جستجو

 

نحوه ارائه این نتایج توسط موتورهای جستجو سئو به الگوریتم آنها وابسته است که مطمئنا هیچ گاه توسط آنها فاش نخواهد شد. اما فاکتورهایی وجود دارند که بر روی این نتایج تاثیر گذارند و غالبا نیز با پارامتر “ارتباط محتوا با عبارت جستجو شده” مرتبط هستند.

 

2. کیفیت محتوا

آیا شما به صورت مستمر محتواهای ارزشمند، ویدئوهای با کیفیت و دیگر انواع مدیای پر طرفدار را در وب سایتتان منتشر می کنید؟ آیا مخاطبین حقیقی شما در نوشتن محتوا، کاربران واقعی هستند یا صرفا برای موتورهای جستجو می نویسید؟ مطالعات اخیری که توسط Searchmetrics انجام شده اشاره می کند که علاقه گوگل به سمت محتواهای بلندتری رفته است که به جای آن که صرفا مبتنی بر کلمات کلیدی باشد، با هدف پاسخ به پرسش های کاربران ایجاد شده اند. بنابراین نگران کلمات کلیدی نباشید و بر روی نیاز اصلی کاربران متمرکز شوید.

 

3. تجربه کاربری

فراهم کردن یک تجربه کاربری فوق العاده مزایای زیادی به همراه دارد. در این راستا شما نیاز به وب سایتی با معماری خوب دارید که قابل جستجو کردن است و در آن از لینک های داخلی به خوبی استفاده است. در کل منظور هر چیزیست که موجب نگه داشتن کاربران در وب سایت شده و آنها را برای کاوش در وب سایت تشنه تر کند.

 

4. سرعت وب سایت

سرعت وب سایت می تواند وجه تمایز بین شما و دیگر رقبایتان باشد. گوگل در حال تست فاکتورهای متنوعی برای ارزیابی سرعت سایت است. سرعت بارگذاری وب سایت تاثیر به سزایی در تجربه کاربری داسته و مستقیما نیز بر روی رتبه سایت شما اثرگذار است.

 

4. نمایش در دستگاه های مختلف

آیا وب سایت شما در انواع مختلف دستگاه ها با رزولوشن های متفاوت درست نمایش داده می شود؟ به یاد داشته باشید که طراحی مورد علاقه گوگل، طراحی رسپانسیو است. منظور طراحی است که با توجه به سایز و ابعاد صفحه نمایش، خود را با آن وفق می دهد.

 

5. لینک سازی داخلی

ایجاد لینک های داخلی تکنیکیست که نویسندگان و ویرایشگرها می توانند در هنگام انتشار محتوا از آن استفاده کرده و به دیگر محتواهای مرتبط لینک دهند. این کار موجب انتقال کاربران به دیگر نقاط وب سایت شده و سیگنال خوبی از دید گوگل محسوب می شود.

 

لینک های داخلی دارای مزایایی هستند:

 

کاربران را علاقه مند به دیدن دیگر صفحات سایت می کند. هر چقدر ارتباط بین محتواها بیشتر بوده و از انکرتکست مناسبی استفاده شده باشد، احتمال دست یافتن به این نتیجه افزایش خواهد یافت. همچنین با این رویه، از بانس ریت وب سایت کاسته خواهد شد.

موجب افزایش رتبه در جستجوی برخی کلمات کلیدی می گردد. به عنوان مثال این محتوا با عبارت مبانی سئو در ارتباط است . با لینک دادن به این عبارت در صفحات مرتبط به گوگل خواهیم گفت که این پست با پست مبانی سئو در ارتباط بوده و به آن محتوا در جستجوی عبارت مبانی سئو رتبه بهتری دهد. البته برخی از کارشناسان سئو پیشنهاد داده اند که از انکرتکست های متنوعی برای لینک دادن به یک صفحه استفاده کنیم، چرا که استفاده از یک انکرتکست ثابت ممکن است از دید گوگل حرکت مشکوکی ارزیابی شود.

موجب پایش و ایندکس تمام محتوای سایت می گردد. با وجود لینک های داخلی، ربات های گوگل گردش بهتری در سایت داشته و در نتیجه ایندکس بهتری از سایت شکل می گیرد. همچنین تعداد لینک های داخلی به یک صفحه، پارامتری برای ارزیابی میزان اهمیت یک صفحه نیز محسوب می شود.

6. آتوریتی

یک وب سایت دارای آتوریتی بالا، وب سایتیست که مورد اعتماد کاربران، دیگر وب سایت های مشابه و موتورهای جستجو است. گرفتن لینک از یک وب سایت معتبر به صورت سنتی به عنوان یک رای مثبت از آن وب سایت محسوب می شود. هر چه قدر تعداد این لینک های باکیفیت بیشتر بوده و محتوای ارزشمندتری به موازات کسب آنها در وب سایت شما تولید شود، احتمال افزایش آتوریتی برای شما نیز بیشتر خواهد شد.

 

با این حال آنگونه که از مطالعات وب سایت searchmetrics به دست آمده است، سال به سال از اهمیت بک لینک ها کاسته شده و در آینده ممکن است که این گونه لینک ها از دید سئو دیگر به اندازه امروز مهم نباشند.

 

7. عنوان و متا دیسکریپشن صفحات

داشتن یک متا دیسکریپشن عاملی برای افزایش رتبه سایت محسوب نمی شود، اما شما بهتر است که نسبت به نوشتن آن اقدام کنید، چرا که یک متا دیسکریپشن خوب در افزایش نرخ کلیک بر روی سایت در نتایج جستجو تاثیر به سزایی دارد.

 

متا دیسکریپشن پاراگراف کوتاهیست که در زیر یو آر ال سایت در نتایج جستجو ظاهر می شود. متن این پاراگراف در اغلب سیستم های مدیریت محتوا قابل مدیریت است. نهایتا طول متا دیسکریپشن را 160 کاراکتر حفظ کرده و متن آن را به گونه ای واضح و مرتبط با محتوای صفحه بنویسید.

 

در ارتباط با این مسئله محتوا خوبی با عنوان نحوه سئو متا دیسکریپشن در وب سایت رادزاد منتشر شده است.

 

عنوان صفحه برای اشاره به موضوع محتوای صفحه به صریح ترین شکل ممکن استفاده می شود. عنوان صفحه در اغلب مواقع در نتایج جستجو نمایش داده شده و همچنین به عنوان نام تب مرورگر نیز انتخاب می شوند. عنوان صفحه را می توانید در داخل بخش و تگ

 

 

 

بهتر است که از کلمات کلیدی و نام برندتان در عنوان صفحه استفاده کنید. تنها کلمات کلیدی مرتبط را در آن به کار برده و دقت داشته باشید که با اینکه این عنوان از دید موتورهای جستجو بسیار مهم است، اما در نهایت عنوان صفحه را برای کاربران بنویسید. برای مطالعات بیشتر مطلب بهینه سازی عنوان صفحه را پیشنهاد می کنیم.

 

8. اسکیما مارک آپ

با اضافه نمودن اسکیما مارک آپ ها به کدهای HTML صفحه می توانید دست به جذاب تر کردن آیتم های وب سایت خود در نتایج جستجو بزنید. این نشانه گذاری ها می تواند شامل نمایش امتیاز صفحات به شکل ستاره، تصویر و اطلاعات مفید دیگری باشد.

 

اسکیما مارک اپ در نتایج جستجو

 

اسکیما مارک آپها توسط چند موتور جستجوی برجسته دنیا مانند گوگل پشتیبانی شده و استفاده از آن کار دشواری نیست.

 

9. متن جایگزین تصاویر

بسیاری از افراد در هنگام آپلود تصویر استفاده از متن جایگزین برای آنها را نادیده می گیرند. اما این چیزی نیست که آن را دست کم بگیرید، چرا که گوگل با اینکه قادر به درک کامل تصاویر سایت نیست، اما از طریق متن جایگزین می تواند آنها را بخواند. توصیف دقیق تصاویر با استفاده از متن جایگزین موجب افزایش شانس نمایش تصاویر سایت در جستجوی تصاویر گوگل می گردد.

 

متن جایگزین تصاویر

 

10. محتوای همیشه سبز

به جای انتشار مداوم خبرهایی که تنها عمر چند روزه دارند، چرا دست به انتشار محتوای همیشه سبز نزنیم! منظور از محتوای همیشه سبز محتواییست که آموزش سئو تا سال ها می تواند در نتایج جستجو نمایش داده شده و بروزرسانی خاصی حول اطلاعات آن صورت نمی گیرد. این گونه محتوا ها تاثیر به سزایی در افزایش ترافیک سایت خواهند داشت.

 

11. نام دامین

در اغلب مواقع استفاده از دیرکتوری گزینه بهتری نسبت به استفاده از ساب دامین در معماری وب سایت است. بهتر است که از خط تیره در نام دامنه یا پسوند دامنه هایی مانند .biz .name و .info خودداری کنید، چرا که ممکن است از دید کاربران اسپم به نظر برسد.

 

استفاده از دامنه هایی که غرق در کلمات کلیدی هستند ممکن است که منجر به نظارت دقیق تر گوگل شود. گوگل با وب سایت هایی که دارای نام کلمات کلیدی در دامین بوده و محتوای با کیفیتی ندارند برخورد می کند. با این حال استفاده از کلمات کلیدی در نام دامین می تواند مزایای به همراه داشته باشد، اما خیلی با دقت اقدام به این کار کنید.

 

دقت داشته باشید که اگر آدرس وب سایت را بدون www انتخاب کردید، نسخه دارای www را به نسخه بدون www ریدایرکت کنید تا کاربران همیشه به نسخه مورد نظر شما منتقل شوند. در غیر این صورت از نظر گوگل این دو نسخه بیانگر دو وب سایت متفاوت خواهند بود.

 

12. تیتر ها و پیوند ها

پیشنهاد می کنیم که طول تیترها را کمتر از 55 کاراکتر نگه دارید تا قابلیت نمایش کامل در نتایج جستجو را داشته باشد. همچنین در هنگام نوشتن تیترها توازنی بین زیبایی، جذابیت و توصیفی بودن آن بایستی ایجاد نمایید. از به کار بردن شعار هایی در تیترها که قادر به ارائه آن در خدمات خود نیستید نیز اجتناب نمایید.

 

پیوندهای سایت نیز معمولا در سیستم های مدیریت محتوا پس از نصب قابل سفارشی سازی هستند. الزامی به یکسان بودن عنوان صفحه با پیوند (یو آر ال) آن نیست. همچنین پیشنهاد می کنم که در نوشتن تیتر یک صفحه از کلمه کلیدی آن حتی الامکان در ابتدای آن استفاده کنید.

 

13. کامنت ها

هیچگاه سیستم کامنت گذاری سایت را غیرفعال نکنید. کامنت ها موجب ایجاد جامعی از کاربران برای سایت می شود که نسبت به آن علاقه مند بوده و می توانند نظرات خود را به مطلب اضافه کنند.

 

کامنت ها را به صورت اتوماتیک منتشر نکرده و حتما پس از بررسی، نسبت به انتشار آنها اقدام کنید. با این کار جلوی اسپمرها را خواهید گرفت. همچنین بهتر است که لینک های خارجی درج شده در بخش کامنت ها را نوفالو کنید تا گوگل هر گونه لینک های بی ربط در این قسمت را نادیده بگیرد.

 

14. لوکال سئو

گوگل سالهاست که اقدام به نمایش نتایج محلی متناسب با مکان کاربران می کند. این مسئله برای کسب و کارهایی که نیاز به ارجاع کاربران به مکان خود دارند از اهمیت بسیاری برخوردار است. با ثبت نام در Google My Business می توانید اقدام به ثبت کسب و کار و دیگر اطلاعات درخواست شده مانند نام وب سایت، ساعات کاری و غیره کنید.

 

15. شبکه های اجتماعی

یکی از در دسترس ترین روش های افزایش دیده شدن وب سایت از طریق تکنیک های غیر فنی، استفاده از شبکه های اجتماعیست. بهتر است که در شبکه های اجتماعی که کاربران هدفتان در آنجا وجود دارند اقدام به ساخت حساب و فعالیت کرده و از این طریق مخاطبینی برای خود دست و پا کنید.

 

ارتباط سئو و سیگنال های کسب شده از شبکه های اجتماعی خیلی واضح نیست و متخصصین سئو نظرات متفاوتی در این زمینه دارند. اما در حالت کلی فعالیت در آنها حداقل به صورت غیر مستقیم می تواند بر روی کسب و کار شما تاثیر مثبتی بگذارد.

 

موتورهای جستجو به دنبال چه چیزهایی نیستند؟

روش های سئو کلاه سیاه زیادی وجود دارند که در عین کارامدی لحظه ای، می توانند عواقبی مانند پنالتی گوگل را در بر داشته باشند. در ادامه به معرفی برخی از آنها پرداخته ایم.

 

1. استفاده بی رویه از کلمات کلیدی

استفاده زیاد و غیر طبیعی از کلمات کلیدی در متن صفحه سالهاست که منسوخ شده و از دید گوگل چنین تکنیکی اعتبار سایت را پایین می آورد.

 

2. خرید بک لینک یا تبادل آن

آیا به فکر درج بک لینک در مزرعه های لینک هستید؟ هیچگاه به سمت چنین گزینه هایی نروید. بهترین بک لینک ها آنهایی هستند که به صورت طبیعی و توسط سایت های معتبر به شما داده می شوند.

 

3. تبلیغات آزار دهنده

تبلیغ های فراوانی که موجب کاهش انگیزه کاربران برای خواندن محتوای سایت شده و همچنین کندی بارگذاری آن را به همراه داشته باشد، گزینه ای نیست که به سمت آن بروید.

 

4. محتوای تکراری

اگر گوگل یک صفحه مشابه با صفحه دیگری از سایتتان را در سایت شما یا حتی دیگر سایت ها مشاهده کند، تنها اقدام به ایندکس و رتبه دادن به یکی از آنها خواهد کرد. دقت داشته باشید که سارقین محتوا ممکن است که قبل از ایندکس شدن محتوای سایت شما اقدام به درج آن در وب سایت خود کنند.

 

5. متن ها و لینک های مخفی

همیشه روش هایی برای شبیه سازی رتبه وجود دارند که کاربران قادر به مشاهده آن نیستند، اما از دید گوگل دور نخواهد ماند. از به کار بردن جملات با فونت سفید در بک گراند سفید، سایز صفر برای فونت یا مخفی کردن لینک در کاراکترهایی مانند کاما خودداری کنید.

 

در این مطلب سعی کردیم که شما را با اصول سئو و برخی از مفاهیم آن آگاه کرده تا بتوانید تصمیمات درستی برای بهینه سازی خود بگیرید. سئو و مفاهیم آن به همین جا ختم نمی شود و مطمئنا راه درازی را برای موفقیت در آن در پیش رو دارید.

 

http://yaldajoon.ninipage.com/post-6.nini

 
اصول موفقیت چیست
نوشته شده در جمعه 28 آذر 1399
بازدید : 367
نویسنده : رنگ زندگی

تعریف موفقیت
موفقیت یک دیدگاه را به واقعیت تبدیل می کند، در حالی که ممکن است تکرار ایده اولیه من باشد، اما آوردن آن به زندگی موفقیت نهایی من است.

چه زمانی موفقیت در شانس با زندگی شما همراه است
شما می توانید در تمام جنبه های زندگی موفق شوید، موفقیت های شغلی وجود دارد اما موفقیت های فراوان دیگری نیز در زندگی هستند، برای من، همه اینها برای کسی که هستم ضروری است.

چرا امروز موفق هستم؟ من از خواب بیدار شدم و برای دویدن بیرون رفتم، سپس لباس کودکم را پوشاندم و غذایش را دادم، به کار خود ادامه دادم و توانستم یک معامله جدید را ببندم، به نظر من، زندگی ام از یک برد کوچکی ساخته شد که موفقیت کلی ام را تغذیه می کند، هیچ چیزی جز این نیست.

انگیزه برای موفقیت
من با پیشرفت انگیزه می گیرم، اهداف فراگیر را برای روز، هفته، 1 سال، 5 سال و غیره دارم و اضافه کردن مراحل بعد، پی گیری کردن اهداف، به من کمک می کند تا تمام کارهایی که انجام می دهم را درک کنم و کارهای بزرگی انجام دهم.

6. موفقیت جاستین ایپ:
تحقق موفقیت
روزانه ایمیل هایی را از مشتریان دریافت می کنیم که به ما می گویند زندگیشان چگونه تغییر می کند، برای آن ها داشتن حس اعتماد به نفس در موقعیت های استرس زا بسیار مهم است، این احساس فوق العاده ای است که بعد از سال ها کار سخت، درهای مجازی خود را باز کنید و مشتریان با آنچه در مورد شما ارائه می دهند، هیجان زده تان کنند .

زمانی که نیویورک تایمز قصد مصاحبه با من را داشت، می دانستم که می توانیم به چیزی تکیه کنیم و راه حلی مفید برای میلیون ها نفر که روزانه با اضطراب موقعیتی سروکار دارند را ارائه دهیم، این سفر به من نشان داده است که افسانه موفقیت یک شبه واقعاً چقدر غلط است.

بیش از یک سال طول کشید تا شروع کنیم، دیدن چنین واکنش مثبت اولیه از سوی بازار باعث می شود مبارزه کمی راحت تر شود ، چون ما به دنبال هدف کلی خود برای کمک به مردم برای افزایش اعتماد به نفس شان است.

تعریف موفقیت
همانطور که در حرفه ام پیشرفت کرده ام، تعریف من از موفقیت تکامل یافته است، برای من، موفقیت یک فرآیند اکتشاف است نه یک مقصد، شغل من کمی عجیب و غریب است.

من در قراردادهای دولتی، در یک مجله مسافرتی تجربی، برای یک برنامه کاربردی در فضای باز، و حالا به عنوان یک موسس شرکت مراقبت های پزشکی از راه دور کار کرده ام، ثابت بودن در طول مسیر، جستجو برای آنچه که برای من تحقق معتبری را فراهم می کند و تلاش برای تبدیل شدن به کلاس جهانی در صنعت من بوده است.

این هنر پویایی است و در طول زمان تغییر می کند، اما در هر لحظه، اگر احساس کنم تمام تجربیات کاری قبلی من (و شخصی) به گونه ای در مکانی همگرا شده اند که من به طور کامل از تمام مهارت ها و ابزارهایی که در طول مسیر انتخاب کرده ام، استفاده می کنم، احتمالاً در یک نقطه خوب قرار دارم.

چه زمانی موفقیت در شانس با زندگی شما همراه است
من معتقدم فصل هایی در زندگی و شغل وجود دارد گاهی اوقات کار در زندگی خانگی اولویت می یابد، و بالعکس؛ اما عدم تعادل طولانی مدت خوب نیست و می تواند منجر به تحلیل رفتگی شخصی و تعارضات بین فردی شود.

پیش از این در حرفه ام، من این باور غلط را داشتم که کار سخت تر و هل دادن خودم برای 80 + ساعت کار در هفته خوب است، فرمولی برای جلو رفتن که منجر به شادی می شود.

طبق تجربه، من یاد گرفته ام که با خودم، یا شاید یک مربی یا درمانگر - کسی که یک دیدگاه خارجی و بی طرف داشته باشد، خودم را بررسی کنم تا حسی از اینکه در هر زمان ممکن است در کجا باشم، و البته اگر لازم باشد، خودم را پیدا کنم.

توصیه او نسبت به من معمولاً بیرون آمدن و بازی بیشتر با افرادی است که برای آنها ارزش قائل هستم است، این کار بسیار ساده به نظر می رسد، اما گاهی اوقات به طرز شگفت انگیزی نیاز به تمرین خواهد داشت.

چگونه دیگران موفقیت شما را درک می کنند
ما در یک فضای اقتصادی به شدت روانی زندگی می کنیم, و یکی از دلایلی است که ما شروع به این کار کرده ایم، منظور من از این کار شغلی است که انتظار می رود تنها درآمد ثابت (و بیشتر برای مردان) فراهم کند.

در دهه 1980، گوردن گکو برای دنبال کردن پول و ثروتش، آن را مد روز قرار داد، نسل هزاره جدید، علیرغم اعتقادات نامناسب برای تنبلی و اختیارات، در واقع تغییر موفقیت آمیز خود را نسبت به پول می دانند، و باید آن را در مورد معنا و تجارب و تحقق در کار و زندگی، دوباره تعریف کرد.

همه با این مساله موافق نیستند وقتی می شنوم که مردم درباره شغل خود صحبت می کنند، فقط یک چک حقوقی معمولی که به یک زندگی پایدار کمک می کند، است.

همیشه منتقدانی خواهند بود که درک نمی کنند، یا افرادی هستند که به تعریف شما از موفقیت حسادت می کند، اما بهتر است که آن ها را بشنوید، شوخی کنید، و سپس مسیر صحیح خود را ادامه دهید.

7. موفقیت لیام نسون:
من یک مجموعه مهارت های خاص را به دست آورده ام". مهارت ها مانند کدگذاری، حس محصول، رشد و تخصص کسب وکار هستند و من عاشق استفاده از این مهارت ها در یک حس کلی برای کمک به مردم هستم تا بتوانند حس بهتری داشته باشند، من در نقطه ای از حرفه ام هستنم که احساس می کنم چیزهای کمی درباره آن می دانم ، اما چیزهای زیادی برای یادگیری و کشف کردن وجود دارند.

این کمی دایره ای است، این سفر اکتشافی توانایی اش را با دیگران به اشتراک می گذارد، که باعث می شود من احساس خوبی داشته باشم، که پس از آن اکتشافات بیشتری را به وجود می آورد، و این چیزی است که من را تحریک می کند و به سمت موفقیت سوق می دهد.

8. موفقیت کاتجا کوکوویک:
تحقق موفقیت
حرفه قایق سواری خود را از شور و اشتیاق برای قایقرانی و دریا آغاز کردم، این فقط یک کسب وکار جانبی برای من بود، من یک کار تمام وقت در حوزه بازاریابی داشتم.

در حدود یک سال بعد، یک روز تماسی از دو شرکت بزرگ و همچنین درخواست از یک دستیار بزرگ معروف را دریافت کردم که همه می خواستند یک قایق تفریحی داشته باشند، این باعث شد متوجه شوم می توانم شور و شوق خود را به یک کسب وکار جدی تبدیل کنم، نه فقط یک کار جانبی و سرگرمی.

تعریف موفقیت
برای من، موفقیت به این معنی است که ما زندگی ای که واقعاً می خواهیم را زندگی می کنیم و نه تنها زندگی که می توانیم داشته باشیم،اما فراتر از آن - موفقیت نیز به این معنا است که شما می توانید به دیگران کمک کنید تا زندگی شادتر و بهتری داشته باشند، موفقیت در کار به من این امکان را می دهد که رویای دوران کودکی خود را زنده کنم.

خانواده من علاقه واقعی به حیوانات را دارند و چند سال پیش، ما یک مزرعه حیوانات بد سرپرست کوچک را ساختیم و شروع کردیم، حیوانات آسیب دیده ما از جمله 10 اسب، 3 خوک، بسیاری از مرغ ها، بوقلمون ها و اردک ها بودند، منظره دفتر کارم با مراتع اسب ها رو به رو است و هیچ چیز اضافه ای جز تماشای حیواناتی که یک روز اذیت می شدند و الان خوشحال هستند را ندارم.
قانون جذب چیست ؟
نوشته شده در چهار شنبه 26 آذر 1399
بازدید : 359
نویسنده : رنگ زندگی

کار من امروز این است که قوانین فراوانی را عملی کنم - تا آنها را برای شما زنده کنند ...

قصد من با این مقاله ایجاد لیست استراتژی های فراوان برای شما بود تا پیشرفت های جدی داشته باشید و پیشرفت کنید و در تجسم چیزهایی که می خواهید استاد باشید. براساس تجربیاتی که من شخصاً تحت تأثیر آن قرار گرفته ام.

قانون جذب چیست؟

اینجا را کلیک کنید

در نگاه اول ممکن است بسیار زیاد به نظر برسد ، اما من نمی توانم به اندازه کافی استرس بزنم که این ایده ها و ابزارهای عمیق در زندگی شما چه تغییری عمیقی ایجاد می کند. و ، من معتقدم که آنها خیلی سریع تأثیر خواهند گذاشت. امروز حتی

آیا دوست دارید به زودی 24 ساعت آینده آشکار نتایج جادویی را شروع کنید؟ و هر روز از این به بعد؟
در اینجا راز واقعی موفقیت است ...
آرزوی صمیمانه من این است که شما هر کسی را بخوانید و آنها را بدون تأخیر بیشتر در زندگی خود پیاده کنید. از این طریق ، می توانید از ناامیدی و ناامیدی دست بردارید.

با این حال ، من می فهمم که شما زندگی شلوغ دارید و همه نوع خواسته هایی راجع به شما خواسته می شود.

بنابراین من این لیست را سفارش داده ام تا در صورت تمایل بتوانید روی پیوندها در جدول محتویات کلیک کنید و هر بار یک نکته را برای تمرکز انتخاب کنید. و این راز واقعی است تمرکز مداوم هر روز از این به بعد.
ed-bio
بعد از گذشت چندین دهه در مورد قانون جذب  و استفاده از این اطلاعات برای کمک به بی شمار مشتری ها ، دانشجویان ، حتی خانواده و دوستان…

اعتقاد من این است که هرکسی توانایی ایجاد معجزه در زندگی شما را دارد. و اثرات موج دار برای شما و زندگی شما می تواند بی نهایت باشد.

همچنین ، می توانید در پست زیر ، کلیه مطالب را با فرمت PDF بارگیری کنید.

هر کاری که می کنید ، بهترین چیزها را برای شما آرزو می کنم. من واقعاً می خواهم ببینم با تبدیل شدن به یک متخصص در قوانین فراوانی ، زندگی خود را تغییر می دهید!

 

فراوانی نکته # 1: پیشرفت رویاهای شما
اگر می توانم امروز یک چیز واحد را با شما به اشتراک بگذارم که می دانم بزرگترین تفاوت را برای آینده شما ایجاد می کند این این است ...

شما در یک زمینه انرژی زندگی می کنید ، یک میدان بالقوه رویاها.

زمینه مانند اتاق اطراف شماست. این اتاقی است که با شدیدترین احساسی که به شما تحمیل می شود روشن شده است.

در بعضی مواقع گفته می شود که احساسات "غالب" می تواند غم ، تنهایی یا ترس باشد.

اما ، دقیقاً مانند مری پوپینز که روی انگشتانش کلیک می کند ، می خواهم به شما نشان دهم که می توانید آن قسمت را به طور طبیعی و به راحتی تغییر دهید.

وقتی این کار را کردی ، هی پرستو!

این قانون جذب فوراً در زندگی شما را رها می کند.

در زمان کودکی که در انگلستان بزرگ شدم ، به من هدیه ای برای هدیه تولد داد. تا به امروز ، من هنوز هم می توانم آن را به وضوح تصویر کنم. خیلی زود فهمیدم که برای جلب اشیاء براق به آن ، آهنربا باید در جهت صحیح قرار گیرد.

سالها بعد ، من دو و دو را کنار هم قرار دادم و فهمیدم که این قانون جذب عمل است.

من به سرعت فهمیدم که مردم با زمینه های انرژی شخصی خود مانند آهن ربا رفتار می کنند. اما بیشتر از اینها ، آنها آهنربا را در جهت اشتباه نشان می دهند.

به عنوان مثال ، آنها می گویند

"وقتی من آنچه را می خواهم به دست می آورم ، برآورده می شوم."

یا

"وقتی عشق واقعی خود را می یابم ، احساس می کنم بهتر از خودم باشم."

یا مورد علاقه شخصی من

"وقتی من خوشحال شدم ، پس احساس تشکر و برکت خواهم کرد."

البته همه این کارها اشتباه است.

راز "رفتن اول" با انرژی ...
شما پیش از این میدان مغناطیسی را برای چیزی که می خواهید ایجاد می کنید.

این "اول رفتن" است. جهان از انجام این بازی با شما لذت می برد.

به جای تلاش برای وادار کردن چیزها برای تغییر ، کاری که انجام می دهید ایجاد یک فضای انرژی است که در آن تغییری که می خواهید مجبور به نمایش شود.

این پست دارای 16.312 کلمه است

امتیاز فراوانی شخصی
می توانید یک
نسخه کامل PDF
از
57 نکات قانون جذب
به علاوه یک مجموعه هدیه رایگان LoA شامل
"فهرست فراوانی"


اینجا را کلیک کنید

به عنوان مثال ، اگر می خواهید پول بیشتری در حساب بانکی خود داشته باشید ... و یا اینکه آغوش دوست داشتنی یک شریک جدید را احساس کنید ... یا تجربه بدن ، ذهن و روح خود را با سلامتی و انرژی سعادتمندی بیدار کنید ...

سپس ابتدا به این موضوع فکر کنید که چه احساسی دارد

وقتی رویاهای شما آشکار می شود ، چه می شود؟ چه عواملی در مورد انرژی و نگرش شما تغییر خواهد کرد؟

همین احساسات و احساسات را همین حالا ایجاد کنید.

مطمئناً ، به زودی فراوانی لازم به رشد خود می رسد و خود را نشان می دهد. درست همانطور که شاخه های سبز در بهار ظاهر می شوند. درست همانطور که خورشید در آسمان صبح طلوع می کند.

آیا واقعاً این اتفاق می افتد و سرانجام برای شما اتفاق می افتد؟
البته!

به همین سؤال که می توانید زندگی مورد نظر خود را بدست آورید نمونه دیگری از اول رفتن است. جهان از کت و شلوار با "انرژی شک" بیشتر پیروی می کند.

افراد زیادی در این دام افتاده اند. آنها متاسفانه زندگی را بسیار دشوار می کنند.

شما با "رفتن به اولین" با قدردانی ، امید ، مثبت ، شما به معنای واقعی کلمه جهان را مجبور می کنید تا رویاهای خود را جلوه دهد. من می توانم این فلسفه را به سه کلمه خلاصه کنم ... "زمینه رویاها"

دقیقاً مانند کوین کاستنر در فیلم با همین نام ، شما با ساختن یک فضا شروع می کنید. آنچه را می خواهید تصمیم بگیرید و یک میدان انرژی بسازید که "آهنربا را نشان می دهد".

خوب ، بنابراین او یک زمین بیس بال درست کرد و بازیکنان اسرارآمیز خود را نشان دادند.

آیا نوبت شماست که زمینه رویاهای خود را آشکار کنید؟
اما شما به همین راحتی می توانید زمینه ای برای شادی ، ثروت ، عشق واقعی ، سلامتی شگفت انگیز ایجاد کنید. هر چیزی که شما از جهان بخواهید بپرسید ، بی نهایت در میدان مغناطیسی مناسب ظاهر می شود. این یک واقعیت علمی به اندازه قدرت گرانش است. (اگر می خواهید با استفاده از این تکنیک ها خودتان شروع به کار کنید ، به لینک زیر مراجعه کنید.)

 

https://www.janblaghy.ir/%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/

 
تکنیک های افزایش بازدید سایت و بازاریابی
نوشته شده در سه شنبه 4 آذر 1399
بازدید : 473
نویسنده : رنگ زندگی

 روش های افزایش بازدیدکنندگان سایت – ویرایش ۲۰۱۷
به کرات دیده شده ست که اولین چالشی که کسب و کارهای نو پا با آن روبرو هستند کمبود بازدید کننده و ترافیک وب سایت است. شما با خواندن روش های افزایش بازدیدکنندگان سایت میتوانید ترافیک سایت مطلوبی داشته باشید. زمانی که شما بر روی سایت ترافیکی نداشته باشید، نمیتوانید هیچ تحلیلی بر روی وب سایت و بازدیدکنندگانتان داشته باشید. در این صورت تعیین بودجه و روش برای ایجاد یک کمپین تبلیغاتی، برای افزایش بازدیدکننده ریسک بسیار بالایی خواهد داشت.

یکی از روش های افزایش بازدیدکنندگان سایت٬ افزایش بازدید سایت درگوگل و تعامل بیشتر با مشتریان می باشد و در طراحی یک وب سایت حرفه ای حائز اهمیت است.

حال شما در یک چرخه گیر افتاده اید! قبل از اینکه کمپین افزایش ترافیک سایتتان را راه اندازی کنید نیاز دارید که روند فروش محصولاتتان را آزمایش و تحلیل کنید. ولی در صورتی که ترافیک نداشته باشید چگونه میتوانید به تحلیل بپردازید؟
در این مقاله ما قصد داریم ۸ مرحله را به شما معرفی کنیم که روش های افزایش بازدیدکنندگان سایت را به شما آمورش می دهد و به شما نشان می دهد:
– چطور پیش از راه اندازی و گسترش یک کمپین افزایش ترافیک، برای تست اجزای کلیدی روند فروشتون که شامل: فرم ها یا عبارات انگیزشی یا ترغیب کننده برای خرید کالا، فرم سفارش، ناوبار (کلید های راهنما)، نوع و روش پیشنهاداتتون- یک ترافیک ارزان و فوری بگیرید.
– چطور اطمینان داشته باشید که هر المان از فرایند فروشتون بهینه سازی شده و برای ایجاد یک ترافیک حداکثری که نتیجه آن افزایش فروش است مناسب می باشد.
– تاثیرگذارترین استراتژی برای جذب سریع هزاران هزار خریدار برای وب سایتتون و …
– راز قراردادن تمام کمپین ترافیکی خودتون به صورت کاملا اتوماتیک
این روش ها به بالا بردن بازدید سایت در گوگل کمک شایانی خواهد کرد در واقع روش هایست که افزایش بازدید وبلاگ به صورت رایگان را برای شما شرح می دهد.

بنابراین اگر در حال حاضر سایت شما هیچ ترافیکی ندارد شما خواهید توانست اجزای کلیدی فرآیند فروشتون رو تست کنید— خیلی زود ازحالا تا دو هفته بعد شما میتوانید کمپین ترافیک خودتون رو کامل گسترش دهید. به موارد زیر دقت کنید که به شما روش های افزایش بازدیدکنندگان سایت را جهت ساخت وب سایت آموزش می دهد.

قدم اول: برای آزمایش سریع وب سایتتون ترافیک بگیرید.
زمانیکه درمورد آزمایش سایت با صاحبان کسب و کار اینترنتی نوپا صحبت میکنم به سوالات مشابه برمیخورم:
۱-چطور سایتمو آزمایش کنم
۲- چه آزمایشی باید روی سایتم انجام بدم؟
ممکنه اطلاع داشته باشید که موارد نامحدودی برای آزمایش سایتتون وجود دارد که به افزایش فروشتان کمک شایانی می کند . مجموعه نامحدودی از تغییرات که نرخ تغییر بازدید کننده رو به خریدار افزایش می دهد .در واقع طراحی سایت شما منوط به این آزمایشات می باشد.
اما به راستی چه چیزی مورد نیاز است وقتی میخواهید طراحی وبسایت را شروع کنید و آن را آزمایش کنید؟ پیش از راه اندازی و گسترش کمپین ترافیک سایتتون بر روی چه المان ها و فاکتور هایی می بایست تمرکز کنید؟

• هدایت و کنترل سایت، شما میتوانید پی ببرید که چه تعداد کلیک برای خرید لازم است. به طور ایده آل باید کمتر از ۳ تا لازم باشد.
موارد بالا، چهار جنبه مهم در پروسه فروش شما میباشد که قبل از اینکه وارد ترافیک شوید، نیاز به بررسی دارند که در ساخت وب سایت شما اهمیت بسزایی دارد. بعد از آن یکبار شما فروش را گسترش داده اید و ترافیک پایداری را خواهید داشت و میتوانید بخش های دیگر سایتتان را بررسی کنید.
البته همه این بحث هایی که در قالب سایت جدید بالا آمده، به واسطه یک سوال است:
چطور میتوانید بدون ترافیک آن را تست کنید؟ اگر فقط قصد شروع کردن دارید، فرصت های خوبی دارید وقتی هنوز سایتتان ترافیک زیادی ندارد.
جواب ساده است. ترافیک را از موتورهای جستجوی PPC بخرید. موتورهای جستجوی Pay-per-click همیشه بیشمار هستند. اینها به شما این اجازه را میدهند که برای موقعیت Top ranking تحت کلمات کلیدی انتخابیتان بالا بیایید. هر بازدید کننده ای کلمات کلیدی ای را که شما پیشنهاد داده اید، را جستجو میکند و سپس وارد سایت شما میشود. شما هزینه کلمات کلیدی که میخواهید با سرچ این کلمات ترافیکتان بیشتر شود را پرداخت میکنید. قیمتها به طور نمونه از ۵ سنت تا چندین دلار به ازای هر کلیک برای کلمات کلیدی عمومی دسته بندی میشوند. که یکی از مناسب ترین روش های افزایش بازدیدکنندگان سایت به حساب می آید.
یک حجم عظیمی از موتورهای جستجوی PPC موجود است، اما ۲ مدل از بهترین های آنها که برای شروع استفاده میشود، عبارتند از:
• Yahoo Search Marketing
• MIVA
توسط موتورهای جستجوی PPC، ارزان و ساده و فوری میتوانید کلمات کلیدی را بررسی کنید. نه تنها این مسئله صادق می باشد بلکه پیشنهاد برای افزایش ترافیک در موتورهای جستجوی PPC میتواند به سایت شما کمک کند تا در موتورهای جستجوی دیگر هم رتبه بگیرید. و خود میتواند یکی از روش های افزایش بازدیدکنندگان سایت محسوب شود.
از ابزار انتخابی کلمات کلیدی مثل Google’s AdWords Keyword Tool استفاده کنید. کلمات کلیدی مشخص شده ای که بیشترین ترافیک را برای حداقل هزینه به ازای هر کلیک جذب کند.
بعد از اینکه تست کردید و سایتتان را بالا بردید، با یک مقدار محدود خرید ترافیک، این را زمانی انجام دهید که میخواهید در یک مقیاس بزرگتر برای سایتتان ترافیک ایجاد کنید. اما چگونه از یک حجم ترافیک کم به سمت حجم عظیمی از ترافیک برویم؟

این مسئله جز مهم ترین روش های افزابش بازدیدکنندگان سایت می باشد.

قدم دوم: به سرعت، ترافیک ارزانی را با تبلیغ PPC بدست آورید:
قبلا یکبار سایتتان را برای ترافیک محدود PPC امتحان کردید. سریعترین راه برای صعود ترافیک سایتتان این است که فضای PPC را در یک مقیاس بزرگتر گسترده کنید. بدیهی است که باید با Yahoo Search Marketing و Findwhat شروع کنید به عنوان یک نام برده. اما حال، بعضی از موتورهای PPC را بررسی میکنیم:
• Kanoodle
• Enhance Interactive
• LookSmart
همچنین زمان زیادی برای شروع با Google Adword میباشد. با Google Adword ترافیک های سریعتر را بدون معطلی میگیرید چون به زودی با توجه به کلمات کلیدی پول بدست میاورید و از آنجا به بعد، تبلیغات شما است که بالا میرود و برای شما پول سازی میکند. که با استفاده از روش های افزایش بازدیدکنندگان سایت میتوانید ترافیک زیادی در سایت خود داشته باشید.

https://www.janblaghy.ir/4-%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/

 
بازدید : 341
نویسنده : رنگ زندگی
میانگین امتیاز کاربران به این صفحه :
      |  امتیاز 2/5 از 5 (از 1208 رای)

علت های ایجاد سندرم ژیلبرت یا زردی چشم و راه های درمان آن

گردآوری شده توسط : گروه تحقیقاتی کلینیک چشم بینایی
آخرین به روز رسانی :1399/05/04
علت های ایجاد سندرم ژیلبرت یا زردی چشم و راه های درمان آن
مطالب مربوط با علت های ایجاد سندرم ژیلبرت یا زردی چشم و راه های درمان آن
 • علت تغییر رنگ چشم نوزادان چیست؟

  علت تغییر رنگ چشم نوزادان چیست؟

  نوزاد در روزهای اول با رنگ چشمان متمایل به آبی خاکستری و روشن متولد می شود و این موضوع برای ما شرقی ها که اغلب رنگ چشمان تیره ای داریم تعجب بر انگیز است.
 • ناخنک چشم و راه های پیشگیری از آن

  ناخنک چشم و راه های پیشگیری از آن

  ناخنک چشم یا پتریژیوم Pterygium نوعی ضایعه گوشتی مثلث شکل است که از سمت بینی به سفیدی چشم وارد می شود و سپس بر روی سیاهی چشم قرار میگیرد.
 • آب سیاه یا گلوکوم و روش های درمان آن

  آب سیاه یا گلوکوم و روش های درمان آن

  گلوکوم یا آب سیاه بیماری است که می تواند سبب آسیب عصب بینایی و در نتیجه کوری شود. این بیماری در آغاز هیچ علامتی ندارد.
 • پیوند عصب چشم چگونه انجام می شود

  پیوند عصب چشم چگونه انجام می شود

  بیشتر افراد در سراسر جهان از آسیب دیدگی عصب بینایی چشم نسبت به سایر بیماری های چشم، دچار نقص دید می شوند. در اینجا می خواهیم  ببینیم که چه می شود که عصب بینایی دچار مشکل می شود.
 • ورزش چشم راهی موثر برای رفع خستگی و سلامت چشم

  ورزش چشم راهی موثر برای رفع خستگی و سلامت چشم

  همانگونه که متخصصان سلامت می گویند : ورزش برای سلامتی انسان مفید است، اپتومتریست ها و متخصصین چشم نیز ورزش را حافظ سلامتی چشم می دانند.
 • وجود لکه در چشم چه دلایلی دارد

  وجود لکه در چشم چه دلایلی دارد

  در صورتی که لکه چشم به طور ناگهانی و با ایجاد نقاط چشمک زن یا نقاط ثابت همراه با سایه باشد و همچنین در صورتی که لکه ها بعد از وارد شدن ضربه ای به سر دیده شوند باید به پزشک مراجعه کرد.
 • استفاده از چه نورها و رنگ هایی در فضا برای چشم مضر است؟

  استفاده از چه نورها و رنگ هایی در فضا برای چشم مضر است؟

  در دنیای امروز، ما وقت زیادی را مقابل نمایشگرها ، فضاهای شلوغ و پر نور و رنگ مختلف سپری می کنیم و فشار چشم به برخی نورها و فضاها مشکلی شایع تبدیل شده است. این شرایط می تواند موجب تاری دید و احساس زبری در چشم ها شود.

 • آسیب هایی که ناخواسته به چشم می رسانیم چیست؟

  آسیب هایی که ناخواسته به چشم می رسانیم چیست؟

  چشم از اصلی ترین عضو های بدن بوده که حفظ سلامت آن نیز نیاز به دقت بسیار بیشتری دارد. از مهم ترین آسیب های چشم که افراد به شکل ناخواسته آن ها را انجام می دهند.
 • دلایل انحراف چشم و عدم درمان آن با عمل لیزیک چشم

  دلایل انحراف چشم و عدم درمان آن با عمل لیزیک چشم

  بیماری انحراف چشم، یکی از بیماری هاییست که جزو عیوب انکساری محسوب نشده و این بیماری مربوط به عضلات چشم می باشد و قطعا با عمل لیزیک بهبود نخواهد یافت. اما جای نگرانی نیست چون با دیگر روش ها که در این گزارش آمده است، قابل درمان می باشد.

   
 • آیا لیزیک جزو جراحی های گران محسوب می شود

  آیا لیزیک جزو جراحی های گران محسوب می شود

  درست است که جراحی لیزیک چشم عموماً می تواند هزینه زیادی را در برگیرد، اما بهتر است که شما این اعداد را با هزینه ای به صورت سالانه برای عینک و لنز ها و موارد مرتبط با آنها می پردازید، مقایسه نمایید.
 

علل، علائم و درمان سندرم ژیلبرت

سندرم ژیلبرت(Gilbert's syndrome یا GS یا Gilbert–Meulengracht syndrome) یک بیماری کبدی ژنتیکی خوش خیم مزمن است و از علائم بنیادی آن زردی پوست و چشم به جهت افزایش تراکم بیلی روبین غیرکونژوگه در خون است. از علل ازدیاد بیلی روبین غیرکونژوگه در خون، کاهش فعالیت آنزیم گلوکورونیل ترانسفراز است که کار این آنزیم کونژوگه کردن بیلی روبین و برخی مولکول های چربی دوست دیگر است.

علل زردی چشم

علت زردی چشم بزرگسال

یکی از علل وراثت است چرا که سندرم ژیلبرت ازطریق یک ژن غیر طبیعی، از پدر و مادر به فرزندان می رسد.
- دلیل دیگر بروز این سندرم اختلال عضو حیاتی درونی است؛ کبد در دفع بیلی روبین در صفرا خوب عمل نمی کند که این موجب می شود سطح بیلی روبین خون از حالت طبیعی بالاتر باشد. عواملی که موجب ازدیاد بیلی روبین خون و در نتیجه بروز این سندرم و زردی چشم می شوند. سرماخوردگی یا آنفلوآنزا و گرسنگی و یا اجرای یک رژیم لاغری خیلی کم کالری و تنزل آب بدن و یا دوره عادت ماهانه زنان و انجام ورزش شدید از علل بروز اصلی هستند. از دیگر علل زردی چشم یا سندرم ژیلبرت تابش مستقیم نور خورشید به چشم هاست. پس سعی کنید عینک افتابی مناسب بزنید تا از تابش مستقیم افتاب به چشم جلوگیری کنید. یرقان هم می تواند بوجود آورنده این اختلال چشمی شود. حاصل آن بیلی روبین زیاد خون است. اولین علت تخریب غیرطبیعی گلبول های قرمز خون یا به کم خونی ناشی از همولیز و دومین دلیل بیماری های کبد مثل التهاب کبد (هپاتیت) و سیروز، گرفتگی کیسه صفرا یا مجاری صفراوی درون کبدی منجر به کیسه صفرا می باشد. 

زردی چشم و کبد

در صورتی که ملتحمه چشم شما به تازگی دچار زردی شده است. بستگی به علائم همراه زردی چشم شما این ها علل متفاوتی از اختلال کارکرد کبد، حساسیت، برخی بیماری های خونی هم می تواند باشد، پس کبد و کارکرد آن می تواند بر روی چشم شما تاثی گذارده باشد و زردی چشم را برای شما به همراه آوره باشد.

سندرم ژیلبرت و ازدواج

سندرم ژیلبرت در ۳ تا ۱۲ درصد جمعیت دیده می‌شود و در هر دو جنس و در تمام سنین دیده می‌شود، اما تمایل چشمگیری به جنس مذکر دارد و با توجه به یکی از عوامل بروز این بیماری که عامل وراثتی می باشند اشخاص باید در کنترل و شناخت این بیماری پیش از ازدواج اقدام نمایند تا بتوانند از انتقال این بیماری از طریق عامل وراثت جلوگیری نمایند.

خارش و ژیلبرت

علامت های مختلف دیگری نیز توسط مبتلایان به این سندروم اطلاع داده شده‌است: خستگی مزمن، کاهش تمرکز، اضطراب غیرمعمول، بی‌اشتهایی، تهوع، دل‌درد، خارش که از خارش می توان به عنوان یکی از علائم شایع نام برد. بر حسب بررسی‌های علمی ارتباطی بین این علائم و بالا بودند بیلی روبین خون وجود ندارد. اما به لحاظ تئوری، موادی که با آنزیم‌هایی که مبتلایان به این سندرم به کمبود آن‌ها دچارند گلوکورونیده می‌شوند، در مقادیر سمی می‌توانند این علائم را موجب شوند.

خوردن ماهی زنده برای درمان زردی

در سال های اخیر بسیاری از پژوهشگران عرصه درمان به سمت آثار شفا بخش طبیعی سوق یافته اند و پزشکان نیز در کنار تجویزات خود برای درمان بیماران از آموزه های سنتی درمانی نیز استقاده و به مراجعین خود تجویز می نمایند. به اعتقاد اطبای سنتی بلعیدن گونه ای از ماهی به صورت زنده باعث درمان بیماری یرقان و سایر بیماری ها در افراد می شود که مورد توجه بسیاری از مردم مبتلا به این بیماری قرار گرفته است.

بیماری ژیلبرت و روزه داری

روزه گرفتن یا خوردن یک رژیم غذایی خیلی کم کالری برای مبتلایان به سندروم ژیلبرت توصیه نمی شود. چون دلیل دیگر بروز این سندرم ژیلبرت اختلال عضو حیاتی درونی است و با کم بودن بسیاری از مواد غذایی بدن دچار این اختلال می گردد. گرسنگی برای مبتلایان به این بیماری خوب نیست.

سندروم ژیلبرت یا زردی چشم

سندرم ژیلبرت و بارداری

بیماری ژیلبرت یا سندروم ژیلبرت بصورت اتوزوم غالب منتقل می شود. یعنی اگر یکی از والدین دارای آن بیماری باشه. احتمال انتقال ژن منفرد آن به هر کدام از فرزندان و بروز اثرات آن، 50% است. ممکن است همه بیمارانی که دارای ژن معیوب می باشند علامت دار نباشند. پس بارداری با مشاوره با پزشک معالجتان را حتمن در نظر بگیرید تا بتوانید از انتقال نیافتن آن مطمئن گردید.

درمان خانگی سندرم ژیلبرت و زردی چشم ها

یکی از گسترده ترین راه های درمانی که برای درمان زردی استفاده می شود قرار گرفتن در معرض نور خورشید و کمک به ایزومراسیون مولکول های بیلی روبین تاثیر گذار باشد. هر روز  یک تا دو لیوان آب گوجه فرنگی بنوشید. شما باید این آب میوه را هر روز بنوشید تا وضعیتتان بهتر شود و روغن های گیاهی و طبیعی مناسب برای درمان سندرم ژیلبرت هستند. اسانس رزماری و لیمو هم می توانند برای کاهش این سندرم به شما کمک بکنند.
یا می توانید یک فنجان آب انگور سبز مصرف کنید. شما می توانید به نوزادان هم، آب یک یا دو حبه انگور را بدهید. زنجبیل را هم می توانید اینگونه هر روز استفاده کنید:

 • 1 یا 2 اینچ از زنجبیل رنده شده را با یک فنجان آب مخلوط کنید و آن را در یک ماهیتابه به جوش آورید.
 • اجازه دهید 5 دقیقا استراحت کند و سپس آبکش کنید وگرم مصرف کنید.
 • شما همچنین می توانید زنجبیل را به رژیم غذایی خود به عنوان یک جایگزین اضافه کنید.

شما می توانید برای تشخیص این بیماری به یک متخصص چشم پزشک مراجعه نمایید.

درمان زردی چشم

برای دریافت اطلاعات بیشتر از صفحات زیر نیز دیدن نمایید:

آب سیاه یا گلوکوم و روش های درمان آن
نکاتی برای انجام غربالگری شبکیه در دیابت
رتینیت چشم چیست؟آموزش دیجیتال مارکتینگ چیست ؟
نوشته شده در دو شنبه 3 آذر 1399
بازدید : 399
نویسنده : رنگ زندگی


بررسی اصول تبلیغات و ارتباطات در فضای دیجیتال مارکتینگ و نمونه آن در بازار ایران
مطابق آنچه از منظر تبلیغات به عنوان نوعی ارتباط انسانی مطرح می‌شود، در اینجا نیز یک «فرستنده پیام» وجود دارد، پیام به وسیله یک «کانال» به «گیرنده» می‌رسد تا اثر تبلیغی و ترغیب به خرید انجام شود. در دیجیتال مارکتینگ هم همین قضیه وجود دارد و برای انواع کسب‌وکارها قابلیت هدف گیری تبلیغاتی انواع مشتریان در سطوح B2C و ‌B2B وجود دارند.

رشد کسب و کار با دیجیتال مارکتینگ
با توجه به گستردگی کاربردهای دیجیتال مارکتینگ همه نوع کسب و کار می توانند با استفاده از آن رشد سریع را تجربه کنند
بررسی شواهد هم نشان می‌دهد که امروزه انواع کسب‌وکارها از کسب وکارهای اصطلاحا «نیچ»، کسب‌وکارهای لاکچری و کسب وکارهایی با مخاطب Mass، همه از این فضای بازاریابی دیجیتال بهره مند هستند. از خانواده اسنپ بگیرید که اصولا مشتری انبوه دارد تا فروشگاه‌های اینترنتی که درخت مینیاتوری (بن‌سای) می‌فروشند، تا کمپین‌هایی که برند لوکس «درسا» و یا تولیدکنندگان خودروهای لوکسی نظیر DS در ایران اجرا کردند، همه از خوان گسترده فضای بازاریابی آنلاین بهره مند شدند.

دیجیتال مارکتینگ را حرفه ای بیاموزید
دوره جامع مدیریت دیجیتال مارکتینگ با تدریس 10 استاد سرشناس ایران

انواع کسب و کارهایی که از دیجیتال مارکتینگ استفاده می کنند
فروشگاه‌های اینترنتی: مشخصا این کسب‌وکارها با فروش اینترنتی محصولات روزگار میگذرانند، نمونه مشهور آنها دیجی‌کالا است، پلت‌فرمی که با الگوگیری از غولی همچون آمازون مرزهای موفقیت را در ایران جابه جا کرد. هر کسب و کاری که محصولی با قابلیت فروش روی اینترنت داشته باشد در این دسته قرار می گیرد.

تولیدکنندگان سرنخ: خیلی از کسب و کارها عملا محصول و خدماتی را مستقیم از در فضای دیجیتال عرضه نمی کنند. بلکه محصول یا خدمات آنها در دنیای آفلاین ارائه می شود. همچون خود آکادمی دیجیتال مارکتینگ که یک آموزشگاه حضوری در تهران است و کلاس های آموزش دیجیتال مارکتینگ برگزار می کند. در چنین کسب و کارهایی بدست آوردن یک سرنخ از مخاطبان هدف همچون شماره تماس، ایمیل و … اهمیت بسیاری دارد که به بهترین شکل می توانند در فضای دیجیتال با معرفی خدمات خود اطلاعات علاقمندان را جمع آوری کرده و سپس برای بازاریابی تلفنی و حتی حضوری اقدام کنند.

راهنمای کامل برای تولید و پرورش سرنخ و افزایش نرخ تبدیل
مطالعه ی این مقاله دید جامع ای در مورد تولید و پرورش سرنخ در اختیار شما قرار می دهد

پابلیشرها: کسانی که از طریق عرضه محتوای رایگان برای مخاطب تبلیغ دریافت می کنند. سایت های خبری و آموزشی از این قبیل هستند. برای مثال شما در سایت “ورزش 3” اخبار ورزشی و در سایت “چطور” مقالات آموزشی را به رایگان مطالعه می کنید و آن سایت ها از انتشار تبلیغات کسب درآمد می کنند.

پلت‌فرم‌های دوسویه: این‌ها کسب وکارهایی هستند که از طریق ایجاد ارتباط دو دسته مخاطب، کسب سود می‌کنند. دو دسته ای که سرویس‌دهنده و سرویس‌گیرنده‌ی یک خدمت/محصول هستند. مثلا دیوار، ایوند و حتی اسنپ از این جمله‌اند.

کسب‌وکارهای SAAS: یک مفهوم تکنولوژیک که براساس فضای ابری کار می‌کند. فعالان این دسته به جای فروش یکباره محصول و واگذاری دائم آن، حق استفاده از آن را به نوعی اجاره می‌دهند. ربات ایران سوشال و سرویس‌های CRM که به ازای پرداخت شارژ ماهانه قابل استفاده‌اند، از این جمله‌اند.

مقایسه ارتباطات یکپارچه بازاریابی با کانالهای دیجیتال مارکتینگ
در بازاریابی کلاسیک ابزارهایی برای بازاریابی محصولات یک کسب وکار وجود دارند که لازم است به نحوی یکپارچه عمل کنند. در بین این ابزارها با ابزارها و کانال‌های بازاریابی دیجیتال، مشابهت‌‌ها و تفاوت‌هایی وجود دارد.

 

https://www.janblaghy.ir/digital-marketing-training/

 
چگونه فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنیم ؟
نوشته شده در یک شنبه 2 آذر 1399
بازدید : 739
نویسنده : رنگ زندگی

شروع راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی
اپلیکیشن موبایل
تصمیم به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی گرفته اید . شاید چند روز پیش در این مورد شنیده اید و می خواهید ببینید فروشگاه اینترنتی چیست ؟ شاید چند روزی است که در این باره مشغول به تحقیق و بررسی هستید . با کسانی مشورت کرده اید راه اندازی فروشگاه اینترنتی. و شاید به عنوان یک موضوع کشف نشده فقط به دنبال درک چنین کسب و کاری هستید .و حتی ممکن است یک حرفه ای هستید که به دنبادل روش های جدیدی هستید .

اما همین الان سوالاتی ذهن شما را به خود مشغول ساخته و درست آنها را درک نمی کنید . من چون یک مشاور هستم و تلفن های افراد مختلف از سر تا سر کشور را در این مورد شنیده ام کم و بیش می دانم سوالاتی که در ذهن شما می گذرد چیست .باید بگویم که این برای اولین بار است که قصد دارم جواب این سوالات را صادقانه بگویم . همیشه از گفتن آنها به دیگران خودداری کرده ام . اما قصد دارم در اینجا مکتوب همه آن ها را به شما بگویم . رازهایی بسیار شگرف که شاید خلاف میل بسیاری از دست اندرکاران این شغل باشد که اینگونه آنها را در معرض دید دیگران قرار دهم . اگر این مطالب را به دقت بخوانید و بررسی کنید ، می توانم به شما قول بدهم که ضرر نخواهید کرد و به احتمال قوی سود خواهید کرد .

سوالات معمولی که در این باره پرسیده می شود

هزینه راه اندازی اولیه اش چقدر است ؟
آیا باید هزینه ای برای طراحی و راه اندازی وب سایت پرداخت کنم ؟
نمی دانم نقطه شروع برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی چست ؟
فروشگاه اینترنتی مجوز می خواهد ؟
در آمد تقریبی این شغل چقدر است ؟
چگونه می شود یک سایت فروشگاه اینترنتی داشت ؟
چگونه باید محصولات ارسال شوند و به دست مشتری برسند ؟
چه محصول یا چه خدماتی را باید در اینترنت برای فروش بگذارم ؟
چگونه مشتری سفارش می دهد ؟
چگونه من اطلاعات مشتری را می بینیم؟
آیا مشتری باید در لحظه خرید هزینه را بدهد ؟ چگونه به من اعتماد خواهد کرد ؟
آیا امکان ارسال سفارش از طریق اداره پست وجود دارد ؟
کالایی که من برای فروش در نظر گرفته ام یک کالای خاص است که با همه کالاهایی که در اینترنت دیده ام متفاوت است چگونه باید دست به فروش آن در اینترنت بزنم و چگونه آن محصول یا خدمات را به دست مشتری برسانم ؟
آیا می توانم این شغل را به عنوان شغل دومم استفاده کنم ؟
آیا برای این کار باید افرادی را استخدام کنم ؟
اگر در این کار افردای وجود دارند که سالها کار کرده اند ! پس چه جایی و چه در آمدی برای من وجود دارد ؟ در بین هزاران هزار وب سایت چه دلیلی وجود دارد که مشتری از سایت من خدمات یا محصولات مورد نظر خود را خرید کند ؟


در ادامه باید به شما خبرهای خوبی بدهم البته خبرهای بدی هم در راه است . اما خبرهای خوب آن بسیار بیشتر و شوق انگیز تر است و شاید کامل خبرهای بد را فراموش کنید . در ابتدا به سراغ خبر های خوب می روم تا بتوانم انگیزه کافی را درون شما ایجاد کنم .


هزینه راه اندازی
هزینه راه اندازیمی خواهم هزینه راه اندازی دقیق این شغل را به شما بگویم . همه ی ما کسب و کارهای مختلفی را دیده ایم که بعضی از آنها به شکوفایی های بسیار قابل توجهی می رسند و گاه بعضی از آنها با شکست روبرو می شوند . همه ما شرکت هایی را دیده ایم که با سرمایه کلان شروع به کار می کنند و در ادامه شکست می خورند و گاه شرکت هایی را دیده ایم که با هزینه اندک شروع به فعالیت می کنند و به بزرگترین کمپانی ها تبدیل می شوند. شاید شما هم مثال قدیمی هرچقدر که پول بدهی آش خواهی خورد را شنیده اید . شاید منظور من را فهمیده باشید . من می خواهم بگویم که سطوح مختلفی وجود دارد . هرکس بسته به شرایط خود تصمیم خواهد گرفت . اگر کسی دارای سرمایه ی مناسبی است . با فکر و هزینه به موقع و کار صحیح جواب بهتری خواهد گرفت . اما خبر خوب این است که برای کسانی که سرمایه ای برای شروع هم ندارند این کار می تواند برای آن ها هم در آمد زا باشد .

در حالت اولیه شما می توانید با صرف صفر تومان کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کنید . اصلا نگران نباشید تمام ترفند ها و روش ها را به شما خواهم گفت.

در حالت ثانویه که کمی بهتر است ، شما می توانید با هزینه ای کمتر از یک میلیون تومان بسیار بهتر شروع به کار کنید ، به هر حال پیشنهاد من روش دوم است . روش دوم روش بهتری است.
اما من به شما قول خواهم داد که هر دو روش را به شما آموزش دهم .

این هزینه ها کمترین هزینه های ممکن بابت راه اندازی یک وب سایت فروشگاه ساز مناسب و یک قرارداد با اداره پست است .

 

شروع راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی
شروع راه اندازی

نقطه شروع اینجاست که شما :

 

تصمیم به راه اندازی این شغل بگیرید.
چه کالا یا خدماتی را برای فروش دارید ؟ یا اصلا کالای خاصی برای فروش انتخاب نکرده اید ؟
راه اندازی وب سایت و شروع محتوا دادن به وب سایت و راه اندازی آن .
جذب مشتریان و کسانی که به دنبال کالا یا خدمات شما هستند .

اما در مورد 2 باید بگویم که اگر کالای خاصی انتخاب کرده اید این کالا باید ویژگی های خاصی داشته باشد و یا برای انجام پروسه خرید تا دریافت آن توسط مشتری باید برای هر مرحله روش خاصی را به کار گیرید .

کالا و خدمات قابل فروش در اینترنت
کالای شما هر چیزی می تواند باشد ( پوشاک ، خوراک ، خدمات ، وسایل دیجیتال ، تور های گردشگری ، فروش کارت های اعتباری ، حیوانات ، پرنده و .... خودورو) ،
می دانم تعجب کرده اید اما همه اینها با روش خاصی به فروش می رسند و به دست مشتری می رسند . شما باید فرایند فروش و تحویل کالا به مشتری بسته به خدمات خود انتخاب ، طراحی و مدیریت کنید . به عنوان مثال چند نمونه فروش خدمات و کالا را برای شما مثال خواهم زد اما قبل از آن نیاز است انواع روش های پرداخت هزینه یا خدمات شما را توسط مشتری به شما بگویم .

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین به این معنا است که مشتری از قبل از تحویل کالا یا خدمات هزینه آن را به صورت آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب پرداخت کند . در این روش مشکلاتی وجود دارد که شامل :

عدم اعتماد مشتریان و پرداخت پیش از تحویل
عدم وجود سیستم پرداخت آنلاین در بسیاری از وب سایت ها
محاسن :

مقرون به صرفه بودن و گردش سریعتر پول در شرکت یا سازمان شما
بریدن دست های دیگر ( پست ، شرکت های خرید پستی و ... )
روش خرید پستی

روش خرید پستی روشی است که شما در طی آن قرار دادی با اداره پست می بندید . ابتدا اداره پست موظف است که ماموری را جهت جمع آوری مرسوله ها به محل فروشگاه شما ( منزل ، دفتر تجاری ، مغازه و ... ) بفرستد تا مرسوله های شما را دریافت کند و سپس آن ها را به درب منزل مشتری شما در هر شهر و یا استانی که باشد برساند و پس از تحویل به مشتری هزینه آن را دریافت و به حساب شما واریز کند .

محاسن روش خرید پستی:

اعتماد مشتری ، مشتری از پرداخت هزینه دیگر نگرانی نخواهد داشت و نیازی به اعتماد به فروشنده نیست ، چرا که مشتری پس از تکمیل فرم سفارش منتظر خواهد ماند تا کالای مورد نظر به دستش برسد و دیگر هزینه ای را زودتر از تحویل نخواهد پرداخت . پس از رسیدن مرسوله به دست مشتری ، مامور اداره پست هزینه را از مشتری دریافت خواه کرد.
جلوگیری از درگیر شدن با مشتری ، مسایل حسابداری و نیاز به مراجعت به اداره پست و یا ارسال با پیک.

معایب روش خرید پستی :

درگیر شدن با شرکت های وابسته و پرداخت درصد از فروش بین یک تا پنج درصد .

وجود سفارشات برگشتی که بزرگترین عیب روش خرید پستی است . به این معنی که فروشنده سفارش مشتری خود را بسته بندی و تحویل مامور پست می دهد . اداره پست بسته را به آدرس مورد نظر می برد اما به دلایل مختلف از جمله : تحویل نگرفتن مشتری ، همراه نداشتن پول در موقع تحویل به مشتری ، ادعای مشتری که سفارش نداده است ، مزاحت و ... سفارش برگشت می خورد و هزینه ارسال این سفارش از فروشنده کسر خواهد شد . این بزرگترین ایراد وارد به روش خرید پستی است .


همانطور که قبلا اشاره شد . فروشنده باید کل فرآیند پرداخت هزینه و تحویل کالا یا خدمات طراحی و مدیریت کند . برای این که شما با این مفهوم آشنا شوید . چند مثال زیرا را بخوانید.

 

یک وب سایت فروش کارت شارژ اپراتور های مختلف تلفن همراه :

در مرحله اول مشتری وارد سایت شما می شود . نوع کارت شارژ خود را انتخاب می کند ( ایرانسل ، همراه اول ، و .. ) سپس قیمت آن را انتخاب می کند .سایت ایمیل و شماره تلفن مشتری را گرفته و پس از پرداخت هزینه کارت شارژ ، شماره رمز را به ایمیل و موبایل مشتری ارسال می کند .

 


یک فروشگاه عینک آفتابی :
ابتدا مشتری وارد سایت می شود . مدل های مختلف را با تصاویر آنها مشاهده می کند وفرم خرید را پر می کند و نهایتا در مرحله آخر سایت فرمی به مشتری نمایش می دهد که می تواند یکی از روش های خرید را انتخاب کند .

1 - خرید پستی : یعنی تکمیل سفارش و گرفتن آدرس و شماره تلفن از مشتری و ارسال و دریافت درب منزل و پرداخت توسط مشتری .

2- پرداخت آنلاین : پرداخت توسط کارت های عضو شتاب و ارسال توسط فروشنده .


یک فروشگاه کالای دیجیتال :

فرض کنید یک مشتری به سایتی وارد می شود آیا عقلانی است که یک تلویزیون ال ای دی 42 اینچ سفارش دهد و از طریق روش خرید پستی کالای خود را دریافت کند ؟ حال به این فکر کنید که این تلویزیون با این حجم و قیمت به درب منزل مشتری برود و مشتری اعلام پشیمانی از خرید کند ؟ سپس این تلویزیون برگشت بخورد و احیانا در راه کمی هم آسیب ببیند ؟ کمی به این موضوع فکر کنید .

آری کمی خنده دار به نظر می رسد ، پس راهکار چیست ؟

راهکار اول این است که شما یک سایت معتبر هستید که مشتریان کامل شما را می شناسند و به شما اعتماد کافی دارند و حاضرند هزینه را پیشاپیش هرچه که باشد پرداخت می کنند اما ممکن است آنقدرها هم اعتبار نداشته باشید . پس چه باید بکنید ؟

به عنوان مثال روشی را به شما معرفی خواهم کرد این روش به این ترتیب است که شما ابتدا به مشتری اعلام خواهید داشت که ابتدا باید یا کل هزینه یا ده درصد از هزینه را پرداخت کند و سپس بقیه هزینه را در موقع تحویل پرداخت خواهید کرد . به این گونه می توایند بسیاری از مشکلات را جلوگیری کنید .


فروش خودرو :

یک شرکت عرضه کننده خودرو را در نظر بگیرید. آیا این شرکت می تواند تمامی فرآیند خرید را از طریق اینترنت با مشتری دنبال کند ؟ قطعا خیر. سایت هایی با کالاهای این چنینی می توانند برای معرفی محصولات خود به مشتریان از اینترنت استفاده کنند و حتی مراحل اولیه ثبت نام به صورت اینترنتی باشد. در واقع اینترنت برای این گونه وب سایت ها محلی است برای معرفی محصولات و مراحل غیر حضوری ثبت نام اما باز هم شرایط زیرساختی که هم اکنون وجود دارد نمی تواند تمامی مراحل غیر حضوری باشد .

 

 


مجوز برای راه اندازی فروشگاه

شما برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی در حال حاضر به مجوزی نیاز ندارید . بیش از 96 درصد فروشگاه هایی که شروع به کار کرده اند و بعضی از آنها حتی در آمد سرسام آوری دارند مجوزی ندارند . در حال حاضر تنها عاملی که مجوز برای راه اندازی فروشگاه اینترنتیوجود دارد یک مجوز نماد اعتماد ملی است که می توانید آن را از وزارت صنعت و معدن بگیرید .

شاید فکر کنید که کار سختی باشد در حالی که اینطور نیست گرفتن نماد اعتماد الکترونیک فرآیند بسیار آسان است که به صورت آنلاین انجام می شود و حتی اگر یک دانشجو هستند که در منزل پدر خود که آن هم اجاره ای است قصد گرفتن این نماد را دارید این عمل قابل انجام است زیاد نگران نباشید . برای دریافت این نماد فقط کافی است به سایت enamad.ir مراجعه کنید و مراحل آن را طی کنید. البته این نماد با تعداد ستاره های مختلف وجود دارد. که اگر نماد دو ستاره بخواهید کمی دشوار تر از نماد تک ستاره است .

 


درآمد تقریبی این شغل چقدر است ؟

یعنی اگر شما یک فروشگاه اینترنتی ایجاد کنید و شروع به کار کنید چقدر در آمد خواهید داشت ؟ پاسخ من به شما بسیار واضح و روشن است .

قبل از آن که در مورد در آمد با شما سخن بگویم .به چند نکته توجه فرمایید . هیچ کاری در دنیا وجود ندارد که زحمتی نبرد و هر چه انسان بیشتر تلاش کند قطعا جواب بیشتری می گیرد . و مساله دیگری وجود دارد که هرکس به اندازه هزینه ای که می کند جواب می گیرد.

تا کنون که در این شغل هستم افراد بسیار زیادی را دیده ام که به سمت این شغل می آیند. باید بگویم که متاسفانه تعداد زیادی در حدود 50 در صد از کسانی که به سمت این شغل می آیند با ناراحتی از این شغل به بیرون می روند . آنها به محض جواب نگرفتن در روزهای آغازین این کار را رها کرده و یک شکست به شکست های خود اضافه می کنند . اما بسیاری هم شکست ها را تحمل می کنند و به سود دهی های کلانی می رسند که در فکر شما هم نمی گنجد.

باید بگویم که در آمد این شغل بسیار متغیر است و هر چه از آن انتظار داشته باشید به شما پاسخ می دهد . ممکن است دانشجویی باشید و اندازه هزینه های دانشجویی از آن انتظار داشته باشید . ممکن است به عنوان شغل دوم از آن استفاده کنید و انتظار در آمدی علاوه بر سازمان انتظار داشته باشید. ممکن است شغل اصلی شما باشد و انتظاری بسیار بیشتر داشته باشید که همه هزینه های زندگی شما را تامین کند. در پله بعدی که من به شما پیشنهاد می دهم این است که انتظار بی نهایت از این شغل را داشته باشید چرا که من در طول مدت کاری خودم کسانی را دیده ام که به سودهای بسیار کلانی رسیده اند .

چکیده حرف هایم را اینگونه به شما خواهم گفت که : در آمد این شغل بسیار مناسب است ، درصد سود دهی آن از بسیاری شغل های دیگر بالاتر است و فقط باید کار و تلاش شبانه روزی کرد تا به هدف خود نایل شوید .

 


چگونه می شود یک سایت فروشگاه اینترنتی داشت

راه اندازی وب سایت فروشگاه اینترنتی

 

شما حتی با استفاده از یک وبلاگ هم می توانید این شغل را آغاز کنید . اما اگر هزینه اندکی کنید و یک فروشگاه ساز متناسب با کار خود را انتخاب کنید قطعا بهترین نتیجه ها را خواید گرفت .فروشگاه ساز های زیادی در فضای اینترنت وجود دارد که یک نمونه از آن همین فروشگاه ساز پروفی است که از صفحه اصلی می توایند اطلاعات آن را ببیند و آن را تهیه کنید .

 

 

 

چه دلیلی وجود دارد که افراد از سایت من خرید کنند در حالی که شرکت هایی با سایت های بهتری وجود دارند ؟

پاسخ این است که شما برای خود یک فرد کاملا جدا با ذهن جدا و در آمد جداگانه هستید . ممکن است شما در سایت کوچک خود در آمدی داشته باشید که اگر درصد سود دهی آن را محاسبه کنند از شرکت های بزرگ بیشتر است . می دانم می خواهید بپرسید که چکار باید کرد ؟

نکات کلیدی را برای شما می نویسم

1 - کالای خاص بفروش برسانید : این به این معنی است که کالاهایی را انتخاب کنید که هر فرد در خیابان و یا بازار عادی نمی تواند پیدا کند . به عنوان مثال یک محصول خاص که در مهمانی چند روز پیش یا گشت و گذار با دوستانتان آن را دیده اید و از دیدن آن حیرت زده شده اید . هر چه این کالا بازار ها کمتر باشد بهتر است .

2- با اعداد و رقم ها و اسامی بازی کنید : این بدان معنی است که شما باید با روش ها و تکنیک هایی که در مورد آنها بعدا صحبت خواهم کرد . یعنی یک محصول خاص را با قیمتی متفاوت در اینترنت قرار دهید

3- بهترین بودن در یکی از روش های فروش ( تبلیغات ، ارسال هرزنامه ، بالاتر بودن در نتایج جستجو ، و .... )

که آنها را کاملا برا شما توضیح خواهم داد .

 

https://www.janblaghy.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c/

 
کسب و کار اینترنتی چیست
نوشته شده در شنبه 1 آذر 1399
بازدید : 407
نویسنده : رنگ زندگی


هزینه پائین بازاریابی اینترنتی در کسب و کار آنلاین
استفاده از روش ها و ابزارهای بازاریابی اینترنتی در مقابل بازاریابی آفلاین بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر است. شما می توانید با کمترین هزینه فعالیت بازاریابی خود اعم از ایمیل مارکتینگ، تبلیغات بنری، تبلیغات کلیکی و … را آغاز کنید. حتی می توانید از رسانه های اجتماعی موبایلی و وبسایتی تا حدود زیادی به صورت رایگان استفاده کنید.

کسب و کار آنلاین چیست , بازاریابی اینترنتی
کسب و کار آنلاین چیست , بازاریابی اینترنتی
خواند این مقاله پیشنهاد می شود : آموزش رایگان بازاریابی شبکه های اجتماعی

در مقابل از هزینه های سرسام آور تبلیغات آفلاین همچون چاپ تراکت ,تبلیغات در روزنامه … که می توانند هزینه های چندین برابر بازاریابی آنلاین را داشته باشند بکاهید.

ارزیابی آسان بازاریابی آنلاین در کسب و کار آنلاین
شما در بازاریابی آفلاین نمی توانید به راحتی متوجه شوید که هزینه ای کسب و کار اینترنتی که برای هر تبلیغ انجام داده اید، چه مقداری بازخورد برای شما ایجاد کرده است. تبلیغات شما چند بار بازدید شده اند. اثر گذاری خوبی داشته اند یا خیر. تنها ابزاری که دارید حدس و گمان خودتان است و مقداری اطلاعات پرداکنده از بازخوردها.اما با ابزارهای بازاریابی آنلاین می توانید به صورت دقیق مشاهده کنید که هر کدام از کمپین های بازاریابی کسب و کارآنلاین شما چه بازخورد و اثری ایجاد کرده اند.

بازاریابی هدفمند و هوشمند در کسب و کار آنلاین
شما در بازاریابی آفلاین تبلیغی را انجام می دهید، در یک مجله مطلبی را چاپ می کنید. از آن به بعد دیگر کنترل و نظارتی چندانی ندارید که چه بازار هدفی آنها را مشاهده میکنند. اما در بازاریابی اینترنتی شما دقیقاً می توانید مشخص کنید که چه مطالبی را چه کسانی مشاهده کنند. به عنوان مثال برای ارسال ایمیل می توانید گروه های مختلفی از انواع مشتریان و افراد علاقه مند داشته باشید و برای هر نوع محصول یا خبر، ایمیلی را برای گروهی خاص ارسال کنید.

کارایی بازاریابی اینترنتی در کسب و کار آنلاین
امروزه میزان استفاده کسب و کار های آنلاین از بازاریابی اینترنتی از نسبت میزان بازاریابی آفلاین پیشی گرفته است. از جمله دلایل آن علاوه بر مقرون به صرفه بودن و قابل ارزیابی بودن و هوشمند بودن بهره وری بالای بازاریابی اینترنتی است. استفاده از ابزارهای بازاریابی آنلاین، بیشترین برگشت سرمایه را برای شرکتهایی که در حوزه ی کسب و کار اینترنتی فعالیت می کنند به ارمغان دارد.

مزایای کسب و کار اینترنتی دسترسی به اطلاعات فروشگاه
در کسب و کار آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی می توانید هر زمان که مایلید در جریان آخرین اطلاعات مربوط به میزان فروش، موجودی انبار، مشخصات خریداران، میزان استقبال از هر کالا و دیگر اطلاعات مربوط به فروشگاه، کالاها و گردش مالی قرار بگیرید.

 

https://www.janblaghy.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%da%a9%d8%b3%d8%a8-%d9%88-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c/